מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

עידן המתכת-המשחק נגמר, תודה לשחקנים ולכולם!

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
הח׳אן הטטרי

עידן המתכת-(חופשיטה, ניהול, פנטזיה)<משחק מקוון>[6/6] התחלנו

הודעה#556 » 07 אוקטובר 2017, 16:59

9 לספירת עה״ם, סתיו

הצלחתי להתחבר לאינטרנט בחו״ל, אז הנה, חזרתי!

דרגון
ספוילר
Out
מה עם המשלחת בכפר האנושי?... אתה מתעלם מזה בכוונה?...
כן, השבט שלך יודע מה זו אש.
10- ביזונים.

נאוטי
ספוילר
הקשתים נוסקים מעל לאויב, מטחי החצים שלהם מחוררים 13 לוחמים. אך לצערו של טולהוולה, אילי הניגוח נכשלים.

ניצן
ספוילר
״נרצה... כלי מתכת. ואולי גם יין וסחורות אחרות, אך בעיקר בעיקר כלי מתכת, רצוי כלי נשק״.
---
השליח מהרהר זמן רב, ואז מתלחשש עם עמיתיו בשפתם המוזרה. ״אנו מסכימים״, הוא אומר לבסוף. ״אך תחילה, שלחו את צבאכם לעזור לנו... אחרי הניצחון נישבע לכם אמונים, ואז גם נבצע חלוקת שלל ואת שאר העניינים.״
Out
התעניינות כללית ויותר מדי מקדשים (כנסיות) שראיתי בפראג גרמו לי לשאול: איך נראה המקדש לאלים ברונאקה? סתם התעניינתי...

מגדל
ספוילר
המהנדס הראשי של הפרויקט, מלאדן, נכנס לכינוס המועצה, מציג בגאווה את המגן המשוכלל. חברי המועצה מתפעלים, אך אז קם זווזדאן, אחד מנציגי הצבא במועצה וקצין מנוסה. ״המגן הזה מעולה לחניתאים״, הוא אומר, ״וגם לגרזינאים בגרסה קטנה יותר, בקוטר זרוע וחצי בערך... אבל הוא פשוט לא מתאים לנושאי הרומח. הם צריכים מגן קטן, שלא יפריע בנשיאת הרומח. ויחד עם המיגון הקל יחסית שלהם והצפיפות של המערך הם פשוט מטרה מושלמת לחצי האויב.״
---
כמה שבטי נוודים מקבלים את השליחים (8- ענבר).
״שלום, זרים״, אומר ראש אחד השבטים, מגיש להם קערה מלאה במשקה מוזר. ״מי אתם, ולמה באתם?״.
״שלום!״, אומרת מנהיגת שבט אחר. ״דברו ברור ובלי שקר. מי אתם ולמה באתם?״.
״אלי שבשמיים״, אומר ראש שבט נוסף, נדהם ממראה הזרים. ״טוב, מי אתם, ומה אתם רוצים מאנשי?״.
השליחים שנשלחים אל המלל מגיעים למחנה מוקף חומות עץ ועפר, עם מגדלי שמירה. רועים מתפרסים סביבו. מלך הנוודים מקבל אותם, ומגיש להם משקה מוזר ובעל ריח... לא שגרתי באוהל מפואר. ״שלום, זרים״, אומר לבסוף המלך הזקן, ״מי אתם, מאיפה באתם ולשם מה באתם?״
---
״חלקו שומש לאימון חיילים וחלקו לשיפור הביצורים״, אומר דובר הערים. ״תודה רבה על הסוסים, נשתמש בהם למרכבותינו. עם זאת, אנחנו שבים ומזהירים שהפולשים מהמדבר הם בעלי מלך קוסם ועוצמתי...״
---
?...
---
הגנה מקפא״פ:
קוביות: 2d6+2
תוצאות הגלגול: 5, 1, 2. סך-הכל: 8

הגנה מטווח:
תוצאות הגלגול: 2, 4, 2. סך-הכל: 8

קפא״פ אויב:
תוצאות הגלגול: 1, 4, 2. סך-הכל: 7

הסתערות בני האדם:
קוביות: 2d6+3
תוצאות הגלגול: 4, 1, 3. סך-הכל: 8

קוסמים:
תוצאות הגלגול: 5, 3, 2. סך-הכל: 10

הגנה מקפא״פ:
קוביות: 2d6+4
תוצאות הגלגול: 3, 2, 4. סך-הכל: 9 invalid

טווח:
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 1, 5. סך-הכל: 6

הגנה מטווח:
תוצאות הגלגול: 6, 5, 2. סך-הכל: 13

הפלוסים הלא צפויים הם כי לא רק אתה מאמן חיילים שיהיו טובים יותר.

האויב מופתע-אך לא מתמלא בפחד, כשמגיעות תגבורות נוספות: גמדים אוחזי גרזנים וחרבות מגל, קשתים ומטילי כידון, וגרזינאים בני אדם. אף שהוא מאבד 12 לוחמים, הוא מתקיף ביתר שאת. הלוחמים החדשים מטילים גרזני הטלה. גרזני ההטלה, חרבות מגל כבדות וגרזני יד ושתי ידיים מבקעים מגנים וחורצים קסדות. חצים מתעופפים, ומעבר לכל אלה, מופיע בקרב האויב יחידה חדשה. המלך בורביסטה, מוקף גמדים ושאמאנים ניאנדרטלים, מגיע. הקוסמים לבושים שריונות מתכת וחמושים בחרבות ומגנים, אך נשקם העיקרי הוא מטה העץ המגולף, איתו הם מטילים כשפי קרב נוראיים-עיטים נוסקים מהשמיים לעבר צבאך, עוקרים עיניים ושורטים כל איבר חשוף, וכדורי אנרגיה נורים.
נהרגים לך 17 לוחמים.
Out
סתם מתוך סקרנות, איך נראים המקדשים לאלים? תוצר לוואי של יותר מדי ביקור במקדשים (כנסיות) בפראג.

הל
ספוילר
״אני בספק אם זה יעבוד״, אומר ראש הכורים מורקון. ״כשההר מתפרץ, האפר והאש הנוזלית הורסים הכל, הכל. והלבה לא יוצאת רק מהלוע, אלא גם מחורים בהר עצמו.״
---
״אני מבין״, אומר בן הים. ״יש לנו כרישים, דגי חרב, אצות מאכל, אלמוגים, וגם סוג אלמוג מיוחד המפריש חמצן, בעזרתו אנו נושמים מתחת לפני הים, אך אנו נמכור אותו ביוקר רב. וכן, נמכור לכם דגי חרב וכרישים ממין אחד בלבד-זכרים או נקבות״.
---
״זה נעשה״; 30- זהב כל עונה.
---
״כיצד נעשה זאת?״, שואל מלך טרוקמר במועצה.
---
יוגורט! או חמאה?
5+ יוגורט/ חמאה כל עונה.
---
״אני לא חושב שזה יעבוד״, אומר מהנדס הנשק לארנוק. ״זה יהיה קשה ומסובך להילחם עם חרב, מגן וזנב בו זמנית״.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 07 אוקטובר 2017, 22:22, נערך 2 פעמים בסך הכל.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

״כשאני צודק, אינני צריך הסכמה של איש כדי לאשש זאת״.
הח״ט

Hell lord

הודעה#557 » 07 אוקטובר 2017, 19:33

ספוילר
OUT
שכחתי לציין שאני אוסף בשר גם מהסוסים.
שוב-מה טמטואה נותן לי בתמורה לכל הדברים האלו?
רגע, זה הר געש של גז או של לבה? כאלה של לבה די פעילים כל הזמן, פשוט צריך לבנות לא צמוד לנהרות הלבה שנוטפים במורד ההר... תסתכל על מאונה לואה לדוגמא, הר הגעש הכי מפורסם+- בגלל כמה שהוא פעיל (הוא דוגמא של לבה), ולדוגמא של גז תסתכל על ההתפרצות של הר וזוב.
איזה סוג כרישים אלה?
הזנב הוא כמו עוד יד... יהיה לך יותר מסובך להלחם עם 3 ידיים?
IN
"חפשו מכרות זהב, הקצב שבו אנחנו מנצלים אותו גדל, ולכן אנחנו צריכים עוד ממנו"
---
"נשמח לסחור איתכם תמורת האלמוגים שיוצרים אוויר מתחת למים, האם יש לכם אצות עם השפעה מיוחדת? שכחנו לציין חומר נוסף שיש ברשותינו, אבל הוא יהיה יקר יותר... אלו מעין פטריות שכאשר שואפים או אוכלים אותן אתה הוזה הזיות, וכוהנינו שאכלו אותה סיפרו לנו שהם הרגישו התעלות אלוהית ושהם דיברו עם רוחות הז'ארקים, אלוהינו"
---
"אלו מאיתנו שיודעים קרוא וכתוב ילמדו את האחרים, נבנה גם בניינים יעודיים שכל מטרתם ללמד את הצעירים כל מה שיצטרכו בשביל עבודותיהם העתידיות"
---
ארנוק מביט בשיירת נמלים, כיצד הן צועדות, והורגות עכביש שעבר בדרכן.
זה מעלה לו רעיון לראש, "גייסו 200 לוחמים, תנו להם מגינים גדולים וחרבות קצרות, ואמנו אותם להלחם בשורת מגנים בלתי חדירה, כשכשאחד נופל זה שמאחוריו תופס את מקומו מיד, ובעצם אויבים שיש להם כלי נשק ארוכים יותר מחרבות קצרות יהיו חסרי תועלת בטווח צמוד כמו זה"
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 07 אוקטובר 2017, 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#558 » 07 אוקטובר 2017, 20:19

ח'אן
ספוילר
"אם כך,נוכל למגן אותם בכבדות בעסרת שריון מלא יותר,ולא רק שריון חזה.
ובנוגע לחצים:דווקא בגלל המערך הצפוף כל אחד מגן על השני,והרמחים חוסמים חלקית את החצים בגלל צפיפותם,ונוכל גם למרוח את המגנים בשמן,כדי שהחצים יחליקו עליהם ולא יינעצו ויפגעו במגן(דרך אגב,ככה זה היה באמת.הרמחים סיפקו הגנה מסויימת מחצים ואבני קלע,ופעמים רבות המגנים נמרחו בשמן)".
-----
שבט ראשון:
"שלום,אדוני הנכבד.אנחנו שליחים מהעיר דארמין,ובאנו לכאן כדי לחפש שותפים למסחר,ובעלי ברית.אנחנו נמצאים במלחמה,ונצטרך כל עזרה אפשרית".
שבט שני:
"אנחנו שליחים מהעיר דארמין,ובאנו לחפש בעלי ברית ושותפים למסחר".
שבט שלישי:
"אנחנו גמדים מהעיר דארמין,ובאנו לבקש את עזרתכם במלחמה.אנחנו גם מעוניינים בפיתוח מסחר איתכם".
ממלכה:
"אנחנו גמדים מהעיר דארמין,הוד מעלתך.באנו כדי לקשור קשרים עם ממלכתך,ואנחנו מעוניינים בעיקר בבריתות ובמסחר.יש לנו דברים רבים להציע בתמורה".
----
"אנחנו עובדים על הכשרת קוסמים.כם אתם,אספו כל מידע שיש לכם על קסם בעריכם כדי שתוכלו לאמן קוסמים,ומסרו לנו אותו כדי שנוכל לחזק את שלנו.נמסור לכם את הידע הקיים אצלנו".
-----
גלגלתי למציאת קסמים,ויצא 9 אבל לא ענית לי על זה...
אני גם מאמן עוד קוסמים עם מטות.
-----
שים לב שלא גלגלת נכון את ההגנה מקפא"פ...כתבת 2d+4...
In
הצבא ממשיך בלחימה,אילי הניגוח(שלא כתבת מה הם עשו לשער,למרות שפעם קודמת יצא להם 12) ממשיכים לנגח את השער,ולפתע,עוד תקיעות שופר נשמעות.
עוד צבא מופיע,מצוייד באילי ניגוח ובמגדלי מצור.חצי מהסקורפיונים נמצאים איתו,והוא נושא את דגל דארמין.חיילינו צועקים בשמחה,בזמן שהלוחמים החדשים מסתערים לקרב:
קפא"פ(גם שלנו,גם של לורנאן,שכירי החרב והפיראטים,וגם של לוחמי צבא ערי החוף):
תוצאות הגלגול: 2, 5, 4. סך-הכל: 11

טווח:
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 2, 4, 1. סך-הכל: 7

סקורפיונים:
תוצאות הגלגול: 3, 6, 1. סך-הכל: 10

אילי ניגוח:
תוצאות הגלגול: 2, 5. סך-הכל: 7

-----
הדיג מוגבר,באמצעות רשתות יעילות יותר מצמר.
עוד ספינה,קאראוול,נבנית ונשלחת להגנת קו החוף של הערים.שמה הוא לולת',והיא בנויה בחצייה מארז.
-----
Out
המקדשים בנויים בסגנון רומאי/יווני,עם הרבה עמודי שיש מעוטרים,מזבחות קטנים בכל מיני מקומות מזהב וארד,ומזבח מרכזי באמצע.יש כל מיני חדרי תפילה קטנים יותר מסביב.
-----
הכוהנים יושבים במקדש הגדול של דארמין,מדקלמים טקסט מקודש שנמצא לאחרונה-לחש זימון עתיק,שניתן לראשוני הגמדים מאת ששת האלים.הם מקווים שהוא יעבוד והם יצליחו לזמן דברים מועילים:
תוצאות הגלגול: 6, 6. סך-הכל: 12

-----
ניסויים נערכים בכמה קרניים של חדי קרן ובדמם,ואפילו בבשרם,לראות אם יש בהם סגולות קסם.
.It's time for the jedi,to end

הח׳אן הטטרי

הודעה#559 » 08 אוקטובר 2017, 22:22

10 לספירת עה''ם, חורף

נחתתי!
ולהלן המאורע שלא נתתי: למועצת העיר או למלך מגיע אדם, הטוען שקיבל אותות מהאלים.

מגדל
ספוילר
Out
לאף יחידה, אלא אם מצויין במפורש (גם אצל הדב''שים) אין מיגון מתכת, רק בד, עור או כלום.
ערכתי את תוצאות הגלגולים בהודעה הקודמת, ואילי הניגוח נכשלו. אגב, אולי תטיל אתה להגנה של האויב כדי לקצר תהליכים?... אני כבר אחשב את התוספים.
הממ... האמת שאני דמיינתי את העיר שלך יותר כסלאבים עתיקים (זקנים וגרזנים)... מעניין שאתה דווקא חשבת בכיוון של יוון ורומא.
אגב, 6 אלי דארמין מבוססים על אלי הגמדים מ''אראגון''?...
In
''הסיכוי שהחץ יפגע דווקא ברומח הוא נמוך, והמיגון שלהם הוא בכלל מיגון מעור ובד עם קסדה. כנראה שמיגון כבד הוא טוב... כמה חבל שאין לנו טכנולוגיה לשריונות מתכת''.
---
שבט ראשון:
הלוחם המלוכסן מהרהר מעט, מושך בשפמו השחור והארוך. ''לא ניכנס למלחמה במקום רחוק ולא מוכר בעד אנשים שרק הרגע פגשנו'', הוא אומר לבסוף. ''אך נשמח למסחר. לנו יש למסחר גבינה, קרן, עצם, שנהב, פרוות ממותה, צמר, סוסים, איילים, כבשים... מה יש לכם שעשוי לעניין אותנו?''
שבט שני:
''בעלי ברית?...'', שואלת המלכה המלוכסנת. ''אינני זקוקה לבני ברית, ולא אתערב במלחמות לא לי. מסחר... מה יש לכם להציע?''. היא מציעה את הסחורות שהציע הקודם, וכן אומרת שבערבות יש עדרי היפוגריפים, אך עד כה איש לא הצליח לאלפם.
שבט שלישי:
''לא'', אומר בהחלטיות המצביא המלוכסן. ''לא ניכנס למלחמות לא לנו עם אנשים שזה עתה פגשנו. מסחר?...'' (אותן הסחורות הנ''ל).
מלך הנוודים:
מלך הנוודים מהרהר. ''לא אכנס למלחמות לא לי'', הוא אומר, ''אך מסחר... מה אתם מציעים? אני מציע (הנ''ל), וכן... יש לי הרבה זהב ואבני אודם''. עם זאת, ב''עיר'' השליחים שומעים שמועות מועילות בהרבה-בהרים לייד חיים גריפונים ודרקונים ולהם זהב רב ועושר.
---
כעבור כשעה מובאת לנציגים רשימה של הקסמים שלהם:

לחשים
לחשי זימון בסיסיים (חפצים קטנים שלא נעולים)
לחשי זימון אקראיים (מזמנים דברים אקראיים)
לחשי קרב בסיסיים (כדורי אנרגיה, אש)
טקסים מכושפים
טקס אל האש: טקס נורא. הקרבת ילד קטן מזמנת את כוחו של אל האש באופן זמני אך בכמות אדירה, שאם תיספג אל תוך 3 איש או פחות האנרגיה תהרוג אותם. יכול לשמש ליצירת בערות, אש, ברקים, כוח על טבעי, ולעתים אף שליטה בלבה שעל פני האדמה וקרובה. גורמת לאנשים להתמוטט כעבור 6 שעות.
טקס הפוריות של אסתורה: שרטוט מעגל כשפים בלב שדה או שטח טבעי, וגידור האיזור עליו מבוצע הלחש בגדר מעץ ארז המשוח בדם של פרה. מקריבים בלב המעגל חיה, וכך מזמנים את כוחה של אסתורה אלת הפריון. ככל שהשטח המגודר גדול יותר, פחות פריון אלוהי יספג בכל חלק ממנו. הטקס פשוט למדי, ומעלה את פוריות האדמה לכשנה (1+ אוכל משדות לשנה).
טקס הדם של אנאטי: טקס אכזרי ועקוב מדם המשמש לזימון כוחה של אלת המלחמה והציד אנאטי. בטקס מקימים גל אבנים לא מסותתות שעליו מניחים קערת חרס גדולה, וסביבו מציירים מעגל וחורטים את הרונות ᚢᚦᚠ בצפון, מזרח וכיוון השמש. על המזבח שוחטים כמה שיותר חיות ואף יצורים תבוניים בעזרת סכין טקסית, והדם אמור למלא את הקערה. ככל שיש יותר דם, הטקס יעבוד טוב יותר. כשנגמר הדם יש להניח את הקערה על הקרקע ולנפץ אותה בפטיש טקסי, וכשהדם מסיים לחלחל לאדמה עורך הטקס קורא בשמות המבורכים (ככל שיש יותר הברכה חלשה יותר), שמקבלים חיזוק בכוח וברוח הקרב.
שיקויים
שיקוי אהבה: רכיבים-צמחי מרפא, פירות יער, קרן חד קרן. השפעה: התאהבות זמנית עוצמתית כלפי נותן השיקוי. שימושי בעיקר בתככים פוליטיים ואצל אנשים בודדים.
שיקוי פריון: רכיבים-צמחי מרפא, שמן זית, מעט אדמת בר. השפעה: פריון מואץ אצל שותה השיקוי. שימושי בעיקר לענייני מדינה (יורש עצר וכו') וכן לאנשים פרטיים ועקרים.
מרקחת אש: רכיבים-דם דרקון, דם קורבן מתנדב ותבוני, פחם עץ, שמן. השפעה: תערובת דליקה ביותר שכל נגיעה של חומר חי/חי לשעבר בה תצית אותה-גם עור, עץ וכו'.

(חפרתי, מה?...)
---
לא ראיתי איפה...
כמה?...
---
לא, יצא להם 2...
In
הגנה מקפא''פ:
תוצאות הגלגול: 5, 5, 3. סך-הכל: 13

הגנה מטווח:
תוצאות הגלגול: 2, 5, 2. סך-הכל: 9

קפא''פ אויב:
תוצאות הגלגול: 5, 6, 3. סך-הכל: 14

הגנה:
תוצאות הגלגול: 1, 5, 4. סך-הכל: 10

טווח אויב:
תוצאות הגלגול: 3, 4. סך-הכל: 7

הגנה:
תוצאות הגלגול: 4, 4, 2. סך-הכל: 10

קסמי אויב:
תוצאות הגלגול: 3, 4, 2. סך-הכל: 9

מכונות אויב:
תוצאות הגלגול: 2, 4. סך-הכל: 6

המתקפה של לוחמי הקואליציה נבלמת בהצלחה בידי אנשי בורביסטה, ורק 7 מתים. חיל הרגלים שלהם שב ומכה, גרזנים וחרבות חודרות-שריון על מגנים וקסדות. גרזני הטלה מעטים מושלכים, וחצים נורים. בורביסטה ומכשפיו ממשיכים בקסמי הקרב על לוחמיך, כשלגגות העיר מועלות כ-20 מכונות מלחמה, סקורפיונים וקטפולטות, שיורות לעבר לוחמיך.
איבדת 13 איש.
---
ה''לולת' '' מושקת, בנויה לתלפיות מעצים מיובאים. 20- ארז, 20- עץ, 20- נחושת, 20- בדיל, 4000- דפאט, 5- טיט.
---
לפתע, עשן מופיע במרכז המקדש, וממנו יוצאים חזיר בר גדול, וכן גוש של מתכת זהובה-לבנה המפיצה אור עז.
---
לקרני חד הקרן יש שימוש בשיקויים מסוימים, וכן אבקה העשויה מהן מטהרת אוכל מריקבון קל ורעלים חלשים.
דם חד הקרן משמש בשיקויים מסוימים, וכן הוא מפתה עלמות ונשים (מבוסס על זה שעלמות מפתות חדי קרן).
בשר חד הקרן הוא בעל טעם... מוזר מאוד (כמו טעם של בשר סוס-יצא לי לטעום פעם, לא טעים במיוחד... למרות שבצרפת אוהבים אותו), ומשתמר היטב למשך כשנה, ואז נרקב.

הל
ספוילר
Out
אתה בטוח?... יצא לי לטעום בשר סוס, זה לא כזה טעים, הם הרי חיות רכיבה קשות-שרירים... ובלי קשר זה לא טעים...
מה אתה דורש?... אה, ומה עם הדרישה שהציב מלך סקאנדזה כערובה לשלום?...
אין לי מושג בגיאולוגיה... גז, אני מניח, אבל רוח ההר שולטת בו.
קצת יותר קטנים וחלשים מעמלץ לבן.
להילחם עם חרב ביד אחת וחרב ביד שניה זה כן מסובך... אז כן.
מתי הכוהנים שלך הפכו לנרקומנים?!...
אגב, איך נראה האלפבית של הלטאישים?... סתם התעניינתי...
למה נראה לך ששום נשק חוץ מחרב קצרה לא יהיה יעיל בטווח כזה?... דווקא גרזן, במיוחד דו ידני, יהיה יעיל מאוד... וכך גם אלות וחרבות.
In
נמצא מכרה קטן (2+ ליום).
---
''יש לנו אצה זוהרת בה אנחנו משתמשים לתאורה מיוחדת ולשיקויים, וכן אצות ריפוי. רוצים חלק מהאלמוגים הקסומים... 10 יחידות אבני חן על יחידה אחת של אלמוג קסום. פטריות... מה אתם רוצים בעדן?''
---
''בתי הספר נבנו, אדוני, ומלמדים שם קרוא, כתוב, חשבון ודת''; 1+ לגלגולי המצאה, 30- עץ, 30- אבן, 15- נחושת, 15- בדיל, 30- טיט, 30- זהב.
---
''הלוחמים (לגיונרים?... רק זכור שאין להם שריון מלבד קסדה) גויסו, אדוני, והם מאמנים ברגעים אלה''; 200+ לוחמים עם מגנים גדולים וחרבות קצרות המאומנים במערך חומת מגנים, 10- נחושת, 10- בדיל, 20- עץ, 20- אבני חן.

הח״ט

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#560 » 09 אוקטובר 2017, 08:35

וגם אני נחתתי! ייאי!
ספוילר
אוף, עלית עלי, אבל להגנתי יאמר שזו הייתה הכוונה, גם במילא זה מה שכתוב עכשיו בהודעה...
ואם היית טועה היית חוטף חתיכת זעם האלים על השבועה הזאת...
-----------
בסדר, בוא נראה עם הם יותר טובים מווארגים כחיות רכיבה.
10 פרשי זאבי בלהות חמושים ברמחים מאומנים.
אני לא יכול לוותר עד שאני אצליח להמציא אותן, קטפולטות:
קוביות: 2D6-2
תוצאות הגלגול: 6, 1, -2. סך-הכל: 5

ושריונות הם פשוט לא לעידן שלנו או שהגלגול לא היה מספיק טוב? עם זו התשובה השנייה אז:
קוביות: 2D6
תוצאות הגלגול: 5, 2. סך-הכל: 7

ועוד משלחות יוצאות לחפש דברים מעניינים
תוצאות הגלגול: 4, 1. סך-הכל: 5

תוצאות הגלגול: 4, 2. סך-הכל: 6

תוצאות הגלגול: 2, 6. סך-הכל: 8
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

Hell lord

הודעה#561 » 09 אוקטובר 2017, 09:07

ספוילר
Out
טוב, אני לא גאון טקטי, אבל אני מציאותי. בטווח קרוב כל כך שאתה יכול לנשק את היריב, אין לו אפשרות להניף או אפילו לדקור עם כלי נשק ארוכים יותר מחרב קצרה, זאת המציאות...
הם לא טעימים באופן מיוחד, אבל אנשים אוכלים אותם...
הוא דורש 40 מכל משאב בסיס? קיבל
אני דורש אי קטן ומפלצות ים שיעזרו לי
טוב, זה ממש הגיוני שהכוהנים, שבאותה ההזדמנות הם המדענים שלי יטעמו... כמו גם שפטריות הזיה לא ממכרות.
הוא אלפבית שמבוסס על אברי המגלניות, אות אחת נראית כמו ניב קדמי, אות שנייה כמו ניב אחורי, אות שלישית כמו כף רגל קדמית פרושה וכו'
תחשוב אבל אם יש לך 3 ידיים, זה שונה מ2 ידיים. כן זה דורש מעט אימון, כמו לחימה ב2 ידיים, אבל זה לא מסובך יותר מזה...
אני יכול להשתמש בג'ייד/ענבר במקום באבני חן? יש להם ערך של אבני חן, הן מופרדות רק בגלל שהשבט שלי רואה בהן ערך פחות.
יש לי בעיה עם האירוע. נירקין הוא שליח הז'ארקין עלי האדמות... זה לא ממש הגיוני שדברים ממש חשובים יאמרו למישהו אחר ולא לו... אני אביא דוגמא מהתנ"ך - זה כאילו מי שיביא את לוחות הברית זה סתם אחד מבני ישראל ולא משה...
In
יש רוח להר הגעש? משלחת לטאישים נושאת מנחות הולכת אל הרוח, לשוחח איתה.
---
"חפשו עוד מכרות רבים, מה שיש לנו אינו מספיק..."
---
ליאוק מביט בעניין בבית הספר, ורושם לעצמו את ההתקדמות שלהם מהדור הישן יותר, ואז קובע החלטה, התלמידים ילמדו גם את תורת הלחימה ואת תורת הסיירים.
---
"חפשו לאורך החוף מכרות מלח, והרבה, אנחנו לא רוצים להיות תלויים באיש! אנחנו יכולים להעזר בגמדים, אבל אנחנו לא רוצים להיות תלויים בהם במסחר המלח, כמו גם שצריכים להיות לנו הרבה יותר מכרות, מאחר ואנחנו חיים ליד הים והם לא."
---
"נרצה בתמורה לפטריות נקבות של כרישים, ואצות של אור ושל ריפוי, מה דעתכם על מסחר של 100 פטריות כל עונה בתמורה ל2 יחידות של כל סוג אצות ו10 כרישים?"

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#562 » 09 אוקטובר 2017, 12:31

ח'אן
ספוילר
"מה המסר?" המועצה שואלת.
-----
"תנו לי לפתור את הבעיה" אומר המהנדס.
הוא עובד בנפחייה זמן רב,יוצר דגמי שריונות ללא הרף,אבל כולם נכשלים.כל לוחות המתכת שהוא מנסה לחבר לא עומדים מול כלי נשק,וגם שילוב עם עור לא עוזר.
רגע לפני שהוא מתייאש,המהנדס יוצר טבעת ברונזה ומחבר אותה לעוד ארבע טבעות.
"עוד ניסיון אחד לא יזיק" הוא אומר לעצמו,ומתחיל לחבר עוד ועוד טבעות,כשלכל טבעת מחוברות ארבע אחרות.לבסוף,יש בידו חליפת שריון עשויה מטבעות.כמעט בשעמום הוא מכה עם חרב על המתכת,בטוח שהיא לא תחזיק.אבל להפתעתו,הי עוצרת את המכה.הוא מתחיל לירות חצים על השריון,ליידות אבנים וכידונים ולהכות בגרזן בשריון.השריון עומד יפה במכות,אבל מתחיל להישחק.
"נצטרך טבעות מעט יותר עבות,אבל זה יעבוד.שריון חדש ויעיל לצבא שלנו" הוא אומר,מתחיל לעבוד על עוד כאלו.
להמצאה:
תוצאות הגלגול: 6, 4, 1. סך-הכל: 11

-----
כל השליחים עונים למנהיגי השבטים:"אנחנו לא זקוקים לאף סחורה שהצעתם,משום שאת כולם יש לנו.אם יש לכם שכירי חרב נשכור אותם בשמחה,אבל אם לא,היו שלום".
שליחים נשלחים עם מזון אל ההיפוגריפים,בוחנים כמה יש שם ועד כמה הם פראיים.שליחים נוספים נשלחים עם תכשיטים,כלי שנהב וזהב אל הגריפונים והדרקונים,במטרה לדבר איתם.
-----
100 לוחמים נוספים מגוייסים,חצי מהם מטילי כידון וחצי נושאי קרדומים,חמושים במגן החדש ובשריון החדש.
טקס הדם של אנאטי מבוצע,מול חמישים לוחמים מתוך המאתיים הקודמים(נושאי קרדום).על המזבח מוקרבים 500 ביזונים,ככה שהטקס אמור להיות חזק,וכל החמישים מבורכים.
-----
הכוהנים בודקים אם החזיר תבוני,ואם כן הם מדברים איתו ושואלים לשלומו.
בוחנים את המתכת הזהובה לבנה בזהירות רבה.
-----
הלוחמים ממשיכים בלחימה,כשהתגבורת החדשה מגיעה.כידונים מושלכים בעיקר על הקוסמים,והסקורפיונים יורים על מכונות המלחמה.הקוסמות מטילות כדורי אנרגיה באויב בעוצמה.מגדלי המצור משמשים עמדה לקשתים ולמטילי הכידונים,כך שיש להם זווית טובה יותר.הלוחמים המבורכים עדיין לא נכנסים לקרב,מחכים להזדמנות.הפרשים מתחילים ליידות כידונים בוערים בשער,ולזרוק עליו לפידים.ככה השער ייחרך ויישרף בכמה מקומות,ויהיה יותר פגיע:
אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 5, 5. סך-הכל: 10

קוסמות-
תוצאות הגלגול: 5, 3, 2. סך-הכל: 10

קפא"פ-
תוצאות הגלגול: 1, 3, 4. סך-הכל: 8

טווח-
תוצאות הגלגול: 3, 6, 2. סך-הכל: 11

לפידים-
תוצאות הגלגול: 5, 6, 2. סך-הכל: 13

סקורפיונים-
תוצאות הגלגול: 1, 1, 1. סך-הכל: 3

הגנת קפא"פ של האויב-
תוצאות הגלגול: 1, 1, 2. סך-הכל: 4

הגנת טווח של האויב-
תוצאות הגלגול: 2, 2, 2. סך-הכל: 6

-----
אתה הטלת בשביל הקסמים,ויצא 9...
ואני מאמן 63 קוסמים נוספים עם מטות.
עוד ספינה מושקת,הפעם כולה מארז וחזקה יותר.המפרשים עשויים מצמר חדי קרן,והיא ספינת הדגל של דארמין,אדה.
הספינה היא כמו תלת חתרית,רק עם שני חותרים ליד כל משוט,כך שהיא מהירה יותר וגדולה יותר.
נערך לאחרונה על ידי המגדל הבודד ב 09 אוקטובר 2017, 14:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

lord drgon

הודעה#563 » 09 אוקטובר 2017, 12:49

ח'אן
ספוילר
אני שולח מרגלים לעיר בני האדם ומטרתם היא לנסות להצית את חומת העצים
למרגלים
תוצאות הגלגול: 4, 1. סך-הכל: 5

לניסיון הצתת האש
תוצאות הגלגול: 1, 1. סך-הכל: 2

בכפר ראש המועצה פונה אל האיש ואומר לו "שלום לך וברוך הבא לכפרנו שמענו שאתה טוען שקיבלת אותות מהמלאכים נשמח שתספר לנו מהמלאכים סיפר לך אך תדע אם תשקר לנו אנו נקריב אותך לאלים כי על שקרים כאלו אנו לא שולחים"

הח׳אן הטטרי

הודעה#564 » 09 אוקטובר 2017, 18:58

10 לספירת עה''ם, אביב

דרגון
ספוילר
המרגלים נכשלים במשימתם, נלכדים, ומובאים בפני מנהיג הכפר, שחוקר אותם ומגלה מי הם.
שליח בן אנוש מהכפר מגיע לעירך. ''למה ניסיתם לשרוף את החומות שמגינות עלינו מחיות טרף ושודדים?'', הוא שואל. הוא מלווה בשומר ראש, ושניהם עוטים שריון עור.
---
האיש הוא ניאנדרטל שעורו לבן לגמרי, שיערו זהוב, והוא קורן בהילה עמומה. ''אני הוא רוחו של יורגן העתיק'', הוא אומר. ''באתי מהאלים, להזהיר מפני כישוף כלשהו של השטנים. אנו לא יודעים מה הוא יהיה, אבל הוא יבוא בקרוב, ויהיה קשה ואכזרי. והוא יכלול חורף... האלים מביאים לכם משהו שיעזור לכם להתמודד איתו'', והוא מראה לשבט חיה מוזרה-אייל בגודל סוס קטן בעל צמר עבה, ארוך ורך, נעים למגע ובעל גוון חום-קרמל יפהפה. יש לו שתי קרני יעל ארוכות, שחורות ומבריקות. ''הוא מתאים לרכיבה, חלבו טעים ומזין וכך גם הגבינה והחמאה שניתן להפיק ממנו. בשרו טעים ועשיר, השומן שלו טעים וגם דליק, הצמר שלו יפה, נעים ומחמם. מדמעותיו, להן מופרש נוזל ריחני בעיניו, ניתן להכין בושם ריחני ויקר. הוא מסוגל לחיות גם על מים וטחב לבדם, וכל עשבים ועלים מתאים לו. זוהי מתנת האלים לכם, בהמת האלים, ה'בהמאל' (Behemel)''.

מגדל
ספוילר
השליח(ה) היא גמדה בעלת עיניים כחולות, שיער אדום ועור שנהב קורן-יש הילה זהובה מסביב לגופה. ''אני שליחתה של מילקיר'', היא אומרת. ''אתם ביצעתם טקס שאין עליו כפרה-כפרתם באלי דארמין''. קולה מתעצם ומהדהד בחדר המועצה, גורם אפילו לנציגי הצבא, גנרלים מנוסים, לרעוד. ''אתם הקרבתם 500 ביזונים לאלה אנאטי, אלילתם של ערי הסוחרים! אתם בגדתם באלי עירכם! האלים יענישו אתכם... עקרות ומוות יפגעו בביזוניכם, מכרותיכם יתדלדלו... עד אשר תכפרו על חטאכם! חורף ארוך, קור בא לעולם... אך אם תכפרו על חטאכם, נביא לכם דבר היעזור לכם בו''. הנרות נכבים ורוח סופה פורצת בחדר, ונגמרת כשהשליחה יוצאת מחדר המועצה ונעלמת.
---
Out
מזל טוב! המצאת שריון נורמלי! אמנם לדעתי שריון קשקשים יותר מתאים לעידן הברונזה, אבל היי-מי אני שאגיד לכם מה לעשות...
In
המנדס מציג בגאווה את השריון לפני המועצה, כולם מוחאים כפיים, אפילו הקצין הזקן ההוא, אף שגם אמר-בצדק-שגרזנים, במיוחד כאלו כבדים או מתעופפים-ינתצו את השריון או לפחות ישברו את העצמות שמתחתיו.
---
איזה מזון?... זה חשוב.
In
הגריפונים חומסים את הזהב והכלים, ונוהמים על המשלחת שתלך. הם לא תבוניים... 40- כלי שנהב, 20- תכשיטי ענבר ועצם.
שני דרקונים חיים בהרים, דרקון וויברן אפור כגרניט ודרקון לבן אדום עיניים.
''מה אתם רוצים?'', שואל האפור.
''מי אתם ומה אתם רוצים?'', שואל הלבן.
---
50+ גרזינאים עם סקוטום ושריון שרשראות, 50+ מטילי כידון עם סקוטום ושריון שרשראות, 20- נחושת, 20- בדיל, 30- עץ, 20- זהב, 5- טיט.
המזבח נבנה, הרונות נחרתות, 500 ביזונים מוקרבים... האלה אנאטי שמחה, והיא מברכת את הלוחמים בכוח ועוצמה לקרב הזה.
5- אבן, 500- ביזונים.
2+ ליחידות משוריינות להגנה, 2+ לגרזינאים המבורכים להתקפה. כמובן שבונוס היין לא חל עליהם...
---
החזיר הוא חזיר בר רגיל, קצת גדול. אולי אפשר לרכוב עליו, אפשר לאכול אותו, השיער, העור והשומן שלו שימושיים.
המתכת היא למעשה אור צרוף. היא ממיסה כל חומר למעט אדמה, ומסוכן מאוד להתעסק בה.
---
ההסתערות מצליחה, ו-19 לוחמי אויב שוכבים מתים. עם זאת, לא הכל מושלם-הקוסמים הדפו את הכידונים שנורו לעברם. איל הניגוח עושה יותר נזק-סדקים נובעים בחומה, והלפידים חורכים את השער, אך הוא לח למדי, ולא נשרף.
אך האויב לא נשבר. מטח חצים וכידונים נורה לעבר לוחמיך, כשמכונות המלחמה מנסות למוטט את המגדלים. הקוסמים ממשיכים להטיל כשפים, הפעם נגד המגדלים. בקפא''פ, האויב ממשיך להילחם בעוז, בעוד מקרה מצער קורה לאנשי דארמין-השפעת היין תמה (תוסף 3+).

קפא''פ:
תוצאות הגלגול: 1, 3, 3. סך-הכל: 7

הגנה:
תוצאות הגלגול: 2, 5, 3. סך-הכל: 10

טווח:
תוצאות הגלגול: 6, 2. סך-הכל: 8

הגנה:
תוצאות הגלגול: 2, 1, 2. סך-הכל: 5

קסמים:
תוצאות הגלגול: 2, 6, 2. סך-הכל: 10

מכונות:
תוצאות הגלגול: 4, 5. סך-הכל: 9

התקפת הקפא''פ נהדפת, אך החצים והכידונים מפילים 14 מלוחמיך. הקסמים והמכונות ממוטטים 2 מגדלים, הורגים את הלוחמים שבהם והורסים 2 סקורפיונים.
---
אה...
In
ראש הקוסמים בא אל המועצה, עם מחברת קלף עמוסה רשימות. ''הצלחנו להמציא שיקוי קסום'', הוא אומר, ''שרכיביו הינם אבקת קרן חד קרן, זהב טחון, דם חד קרן, ואבקת ענבר-זהו שיקוי החריכה, שבמגע עם עץ או עצם או עור חורך אותם או שורף אותם, תלוי כמות.''
---
50- זהב, 20- עץ, 10- נחושת, 10- בדיל.
---
הממ... מעניינת, אבל חוץ מריבוי חותרים אני לא רואה מה הופך אותה למיוחדת...
In
70- ארז, 30- נחושת, 30- בדיל, 5- טיט, 5000- דפאט, 10,000- דארקן.

הל
ספוילר
Out
איזו סיבה יש ללוחם אויב להיכנס לטווח הזה?... חנית או גרזן, והלוחם חסום...
זה כן מסובך... קשה להחריד להילחם עם שתי ידיים, זה דורש ריכוז והתמקדות בשתיהן...
אהה... אני אתן לך אירוע משלך.
In
המשלחת מגיעה אל הרוח, שמתגלמת כאישה ערטילאית בעלת שיער אדום. ''שלום'', היא אומרת. ''באמת הגיע הזמן להביא לי מנחות כתשלום על כך שאתם חורצים את עורי ותולשים ממני גופרית... אני דורשת מכם קורבנות קבועים, או שגורלכם... נחרץ''.
10- ענבר.
---
תוצאות הגלגול: 4, 5. סך-הכל: 9

---
Out
תתבייש!... מעודד אלימות בבית הספר!...
סתם...
In
יש לאוך החוף כמה מכרות (3+ ליום), ואפשר להכין ממי המלח מלח...
---
''מסכים... אבל לגבי הכרישים, 2 בכל עונה. 10 זה יותר מדי''.

חובב
ספוילר
לא, כי אם אחד קיים השניים האחרים לא...
זאבים חמושים ברמחים?...?!
נאוטי כתב לך משהו...
In
ואתה... נכשל.
שריונות-זה לא על ההתחלה, אתה צריך להמציא. אתה כן יכול לעשות ''חזיות'' ממתכת, ויש לך קסדות. ובנוגע לשריון (שבהמצאתו נכשלת), תפרט איך בנוי השריון.
---
לאיזה כיוון?...
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 09 אוקטובר 2017, 19:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

הח״ט

Hell lord

הודעה#565 » 09 אוקטובר 2017, 19:20

ספוילר
Out
אז מייבשים מלח על בסיס קבוע, והרבה...
השאלה היא לא איזה סיבה, כשגל של לוחמים מתקרב אליך אין לך ממש ברירה אחרת חוץ מלסגת, ושני הדרכים ממלאות את המטרה שלי...
בדיוק! אז זה מסובך כמו לחימה ב2 ידיים...
In
"לא ידענו שיש פטרונית להר... סלחי לנו בבקשה... אם תוכלי לתת לנו עוד מאוצרותיך יותר מנשמח לתת לך את כל מה שיש לנו להציע."
---
"4 בכל עונה", ו60 פטריות

הח׳אן הטטרי

הודעה#566 » 10 אוקטובר 2017, 12:57

10 לספירת עה״ם, קיץ

הל
ספוילר
אוקיי.
הממ... יש ברירה: להדוף את גל הלוחמים עם חניתות ככה שהוא בכלל לא יכול להגיע לטווח חרבות...
בדיוק! אז זה מסובך וקשה!
In
שליח ניגש לנירקין. ״אדוני, התחלנו בייבוש המלח״; 4+ ליום.
---
נירקין מכנס בדחיפות את המועצה. ״יש לי שתי בשורות״, הוא אומר. ״הראשונה... האלים הראו לי חיזיון, חיזיון רע. חורף ארוך קרב ובא-גשמים ומן בונים יציפו את היער, יהפכו אותו לביצה... כמובן שגם לא נוכל לאסוף אבני חן... אך אם נמלא את המשימה שהציבו לנו הם גם ייתנו לנו דבר שיעזור לנו מאוד להתמודד עם החורף הזה״. הוא שולף מכתב כתוב על קלף. ״והנה הבשורה השניה... שוב ממלכת סקאנדזה המתנשאת...״.

מועצת ניאמר שלום.
הצבנו לכם את התנאי לשלום-פיצוי חומרי, בשווי של 20 זהב, 20 אבני חן, 20 ענבר, 20 ירקן, 10 אבני חן יקרות, 20 בדיל, 20 נחושת, 20 עץ, 2 מגלניות-זכר ונקבה.
אתם לא עניתם אפילו-אתם מפחדים? אתם חוששים ממלכת סקאנדזה?
אני דורש מכם את הפיצוי הזה, עכשיו, או שאפתח במלחמה.

המלך דינגאנאר מסקאנדזה

---
״לתת?״, שואלת רוח הר הגעש. ״מה אני יכולה לתת לכם, מלבד לבה ואפר? אתם הקמתם מכרה בהר שלי. אתם צריכים לכרות גופרית וזכוכית בעצמכם. אני יכולה לתת לכם את חייכם, שלא תמותו בלבה, בעשן ובאפר... תמורת הקרבת קורבנות קבועה״.
---
״80 פטריות, ומוסכם לגבי הכרישים... אבל נקבות בלבד.״

הח״ט

Hell lord

הודעה#567 » 10 אוקטובר 2017, 13:09

ספוילר
Out
בונים עןשים בדיוק להפך מיצירת ביצות... ומה המשימה שהם נותנים לי?
זה מסובך וקשה, אבל עם הרבה אימונים זה אפשרי!
בשביל מה יש מגינים אם לא כדי להדוף את החניתות והחרבות וכו'?
In
"תוכלי להעשיר את האדמות בחומרים שאנו מחפשים... מה תרצי?"
---
"חפשו עד מכרות זהב וחומרים מיוחדים"
---
"נקבות בלבד. מוסכם"
---
ארנוק נאנח לשמע ההצעה המגוכחת של האידיוט.
"למה נראה לו שהוא יכול לקבל מגלניות? תשלחו לו שנשמח לתת לו חומרים רבים, אבל אם הוא רוצה את העסקה הזאת שיתן גם לנו 2 מילדיו, יש להם אם אותה החשיבות בעיניו שיש למגלניות בעינינו"
---
"הקריבו במקדשים אוכל רב עבור הז'ארקין (60)"
---
"הכינו כמה רשתות גדולות"
---
"תשביחו את האיילים, הסוסים, המגלניות, הנמרים והזאבים שיהיו גדולים, מהירים וחזקים יותר"
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 10 אוקטובר 2017, 17:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#568 » 10 אוקטובר 2017, 14:03

ח'אן
ספוילר
"מה עשינו?! בטיפשותנו חטאנו וכפרנו באלים! עלינו לכפר על כך! אנחנו חייבים לבנות פסלים מפוארים מהחומרים היקרים ביותר שלנו לאלים,ולהקריב להם 600 ביזונים,זה יכפר על כך!" צועקים הכוהנים,וכולם מסכימים עמם.
-----
בשר חי,לא מבושל.
-----
אז מנסים ללכוד חלק מהגריפונים בעזרת מלכודות מזון:
תוצאות הגלגול: 6, 5. סך-הכל: 11 invalid

השליחים פונים אל הדרקונים:"אנחנו רק מעוניינים בקשר איתך,דרקון נכבד.אתה חזק מאוד,ובעל ברית כמוך יטיל אימה באויביו בלי שום בעיה.אנחנו צריכים את עזרתך במלחמה,ונשמח אם תצטרף אלינו.מעמד כבוד יוענק לך בעירנו ונוכל לבנות לך מקום מפואר שאתה וצאצאיך תחיו בו.גם שלל המלחמה תקבל".
-----
אבל לא נוכל לעשות איתו כלום כי הוא רק אחד...באסה.
-----
"תכינו מיד כמות נכבדה של שיקויים כאלו,זה יעזור מאוד".
-----
הלוחמים ממשיכים להילחם בעוז,כשמטילי הכידונים ממשיכים לירות על הקוסמים ועל שומרי הראש של בורביסטה-ככל שאלו יהיו עסוקים בהגנה על עצמם הם לא יוכלו להתקיף:
קפא"פ-
תוצאות הגלגול: 6, 3, 3. סך-הכל: 12

לפידים-
תוצאות הגלגול: 2, 1, 1. סך-הכל: 4

טווח-
תוצאות הגלגול: 6, 5, 1. סך-הכל: 12 invalid

אילי ניגוח-
תוצאות הגלגול: 6, 5. סך-הכל: 11 invalid

קוסמים-
תוצאות הגלגול: 6, 5, 2. סך-הכל: 13

סקרפיונים-
תוצאות הגלגול: 2, 4, 1. סך-הכל: 7

הגנת אויב מקפא"פ-
תוצאות הגלגול: 4, 1, 2. סך-הכל: 7

הגנת אויב מטווח-
תוצאות הגלגול: 2, 1, 2. סך-הכל: 5

-----
היא מהירה יותר וגדולה יותר...זאת חמש חתרית.

lord drgon

הודעה#569 » 10 אוקטובר 2017, 16:04

ח'אן
ספוילר
מנהיג הכפר מורה על אנשי הכפר להכין עוד שדות, ולכרות ולשתול עוד עצים בשביל החורף הזה, בנוסף הוא מורה לבנות משכן מכובד לבהמאל, הוא שלוח שליחים הארתסטון להודיע להם על החורף המוזר, את האיש משכנים בבית היפה ביותר בכפר.
המנהיג פונה אל השליח מן הכפר של בני האנוש ואומר לו "המלאכים אמרו לנו שיש כאן רוע, ואנו חושבים שהוא בא מכם לכן או שתגיד לנו מאיפה הרוע או שנתקיף אם תוכיחו לנו שיש מקום אחר שהוא הרוע נכרות אתכם ברית ונשתף במידע שיש לנו."

סמל אישי של המשתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

הודעה#570 » 10 אוקטובר 2017, 16:14

ח'אן
ספוילר
לא זאבי אימים פרשים, פרשים אורקיים שרכובים על זאבי אימים.
IN
אז נעשות "חזיות" מתכת לכל החיילים, ומה בנוגע לזימון?
-----
טוב, די נמאס לי לכתוב קטפולטות בכל הודעה, אז מעכשיו הן ק' ושריונות הם ש'.
ק'
תוצאות הגלגול: 2, 6, -2. סך-הכל: 6

ש'
תוצאות הגלגול: 6, 5, -2. סך-הכל: 9

ושריונות, אתה יודע, חליפת עור שמחוזקת בברזל בכל האיברים החיוניים, קסדה ו"חזיית" מתכת.

נאוטי
ספוילר
"רגע מה? אתה מזמין אותי לכרות מכרות בשטחים שלך ואז מסלק אותי!? זה ממש לא הוגן, וככל הידוע לי, אתה נמצא במלחמה כרגע, משמע, החיילים שלך עסוקים בינתיים. אז בינתיים, אתה לא נמצא במצב לאיומים, אם אתה צריך עזרה במלחמה מהצבא המיומן שלנו רק תגיד, עם אתה זקוק למסחר, אתה יכול להגיד, אבל לגרש אותנו מהמכרות האלה, זו ממש חוצפה! אני יודע שזה חלק מהשטח שלכם והכל,אבל הגופרית שלכם מבססת אותנו מעוד ואין לך שום זכות לקחת אותה מאיתנו!"
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: הזאב ו־ 2 אורחים