גיבורי הסערה - ספר חדש בעברית לפאת'פיינדר
הצטרפו לגיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית לפאת'פיינדר, של הפונדק הוצאה לאור! תמכו בנו בפרויקט בקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9789
פרטים נוספים על הספר בפרויקט עצמו, לשאלות כאן: גיבורי הסערה יוצא לדרך - ביחד איתכם!.

עידן המתכת-(חופשיטה, ניהול, פנטזיה)<משחק מקוון>[6/6] התחלנו

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
הח׳אן הטטרי

הודעה#586 » 11 אוקטובר 2017, 21:45

אתם זוכרים את גידולי האוכלוסין, נכון?...

חובב
ספוילר
Out
סתם מתוך התעניינות, איך נראה המקדש?
אורקים סוחבים ביזונים?! אתה יודע כמה הבהמה הזו שוקלת?!
אגב, התקפות... מה אתה מתכנן?...
In
הקטפולטות נבנות, ומצורפות לצבא בגאווה. 75- עץ, 35- בדיל, 40- נחושת, 40- זהב, 10- טיט.
---
המקדש המפואר לרופוס נבנה (30- אבן, 20- עץ, 15- נחושת, 15- בדיל, 20- זהב, 20- טיט, 2+ שביעות רצון).
הביזונים נשחטים בטקסיות (1+ שביעות רצון, 2+ אוכל).
מקרן חדי הקרן אפשר להכין שיקויים והיא מטהרת רעלים חלשים, בשרם מזין ונשמר לאורך זמן, לצמר שלהם יש תכונות קסם חלשות (כשעוטפים בו עץ העץ עמיד יותר לאש (אחרי חצי שעה באש ענף יהיה חרוך אבל לא יישרף); כשעוטפים בו חומרים דוממים הם מפיצים זוהר, שלא מאיר אבל בולט בחשכה; כשעוטפים בו חומרים מהחי שאינם בשר הם הופכים לקשים וגמישים יותר; שעוטפים בו בשר הוא נשמר ליותר זמן (נרקב כעבור ארבעה ימים אמיתיים)). כמה חבל שבקושי תוכל להשתמש בהם כי רצחת את כולם...
21- ביזונים, 19- חדי קרן.
---
בהרים הסיירים מוצאים עדר רועה של עזים מיוחדות-הן בגודל סוס קטן, קרניהן השחורות והמבריקות מסולסלות, פרוותן הרכה והעבה היא בצבע אפור כעננים, חלבן טעים ומזין ובשרן טעים ומזין גם הוא, ובפטמה הימנית התחתונה של כל אחת יש בלוטה שמוציאה מעין חומר מבשם במקום חלב.
---
הדרקון מקבל בברכה את המנחות. ''תודה'', הוא אומר, ''אכרות איתכם ברית''.

הל
ספוילר
Out
הרי געש הם הפכפכים... וכך גם רוחותיהם. היא יכולה להתפרץ בפתאומיות. כנראה שזה לא יקרה, אבל...
לא, גודל רגיל.
מכת חרב מברונזה מחושלת, או חזק יותר, מכת גרזן... גם שריון רגיל יתקשה לעמוד בזעזוע. חוץ מזה, יש לי גם דרישות Out...
In
''למה שנצטרף אליכם?'', שואלים העיטים.
---
על האי נמצא עוד מכרה זהב (2+ ליום), אבל אין חומרים מיוחדים. דינגאנאר לא היה מספיק פראייר לוותר עליהם (אל תשאל כמה זהב יש לבנאדם).
---
תתאר... אני לא מצליח לדמיין אחד כזה...
---
נירקין מכנס את המועצה. ''הז'ארקין הודיעו לי בחלום על הדבר שיעזור לנו בחורף. חפשו ביער עץ גבוה ואדום גזע בעל עלים גדולים וירוקים ופירות גדולים ואדומים''.
המשלחת מוצאת את העץ. יש בו הרבה שרף דליק, וענפיו הם חומר בערה מעולה. פירותיו מתוקים, ובתוכם יש אגוזים מזינים. העלים יכולים לשמש למטריות ולדברים נגד מים. וכמובן שאפשר לבנות עם העץ...

מגדל
ספוילר
Out
הבתים עשויים אבן עם גגות קש, חלקם עם רעפים. חלקם עשויים עץ, אבל לא הרבה.
In
כמה מהבתים אכן מתחילים להישרף... אך הנשים של האויב ימותו למען ילדיהן, והן מתחילות בכיבוי נמרץ של השריפה.
בינתיים, ההסתערות נתקלת במגנים חזקים לא פחות, ומתקפת הטווח בכלל נכשלה. הקוסמים מצליחים בקסמיהם, ואילי הניגוח גורמים לכמה לבנים להתבקע.
נהרגו לאויב 16 איש.
אך האויב לא יכנע, לא כשגורל משפחתו עומד על כף המאזניים, והוא שב ומסתער, יורה ומכשף.

קפא''פ:
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 1, 2, 3. סך-הכל: 6

הגנה:
תוצאות הגלגול: 5, 1, 3. סך-הכל: 9

הגנת מבורכים:
קוביות: 2d6+5
תוצאות הגלגול: 5, 2, 5. סך-הכל: 12

טווח:
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 6, 6. סך-הכל: 12

הגנה:
תוצאות הגלגול: 3, 1, 3. סך-הכל: 7

קסם:
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 6, 4, 2. סך-הכל: 12

מכונות:
תוצאות הגלגול: 6, 4. סך-הכל: 10

גם אם האויב נכשל בקפא''פ, לוחמי הטווח שלו מצליחים להרוג 14 מלוחמיך, וזה בלי לדבר על מגדל המצור ואיל הניגוח שחרבו בקסם ובקליע.
---
''לא. אנחנו צריכים חיילים לשמור על עיר הנמל ממרידות'', אומרת ראדוסטה. ''לא, ממילא עירנו כמעט ריקה מלוחמים'', אומרים מלכי לורנאן.
---
20+ בהמאלים, 20+ היפוגריפים.. אי אפשר להרבות כל כך הרבה ביום אחד... אז אי אפשר להרבות את הגריפונים.
חצי מהגריפונים וכל ההיפוגריפים מאולפים. להזכירך, גריפונים לוקחים אוכל.
---
''איננו חפצים בסחר קבוע, תודה''.
בערבות יש 30 קשתים רכובים ו-20 פרשים קלים עם גרזנים שמציעים עצמם, במחיר של 10 זהב, 10 עץ, 10 נחושת ו-10 בדיל ל-10 לוחמים, וכן משכורת קבועה של 15 זהב ל-10 לוחמים. הם מבטיחים ביצועים מעולים.
---
אשמח לסחור אתכם בכלי השנהב תמורת טורקיז, זהב רב, עבדים, דבש, ענבר וכן אלמוגים.
---
2 חומות?... למה?...
In
חומות האבן נחנכות. הן יגנו היטב על הערים גם מצבאות מאורגנים. 90- אבן, 60- עץ, 80000- דפאט, 20000- דארקן, 60- טיט, 10- אוכל, 2+ שביעות רצון.
השוק נפתח, ומתמלא כמעט מייד בסחורות ססגוניות ואנשים... ססגוניים לא פחות. 5%+ גידול אוכלוסין כל חורף, תוריד בחצי את הסחורות ואת ייצורן, 10000+ דפאט ביום, 50000+ דארקן ביום, 1- שביעות רצון (כל מני חבר'ה... פחות רצויים מסתובבים גם הם).
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב העשב מחדש!...

מחזור ל״ה שולט!!!!!! :twisted:

Hell lord

הודעה#587 » 11 אוקטובר 2017, 22:11

ספוילר
Out
סכרים? תחפש באינטרנט סכר...
איזה דרישות אאוט?
מטריות?.. בקיצור זה דוחה מים...
In
נירקין עומד לפני העץ, וקורא בגאון "העץ יקרא ניאטיל, מתנת היער, ושדות עצומים שלו ישתלו" (אני שותל שדות נרחבים, תגיד לי מה זה נותן לי...)
---
"אנחנו אדוני האי החדשים, האפשרויות שלכם פשוטות - בואו ותצטרפו אלינו, תקבלו אוכל, פריון וטיפולים כמה שתרצו, או שנמחק אתכם מעל פני האדמה"
I am no nightmare, nightmares fear me

nautti

הודעה#588 » 11 אוקטובר 2017, 22:14

ספוילר
ראש העיר פונה אל הנער האלפי ואומר לו:"הסר דאגה מלבך, אנו נשלח שליחים שיחקרו את ההרים"
-------
אני שולח שליחים להרים ממערב, לחקור,
למפות ולחפש את המטמון שצריך להגן עלינו.
------
אני גם מכן על מחסני המזון מפני חולדות עם המלכודות שלי ומעביר הכל עמוק לתוך האדמה
-------
מפקד הצבא פונה אל הגנרלים שלו ושואל: "מישהו לא מסכים? לא? אם כך אני רוצה עד החורף הבא עוד 500 פגסוסים ופרשים מאומנים שיוכלו לכבוש את החומות, עכשיו לכו ועשו את דבריי!!!"
-------
ראש השבט פונה אליהם ואומר להם: "מצויין, כך נוכל להאיר את כל המכרות שלנו ולהגדיל את קצב הכרייה"
-------
המנורות משומשות להארת המכרות
-------
ראש השבט נפגש עם מנהל המחקר הצבאי באוניברסיטה ושואל: "האם יש לך איזשהו נשק חדש שיכול לעזור לצבא? אני זקוק לך שתעבוד ותפתח בשבילי כלי נשק, גורל העיר תלוי בזה!!! אני רוצה מחקר שוטף, כסף הוא לא בעיה, אני רוצה לשמוע על נשק חדש, או לפחות על התקדמות משמעותית, עד סוף החורף הבא, זה מובן?!"
--------
בסוף הפגישה עם ראש המחקר הצבאי באוניברסיטה ראש השבט נפגש עם ראש המחקר הקוסמי ואומר לו: "תקשיב, אני זקוק לדרך לצפות בחזיונות ולדרך להתעתק, מעכשיו אני רוצה שתחקור את זה, תודיע לי על כל התקדמות, ברור?"

חובב
ספוילר
נשמח לסחור בגופרית בתמורה למזון ויהלומים, מה דעתך שעל כל 2 גופרית אני מקבל 1 מזון ו1 יהלומים ובנוסף אלמד אותך איך ליצור מהגופרית נשק מסוכן?

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#589 » 12 אוקטובר 2017, 09:10

חאן
ספוילר
ניחוש לרפרנס של אותו מישהו מסתורי שהגיע פתאום...
כמה איילי אלים יש לי?
אני שולח את כל הצבא שלי איתם.
כתבתי 'אני' כי לא היה לי כח לכתוב 'הסיירים', 'השליט' וכאלה.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

הח׳אן הטטרי

הודעה#590 » 12 אוקטובר 2017, 10:59

11 לספירת עה''ם, חורף

החורף הנורא והארוך עליו דיברו כל השליחים האלוהיים הגיע. שלג רב יורד, שדות קופאים וחיות מתות.
הורידו בחצי את ייצור האוכל והיבולים האחרים (שמן זית, יין...), את כמות החיות ה''מאכילות'' ואת הרבייתן.

נאוטי
ספוילר
Out
אולי תערוך את הדפ''ד?...
שלחתי לך ה''פ...
In
בהרים הסיירים מוצאים עדר רועה של עזים מיוחדות-הן בגודל סוס קטן, קרניהן השחורות והמבריקות מסולסלות, פרוותן הרכה והעבה היא בצבע אפור כעננים, חלבן טעים ומזין ובשרן טעים ומזין גם הוא, ובפטמה הימנית התחתונה של כל אחת יש בלוטה שמוציאה מעין חומר מבשם במקום חלב.
---
5- טיט ליום, 5- שמן זית ליום, 5+ ליום מכל מתכת שנכרת.
---
ראש הפיתוח הצבאי ניגש לראש השבט במהרה. ''המצאנו מערך אווירי של פגסוסים-קפא''פניקים, שיכול להבקיע בקלות חיל רגלים. שאבנו השרה ממערך הטיסה של הציפורים הנודדות. מדובר במעין מערך V, שמאחוריו נמצאים עוד מערכים כאלה שמרכיבים טריז אחד גדול, שחלקים ממנו יכולים להתפרק ולתקוף כטריזים עצמאיים את האויב או לאגף בזמן שהטריז הראשי מסתער. הנה, ככה:
מערך%20טריז%20משוכלל.png
[/img]
---
ראש המחקר הקוסמי ניגש לראש השבט. ''אנו המצאנו דרך לצפות בחזיונות, בתנאי ואתה מביט בדבר שכבר ראית ונמצא בטווח של 10 ק''מ''.

הל
ספוילר
אני יודע, אבל איך ואיפה הוא בנוי... על גדות הנהר? בלב היער?... וכו'... וזרוק להמצאת הסכר.
אממ... כשכל השחקנים נאבקים להמציא שריון קשקשים אתה מקבל שריון לוחות מלא חזק יותר מברונזה... לא, אני לא מגזים. נראה לי שהגנה ברמה הזו מספיקה בהחלט... תוכל אחר כך להשביח את שריונות הכיטין של העקרבים.
זה חסין למים...
In
שדות הניאטיל נשתלים. הם ללא ספק יועילו לשבט כשגידולי הקרקע שלו יינזקו. 20+ אוכל (נרקב). כמו כן, אפשר לכרות אותו, להשתמש בשרף שלו וכו'.
---
''אוכל?... לא. נהפוך כך למפונקים וחלשים. אבל... כן, נצטרף''. ציין שתושבי האי הם 20 עיטים תבוניים שלוקחים אוכל.
---
כשכל העולם קופא בשלג, בניאמר המצב שונה לחלוטין.
גשמי זעף יורדים בלי הפסקה, מציפים את היער והופכים את קרקעיתו, הכוללת את שדות הבטטה והשעועית, לביצה גדולה, ורק כמה שדות ניצלים (השפעות כמו בהודעה לכולם).

ניצן
ספוילר
20+ איילי אלים. מה אתה עושה איתם?
---
כעבור ימים רבים של צעידה בשלג, מגיע הצבא לעיר סרמיסגטוסה. על חומותיה נאבקים מגיניה העזים של העיר, הווסאלים שלך, בצבא המורכב ברובו מגמדים העולה על חומותיה, יורה בסקורפיונים ומטיל קסמים (מגדל). ''הנה האויב!'', קורא הגמד, מצביע על כוחותיו של מגדל. ''עזרו לנו להציל את בתינו, אדונינו!''.

Hell lord

הודעה#591 » 12 אוקטובר 2017, 11:11

ספוילר
Out
המינוס ביצור הוא קבוע או רק למשך החורף?
שריון קשקשים הרבה יותר יעיל משריון לוחות - הוא מאפשר גמישות רבה יותר וההבדל בהגנה נמוך מאוד
הם בכל זאת חיות, אוכל כן יפתה אותם... אבל בסדר
יש רק 20 על אי שלם... אוקי...
לאחר כל כך הרבה זמן שבו הם תחת שלטון שלי והם מרוצים מאוד (12), הצ'יאניץ' לא עולים לדרגת שביעות הרצון של שאר השבט?
האם אני מקבל יותר אבני חן בגלל הגשמים?
In
סכרים (אם אני מצליח הם נבנים בקיץ, אז תשנה את ההשפעות בהתאם, והם בנויים בנהרות) -
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 2, 1, 1. סך-הכל: 4

תזכור שסכר זה רעיון ממש ממש פשוט, חומה עם פתח שאפשר לפתוח ולסגור
---
ליאוק מצווה על יצירת מעילים לכולם שעשויים מהעלים של הניאטיל, וכך ליצור מעילים דוחי מים, האם יש עוד תכונות שעושה הניאטיל (אם מטבילים אותו במים או שורפים אותו וכו')
---
ארנוק מביט בהמצאתו של ליאוק, ומצווה שבגלל החורף הקשה ייצור הנרות יוכפל בארבע כדי שיהיו מספיק נרות גם לחימום.
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 12 אוקטובר 2017, 12:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#592 » 12 אוקטובר 2017, 12:00

ח'אן
ספוילר
אני אמרתי בפירוש, 15 אורקים סוחבים 9 ביזונים, ואורקים הם חזקים, מאוד חזקים.
עם היית בצ'כיה כנראה אתה יכול לתאר לעצמך איך נראה המקדש, קח כנסיה מפוארת אקראית, תשנה את העיטורים לעיטורים יותר קרביים
שמתארים קרבות עתיקים, גופות ודם, ותוסיף פסלי רופוס לידה, עם הצלחת לדמין את זה אז יש לך מושג לא רע איך הוא נראה...
ולגבי ההתקפות, יש את המלחמה של מגדל, את העיר האלפית כמעט חסרת החיילים, ויכול להיות שהתקפה על שחקן אחר שאני לא אנקוב בשמו למקרה שיציץ בספוילר הזה.
IN
העיזים נלקחות ומושמות במכלאה בתנאים מעולים.
אופס, לא לקתי את זה בחשבון, כנראה צריך לתפוס עוד חדי-קרן.
קוביות: 2D6
תוצאות הגלגול: 2, 3. סך-הכל: 5

-------
75 עץ ו40 נחושת!!! ק' זוללות משאבים ממש! ואני חשבתי שלשריין את כל החיילים אמור לקחת לי את כל המשאבים...
-------
ב'
תוצאות הגלגול: 1, 3. סך-הכל: 4

------
אוקי, אני ממש חייב בדיל ונחושת!!!
שמונה משלחות לכל שמונת הכיוונים, מכרות של בדיל ונחושת, איפה אתם?!
תוצאות הגלגול: 3, 5. סך-הכל: 8

תוצאות הגלגול: 6, 4. סך-הכל: 10

תוצאות הגלגול: 2, 4. סך-הכל: 6

תוצאות הגלגול: 4, 6. סך-הכל: 10

תוצאות הגלגול: 1, 3. סך-הכל: 4

תוצאות הגלגול: 1, 4. סך-הכל: 5

תוצאות הגלגול: 5, 1. סך-הכל: 6

תוצאות הגלגול: 1, 1. סך-הכל: 2

נאוטי
ספוילר
נראה לי שאתה ממעיט בערכם של היהלומים, אולי 1 מזון ו1יהלומים ליום תמורת 3 גופרית ליום והנשק?
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

nautti

הודעה#593 » 12 אוקטובר 2017, 13:10

חובב
ספוילר
יש לנו עסק

חאן
ספוילר
התמונה לא נשלחה... תוכל לשלוח שוב?
-------
החוקרים לוקחים את החיות לכפר ומנסים לחקור אותם

lord drgon

הודעה#594 » 12 אוקטובר 2017, 13:30

ספוילר
ח'אן מה זה גידול האוכלוסין?

אני מאמן עוד 10 קוסמים ושלוח אותם לכפר בני האדם, עכשיו יש לי 100 נושאי חנית 90 נושאי גרזני אבן ו10 קוסמים

הח׳אן הטטרי

הודעה#595 » 12 אוקטובר 2017, 14:29

דרגון
ספוילר
כל חורף האוכלוסיה שלך גודלת ב-10%.
זכור שהחניתות הן מאבן....
In
הקוסמים מאומנים (20- זהב, 20- אבן, 5- טיט, 20- עץ).
---
הצבא מגיע לפאתי הכפר, שחניתאים וגרזינאים עם נשקי ברונזה נקבצים בפתחו. ''אתם בחרתם להתקיף אותנו'', אומר מפקד האויב, רימגאר. מטח קשתים מקדם את פני צבאך.
תוצאות הגלגול: 1, 6. סך-הכל: 7

נאוטי
ספוילר
מערך טריז משוכלל.png
מערך טריז משוכלל.png (2.74 KiB) נצפה 68 פעמים

---
המדענים מגלים שלחיות יש... פרווה, פרסות, קרניים ועיניים. ברצינות, מה יש לחקור אצלן?
מכל מקום, הן צמחוניות, ואוכלות עשב וטחב, ומסוגלות לחפור בשלג לעשב וכן לשרוד בשלג.

חובב ונאוטי
ספוילר
נאוטי, שכחת להגיד לחובב על הנשק... ולא, אין לכם אבק שריפה ולא יהיה בזמן הקרוב.

חובב
ספוילר
מממ... נאוטי?... ואם שחקן אחר יציץ פה, הוא מועף ממילא...
אורקים הם חזקים, אבל הם לא עד כדי כך. ביזון שוקל בערך טונה... נראה אורק מרים את זה. אורק יכול להרים אולי 80 קילו, לא 8000 קילו. גם לא יחד עם מישהו. קל בהרבה פשוט לגרור אותם בחבל כשמאחוריהם יש נוגש...
In
אתה מרבה אותן?... משתמש בהן?...
---
נלכדים 2 חדי קרן, ובמזל הם זכר ונקבה. החלטתי להיות נחמד...
---
קטפולטה אחת עולה 5 עץ. כפול 15... וכן הלאה. אוי... שכחתי משריון הצבא...
2+ להגנה מחצים ומקפא''פ, 30- נחושת, 30- בדיל. אני מניח שהקשתים וחיות הרכיבה לא שוריינו...
---
ו...נכשלת.
---
נמצאים כמה מכרות הבדיל ונחושת (6+ ליום).

הל
ספוילר
Out
החורף הארוך... עד סוף החורף, אני אגיד מתי הוא מסתיים. השנה הוא ארוך מאוד...
אממ... לא. שריון קשקשים הוא לא גמיש במיוחד (תאמין לי, לבשתי כזה פעם... בגלל שהוא לא גמיש אי אפשר להגן איתו על כל הגוף, רק על החזה... וכמובן שהוא כבד בהרבה מכיטין. אי אפשר להכין ''חולצת קשקשים'', אבל בכיטין יש מפרקים...
שכחתי מזה... הם עולים.
כן, 20 על אי אחד, שהוא כל כך קטן ו... עלוב, שהמלך ויתר עליו ''ככה''.
לא, להפך, אתה מקבל רק חצי כמות כי הביצה מקשה מאוד על הגישה.
In
ליאוק ניגש באכזבה למועצת השבט. 'נכשלתי'', הוא אומר, ''בהמצאת הסכר. אני גם חושש שהוא לא יועיל... אולי כדאי שננסה תעלות שיביאו את עודפי המים בנהר העולה על גדותיו לים או להשקיה?... וממילא, בגשמים הארורים האלה אי אפשר לבנות דבר''.
---
''המעילים נוצרו, אדוני!''; (1+ שביעות רצון)
אין לו עוד תכונות, אך גזעו דליק מאוד. לא שזה רלוונטי מאוד בגשם הזה...
---
''ייצור הנרות הורבע, אדוני!''; תכפיל ב-4 את בזבוז השמן והטיט, 1+ שביעות רצון.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 12 אוקטובר 2017, 14:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

lord drgon

הודעה#596 » 12 אוקטובר 2017, 14:53

ספוילר
5 קוסמים זורקים 5 כדורי אש
תוצאות הגלגול: 4, 2, 5. סך-הכל: 11

תוצאות הגלגול: 1, 3, 5. סך-הכל: 9

תוצאות הגלגול: 4, 4, 5. סך-הכל: 13

תוצאות הגלגול: 6, 6, 5. סך-הכל: 17

תוצאות הגלגול: 3, 5, 5. סך-הכל: 13

בכפר שולחים משלחת להראתסטון לראות מה מצבם שם.
הים קפוא?

Hell lord

הודעה#597 » 12 אוקטובר 2017, 14:57

טוב, ממילא אין שום דבר חשוב שרשמתי שם, אבל להבא בבקשה תזכור לשים בספויילר...
ספוילר
Out
אבל הוא בהחלט לא כבד ומסורבל כמו לוחות
עדיין... 20 זה באמת כמות אפסית, אני מתקשה להאמין שהם לא היו נכחדים אם היו רק 20...
20 שביעות רצון!
מכיוון שזה קוץ בתחת לחשב כל הזמן את המשאבים שלי בחורף הזה, אפשר פשוט לא לעדכן את הדפ"ד בחורף? אני לא מרוויח שום משאבים ספייר מזה...
In
"רעיון טוב, חפרו תעלות רבות שינוקזו אל השדות והים"

הח׳אן הטטרי

הודעה#598 » 12 אוקטובר 2017, 15:06

דרגון
ספוילר
כדורי האש פוגעים היטב, הורגים 13 חניתאים, בזמן שמטח החצים קוטל 8 מהגרזינאים שלך. הקשתים יורים עוד מטח חצים.
תוצאות הגלגול: 5, 3. סך-הכל: 8

---
המצב בהארתסטון בסדר. כיוון שהאיזור שלכם ים תיכוני, קר מאוד ויש כפור, אבל הים והנחל לא קפאו (עדיין...) ואפשר לדוג.

הל-סליחה, באמת סליחה, לא שמתי לב, סליחה... תוקן.
ספוילר
שריון כיטין גם לא נשמע כזה כבד. ושריון לוחות הוא לא מסורבל כמו שנהוג לחשוב, יש בו מפרקים כדי לאפשר תנועה נוחה והוא מגן טוב בהרבה.
צודק... 40.
In
''התעלות נחפרו, אדוני, והן מקילות על הצפות הגשמים''; 10+ אוכל משדות (גם עכשיו), 30- אבן, 30- עץ, 10- ירקן, 10- ענבר, 10- אבני חן.

Hell lord

הודעה#599 » 12 אוקטובר 2017, 15:24

ספוילר
Out
מכיוון שזה קוץ בתחת לחשב כל הזמן את המשאבים שלי בחורף הזה, אפשר פשוט לא לעדכן את הדפ"ד בחורף? אני לא מרוויח שום משאבים ספייר מזה...
יש איזהשהו בונוס על 20 שביעות רצון? כי ב20- אמרת שנפתח מרד גלוי
In
"יסודנים, לכו למישורי הבית שלכם ותביאו משם חיות מיוחדות ולא תבונתיות שיוכלו לשמש אותנו"

lord drgon

הודעה#600 » 12 אוקטובר 2017, 15:59

ספוילר
אני מנסה להמציא את הרפסודה
תוצאות הגלגול: 4, 5. סך-הכל: 9

20 מהגרזינאים שלי רצים אל האויב
תוצאות הגלגול: 2, 1, 5. סך-הכל: 8