גיבורי הסערה - ספר חדש בעברית לפאת'פיינדר
הצטרפו לגיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית לפאת'פיינדר, של הפונדק הוצאה לאור! תמכו בנו בפרויקט בקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9789
פרטים נוספים על הספר בפרויקט עצמו, לשאלות כאן: גיבורי הסערה יוצא לדרך - ביחד איתכם!.

עידן המתכת-(חופשיטה, ניהול, פנטזיה)<משחק מקוון>[6/6] התחלנו

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#631 » 13 אוקטובר 2017, 15:24

המשחק כיף,אבל מפריע לי שאתה "מסנדל" אותי פעמים רבות ומתקל אותי כשיש לי סיכויים לנצח...

ח'אן
ספוילר
מה לעזאזל?! מאיפה הם הגיעו עכשיו?! תעשה לי טובה,ח'אן...
ודרך אגב,איך יותר משלושת אלפים חיילים על החומות? זה לא הגיוני...אם כבר היינו רואים חלק מהם עולים.
בכללי לא יכול להיות שאלף ושבע מאות חיילים מקודם היו על החומות...זאת לא חזית כזאת ארוכה.
כן,הלוחמים האלו היו ברובם שכירי החרב שלי.
ותגיד,איך האויב מאבד כל כך מעט חיילים בכל סיבוב? הרי זה לא קרב של כמה עשרות או מאות בודדות...
ומעניין מאוד שכשלי יוצא תוצאות כאלו נמוכות לא קורה כמעט כלום,אבל שלהם אלו התוצאות פתאום מאה לוחמים פשוט בורחים.זה כבר ממש לא הגיוני.
IN
"מי קרא לי פחדן?!" שומעים את מרהון צועק.הוא אוחז בידו קרדום ובידו השנייה מגן.
"אני פחדן? פחדן מי שלא מעז לומר לי זאת בפנים! ראו עכשיו אם אני פחדן!" הוא צועק,מנחית את קרדומו על ראש אחד מחיילי האויב.הוא תופס כידון שהושלך,מטיל אותו על לוחם אחר ושואג שאגת קרב:"אם תפסידו כאן,תגרמו למשפחותיכם למות ותבוישו לנצח! חיילי דארמין לעולם לא נכנעים!".
התקפה:
קפא"פ-
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 1, 6, 2. סך-הכל: 9

קפא"פ מבורכים-
קוביות: 2d6+4
תוצאות הגלגול: 5, 2, 4. סך-הכל: 11

הגנת אויב-
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 1, 2, 3. סך-הכל: 6

טווח-
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 1, 2. סך-הכל: 3

הגנת אויב-
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 3, 3, 3. סך-הכל: 9

קוסמים-
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 1, 5, 2. סך-הכל: 8

שיקוי-
תוצאות הגלגול: 3, 6. סך-הכל: 9

סקורפיונים-
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 4, 6, 1. סך-הכל: 11

אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 5, 1. סך-הכל: 6

"מדבר המלך שנטש את לוחמיו לאחר לחימה קצרה? חה! אומנם לא הייתי כאן עד עכשיו,אך באתי" אומר מרהון.
-----
"שלום לכם,זרים.אנו שליחים מהעיר דארמין,ובאנו להציע לכם ברית" השליחים אומרים.
-----
בעיר מרבים את ההיפוגריפים,ומתחילים לאמן קשתים שירכבו עליהם ויוכלו לירות על האויב מלמעלה.
אל העבדים ניגש נציג מהמועצה,ואומר:"שלום לכם,אנשים.אתם אמנם נקניתם כעבדים,אבל כאן זה משתנה.אתם משוחררים ותהפכו לאזרחים של עירנו.אבל תצטרכו להוכיח נאמנות.תוכלו לעסוק בכל דבר שתרצו,מסוחרים עד חקלאים ולוחמים.בקרוב תצטרכו גם לשאת נשק למען דארמין,אבל לא עכשיו.ניתן לכם זמן של כמה חודשים להתאקלמות בעיר".

הל
ספוילר
תביא המוני חיילים.משום מקום פשוט צצו עוד 1100 אנשים(שזה לא הגיוני בעליל,אבל כה אמר השה"ם וכו')
.It's time for the jedi,to end

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#632 » 13 אוקטובר 2017, 15:54

בנוגע לסקר, המשחק די טוב, הדבר היחיד שמפריע לי הוא כל הסקרים שאתה עושה גדי לבדוק כמה המשחק טוב (כן, אני יודע שהיו עד עכשיו רק שניים, אבל זה עדיין מעצבן)

ח'אן
ספוילר
איילי מלחמה נותנים +1 לקפא''פ, הבונוס תקף גם כשרוכבים אליהם? עם כן, 50 פרשי איילים חמושים ברמחים מאומנים ונשלחים גם הם למגדל, וגם עוד חמישים גרזינאים.
------
אני יכול לקבל את עור חדי-הקרן, את בשר חדי הקרן, את חלב עיזי האלוהים ואת הבושם על בסיס יומי?
החלב נהפך לגבינה אלוהית.
------
בערך 20 קוסמים.
-----
חיפוש מכרות אבני חן:
קוביות: 2D6
תוצאות הגלגול: 3, 1. סך-הכל: 4

ב'
קוביות: 2D6-2
תוצאות הגלגול: 6, 1, -2. סך-הכל: 5

חמ''ג
ספוילר
יש לי הרגשה שההפתעה היא יריבות עתיקה בין שני הדרקונים מסיבה זו או אחרת... כל כך נדוש ח'אן, כל כך נדוש...
אבל בלי קשר ל"הפתעה", כמה זמן יקח עד שהלוחמים שלי יגיעו, שניים או שלושה ימים?
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

הח׳אן הטטרי

הודעה#633 » 13 אוקטובר 2017, 20:21

חובב-אוקיי... תשמע, אני מנסה להשתפר. אם עוד שחקנים יתעצבנו אפסיק.
מגדל-הממ... אתה מביא במהלך הקרב תגבורות. למה שהאויב לא יביא גם?

חמ''ג
ספוילר
הייתי אומר אם אתה צודק או טועה, אבל זו הפתעה, אז אני סותם את הפה.
2 ימים.

חובב
ספוילר
Out
אכן כן.
In
50+ פרשי איילים עם רמחים ושריון, 50+ גרזינאים עם שריון, 30- נחושת, 30- בדיל, 30- עץ, 30- זהב, 10- טיט.
---
כן.
5- חלב, 5+ גבינה.
---
הם מאומנים (20- זהב, 5- נחושת, 5- בדיל, 5- טיט).
---
המשלחות מסיירות ימים ארוכים... וחוזרות בידיים ריקות.

מגדל
ספוילר
Out
עושה לך טובה... מאיפה הם הגיעו? מאיפה החיילים של חובב והל יגיעו? אתה מזמן במהלך הקרב תגבורות, וכך גם האויב. אם זה מפריע לך, נעשה כלל אצבע שברגע שקרב מתחיל אי אפשר לזמן תגבורות. אם לא, אז זה מה שיהיה. problems?
איך? שאלה לעניין. 1700 הלוחמים שלך גם הם היו על החומה, או לפחות רובם המכריע. או שבעצם הקרב הוא בין כמה מאות... והמבורכים כלל לא עלו לחומה...
מתי יצאו לך תוצאות נמוכות?... אני חישבתי ככה: לאויב יצא 6. לך יצא פי 2 פחות...
In
רוח הקרב חוזרת ללוחמים, ולו מפחד. (המינוס נעלם). האויב מאבד 21 לוחמים.
''אתה טועה, מרהון, טיפש שכמוך'', מהדהד קולו של בורביסטה. ''אני כאן, אך אתה ואנשיך עיוורים מכדי לראותי. אם אתה גבר, בוא, והילחם מולי. קרב של אחד על אחד, בלי שאר הלוחמים. וכך נכריע את הקרב''.
Out
תגיד אם מרהון עונה. אם לא, אז אתה לא מבצע פעולה אלא האויב.
In
''ברית?...'', שואל המנהיג, שראשו מוסתר בקסדה וטורבן. ''רק הרגע פגשנו אתכם... אולי תעדיפו מסחר?...''
---
500+ בני אדם אוכלוסיה.

הל ומגדל
ספוילר
כן כן, כה אמר השה''ם, אבל להביא 1100 לוחמים תגבורת משחקן אחר זה הגיוני.

עריכה: הל, שכחתי מהתגובה שלך כי היא בעמוד הקודם הנה:
ספוילר
זמיי גאריניץ' מהרהר. ''אני מסכים'', הוא אומר לבסוף.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב העשב מחדש!...

מחזור ל״ה שולט!!!!!! :twisted:

Hell lord

הודעה#634 » 13 אוקטובר 2017, 21:10

ספוילר
Out
מה עם ייצור המגנזיום?
אני מכפיל את מה שאני מקבל מסדריד? אם כן, האם אני יכול במקום 2 עורות כל 4 ימים עור כל יומיים?
In
"זה כבוד רב עבורינו... נבנה תכף ומיד בית גדול ומפואר עבורך, ונדאג להעביר את אוצרותיך"
---
"צאו וחפשו שבטים קטנים וחלשים יחסית"
---
"חפשו משאבים מיוחדים"
---
הכוהנים אוכלים פטריות הזיה ומבקשים הדרכה מהרוחות (במציאות אנשי דת שאכלו פטריות הזיה סיפרו שהם חוו חוויה רוחנית חזקה מאוד)
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#635 » 13 אוקטובר 2017, 22:19

מגדל
ספוילר
שליח אנושי מגיע אליך, משבטי.
"שלום לך, זר," הוא שואל. "שבט גמדים זה בא לבקש ממני עזרה בהצלת ממלכתו, ורצינו לדעת מה רצונכם מהם.
אחרי הכל, אנו סוחרים. אנו הולכים בדרך הרווחית ביותר."

ח'אן
ספוילר
הצבא עוד לא מתקיף.
אני גוזז את צמר האיילים, וחולב את חלבם. בנוסף, אני מקים חווה שמרבה אותם אוטומטית.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

הח׳אן הטטרי

הודעה#636 » 14 אוקטובר 2017, 08:45

11 לספירת עה''ם, קיץ

ניצן
ספוילר
אממ... תזכור שאם כאדון אתה לא מגן על הווסאלים שלך, אתה נחשב בוגד. חוץ מזה שאחרים יירתעו מדיפלומטיה איתך, אין להם שום מחויבות כלפיך. תשקול מחדש את הצעדים שלך... נראה לי שסרמיסגטוסה היא מדינה שאתה רוצה כווסאלית.
---
5+ צמר, 5+ גבינה. 10+ איילים ליום.
---
מה עם הסקר?...

הל
ספוילר
3+ מגנזיום ליום.
כן, עור כל יומיים.
In
''אדוני'', אומר שליח לדרקון, ''הבית המפואר נבנה ואוצרותיך הועברו''; 30- ענבר, 30- ירקן, 30- אבני חן, 30- אבני חן יקרות מאוד, 40- עץ, 40- אבן, 40- טיט, 20- זהב, 30- נחושת, 30- בדיל.
---
מדרום לערבה נמצאת ארץ גבעות מיוערת מעט, ויש בה כפר של מתיישבים בני אדם.
---
(30- פטריות הזיה)
''אנו מצוות עליכם לבנות צי גדול, ולהקים עיר ומושבה מסחרית במעלה הנהר הנוצץ, במורד הנהר שמדרומה לו או על הנהר של הגמדים''; פרס 20 נק''ן מובטח.

Hell lord

הודעה#637 » 14 אוקטובר 2017, 10:42

ספוילר
Out
אני מכפיל את ייצור המגנזיום והאשלגן, ומייבש עוד מלח
הנהר הנוצץ זה הנהר הגדול של היער, נכון? זה שנשפך לים
In
שליח נשלח לבני האדם, "אנו בני שבט ניאמר, וברצונינו לדעת אם אתם חברים באימפריה גדולה יותר" (לא אחזור על אותה הטעות!)
---
ארנוק מחייך. הז'ארקין נתנו לו משימה, ועכשיו עליו להבין איך הוא יוצא ממנה כשיש לו יתרון על פני אחרים.
רעיון עולה במוחו. "נסו שוב להמציא את הסכר, ואם אתם נכשלים, נסו שוב ושוב. כשאתם מצליחים תבנו אחד על הנהר של הגמדים, וכך נשיג 3 דברים, הראשון הוא זה שנוכל לנטרל את דרכי המעבר הימיות של הגמדים, השני הוא שנוכל לווסת את המים וכך להוריד את מפלס המין בביצה, השלישי הוא שנעמוד במשימה שנתנו לנו הרוחות בכך שנבנה שם גם עיר!"

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#638 » 14 אוקטובר 2017, 11:57

ח'אן
ספוילר
נבנה בית ספר ללחימה! וכל הלוחמים עוברים שם הכשרה בנוגע לאסטרטגיות קרביות, טקטיקות ללחימת המונים, תכסיסים קרביים וכ''ו בכדי לשפר את כישוריהם הקרביים.
ונחפר חפיר סביב החומה בכדי למנוע מאויבים להתקרב יותר מידי.
עוד קטפולטה נבנית, לא נשלחת למגדל ובמקום זאות מוצבת על החומה(שהיא ברוחב ארבעה מטרים, אז אני מניח שאפשר)
בליסטראות
קוביות: 2D6-2
תוצאות הגלגול: 3, 1, -2. סך-הכל: 2

----
מכרות אבני חן
קוביות: 2D6
תוצאות הגלגול: 2, 3. סך-הכל: 5

----
קוסמי הזימון מזמנים חיות רכיבה מעופפות בכדי לרכב אליהם ולהמטיר מעליהן חצים.
----
החומה מורחבת ומוגבהת(אני חייב לעשות משהו עם כל האבן שיש לי)
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#639 » 14 אוקטובר 2017, 18:34

ח'אן
ספוילר
התכוונתי לזה שאני רוצה שהם יגזזו את צמרם כל יום...
הכהן הראשי שואל את האלים באיזה מין הצדדים כדי לתמוך.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

הח׳אן הטטרי

הודעה#640 » 14 אוקטובר 2017, 20:34

ניצן
ספוילר
אז כל יום...
---
''אנשי סרמיסגטוסה נשבעו לכם אמונים כווסאלים. מחובתכם כאדונים להילחם למענם. אנו לא אוהבים בוגדים!...''

חובב
ספוילר
בית הספר ללחימה נבנה, והחיילים-רובם אגב לא יודעים לקרוא-עוברים שם הכשרה קרבית קפדנית ומחשלת. 1+ לגלגולי קרב.
---
מכרות אבני חן לא נמצאים, והבליסטראות לא מומצאות.
---
החומה מעובת ומוגבת-חומת אבן אימתנית בגובה 6 מטר ובעובי 8 מטר, מוקפת חפיר עד גובה הכתף. 30- אבן, 30- עץ, 30- טיט, 15- נחושת, 15- בדיל, 20- זהב.
---
הקוסמים מזמנים 30 גריפונים, אך הלה נרתעים מהאורקים ומסרבים לתת להם לרכב על גבם.

הל
ספוילר
4+ מלח ליום, 8+ אשלגן ליום, 6+ מגנזיום ליום, 20- מלח ליום, 4- גופרית ליום.
כן, ולידו נמצא הנהר שמקשר בין דארמין למושבותיה, שנשפך לנהר הגדול של דארמין.
הממ... מהלך מעניין... מעניין איך מגדל יגיב...
In
''מאז ומעולם היינו עצמאיים'', אומר ראש הכפר, ''ולא נכנענו לאף קיסר עריץ!''.
---
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 5, 6, 1. סך-הכל: 12

''הצלחנו להמציא סכר!'', צועק בשמחה ליאוק.
כעבור כמה חודשים...
סכר גדול נבנה על הנהר השני, עוצר את זרימת המים שלו ומזרים אותם לנהר הנוצץ. מפלס הביצה יורד, והנהר הישן מתייבש והופך לעמק, בו נבנית העיר (תפרט).
30- אבן, 20- נחושת, 20- בדיל.

מגדל
ספוילר
אנשי סרקינה רואים שהלטאישים של הל בנו סכר על הנהר שנשפך לנהר דארמין, מייבש את הנהר והביצה, ומנתק את קו הקשר הימי של דארמין עם מושבותיה.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#641 » 14 אוקטובר 2017, 21:28

הל
ספוילר
למה ייבשתם את הנהר?! הוא זה ששומר על הקשר שלנו עם משובותינו!" מגיע שליח בהול שמוסר את המסר הנ"ל.
"אם לא תהיה לנו ברירה,נפסיק את המסחר איתכם,מכיוון שאנחנו לא יכולים להעביר את הירקן שלכם לעירנו".
Out
אבל ח'אן,יש הבדל גדול בין תגבורת שלוקח לה שנה להגיע(הל),לבין תגבורת עצומה שמגיעה משום מקום.

ח'אן
ספוילר
לא ח'אן,יש בעיה גדולה אחת.כל פעם שאני מביא תגבורת מסויימת(חובב מביא 500,הל מביא כרגע 400-600) אתה זורק עליי אחת יותר גדולה.אני לא יודע איזה שחקן חזק אתה תופס ממני,אבל אני רק עם צבא של 700 לוחמים,עיר אחת ושתי מושבות,מול סרמיגוסטה שיש לה 1700 רק בעיר הזאת,עוד כמה וכמה ערים,היא מספיק עשירה כדי לשכור את כל שכירי החרב בסביבה(שלפי המחירים שהבאת מקודם על שכירי חרב הם לא זולים בכלל),היא בברית עם שבט עצום שיכול לספק 1100 חיילים(משמע יש לו לפחות 4400 אזרחים).
זה כאילו אתה בכוונה מנסה למנוע ממני לנצח.אין לי בעיה עם התגבורות הקודמות(1700 חיילים זה מספר מכובד,שגם הקואליציה של בעלי הברית שלי בלי חובב והל לא מגיעה אליו),אבל לזרוק עליי עוד 1100 לוחמים מאומנים(לא מיליציה) זה מוגזם.
כשאתה בכוונה מנסה לפגוע בשחקנים שלך זה מוציא את הכיף מהמשחק.אנחנו עדיין די בהתחלה,זאת לא מלחמה מול אימפריה.זאת מלחמה מול ממלכה עם כמה ערים,וזה הכל.
אני יודע שאתה מנסה "לאזן" את הקרב או משהו כזה,אבל זה לא ככה.אני מצליח לקבץ כמות חיילים כזאת רק אחרי שכירת שכירי חרב,שתי ערים בעלות ברית,עוד חיילים מערי מסחר ועוד שני שחקנים,בזמן שהוא מעמיד לבד כוח שמכסח לקואליציה הראשונית של את הצורה,ואז כשהקואליציה השנייה בדרך עוד צבא,בערך בגודל של הקואליציה השנייה,מגיע.
In
"מה יקרה לצד המפסיד?" צועק מרהון.
"ואם נילחם,זה יהיה בלי נשקים קסומים או קסמים שיוטלו עלינו".
-----
"נסכים למסחר,אך הבינו שברית כרגע חיונית לנו מאוד.גם אם לא תרצו,נסכים למסחר.מה יש לכם להציע? לנו יש הרבה דברים,מתכשיטים עד צמר,ומצבע תכלת ועד תבלינים".
-----
מהמושבה סרקינה נחפרת תעלה גדולה,שתחבר את הנהר שעליו היא יושבת לנהר דארמין.פרוייקט כזה גדול הוא יקר,אך הכרחי.
-----
ההיפוגריפים מורבים באופן קבוע,ומאמנים 50 לוחמים שיהיו עליהם עם קשתות.
-----
"עכשיו,אחרי שהתאקלמתם מעט,נרצה שתעזרו לנו.האם אתם מוכנים לשרת בצבאנו,או שאתם מעדיפים להתאקלם בעיר עוד עונה,ואז להצטרף לצבא? אנחנו לא נכריח אתכם אם עדיין אינכם מרגישים לחלוטין חלק בעיר".

ניצן
ספוילר
"אותו השבט הוא שבט של בוגדים.הם ביקשו מאיתנו מסחר הוגן,ואז פשוט שיקרו לנו וניסו לבזוז את שיירת המסחר.מכיוון שהמסחר הוא הכלכלה שלנו,זהו מעשה חמור ביותר.אם אתם רוצים להגן עליהם,קחו בחשבון שזאת ברית עם בוגדים,וגם בכם הם לא יהססו לבגוד"

Hell lord

הודעה#642 » 14 אוקטובר 2017, 21:50

ספוילר
OUT
ליתר ביטחון, כי אני בטוח שאתה עומד להתחכם, קיסר שווה גם לעיר אחרת שהם שייכים אליה או בני ברית עוצמתיים או שום דבר אחר.
אני לא חוסם את הנהר! אני רק בונה שם סכר, ומווסת קצת את המים כדי שהיער לא יוצף
IN
העיר מורכבת מהבניינים, כשבמרכז המחסנים, הנמל, ממנו יש גישה לנהר, וחומת אבן מסביב

מגדל
ספוילר
בניתי סכר, אבל אני לא חוסם כלום או שום דבר כזה, רק מנקז את המים קצת כדי שהיער שלי לא יהיה ביצה, זה לא אמור לפגוע בכם או לשנות כלום

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#643 » 14 אוקטובר 2017, 22:27

הל
ספוילר
ח'אן אמר שהסכר שבניתם חסם את כל הנהר וייבש אותו...

Hell lord

הודעה#644 » 14 אוקטובר 2017, 22:43

מגדל
ספוילר
אההה... לא. אני חי בג'ונגל טרופי, אז זה לא ממש הגיוני שיהיה אצלי שלג, לכן מה שקרה לי זה שהגשמים הפכו את הג'ונגל לביצה, ולכן אני קצת מווסת את המים כדי שהם לא יציפו את היער וכך הוא יתייבש ויחזור להיות ג'ונגל

הח׳אן הטטרי

הודעה#645 » 15 אוקטובר 2017, 14:07

11 לספירת עה''ם, סתיו

הל ומגדל
ספוילר
אה... טעות שלי.

הל
ספוילר
Out
אתה כתבת שאתה מנטרל את דרכי התעבורה של הגמדים, יענו-מייבש את הנהר והם לא יכולים להפליג...
לשם שינוי, לא התכוונתי להתחכם :)
ואיך קוראים לעיר?...

מגדל
ספוילר
Out
הממ... כשאתה מציג את זה ככה, יש משהו בדבריך. אני לא סגור אם הקאי הם שבט אחד או כמה שבטים מאותו מוצא, אבל זה נכון...
טוב... צודק. אז... נשכח מהתגבורת של ה-1100?... היא לא הייתה ולא נבראה...
אגב, סרמיסגטוסה כשלעצמה חזקה קצת יותר ממך (עיר אחת יותר).
In
''אם אתם תפסידו, אתם תסתלקו מהעיר ותשלמו לנו כופר'', אומר בורביסטה. ''אם אנחנו נפסיד, ניתן לכם עיר אחת מערינו''.
בורביסטה עולה על החומה, זקנו קלוע בצמות. הקסדה המסורתית מגינה על ראשו, ושריון קשקשים על גופו. הוא אוחז בשתי ידיו חרב-מגל כבדה, ועל ידו השמאלית יש מגן קטן. הקוסמים של שני הצדדים מקימים הגנות סביב אזור הקרב, והחיילים זזים אחורה. כשהזירה מוכנה לבסוף, מתכוננים שני הצדדים להסתערות.
נראה שבורביסטה מהיר יותר, והוא מסתער על מרהון ראשון, מכה עם חרבו, השקולה לגרזן בעוצמתה ובשימושה, מאלץ אותו להתגונן.
מכות חרבו של בורביסטה חודרות מעט את המגן של מרהון בכמה מקומות, אך לא פוגעת.

יוזמה (ד''ק 6)
תוצאות הגלגול: 2, 1. סך-הכל: 3

התקפה:
תוצאות הגלגול: 4, 1. סך-הכל: 5

הגנה:
תוצאות הגלגול: 6, 4. סך-הכל: 10

---
''אנחנו מציעים לכם קפה, מוצרי חלב וצמר, גבינת גמל, צאן וגמלים''.
---
10+ היפוגריפים ליום.
50 הקשתים המעופפים מאומנים (50- זהב, 30- נחושת, 20- בדיל, 10- טיט, 40- עץ). אני מניח שהם משוריינים...
---
אף שרבע מרגישים שהתאקלמו (יש 250 גברים ו-250 נשים), הרוב עדיין מרגישים כבני האיים המרוחקים, ואפילו שמרו על המבטא.
Out
שאלה: אתה מדמיין את דארמין כפוליס יוונית גרסת פנטזיה?...
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 15 אוקטובר 2017, 14:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד