מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

עידן המתכת-המשחק נגמר, תודה לשחקנים ולכולם!

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
lord drgon

עידן המתכת-(חופשיטה, ניהול, פנטזיה)<משחק מקוון>[6/6] התחלנו

הודעה#616 » 13 אוקטובר 2017, 10:28

ספוילר
אני שולח 75 מהחניתאים שלי להסתערות עליהם
קוביות: 2d6+5
תוצאות הגלגול: 4, 2, 5. סך-הכל: 11

5 מהקוסמים שלי עושים מטח נוסף של כדורי אש
קוביות: 2d6+5
תוצאות הגלגול: 5, 3, 5. סך-הכל: 13

Hell lord

הודעה#617 » 13 אוקטובר 2017, 11:07

ספוילר
Out
אז כמה מגנזיום אני מקבל כל יום?..
In
"הרחיבו את חציבת הגופרית וייבוש המלח, והרבה. המגנזיום התגלה כנשק הרסני, ואנחנו צריכים x (הכנס את התרגום של המילה income) גדול יותר"
---
"טפחו את העכבישים והעקרבים, תדאגו לכך שיהיו גדולים יותר ובעלי שריון קשיח יותר, כמו גם שתטפחו את הסוסים שיהיו מהירים וחזקים יותר"
---
"צאו וחפשו דרקונים"

מגדל
ספוילר
ניתן לראות שליח שיוצא מבין העצים, נותן קלף מגולגל לאחד מאוחזי הנבוטים ואז נסוג.
אוחזי הנבוטים קוראים את הקלף, ואז צועקים אל האחרים "לסגת, פקודה מפורשת מארנוק!"
וכך, נעלמים החיילים של שבט ניאמר מהקרב.
. . .
שליח מגיע אל המנהיגים שלך, "יש לניאמר כוח צבאי עצום כעת, ובקלות רבה נוכל להטות את הקרב לטובתכם. אבל יש מחיר, כל משק החי ושליש מהמשאבים והמכרות שתשיגו יגיעו לידינו"
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#618 » 13 אוקטובר 2017, 11:42

הל
ספוילר
"כל משק החי? לא.נסכים לשליש מהמכרות והמשאבים,אבל רק לחצי ממשק החי" משיבים חברי המועצה.
.It's time for the jedi,to end

Hell lord

הודעה#619 » 13 אוקטובר 2017, 11:45

ספוילר
"כל משק החי וחמישית מהמכרות והמשאבים. אנחנו נתעקש על משק החי, כי הוא המטרה העיקרית שלנו"

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#620 » 13 אוקטובר 2017, 11:47

הל
ספוילר
"נוכל לתת לכם את רוב המשק החי,חוץ מזוג חיות מכל סוג ורבע מהמכרות והמשאבים"

Hell lord

הודעה#621 » 13 אוקטובר 2017, 11:49

ספוילר
"כל המשק החי ושום מכרות ומשאבים חוץ מחמישית ממכרות הזהב שלהם וחמישית מהמכרות של חומרים מיוחדים שאין ברשותינו"

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#622 » 13 אוקטובר 2017, 11:51

הל
ספוילר
"לא.הצעתנו עומדת בעינה.לא נוותר על חלק קטן מהמשק החי".

Hell lord

הודעה#623 » 13 אוקטובר 2017, 11:59

מגדל
ספוילר
"אם כך אז החיות יועברו לרשותינו בתום הקרב, כמו גם רבע מהמכרות והמשאבים, ואנחנו ניתן לכם זוג מכל אחת מהחיות שנשיג, מוסכם?"

חאן
ספוילר
Out
לאחר מחקר קצר גיליתי משהו, האם הוא תקף על החיות שהיו לי פעם כאלה או לא?
הקטע הוא שצריך בערך 40 חיות כדי שלא יהיה גילוי עריות בתוך החיות, מה שיגרום למחלות קשות שסביר להניח שיהרגו את החיות... (איידס זו דוגמא למחלה כזאת, לפי הבנתי)
כי אם זה תקף אז בתכל'ס אין לי סלמנדרות או סוסי ים או סוסים או כל מיני דברים אחרים... לפחות אני יכול להתעודד שגם אצל שחקנים אחרים זה ככה.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#624 » 13 אוקטובר 2017, 12:11

הל
ספוילר
"כן,זוג אחד מכל סוג חיות.מוסכם.אבל נצטרך את כוחותיכם במהירות בקרב".

Hell lord

הודעה#625 » 13 אוקטובר 2017, 12:33

מגדל
ספוילר
OUT
אשמח לקבל עדכון על מצב הקרב - כמה פרוצים השערים, איך נראים פני השטח, כמה צבא יש בערך כל צד וכו'
IN
מבין העצים יוצאים 200 לוחמים, חמושים במגינים גדולים וחרבות קצרות, כמו גם שריונות שחורים כלילה, מסודרים ב10 קבוצות מאוחדות של 5 חיילים לרוחב על 4 חיילים לאורך, כשהמגינים והשריונות הופכים אותם לחסינים כמעט לחלוטין מקשתות או כלי טווח.
אחריהם יוצאים מבין העצים 5 קבוצות של 4 קטפולטות, שמתפזרות בשדה הקרב, משגרות מטחים של סלעים על השערים (או העיר, במקרה שהשערים כבר נפרצו).
אחרונים, במהירות אדירה - שוטפים את שדה הקרב בגשם של מוות, יוצאים 200 קשתים לוחמים רכובים על לטאות ענק, משגרים מטחים של חיצים בעודם זזים במהירות סביב שדה הקרב.
META
הרגלים והמגלניות תוקפים בהנחה שיש לאויב חיילים מחוץ לחומות,אם אין אז הם פשוט נשארים מחוץ לטווח האש של החומות.
יש לי את הפלוסים הבאים - 2 של הגזע בגלל שהייתי מוסתר עד עכשיו, 1 ללחימה בקפא"פ בגלל להבים בקצה הזנבות, ו1 להסתערות חיל רגלים בזכות תחרויות.
קטפולטות
הקטפולטות מסתדרות ב5 קבוצות של 4 סביב העיר של האויב, ומשגרות מטחים של סלעים על השערים כדי לפרוץ אותם, או, במקרה והם כבר נפרצו, יורים על העיר עצמה כדי לזרוע כאוס.
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 3, 2, 2. סך-הכל: 7

לוחמים רגליים
הלוחמים נעמדים ב10 קבוצות של 5 על 4, בחומת מגינים, נצמדים אל האויב ומונעים ממנו להלחם עם הנשקים ארוכי הטווח שלו (חרבות, חניתות, וכו') בעודם משספים את האויב עם החרבות הקצרות שלהם.
קוביות: 2d6+4
תוצאות הגלגול: 6, 1, 4. סך-הכל: 11

רוכבי מגלניות
רוכבי המגלניות מתרוצצים בשדה הקרב, משגרים מטחים של חיצים איפה שאפשר, בעוד המגלניות והלהבים של הזנב שלהם מרטשים כל מי שמגיע קרוב מידי.
תוצאות הגלגול: 4, 1, 4. סך-הכל: 9

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#626 » 13 אוקטובר 2017, 12:59

הל
ספוילר
המצב הוא כזה:הצבא שלי על החומות נאבק בצבא האויב,כשיש לי אילי ניגוח ופרשים שמנסים לפרוץ את השערים.האויב נמצא ברובו(אם לא כולו) על החומה.
עצה שלי-זוכר את הדרך הנסתרת ממקודם? תסתער דרך שם.
IN
חיילי דארמין ובעלי בריתם צועקים בשמחה למראה התגבורת,ושופרי המלחמה תוקעים שוב,גורמים לאויב לרעוד מפחד.

Hell lord

הודעה#627 » 13 אוקטובר 2017, 13:05

מגדל
ספוילר
אם כך, אז הצבא שלי מתקדם והורג את האויב שם, מנסה לפלס דרך אל תוך העיר דרך הדרך הנסתרת, בעוד חצי מהקטפולטות מנסות למוטט חלקים מהחומה שתחת שליטת האויב, רבע ממוטטות את השערות, והרבע האחרות זוע כאוס בתוך העיר

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#628 » 13 אוקטובר 2017, 13:17

הל
ספוילר
אחלה.אבל תיזהר ממארבים בואדי.אתה חייב לטהר אותו קודם ואז לפלוש דרך המעבר.

הח׳אן הטטרי

הודעה#629 » 13 אוקטובר 2017, 14:37

11 לספירת עה''ם, סתיו

כולם: הודות להל שערך מחקר קצר בנושא, אם יש לכם פחות מ-40 חיות מאיזשהו סוג אתם לא יכולים להרביע אותן כי זה יגרום לגילוי עריות והבעיות שבאות בעקבותיו. החדשות הטובות הן שזה רק לגבי חיות חדשות, הישנות נשארות.
ועוד משהו: סקר.
אתם נהנים? כן? לא? למה? משהו שאתם אוהבים ויש מעט? משהו שאתם לא אוהבים ויש הרבה? אחר?

הל ומגדל
ספוילר
Out
לא, לא, לא. היחיד שאומר מתי החיילים מגיעים הוא אני. הל, אם נראה לך שאפשר להגיח מהשיחים (שאין) בדרך קסם כך סתם, אתה טועה. ולכן גם הגלגולים לא נחשבים.
החיילים שלך יגיעו עוד 4 ימים, הל. ואתה לא מגיח בדרך קסם בואדי, אתה צריך לטפס לשם מהגבעות, כי אין לך מושג על דרכים בהרים.

הל
ספוילר
Out
income זה הכנסה אם אני לא טועה.
רגע, רגע, רגע... איפה התגלה המגנזיום כנשק קטלני?... כל מה שיודעים אנשי ניאמר על המגנזיום הוא שמדובר במתכת שמצטברת כאבקה בסוף הניסויים המתאימים.
ואם אתה חושב שאני לא יודע לאן אתה חותר עם המגנזיום והאשלגן החנקתי, אתה טועה. חומרי נפץ.
In
''אדוני, החציבה והייבוש הורחבו''; 5+ גופרית ליום, 5+ מלח ליום.
---
''החיות טופחו, אדוני!'', אומר שליח לנירקין. ''הסוסים חזקים ומהירים יותר, העקרבים בעלי כיטין עבה יותר והעכבישים בעלי יותר ארס''; 2+ ארס ליום.
---
השליחים מוצאים במרגלותיהם הצפוניות של ההרים, בגדה המערבית של הנהר, מערה של דרקון. ''מי אתם, זרים, שתעזו להפר את מנוחתו של זמיי גריניץ' הגדול?'', שואלים שלושה קולות זהים בו זמנית. השליחים מגלים בלב המערה מלאת האוצר דרקון אדיר בעל 3 ראשים, ששלושתם נועצים בו עיניים מפחידות.

חמ''ג
ספוילר
אמרתי לעצמי לסתום את הפה... אתם תגלו בקרוב.

מגדל
ספוילר
Out
יש לאויב (כרגע) 1700 לוחמים בערך.
אתה זוכר שהלוחמים במגדלי המצור ו8אילי הניגוח שנהרסים מתים, נכון?...
In
הם מביאים חלב, צמר ובשר. והם שורדים בשלג, בניגוד לביזונים שמספרם והרבייתם הצטמצמו בחצי.
---
חצי מהגבינה מומרת לאוכל (525- גבינה, 500+ אוכל). היות וגבינה לא כזו מזינה לבדה היא שווה כאוכל פחות.
---
האויב מאבד 16 לוחמים, אך לא מתיאש ולא מפחד. הוא שב ומסתער, מבקע קסדות, מגנים ועצמות. חצים וכידונים שורקים בעודם ננעצים בלוחמיך, המכונות יורות על מגדלי המצור ואילי הניגוח. הקוסמים של האויב ממטירים אבנים על ראשי לוחמיך, מעלפים חלקם ומסיחים את דעת השאר מהקרב, מספיק כדי שיהרגו ברגעי חוסר שימת הלב שלהם. ולפתע, קול תרועה עולה מהעיר, ולחומות עולים 1100 לוחמים, בני אנוש בעלי עור חום-אדמדם. ''אנו בני הקאי!'', קוראים מאות גרזינאים, חניתאים, קשתים ונושאי חרב, ומסתערים על לוחמיך. בינתיים, רוח רעה פושה בקרב לוחמיך. ''איפה מרהון, העצלן הפחדן?'', קורא חייל אחד עם לשון משוחררת מדי. ''איפה הוא?'', צועקים אחרים. ''אנחנו נלחמים כאן, והם יושבים בנחת!''. ''איפה מצביאינו?'', צועקים גם בני הברית. המוראל יורד, בזמן שהגנרלים כלל לא נלחמים.
מחסר 1- לכל היחידות.

קפא''פ:
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 6, 4, 3. סך-הכל: 13

הגנה:
תוצאות הגלגול: 3, 1, 2. סך-הכל: 6

הגנת מבורכים:
תוצאות הגלגול: 2, 2, 4. סך-הכל: 8

טווח:
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 3, 6. סך-הכל: 9

הגנה:
תוצאות הגלגול: 4, 5, 2. סך-הכל: 11

מכונות:
תוצאות הגלגול: 1, 5. סך-הכל: 6

קסם:
תוצאות הגלגול: 5, 5, 2. סך-הכל: 12

האויב הורג 21 מלוחמיך. לפתע, קול גדול מדבר אל לוחמיך, קולו של המלך בורביסטה.
''לוחמי דארמין! אתם עומדים כעת על חומות עירי ונלחמים נגד אנשי למען גאוותה הפגועה של מועצת עירכם. אתם הולכים להפסיד. לוחמי ימותו למען משפחותיהם. אתם פלשתם לעירי, ולא רק שזה למען כלום, אתם גם לא מצליחים לכובשה, ואפילו מצביאכם נטש אותכם. איפה הוא? למה הוא לא נלחם? הוא מפחד. אני מציע כעת חנינה לכל מי שייכנע. לא נפגע בו. כל השאר-דמכם בראשכם!''.
מיותר לציין שבורביסטה השתמש בקסמי הגברת קול ושכנוע.

לנאום:
תוצאות הגלגול: 4, 2. סך-הכל: 6

התנגדות:
תוצאות הגלגול: 1, 2. סך-הכל: 3

נאומו של בורביסטה לא היה הטוב ביותר שיכל לומר, אך נראה שרוחם של לוחמי דארמין מתערערת. הם מתחילים לשאול את עצמם, ''למה אנחנו נלחמים פה? למען מי? למען ביטחון עירנו?... לא, אנחנו התקפנו... ואיפה מרהון?...''. 20 פלנגיטים, 30 גרזינאים ו-40 מטילי כידון מרימים ידיים, ונמלטים. השד יודע לאן.
---
המשלחת מסיירת במדבר היבש, החם, הקטלני, ולפתע נתקלת בשבט נוודים, בני אדם בעלי עור חום בהיר.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

״כשאני צודק, אינני צריך הסכמה של איש כדי לאשש זאת״.
הח״ט

Hell lord

הודעה#630 » 13 אוקטובר 2017, 14:50

המשחק כיף, אני בעיקר מרוצה מזה שאתה מצליח לשלב דברים מעניינים לעשות כשאין לי רעיונות.

ספוילר
OUT
לא... אני ניהלתי משחק מאוד דומה להזכירך, אני כבר הבנתי שלא תאשר חומר נפץ, כמו גם שככל הידוע לי מגנזיום הוא לא מרכיב... פשוט תיתן לי מגנזיום ואז תחכה ותראה :devil:
IN
השליח ניגש אל הדרקון, רועד, ומושיט לו שקים של אבני חן (10 ענבר, 10 ג'ייד, 10 אבני חן ו5 אבני חן יקרות)
"אני בן שבט ניאמר, אנחנו שבט אנשי לטאה שחיים בג'ונגל, ורצינו להציע לך להצטרף לשבטינו... נוכל להציע לך ארמון תענוגות, עם ממשרתים שימלאו את כל רצונותיך, כמו גם שנוכל להעביר את אוצרותיך ולהוסיף עליהם, אנחנו שבט עשיר..."

מגדל
ספוילר
הנחתי שמיוער (פשוט נראה לי הגיוני), ודי ציינתי במפורש שמה שעשיתי היה לפלס לעצמי דרך לכיוון הואדי...
כמו כן, בבקשה לידע אותי כשאני מגיע, כי אני לא יודע באיזה מונחים 4 ימים וכו'...

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים