ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [5/5]

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 16:15

מורגן קד בשקט, אינו אומר דבר. אחרים יגידו שהוא היה צריך לפנות נגד המועצה, לדבר בגנותה, להגן על עצמו בפניה. אבל הוא שותק, לא מדבר. עיני השחורות כובשות בקרקע. בדממה הוא פונה ועוזב את המקום, מבטו מורה לפריין לעקוב אחריו. בדממה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 04 מרץ 2018, 17:13

IN
אתם עוזבים את המועצה, יורדים על גבי היצורים דמויי הדרקון במורד העץ העצום, עד שלבסוף אתם נוחתים על הקומה ממנה נכנסתם, ומשם אתם ממשיכים ברגל עד שאתם מגיעים לפונדק גדול למדי, אליו הפנה אתכם האלף הצעיר שקיבל את פניכם עם הדרקונים, וזה סיפר לכם שהפונדק הוכן לקראתכם.
בכניסה לפונדק וארין נפרד מכם, מודה לכם על העזרה ואומר שהוא צריך ללכת לחפש תרופות לכפר שלו.
בתוך הפונדק אתם מתפצלים, כל אחד ניגש לחדר שלו.

מורגן
ספוילרהצג
אתה נכנס לחדרך, וכעבור זמן מה אתה שומע דפיקה על הדלת של החדר שלך, וכאשר אתה פותח נכנס לתוך החדר סייר אלפי, לבוש בבגדי עור צמודים ומחוזקים בפלדה, וזוג חרבות כסופות חגורות למותניו.
הוא מושיט לך מגילת קלף חתומה ואומר לך "זה מהמועצה, המשימה החדשה שלך. מלא אותה כראוי.", ובזאת הוא יוצא.
בתוך המגילה כתוב:

למורגן דאן,
מגפה של גובלינים ארורים פשטה באזורים של הכפרים שלנו שעל יד בקעת הרוחות, עליך לפטור את אנשינו מהאיום הזה.

ממועצת הדוברים.
פריין
ספוילרהצג
בדרככם חזרה מהשיחה עם הדוברים, בעודכם צוללים מטה על גבי היצורים דמויי הדרקון אתה חושב שראית משהו, אדם שראה אותך, עם מבט של תדהמה על פניו, ולרגע אחד מראהו השתנה, כאילו הוא היה תחת מעטה אשלייה, ואז המראה שלו חזר.
אבל זה לא יכול להיות... נכון?
כי האדם מתחת לאשלייה היה אביך.
הקשר האפור
ספוילרהצג
כמעט ברגע בו אתה סוגר את הדלת אתה שומע דפיקות נמרצות על דלתך, מאיימות למוטט את הדלת, וכאשר אתה פותח את הדלת, בכוונה לנזוף באיש הפרוע אתה נדהם לגלות מאחורי הדלת את טולהר, אחד מהבודדים במעגל החצות שנשארו מיודדים איתך גם אחרי שנטשת את המעגל.
הוא מתפרץ אל תוך החדר ונועל מאחוריו את הדלת.
"הארווי! טוב לראות אותך, אבל יש לך מזל שזה רק אני שראה אותך... אתה צריך להזהר יותר כשאתה מטייל ככה, אני סיירתי בעיר עם עוד 2, ואם לא הייתי רואה אותך ראשון ומרחיק אותם במהירות אתה כרגע היית ניצוד שוב. כרגע רק באתי להזהיר אותך שתנסה להסתתר יותר טוב, אבל באופן כללי אני ממליץ לך להתרחק מהאזור הזה... הוא שורץ בסיירים של מעגל החצות."
סאריק
ספוילרהצג
אתה נכנס לחדרך, ושם אתה רואה ברדס אפור ממתין לך על המיטה, בתוכו תחוב מכתב.

סאריק,
אתה הרגת אחד מאחיך, פשע שאין עליו כפרה.
אבל מספרינו מתדלדלים, והאל החליט שברצונו לתת הזדמנות נוספת לכל אלו שחטאו, ועל כן, אם תביא אלינו הוכחה לכך שהינך ראוי לחזור - לדוגמה חרב מכושפת חזקה במיוחד, הוכחה לכך שאתה הוא זה שקטל אנשים שכפרו באופן מכוון באלוהינו או מידע מסווג על אחת מהממלכות האחרות, תזכה בנסיון לחזור לשורותינו.

אראנבאלר - וסאל
הללו את קורמאק
סלזאר
ספוילרהצג
IN
אתה נכנס לחדרך, נשכב על המיטה הנעימה, מוכן לנוח מתלאות היום, כאשר אתה שומע פטפוטים מהחדר שלידך, חדרו של מי זה?.. אה, נכון, זה החדר של הקשת האפור.
אתה ניגש אל הקיר החוצץ בין החדרים, עד שאתה מוצא חור קטן בין החדרים, ודרכו אתה רואה את הקשת האפור משוחח עם מישהו, סייר שנראה די דומה לקשת האפור, וזה מה שאתה מצליח לקלוט מהשיחה:
...מזל שזה רק אני שראה אותך... ...אתה כרגע היית ניצוד שוב... ...ממליץ לך להתרחק מהאזור הזה... ...הוא שורץ... מעגל החצות...
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 17:30

מורגן
ספוילרהצג
מורגן מביט במסמך בשקט. הוא מודה לאלף. "אין מנוחה לרשעים." הוא מלמל לעצמו, הולך לחפש את פראין.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 04 מרץ 2018, 18:48

הקשת האפור
ספוילרהצג
לאחר שטולהר נכנס ומסיים את דבריו, הארווי נותן לו חיבוק ארוך. במעגל לכולם יש קשר של אחים. זה מה שמאפשר לו לשמור על קשר כל כך טוב עם מי שעדיין מקבל אותו, וזה גם מה שאחרי העזיבה שלו גרם לשאר להרגיש כל כך נבגדים. "אני אקדיש לעניין יותר צומת לב, אני מבטיח". הארווי אומר אחרי שהוא משחרר את טולהר מהחיבוק "פשוט כל פעם שנדמה לי שסוף סוף הצלחתי לברוח וליצור חיים חדשים שבהם אני יכול לא להסתכל כל הזמן מעבר לכתף שלי הם, כלומר אתם,"
הוא ממהר לתקן את עצמו "מופיעים שוב". הוא מוזג לטולהר כוס יין זול. זו גם מחוות נימוס, כמובן, אבל גם הצעה שישאר לדבר. " אני מקווה שהיין יהיה לטעמך,
אחי" הארווי אומר בנימה מבודחת "אם כי לפי זכרוני הרף שלך בנושא הוא די נמוך". הוא אומר ומושיט את כוס היין לטולהר "עשיתם משהו מעניין לאחרונה במעגל?"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 04 מרץ 2018, 19:45

סלאזר
ספוילרהצג
סלאזר ניסה לשמוע עוד, אבל לאחר כמה דקות של שקט הוא התייאש. הוא סקרן לדעת במה מדובר- הקשת אכן נראה כמו טיפוס מסתורי, וסלייזי תמיד חיבב מיסתורין. טוב, לא תמיד, אבל לפחות מאז שהוא שמע את השיחה.
כולם (בבוקר)
ספוילרהצג
בבוקר שלמחרת, סלייזי קם מוקדם שלא כהרגלו. הוא נכנס לחדריהם של כולם וכינס אותם בחדרו שלו. "אתם יודעים, קיוויתי שנוכל לדבר לפני שהסנובים מהמועצה ייתנו לנו את המשימה. בנוגע לתכנונים שלנו להמשך וכל זה. אה, נכון, אני גם מעדיף שנאכל כאן." סלייזי צועד בזריזות למגירה קרובה ומוציא את שק השפע. "שמעתי שהאוכל האלפי מגעיל, אז, אם רק תוכלו לשבת במעגל... אגב, סליחה על כך שאני עייף. נרדמתי אתמול לאחר חצות."
יש משהו מטריד, על גבול המטופש, במשפט האחרון של סלייזי. משהו בשילוב של המילים חסרות ההקשר, הבקשה שלו שהם ישבו במעגל והחיוך שהוא שולח אל הקשת האפור גורם לכם לרצות לגחך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 20:07

כולם
ספוילרהצג
"קיבלתי כבר את המשימה שלי, אני ופריין צריכים לטפל בגובלינים." הוא מסביר. לא משושעשע בכלל מדבריו של סליזי, קל וחומר לגחך, עד כה האלף עדיין לא הראה רגשות כלשהם, הוא קר בכל צעד שלו ברמה מציקה במקצת. "אני מניח שאנחנו נצא לטפל בהם כשנהיה מוכנים."
yds

שליחה על ידי yds » 05 מרץ 2018, 07:02

כולם
ספוילרהצג
פריין מהנהן בדממה, נראה שגם הוא לא ישן היטב, למרות שהוא לא טורח לפרט למה
הל
ספוילרהצג
פריין משפשף את עיניו בתדהמה, ואז עיניו מתקשחןת, ונהמת כעס נפלטת מגרונו. הוא מביט במורגן, ממלמל משהו, ויוצא מהחדר בדממה,
שהופכת לריצה על גבול הפאניקה. הוא יוצא אל הרחוב, מביט סביב, מנסה לחפש את הפנים האשלייתיות שראה קודם לכן.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 05 מרץ 2018, 07:09

כולם
ספוילרהצג
הקשת האפור נראה דרוך באופן מוזר, אבל ברגע שסלייזי מתחיל לדבר, נראה כאילו הוא נרגע מיידית. הוא נראה מעט מבולבל מהחיוך שסלייזי שולח לעברו, אבל מחייך לעברו בחזרה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 05 מרץ 2018, 07:28

כולם
ספוילרהצג
סאריק מביט בהם בעודו שותה מבקבוק היין שלו.
נראה שהוא עירני מאוד,ונלהב יותר ממקודם,לפחות ממה שהשאר ראו.
"גובלינים? ברור שישלחו אתכם לטפל בגובלינים... מה יצא לי אם אני אצטרף? כי כרגע לא נראה לי שאני מחבב את מועצת השמוקים שלכם במיוחד"...
.It's time for the jedi,to end
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 מרץ 2018, 10:04

YDS
ספוילרהצג
אתה יוצא החוצה, מחפש את האדם בכל מקום, מתרוצץ ברחובות בעודך מסייר בחיפושים אחריו, אבל אינך מוצא אותו.
פרג'י
ספוילרהצג
טולהר מהרהר לרגע קט, בעודו מרים את הכוס כדי לשתות, ואז הוא אומר "עזרנו למרד להשיג עוד כמה כפרים קטנים, והצלחנו לשתול מרגלים סוף כל סוף בתוך אחת מהערים של אלפי הביצה, למרות כל האבטחה הארורה שלהם, אתה עשית משהו מעניין בעצמך?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 10:26

כולם
ספוילרהצג
"ספק שתקבל משהו." אומר ייגר, "לכאורה אני לא אמור לדבר איתך על זה בכלל." הוא מעיף מבט בפריין שנועד להבהיר שהשיחה לא תצא מהחדר. "אני יכול להציע לך חלק במה שנמצא שם אם כסף זה כל מה שמעניין אותך, אני אישית באותו ראש של השודדים, אני רוצה למנוע מהגובלינים לפגוע בחפים מפשע."
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 06 מרץ 2018, 10:37

הל
ספוילרהצג
הארווי מחייך בתגובה לחדשות על האלפים.
הוא לא מתחרט שהוא עזב את המעגל, אבל הוא מתגעגע לכמה דברים שם: האחווה, התחושה שאתה יודע מה אתה עושה והידיעה שתומכים בך חבורת הגנבים, המתנקשים, הלוחמים והמרגלים מהטובים ביותר שיש. "טולהר," הוא אומר "יש מידע חדש שאני צריך לספר לך, אבל אל תעביר אותו למעגל. לפחות עדיין לא. גיליתי שהמלך משלם לשכירי חרב כדי לתקוף את הכפרים שבשטח שלו. לפי חוקי המעגל, המידע הזה אמור להיות יותר ממספיק כדי לשים עליו פרח אדום.
כשאני ארצה שתעביר את המידע הזה ממני אל המעגל, אני אתקע באדמה את אחד החצים שלי. אין לי שום ספק שהמעגל ימצא אותו במוקדם או במאוחר ויציין את זה מולך.
Out
כדי להסיר כל ספק, אצל המעגל לשים פרח אדום=
לרצוח.
כולם
ספוילרהצג
"אני אעזור לך" אומר הקשת האפור בפשטות
yds

שליחה על ידי yds » 06 מרץ 2018, 13:24

כולם
ספוילרהצג
פריין מהנהן בתגובה למורגן, ונראה שהוא שקוע במחשבותיו שלו, מנתח את המצב בעשר דרכים שונות.
מורגן
ספוילרהצג
פריין ניגש למורגן, מביט בו במבט לחוץ ונושם עמוק '''מורי? אני...יודע שזה נשמע מטורף. אבל כשהיינו בחוץ, ראיתי לרגע את אבי. הוא שם על פניו אשליה, אבל היא החליקה לרגע, וזה היה הוא''
הל
ספוילרהצג
פריין מביט סביב במבט מבוהל, ואז חוזר לפונדק
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 13:27

פריין
ספוילרהצג
"היכן?" הוא שואל אותו. "אתה בטוח שזה היה הוא?"
yds

שליחה על ידי yds » 06 מרץ 2018, 13:33

מורגן
ספוילרהצג
''ראיתי אותו כשחזרנו מהשיחה עם הדוברים.
אני בטוח עד כמה שמישהו יכול להיות בטוח במה שראה, בכל מקרה. והוא הסתכל עלי בצורה משונה''
זהב!!!
שלח תגובה