גיבורי הסערה - ספר חדש בעברית לפאת'פיינדר
הצטרפו לגיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית לפאת'פיינדר, של הפונדק הוצאה לאור! תמכו בנו בפרויקט בקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9789
פרטים נוספים על הספר בפרויקט עצמו, לשאלות כאן: גיבורי הסערה יוצא לדרך - ביחד איתכם!.

עידן המתכת-(חופשיטה, ניהול, פנטזיה)<משחק מקוון>[6/6] התחלנו

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
הח׳אן הטטרי

הודעה#571 » 10 אוקטובר 2017, 19:05

חובב ונאוטי
ספוילר
אני לא אכנס לשאלה אם מותר או אסור לנאוטי לגרש אותך מהשטח שלו, אבל הוא לא הזמין אותך, אתה פשוט מצאת את הרי הגעש ולמרות שידעת מי גר לידם (אני אמרתי לך את זה...) כרית בכל מקרה. ציטוט:
חובב מוד כתב:Qr Bbpost טוב, עם נאוטי אני אחכה קצת, אבל זה לא מונע ממני לכרות גופרית באחד מהרי הגעש, אז כורתים גופרית באחד מהרי הגעש.

חובב
ספוילר
אהה...
אין לך ברזל, יש ברונזה... ויש לך קסדות.
In
10+ פרשים עם רמחים וחזיות מתכת על זאבי בלהות, 2- בדיל, 3- נחושת, 4- עץ, 5- זהב, 1- טיט.
---
המהנדס הראשי של רובאגוג ניגש לזקן השבט בריצה, עטוי ב... חולצת עור מוזרה עליה תפורים במרווחים קשקשי ברונזה, כשעל חזהו ובטנו תפור לשריון לוח ברונזה גדול. ''נכשלתי בהמצאת הקטפולטה'', הוא אומר, ''אך הצלחתי להמציא שריון!''
---
אני אניח שהמשלחות הן לדרום, למזרח ולמערב.
In
המשלחת הדרומית מסיירת ביער האינסופי, עוקפת את עיר האלפים כמעט-חסרת-החיילים, ולאחר ימים רבים, בהן היא מוצאת פטריות מאכל, פטריות רעל, צמחי מרפא, פירות יער מהם אפשר להכין יין והרבה חיות יער, היא מגיעה לסופו. במזרח ההרים מנמיכים ונגמרים, ורוח לחה נושבת משם. במערב, לייד הנהר, נמצאת עיר גמדים (מגדל). בדרום זוהי ארץ גבעות, ויש בה ביזונים, חדי קרן וחורבות של עיר ריקה.
---
המשלחת המזרחית מסיירת בהרי הגעש של נאוטי, ביניהם נמצאות גבעות פוריות, ומגיעה לנחל שזורם בקרבתן. הנחל זורם דרומה, וסביבו יש ארץ גבעות עם מעט חורשות, כמה שבטי בני אדם רועים, ומערה שעשן מסתלסל ממנה. אך הנחל ממשיך דרומה, משם נושבת רוח לחה.
---
המשלחת המערבית עולה להרים, שם יש עיר גמדים מוקפת טרסות ומבוצרת בחומות עץ ואבן, ושמה אפולה. בהרים יש עזי הרים, גפנים, ווארגים.

דרגון
ספוילר
רוחו של יורגן מתריסה. ''הבהמאל הוא רק חיה'', הוא אומר, ''ואני לא אשאר, אני חוזר לגן העדן, אל המלאכים. אני מאחל לכם שפע והצלחה, ילדיי''. ואז הוא מתפוגג.
---
השליח לא יודע איך להגיב. ''על סמך קולות ששמעו הכוהנים שלכם החלטתם שאנחנו מרושעים ובאתם לשרוף אותנו? אנחנו לא רוצים ברית עם אנשים כאלו. לא. רוצים מלחמה? אתם תקבלו אותה''. והוא הולך עם השומר.

מגדל
ספוילר
פסלי האלים נחנכים בפאר, והביזונים מוקרבים. הם סלחו לעם, והעם שמח מכך שהאלים שבו אליו. 10- ארז, 50- זהב, 40- שנהב, 30- ענבר, 40- בזלת, 40- צמר חדי קרן, 40- פרווה, 600- ביזונים, 2+ נאמנות, ציין בדפ''ד פסלים מפוארים לאלים.
---
המשלחת מתקרבת להיפוגריפים, אך הם דוהרים ממנה, נרתעים מהבשר. הם צמחוניים...
---
נלכדות 3 גריפוניות וגריפון זכר אחד, חסר כנפיים. אתה בטוח שלא ערכת את תוצאת הקוביה?... אני זוכר משום-מה שהיה שם 5...
---
הדרקונים מהרהרים. ''לא. טוב לנו כאן, ולא נצא להילחם למענכם כשיש לנו כל כך הרבה ערים פוטנציאליות לבזוז''.
---
Out
יש להם תוסף 3...
In
ההסתערות מצליחה, ו-13 לוחמי אויב נהרגים. 3 קוסמים נהרגים מהכידונים, כשלפתע... הם מתפוגגים. כעבור כמה דקות, מתחילים מגדלי המצור להיסדק שוב בקסם, כשהקוסמים מסתתרים איפשהו... כנראה.
בינתיים, לוחמי האויב שבים ומכים בלוחמיך, מבקעים קסדות ומגנים, קורעים בשר ועור, שוברים עצמות. לוחמי הטווח שלו יורים ומטילים לעבר אנשיך, ומכונות המלחמה שבות ויורות על המגדלים.

קפא''פ:
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 2, 2, 3. סך-הכל: 7

הגנה:
תוצאות הגלגול: 5, 3, 3. סך-הכל: 11

טווח:
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 5, 2. סך-הכל: 7

הגנה:
תוצאות הגלגול: 2, 5, 3. סך-הכל: 10

קסם:
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 2, 3, 2. סך-הכל: 7

מכונות:
תוצאות הגלגול: 4, 6. סך-הכל: 10

מתקפת הקפא''פ לא צולחת מאוד אך הורגת 9 לוחמים, הטווח הורג 11, והמכונות ממוטטות מגדל.
---
אבל גם כבדה יותר... אבל אני לא מומחה אז אני אניח שהיא כן מהירה יותר.

הל
ספוילר
שגיאת הקלדה כיוון שנאלצתי להקליד מהטלפון (''נאלצתי''... שיחקתי במחשב), התכוונתי ''רבים''.
טוב... נניח... יש להם 1+ לקפא''פ.
מגנים כן, אבל החניתות פשוט חוסמות אותם... אגב, בטווח נשיקה אולי פגיון יעיל.
In
''להעשיר?... תמורת מה?... וכמנחה קבועה, שתבטיח את בטיחותם של הכורים...'', היא נעצרת, מחייכת חיוך זדוני-במקצת, ''10 אוכל ו-10 זהב''.
---
תוצאות הגלגול: 4, 6. סך-הכל: 10

שליח מגיע למועצה. ''מצאנו מכרה זהב, וכן בערבה מצאנו מקום אדיר קבור... בית קברות לפילים קדמונים, עם הרבה שנהב...''
3+ זהב כל יום, 20+ שנהב.
---
80- פטריות הזיה (וכן בכל עונה), 4+ כרישות (וכן בכל עונה), 2+ אצות אור (וכן כל עונה), 2+ אצות ריפוי (וכן כל עונה).
''מוסכם'', אומר בן הים, לובש מעין מסיכת נינג'ה שאליה מחוברת פיסת אלמוג קסום, וחוזר לים.
---
אידיוט?... לא, הוא סתם בור שלא יודע מה מעמד הלטאות הענקיות בעירך.
In
מכתב חוזר במהרה.

הכופר בתמורה לשלום הוא 30 זהב, 30 אבני חן, 30 ענבר, 30 ירקן, 20 אבני חן יקרות, 30 בדיל, 30 נחושת, 30 עץ.
המלך דינגאנאר מסקאנדזה

---
אוכל רב מוקרב לז'ארקין, והעם מרגיש שהרוחות והז'ארקין איתו (60- אוכל, 2+ נאמנות בכל עיר).
---
הסוסים מהירים יותר; האיילים בגודל סוסים ובעלי קרניים גדולות יותר; המגלניות באורך 8 מטר, יכולות לשאת 6 פרשים; הנמרים באורך 3 מטר; הזאבים בגודל דני ענק.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב העשב מחדש!...

מחזור ל״ה שולט!!!!!! :twisted:

Hell lord

הודעה#572 » 10 אוקטובר 2017, 19:28

ספוילר
OUT
ברור לי שהוא לא אידיוט, אבל אם מישהו שלא יודע חשבון ידבר איתך, הוא ירגיש לך אידיוט, גםאם הוא מעולם לא למד חשבון...
יש הבדל גדול בין האורך של פגיון לשל חרב קצרה
כי אין לי ממש כוח לשלוח את זה בכל פעולה שלי במשך חודשיים, אז אני אסכם את זה ככה - אני רוצה שיהיה לי ייצור זהב של 45, כרגע יש לי של 23...
רגע, בני הים לא יכולים לנשום מתחת למים? הם לא האנשים המוזרים עם הזימים וזנבות דגים?
לתת לך טיפ? במקום להשתמש בקוביות של הפונדק, פשוט תיקח 2ק6 אמיתיים, ברוב משחקי הקופסא יש כאלו. כמו כן גם באינטרנט יש מליון מגלגלי קוביות.
IN
"ניתן לך 20 אוכל במקום ה10 זהב, משום שיש לנו צורך רב יותר בו... האם תרצי כדי להעשיר את מקומות החציבה שניתן לך חד פעמית תכשיטים מהאיכות הגבוהה ביותר? (10 יחידות)"
---
מכתב התשובה למלך אומר "ניתן לך כמות כפולה מזו אם גם תיתן לנו שליטה באי כלשהו"
---
"אמנו את הזאבים, הפכו אותם לחיות מעקב שיזהו כל חומר שניתן להם להריח, ותדאגו לזה שהם יהיו מאולפים טוב טוב, ושלא יפחדו יותר מידי מיצורים תבונתיים כדי שיוכלו לשמש למלחמה, אבל שלא יתקפו אותנו... ותנסו לטפח אותם להיות אפילו גדולים וחזקים יותר"
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#573 » 10 אוקטובר 2017, 21:47

חאן
ספוילר
"הישבעו אמונים עכשיו," אני דורש, "ואז נצא להגן עליכם מכיוון שאתם וואסלים שלנו. לא להפך.
---
"כלי מתכת... נוכל לתת לכם חניתות וחרבות תמורת אותו... קפה. כמה תרצו?"
---
אותו אדם מהאירוע נשלח לתחקור אצל הכהנים הראשיים, שמוודאים שהוא דובר אמת.
OUT
המקדשים... מבנים פשוטים יחסית, עשויים מעץ. בכל מקדש שני מגדלים וחלל תפילה, במגדל אחד מעלים קורבנות ובשני גרים הכהנים.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

הח׳אן הטטרי

הודעה#574 » 10 אוקטובר 2017, 22:27

ניצן
ספוילר
אתה?...
In
הגמד רוטן מעט, אך לבסוף כורע ברך, ונשבע:
''אני, דרומיהטה בן רמקסוס, נישבע בשמו של מלכי האדיר בורביסטה מסרמיסגטוסה, בהן צדקי, בעצמותיו של אבי, בעיניה של אמי, בכבודה של אשתי ובאונו של בני שאני, מלכי וארצי נהיה הווסאלים הנאמנים של רונאקה, ונספק לה מסים וחיילים כשתדרוש.
כעת, תביאו לוחמים לעזור לנו... או שבקרוב לא נהיה ווסאלים שלכם, לא נהיה בכלל קיימים...''
---
''2 קפה על 5 חרבות ו-5 חניתות''.
---
האיש הוא נער אנושי בעל עיניים חכמות אך... מעט מטרידות. ''אני הנער אירגאר מקרנואה, בנו של תורוואלד. אני קיבלתי חזיונות מהאלים... בחלומותי... הם אמרו לי שחורף גדול מתקרב, חורף ארוך וקשה, בו השלג והקור יקשו מאוד על החקלאות, החיות והחיים. אך האלים גם אמרו לי שאם נחפש היטב ביער, נמצא דבר שיעזור לנו מאוד לשרוד את החורף''.

הל
ספוילר
Out
בדיוק... בכל אופן, הם נשמעים כמו חיילים טובים, אבל לא כמו שאתה מדמיין לעצמך, במיוחד כי מלבד קסדה ומגן אין להם שריון (אין לך טכנולוגיה לזה, רק לחזיות מתכת ושריונות כיטין).
אממ... אלה אנשים עם זנב דג במים. לא, כי הצאתי אותם בשביל עיר האלמוגים מייצרי החמצן שאני וחבר שלי המצאנו בגיל... 9?
תודה!
In
''כן'', אומרת הרוח. ''כוריכם בטוחים מרע''. 20- אוכל, 10- תכשיטים.
---
מכתב תשובה מגיע:
אתם אנשים חכמים, למרות הכל, ובחרתם בשלום איתי. אתם מקבלים את האי איילין-ברידייאן, שממילא אין לי צורך בו.
במפה מסומן האי, אי קטן ולא מיושב בדרום הארכיפלג, שיש בו גבעות, חורשות ומעט עזי בר וזאבים.
15+ נק''ן, 60- זהב, 60- אבני חן, 60- ענבר, 60- ירקן, 40- אבני חן יקרות, 60- בדיל, 60- נחושת, 60- עץ.
---
''הזאבים כבר לא מפחדים מיצורים תבוניים כיוון ששהו לידם מספיק זמן, והם אומנו להיות זאבי מלחמה וגישוש כפקודתך''; הם זאבי גישוש ומלחמה.
---
יצא 7.
נמצא מכרה זהב אחד (4+ ליום).

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#575 » 10 אוקטובר 2017, 22:35

ח'אן
ספוילר
אז הם נותנים לנו את העצה איך להימנע מהחורף הארוך?
-----
לפי מה אתה הולך? כי גם בהארי ךוטר וגם במיתוסים הרגילים הם אוכלים בשר...
-----
לא,אני לא חושב שיצא חמש...
-----
"טוב,אם כך.היו שלום"(דרקונים באמת מתלוננים על מרחק כשהם יכולים לעוף?)
-----
מטילי הכידונים ממשיכים לירות על המקום שבו היו הקוסמים,והלוחמים ממשיכים לפלס דרך לבורביסטה.כמה עוד נשארו מסביבו?
קפא"פ-
תוצאות הגלגול: 5, 2, 3. סך-הכל: 10

הגנה מקפא"פ לאויב-
תוצאות הגלגול: 3, 2, 3. סך-הכל: 8

טווח-
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 1, 6, 1. סך-הכל: 8

הגנה מטווח לאויב-
תוצאות הגלגול: 3, 2, 3. סך-הכל: 8

אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 3, 1. סך-הכל: 4

סקורפיונים-
תוצאות הגלגול: 4, 2, 1. סך-הכל: 7

קוסמות-
תוצאות הגלגול: 1, 4, 3. סך-הכל: 8

לפידים-
תוצאות הגלגול: 1, 6, 1. סך-הכל: 8

------
היא יותר מהירה,אבל היא ספינת מלחמה נטו,ולא יכולה לשמש גם למסחר,כי אין לה מקום לסחורות.
-----
הדיג בנהר מוגדל,וגם בים.עוד סירות דיג נבנות לשם כך ועוד רשתות מצמר נוצרות.
-----
כמה ספינות מלחמה יש לערי הסוחרים?
וכתבת כשפירטת את הצבא שלהם שיש להם מרכבות עץ,ארד וזהב.מה ההבדל ביניהן?
.It's time for the jedi,to end

nautti

הודעה#576 » 11 אוקטובר 2017, 00:12

חובב
ספוילר
אין לי בעיה לסחור איתך בגופרית אבל אני שומר בקנאות על מכרות הגופרית שלי

חאן
ספוילר
ראש השבט מגיע אל האלף שטוען שחווה התגלות ושואל אותו: "מה רצונך? שמעתי שחווית התגלות, תוכל בבקשה לתאר לי אותה?"
בינתיים מפקד הצבא קורא לכל הגנרלים שלו ואומר להם:"המצור כל הרטלויה לא הולך טוב, גנרלים שלי, האם יש למישהו מכם רעיון כיצד ניתן לכבוש את העיר?"
אני מטיל על ראש מחלקת הקסם באקדמיה לפתח כלי תאורה אפקטיביים
תוצאות הגלגול: 5, 2, 1. סך-הכל: 8

הח׳אן הטטרי

הודעה#577 » 11 אוקטובר 2017, 07:46

נאוטי
ספוילר
''האלים נגלו אלי בחלום'', אומר נער אלפי. ''הם הזהירו אותי שסכנה, חורף ארוך וקשה מתקרב, חורף שיביא הרבה כפור ושלג שיפגעו בלוחמינו, בחקלאות ובעם... אך הם אומרים שבהרים ממערב נמצא את הדבר שיעזור לנו להינצל''.
---
אחד הקצינים הזוטרים יותר, אלף צעיר ושמו קלוולה, פוצה את פיו. ''זה כי יש לנו מעט לוחמים, וכולם קשתים. אנחנו צריכים פרשי קפא''פ על פגסוסים שיוכלו לנחות על החומות ולכבוש אותן''.
---
הקוסמים מראים לראש השבט כמה דברים. ''זה הנר, זה הלפיד... וזה נר השמן''.

חובב ונאוטי
ספוילר
אז... חובב גורש? חובב, תמחק את אספקת הגופרית שלך.

מגדל
ספוילר
בלילה, התעורר בתחושה שמחה אחד הכוהנים, ומיהר לכנס את המועצה, שרוב חבריה היו נרגנים למדי מהיעדר שינה. ''האלים דיברו אלי בחלום, ואמרו לי היכן נמצא הדבר שיעזור לנו להתמודד עם החורף... בגבעות שמדרום לעיר נמצא בעל חיים מופלא, בהמת האלים, הבהמאל...''.
---
לפי ספר שקראתי בו הם צמחוניים ונרתעים מבשר, במיוחד מבשר סוס.
---
תעופה זה נחמד, אבל לעוף משם עד לסרמיסגטוסה זה לא כזה קל... דרקון הוא לא מטוס, עם כל הכבוד...
---
סביב בורביסטה נשארו כנראה 27.
In
מטילי הכידונים זורקים... והכידונים ננעצים באדמה. כנראה שבורביסטה ולוחמיו רצו למקום נסתר כשהיו מוסתרים. התקפת הקפא''פ העוצמתית נתקלת במגננה עוצמתית לא פחות, ורק 6 לוחמים נהרגים. האויב ממשיך בהסתערות ובירי החצים, כשבורביסטה-איפה שלא יהיה-וקוסמיו, יחד עם מכונות המלחמה, ממשיכים לירות על המגדלים.

קפא''פ:
תוצאות הגלגול: 1, 1, 3. סך-הכל: 5

הגנה:
תוצאות הגלגול: 5, 3, 3. סך-הכל: 11

טווח:
תוצאות הגלגול: 4, 4. סך-הכל: 8

הגנה:
תוצאות הגלגול: 4, 4, 3. סך-הכל: 11

קסם:
תוצאות הגלגול: 2, 4, 2. סך-הכל: 8

מכונות:
תוצאות הגלגול: 2, 1. סך-הכל: 3

בטווח הקצר, הסתערות האויב נהדפת בהצלחה בידי לוחמיך, ורק 3 נהרגים. בטווח הארוך, נהרגים 6 מאנשיך. המכונות נכשלות, אך הקסמים סודקים בצורה רצינית מגדל אחד.
---
6+ אוכל ליום, 6- מלח ליום.
---
מרכבת עץ היא מרכבה קלה עם קשת ונהג (כמו המצרית), מרכבת ארד היא מרכבה מעץ מלא וכבד מצופה ארד, עם חרמשים, נהג ולוחם קפא''פ עם גרזן/חרב וכידוני הטלה, ומרכבת זהב היא פשוט מפוארת ובשביל המלכים ושומרי ראשם.
יש להם סה''כ 23 ספינות: 17 טרירמות, 4 המיולות (כמו טרירמה אבל קטן יותר ופחות חזק ומקושט) ו-3 ספינות נהר (קצת כמו ספינה ויקינגית, אבל בלי דרקונים ופחות מתוחכמת).

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#578 » 11 אוקטובר 2017, 08:15

נאוטי
ספוילר
אופס, כנראה ההטדעה שכתבתי לא נשלחה...
אז אני אכתוב בקיצור את מה שהיה כתוב בה:
נשמח מאוד לסחור איתכם בגבינה, עצם,ירקן, אודם, ויהלומים. וגם לשלוח כמה חיילים לעזור לכם במלחמה.
ואם תרשו לנו להמשיך לכרות כאן גופרית, נוכל לשלם לכם בהספקה קבועה של זהב, מזון, גבינה או יין.

מגדל
ספוילר
חבורה של כעשרה אורקים, חלקם חמושים, מגיעה לכפרך.
ראש המסחר, בורגר שמו, מחייך לשומריך חיוך מלא בשיניים רקובות, "שלום, אנחנו נציגי שבט רובאגוג, ועוד קשר מסחרי אף פעם לא יזיק, אם כך, אתם מעוניינים? ואם כן מה יש לכם להציע?".

ח'אן
ספוילר
הח׳אן הטטרי כתב:Qr Bbpost מוצאת פטריות מאכל, פטריות רעל, צמחי מרפא, פירות יער מהם אפשר להכין יין והרבה חיות יער

זאת אומרת, אפשר לאסוף אותן, נכון?
קוביות: 2D6
תוצאות הגלגול: 1, 1. סך-הכל: 2

הח׳אן הטטרי כתב:Qr Bbpost ביזונים, חדי קרן

לתפיסת חיות:
תוצאות הגלגול: 5, 2. סך-הכל: 7

הח׳אן הטטרי כתב:Qr Bbpost גפנים

יש! לוקחים ענבים וזרעי ענבים כדי לגדל יין!
---------
ק'
קוביות: 2D6-2
תוצאות הגלגול: 5, 6, -2. סך-הכל: 9

ב'(בליסטרה, כן אני אף פעם לא אוותר)
קוביות: 2D6-2
תוצאות הגלגול: 1, 6, -2. סך-הכל: 5

------------
חבורת לוחמים הולכת בזהירות למערה עם העשן(אני משאר שזה דרקון).
וחבורה אחרת חוקרת את החורבות.
------------
כל החיילים חוץ מהקשתים והקשתים הרכובים מצוידים בשריונות, למרות שלא חשבתי על זה כ"חליפת עור מוזרה שתקועים לה במרווחים קשקשי ברונזה" אלה "חליפת עור מוזרה שתקועים לה במרווחים לוחות ברונזה"
-----------
הח׳אן הטטרי כתב:Qr Bbpost 10+ פרשים עם רמחים וחזיות מתכת על זאבי בלהות

אה אה! ראית, גם כשהם חיות רכיבה הם לא נותנים בנוסים מיוחדים, זה פשוט, "חיות רכיבה רגילות כמו ווארגים שלוקחים לי שמינית מהשבויים"
---------
קיבלת אות מהאלים אה? שואל זקן השבט, כן, איזה אות נתן לך האל הגדול הדגול המהולל והחזק רופוס, הוא שואל בנימת לעג."

עריכה: ח'אן, לא ראית את ההודעה הבאה שנשלחה בנושא.
שלחת אותה בזמן שהקלדתי.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

Hell lord

הודעה#579 » 11 אוקטובר 2017, 09:38

ספוילר
Out
כיטין זה אחד מהחומרים היותר חזקים בטבע, זה בעצם סוכרים שקשורים זה לזה בהמון חיבורים, מה שהופך את הכיטין לחומר קשיח ברמות קיצוניות... שריון מכיטין חזק לפחות כמו שריון מברזל, אם לא יותר...
In
"כעת כשכורינו בטוחים בהר הגעש, הרחיבו את החציבות, כדי שיהיו לנו כמויות גדולות של המשאבים האלו"
---
"צאו אל האי שקיבלנו וחפשו בו מכרות, לכדו את העיזים וחפשו חיות אחרות שאיננו מכירים"
---
כעת, כשיש לי כמויות כיטין מוגזמות... "שריינו את כל הצבא בשריונות כיטין מלאים!" (מזכיר שחלק מהצבא כבר משוריין, כמו גם שבגלל ההשבחה הערך של כל יחידת כיטין גדולה יותר)

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#580 » 11 אוקטובר 2017, 09:54

חובב
ספוילר
Out
כתבת כפר.בוא אראה לך שאתה טועה...
In
חבורת האורקים מתקרבת לעיר,שמוקפת בחומות אבן חזקות ושערים נעולים.
מרחוק אפשר לראות את גודל העיר,ואת המקדשים המפוארים שבה.אפילו אצטדיון גדול בנוי שמה,והכל משאר אווירה של פאר והדר.
את המשלחת מכניסים דרך השערים,והם עוברים ברחובות המרוצפים,וגם רואים מעט אורקים ברחובות.
הם מוכנסים להיכל יפה ומפואר,ושם מוגשים להם דגים,לחם,פשטידות בשר וגבינה ויין נמזג להם.לאחר שהם אוכלים לשובע מקבל אותם גמד מזוקן(דה!) וחסון,לבוש בבגד צבוע בצבע תכלת יפהפה.
"ובכן,השאלה מה לכם יש להציע? לנו יש המון-שנהב,כלי שנהב,פרווה,תכלת,צמר,גבינה,תכשיטים,צמר חדי קרן,כלי שנהב ושריונות צבים,שמן זית ועוד.אנחנו כרגע זקוקים יותר מכל לעזרה צבאית,ואם תציעו לנו אותה לפעם חד פעמית,או שאולי תרצו ברית,אתם תרוויחו יפה מכך".

ח'אן
ספוילר
משלחת נשלחת למצוא את הבהמאל.
-----
אז הפעם נשלחת משלחת עם מזון צמחוני.
-----
אז השליחים,רגע לפני שהם הולכים,אומרים:"אז נוכל לקנות מכם את הנשלים שלכם? נשלם תמורת סחר עונתי תכשיטים וכלי שנהב,או דברים אחרים אם תרצו.אם לא תרצו סחר קבוע,נרצה לקנות את כל הנשלים שיש לכם כרגע".
-----
הצבא ממשיך להסתער,ועכשיו מצטרפים אליו הלוחמים המשוריינים(תזכור להוסיף להם +2 להגנה) והמבורכים שחיכו:
קפא"פ-
תוצאות הגלגול: 4, 6, 3. סך-הכל: 13

קפא"פ מבורכים-
קוביות: 2d6+5
תוצאות הגלגול: 1, 6, 5. סך-הכל: 12

הגנת אויב-
תוצאות הגלגול: 2, 3, 3. סך-הכל: 8

טווח-
תוצאות הגלגול: 2, 2, 1. סך-הכל: 5

הגנת אויב-
תוצאות הגלגול: 6, 1, 3. סך-הכל: 10

קוסמים-
תוצאות הגלגול: 6, 2, 3. סך-הכל: 11

סקורפיונים-
תוצאות הגלגול: 4, 1, 1. סך-הכל: 6

אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 2, 2. סך-הכל: 4

לפידים-
תוצאות הגלגול: 4, 4, 1. סך-הכל: 9

-----
מה עם השיקויים שהורינו להכין? שיקויי הבערה?
והגריפונים מורבים מאוד.
-----
"כדאי לכם להסיר את החרמשים מהמרכבות,כי הם לא יעילים.האויב פשוט יכול לזוז ולברוח.
ואתם צריכים לבנות עוד ספינות קרב,מצויידות בסקורפיונים.
וגם,אם חסר לכם שריונות טובים,נוכל לתת לכם את הידע להכין שריונות שרשראות טובים".

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#581 » 11 אוקטובר 2017, 13:36

ח'אן
ספוילר
ניחוש פרוע - יוסף?
IN
"אם כך, צאו אל היער וחפשו אותו!" מצווה הכהן הראשי. "אם האלים אומרים לנו לעשות זאת, הם יכוונו אותנו למה שנצטרך!"
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

הח׳אן הטטרי

הודעה#582 » 11 אוקטובר 2017, 16:22

10 לספירת עה״ם, סתיו

הודעה לכולם: בפורום המשוב אולדמן הסביר לי מה זה ה״invalid״ שמופיע בגלגולים-הגלגול הועתק ממקום אחר, התוצאה (הגבוהה, אלא אם מישהו ממש מוזר) ידועה מראש. מי שאראה אצלו בגלגולים מעכשיו ״אינוואליד״ כזה יצטרך לגלגל מחדש, וזה גם לא נותן לו נקודות זכות, בלשון המעטה, אחד השחקנים כבר התוודה על כך, ואני אפקח על כך.

ניצן
ספוילר
Out
dragonitzan כתב:Qr Bbpost ניחוש פרוע - יוסף?

מה?
ומה עם שליחת החיילים לווסאלים שלך?...
שאלתי, כשכתבת ״אני״, למי התכוונת?...
In
הסיירים מסיירים כמה ימים ביער, ולבסוף, הם מוצאים את המתנה מהאלים. בלב היער הם מוצאים עדר של חיות יפהפיות רועות. הן נראות כאיילים, בגודל של סוסים קטנים. הם בעלי פרווה רכה, עבה ונעימה, שצבעה חום-קרמל יפהפה. קרני הזכרים הן קרני יעל שחורות ומבריקות, ולגורים ולנקבות יש קרניים קצרות וישרות, שחורות ומבריקות. חלב החיות עשיר, טעים ובריא כמעט כחלב אם, בשרן טעים ומזין, הן יכולות לשמש כחיות רכיבה, ומעיניהם מופרש מעין בושם במקום דמעות.

מגדל
ספוילר
המשלחת מסיירת כמה ימים, ולבסוף מוצאת את הבהמאל. הוא נראה כתאו בעל פרווה שחורה עבה ורכה, מפוספסת בכמה פסים אפורים. קרניו גדולות מאוד ומזדקרת קדימה, אפורות ומבריקות. חלבו טעים, עשיר ומזין מחלב הביזון, ובשרו דומה, אך טעים יותר. הוא יכול לשמש לרכיבה.
---
כמה היפוגריפים מתפתים למלכודת. 6+ היפוגריפים, חצי זכרים וחצי נקבות.
---
״יש לנו 3 נשלים, כיוון שאנחנו לא אוגרים אותם. אנו דורשים עליהם 20 תכשיטים ו-20 כלי שנהב״.
---
הסתערות הקפא״פ צולחת, ומולה נופלים חלל 11 לוחמים. מתקפת הטווח מצליחה פחות, מפילה 2 לוחמים בלבד. הסקורפיונים הורגים 3 לוחמים, והקוסמים... לאן הם מכוונים.
אך האויב מגן על ביתו, ולוחמיו מוכנים למות למען משפחותיהם. הוא ממשיך להסתער, כשלוחמי הטווח מכוונים היטב את חציהם וכידוניהם. מכונות המלחמה שלו יורות על מגדלי המצור, והקוסמים ממטירים על לוחמים אבנים מהשמיים-לא רציניות, סתם מציקות, אבל מספיק מסיחות דעת.

קפא״פ:
תוצאות הגלגול: 4, 3, 3. סך-הכל: 10

הגנה:
תוצאות הגלגול: 3, 5, 3. סך-הכל: 11

הגנת מבורכים:
תוצאות הגלגול: 5, 4, 5. סך-הכל: 14

טווח:
תוצאות הגלגול: 4, 1. סך-הכל: 5

הגנה:
תוצאות הגלגול: 4, 5, 3. סך-הכל: 12

קסם:
תוצאות הגלגול: 5, 4, 2. סך-הכל: 11

מכונות:
תוצאות הגלגול: 5, 6. סך-הכל: 11

האויב נכשל בחציו ובכידוניו, אך מתקפת הקפא״פ, מגובה בהסחת הדעת, קוטלת 17 מלוחמיך. המכונות משמידות מגדל נוסף.
---
שיקוי התבערה מוכן. 30- חדי קרן, 20- זהב, 20- ענבר, 10+ שיקוי תבערה נגד חומרים חיים.
---
9+ גריפונים (6 נקבות). זה כל נקבה המליטה 3... זה די הרבה.
---
״החרמשים מועילים לקפא״פ, והם מגבים את לוחמת החרבות והגרזנים של רוכבי המרכבות. ובנוגע לשריון, יש לנו שריונות קשקשים. ברגעים אלה נבנות 10 טרירמות עם סקורפיונים.

הל
ספוילר
אני מניח שכיטין חזק קצת פחות מברונזה מחושלת... הוא מגן היטב מחצים, באופן בינוני מחרבות, כידונים וחניתות וברמה נמוכה נגד גרזנים, אלות ופטישים.
אגב, רעיון-מה עם להכין מגן לזנב מזנב העקרב?... אני מתאר איך זה יראה.
שריון מלא עולה 2 כיטין. אתה יכול לשריין 415 לוחמים.
In
״הרוח לא תתנכל לנו״, אומר ראש הכורים, ״אך ההר הפעיל עדיין הפכפך. עם זאת, פקודה היא פקודה״. 2+ גופרית, 2+ זכוכית געשית.
---
האי עשיר במכרות ומרבצי זהב (5+ ליום). יש בו גם נחשים ארסיים כמו פתנים ושרפים, צבועים, ועיטים... תבוניים.
---
ארנוק צועד בגאווה במגרשי האימונים, בין הלוחמים המתאמנים, העטויים שריונות שחורים מאיימים עשויים שריון עקרב מכף רגל וקצה הזנב עד הראש.
כל הלוחמים מניאמר משוריינים, מלבד הציידים.

חובב
ספוילר
אתה לא צריך להטיל לזה...
וצודק... לפרשים יש 2+ לקפא״פ.
In
פטריות הרעל נאספות; 5+ פטריות רעל, 5+ אוכל.
18 חדי קרן ו-21 ביזונים נלכדים.
---
3+ יין כל יום.
אני מדמיין את זה כבגד בד עבה, שבחזה שלו יש לוח ברונזה שמכסה את החזה והבטן, ובשאר הגוף תפורות פיסות ברונזה... אני מניח שאתה משריין את כל החיילים (אם כן, אז 30- נחושת, 20- בדיל ו-2+ להגנה מטווח ומקפא״פ).
---
המהנדס הראשי רץ אל זקן השבט, מטורף למחצה מרוב שמחה. ״אדוני! אדוני! אדוני!... המצאתי קטפולטה!״.
ברכותי.
---
הדרקון מקדם את פניהם בנהימה, ולאחר מכן בשאלה. ״מי אתם, זרים, להעז להיכנס למאורתי?״.
בחורבות הסיירים מוצאים אוצר קטן (4+ זהב, 3+ אבני חן), ומגדל נעול.
---
האיש, נער צעיר, לא נראה מוטרד מזל זולו של ראש השבט. ״רוצה הוכחה, ספקן זקן? אתה תקבל, ורופוס יעניש אותך על טיפשותך ועל זלזולך בכוחו״. הוא מרים את ידיו מעל למטה ראש הדוב. ״כה אמר רופוס!״, הוא קורא, כשהמטה הופך לדוב, שנוגס בידו הימנית של זקן השבט, ואז חוזר לצורתו המקורית. ״רופוס אמר לי שחורף גדול, ארוך וקשה מתקרב, אך בהרים נמצא דבר שיעזור לנו להתמודד עמו".

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#583 » 11 אוקטובר 2017, 16:48

ח'אן
ספוילר
ממה עשויים הבתים בעיר?
In
הסקורפיונים יורים שוב,אבל הפעם גבוה מעל ראשי האויב-הישר אל העיר.הכידונים הבוערים מציתים דליקות בכל מקום,והאויב רואה את ביתו נשרף.
החיילים ממשיכים להילחם,בזמן שמסר נשלח אל מלכת קנולהירנה ומלכי לורנאן:"אנחנו צריכים עוד לוחמים.זאת תהיה דרישה לא הוגנת אם נדרוש מכם לוחמים נוספים לעזרה בלא תמורה,אז הנה-אם תסכימו,נשלח לכם 30 ברונזה(30 נחושת ו30 בדיל) ו30 עץ,כדי שתאמנו עוד לוחמים.אם אתם לא רוצים,זאת זכותכם המלאה".
הקוסמים מכוונים כדורי אנרגיה על חיילי האויב...
התקפה:
קפא"פ-
תוצאות הגלגול: 3, 5, 3. סך-הכל: 11

קפא"פ מבורכים-
תוצאות הגלגול: 3, 1, 5. סך-הכל: 9

הגנת אויב-
תוצאות הגלגול: 1, 5, 3. סך-הכל: 9

טווח-
תוצאות הגלגול: 1, 1, 1. סך-הכל: 3

הגנת אויב-
תוצאות הגלגול: 6, 6, 3. סך-הכל: 15

קוסמים-
תוצאות הגלגול: 6, 6, 3. סך-הכל: 15

סקורפיונים-
תוצאות הגלגול: 2, 6, 1. סך-הכל: 9

אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 4, 4. סך-הכל: 8

לפתע,כמה פרשים מגיעים אל מול השער,ושולפים בקבוקונים.הם מטילים כמה מהם על השער ועוד כמה הם מחברים לכידוני הסקורפיונים שנורים.
שיקוי תבערה(לשער,כי לסקורפיונים כבר הטלתי)-
תוצאות הגלגול: 1, 5, 1. סך-הכל: 7

-----
כל הבהמאלים שנמצאים נאספים ומורבים בעיר,במכלאות טובות.
את ההיפוגריפים ואת הגריפונים מרבים שוב,ומתחילים לנסות לאלף אותם.
-----
התכשיטים והכלים מובאים לדרקונים,והם נשאלים:"האם תרצו סחר קבוע? אם לא,אנחנו עוזבים אתכם.בהצלחה בהמשך דרככם".
(יש שכירי חרב בערבות האלו? שבטים לוחמניים אמורים להוליד הרבה כאלו)
-----
יונה נשלחת אל דינגאנאר:
שלום לך,השליט דינגאנאר הנכבד.
ברצוננו לדעת אם תרצה לסחור עימנו בכלי שנהב רבים שיש לנו,תמורת מוצרי ממלכתך.
בברכ,מועצת דארמין.

-----
חומה שנייה נבנית מסביב לדארמין,מאבן,והחומות של שתי המושבות עוברות הסבה לאבן.
שוק גדול נפתח בדארמין,פתוח לכל העוברים והשבים.הוא מציע את מוצריה של דארמין,ונותן הזדמנות לאנשים רבים להכיר את תושבי העיר,את מוצריה ואת תרבותה.האופי העשיר של השוק מושך הרבה נוודים,שיהרהרו שוב אם לא כדאי להם להתיישב בעיר.

Hell lord

הודעה#584 » 11 אוקטובר 2017, 16:51

ספוילר
Out
הרוח שולטת בהר, ובאם הוא יתפרץ...
החיות בגודל מיוחד?
כיטין זה חומר חזק... ממש חזק, תבדוק באינטרנט אם אתה לא מאמין לי לגבי העוצמה שלו
מה עם העזרה לקראת החורף?
In
שליחים נשלחים את החיות, להציע להן שיצטרפו אלינו
---
"חפשו על האי עוד מכרות זהב, כמו גם חומרים מיוחדים"
---
"בנו סכרים כדי להסיט את מי הגשמים של החורף אל הים או כדי לאגור אותם לקראת בצורת"

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#585 » 11 אוקטובר 2017, 17:49

ח'אן
ספוילר
גם לי היו לי כמה "שגיאות" כאלה בעבר, אבל אני חייב לציין שתשעים אחוז מהן
היו בגלל ששכתי להוריד את המינוס לגלגולי המצאה.
ועכשיו, לאושר!
המצאתי קטפולטה! באמת המצאתי קטפולטה!!! כל הכבוד לי! :clap: :clap: :clap:
וכך, בשמחה וצהלה, נבנות 15 הקטפולטות הראשונות ומצטרפות לצבא ברוב פאר והדר.
מקדש לרופוס נבנה באמצע העיר, וחצי מהביזונים נשחתים כמנחות, או נאכלים על ידי העם, חדי-הקרן נשחתים גם הם, והקוסמים מנסים לברר עם יש להם תכונות קסומות.
משלחת יוצאת לכיוון ההרים, לחפש את מה שיציל אותם מהחורף.
תוצאות הגלגול: 2, 2. סך-הכל: 4

----
"אנחנו אורקים משבט רובאגוג, בנו הנה כדי לחלוק לך כבוד ולהביא לך מנחות צנועות אלו," חמישה עשר אורקים חסונים סוחבים את תשעת הביזונים שנותרו ומביאים אותם כמנחה לדרקון, וכן שישה מטילי זהב(כלומר, שלוש זהב).
ומלבד זאת בכדי להגיע איתך לעסקה, בכל עונה אנו נביא לך מנחות, הכוללות מזון וזהב, ובתמורה אתה תגן עלינו, ותעזור לנו בכמה התקפות שאנחנו מתכננים לתקוף בקרוב."

מגדל
ספוילר
"הזכרת עזרה צבאית? הצבא שלנו מיומן משוריין ואימתני, נשמח מאוד לברית צבאית עם עיר חזקה כמוכם.
בינתיים נוכל לתרום לכם חיילים,קוסמים, כלי מצור וחיות רכיבה אימתניות.
אבל אנחנו רוצים רבע מהשלל, ושבועה שלעולם לא תאיימו על רובאגוג בשום דרך.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים