מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 מאי 2018, 19:28

"אלא אם נמצא דרך להישאר ביחד בעודנו מפצלים אותם, אנחנו הולכים לטבח של עצמנו." אומר פרדאן ברצינות פתאומית אשר לא אופיינית לו. "הם רבים מאיתנו, בהרבה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתפצל. אילו הייתי לבדי, הייתי יכול לצלוף בהם בעודי נשאר בתנועה מבלי שהם ידעו מהיכן תוקפים אותם, אך אני בספק שלכולנו יש את הניידות שתאפשר זאת. קרב חזיתי זו האפשרות הפשוטה ביותר עבורנו, ואין לנו זמן לתכנן משהו יותר מסובך. אלא אם נמצא פיתרון יצירתי, לחימה או נסיגה הן האפשרויות היחידות שאני רואה כרגע."

רגנארוק מתרחק מהאלף המהורהר ומתקרב אל בן-המחצית המצולק, ומתיישב מולו, נוהם בשקט.
"איש קטן, פעם טרף, פעם לא. מבלבל. צריך הסבר." הוא אומר לו בצורה שרק רייז יכול להבין.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 מאי 2018, 20:00

"אדון הדובים הוא לא טרף.רייז אומר לראגנארוק בחיוך רחב, מלטף את ראשו.

"שמע." הוא מרים את פרצופו המכוער ומביט בפרדאן, "אם נסתער, נמות. לויודע מה 'ני חושב על זה. ואין זמן למלכודות. אולי לתקוף 'תם מהמאסף? אולי 'ני 'כול לשחרר ת'אסירים, 'בל זה לא יהיה קל."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 מאי 2018, 20:50

רגנארוק נוהם ומניע את ראשו אחורנית כאשר רייז מושיט את ידו, אך לא תוקף ומניח לרייז ללטף אותו.
"דוב לא טרף. עדיין לא. איש קטן טרף. תמיד טרף." רגנארוק פוסק, אך ממשיך לדבר, "איש קטן הופך לדוב. לא יכול להבין. טרף הופך ללא טרף. בלתי אפשרי. חייב להפריך. אחרת טורף יכול להפוך לטרף."

"זה יכול לעבוד, אבל אין לנו שום הבטחה כי האסירים לא יתקפו אותנו באותה המידה שהם ימרדו בשובים שלהם." פרדאן מניד לעבר ריזלית בראשו, "זה מה שקרה איתה."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 מאי 2018, 21:00

"בכל מקרה אנחנו לא יכולים להישאר פה," אומרת סאוואלה אשר מביטה לעבר האסירים בדאגה ומסבירה: "ליד הגופות של האסירים האחרים ואם הם יראו את הגופות לפני שנתקוף אותם הם יצפו להתקפה..."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 12 מאי 2018, 23:11

OUT
תגידו כשהחלטתם על הצעדים הבאים שלכם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 מאי 2018, 23:17

OUT
אני מציע לנסות להתחבא ולשחרר את השבויים, לפחות נוכל להשיג בני ברית. מה דעתכם? האם יש לכם יכולות שיעזרו?
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 מאי 2018, 00:40

out:
לא כל כך אוהב את הרעיון מאחר ופני השטח לא ממש עוזרים למחבוא ואחרי שהאסירים יגלו את הגופות יהיה קשה להפתיע אותם, אבל מאחר ואין לי רעיון יותר טוב אז אפשר ללכת על זה.
אה, ולסאוואלה אין שום דבר שיכול לעזור, אלא דווקא להיפך...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מאי 2018, 13:21

OUT
אני עם ג'וני. גם אין לי בדיוק איך לסייע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 מאי 2018, 17:51

OUT
אני בטוח בתוספים שלי לגילגולי התגנבות וכו', ויש לי את רגנארוק שיכול לשמש כזוג ידיים (או רגליים) נוסף, אולי כהסחה, אבל בכללי אני חושב שהשיטה לא מאוד תומכת "ברעיונות יצירתיים כיצד להיכנס להיתקלות" מחוץ לבדיקות רקע, אז זה מאוד קשה למצוא תשובה לשאלה של "מה אני יכול לתרום לסיטואציה/תוכנית?"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 מאי 2018, 18:24

OUT
אני חושב להפך, שהשיטה של רקעים מעודדת רעיונות יצירתיים בכך שהיא לא מגבילה את האפשרויות שלך ליכולות מהמקצוע.

אם יש לך רעיון יצירתי שאתה לא יודע איך ליישם, אולי תמצא דרך פשוט לתאר מה שהדמות שלך עושה, ואני חושב שלרוב תהיה דרך ליישם את זה או פשוט בתור המעשה שלך, או בגלגול רקע אם צריך.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 מאי 2018, 20:13

OUT
אני מניח שלירות חץ שיתקע בציר הגלגל בעגלה, פעולה שתתקע אותי במקום או אפילו תנתק את הגלגל, יחשב כרעיון יצירתי שיעזור לנו, אך מלבד גילגול התקפה או רקע אין באמת שום דרך אחרת ליישם זאת.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 מאי 2018, 12:00

OUT
זה נראה כמשהו שיכול להיות מועיל. יש סיבה למה גלגול רקע לא מתאים לזה?

עריכה: אם אתה רוצה לעשות את זה, אני חושב שקושי של 20 מתאים כדי לתקוע חץ בגלגל בלי שישימו לב אליך.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 15 מאי 2018, 02:31

IN
"תחביאי ת'גופות." הוא מביט בסאוואלה, מאמין שהיא תוכל לעשות את זה בזמן עם הגולם שלה והשדים שהיא מזמנת, בתקווה שהם לא יבגדו בהם. הוא לא סומך עליה, אבל אין להם זמן. ובין כה וכה, גם אם היא תבגוד בהם- הוא לא יהיה קרוב, וראגנארוק יכול לדאוג לפרדאן. זאב האימים הזה נראה כמו שורד אמיתי.
בזאת, הוא משנה את צורתו, הופך לציפור הידועה כ"נקר", ועף אל מאסף השיירה. מנסה לשחרר את האסירים בניקור החבל שקושר אותם.
META
אני מניח שזה מספיק "לזמן מה" כדי שאקבל רקע זמני עם צורת החיה הזו.
Nextorl גלגל 1d4+1 וקיבל תוצאה סופית של 2:
1

עריכה: כן. בדיוק המזל שלי. אז נקרא לזה "נקר חדור מטרה".

Nextorl גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 18:
11
אני מוסיף זריזות, דרגה ואת הרקע שלעיל.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 מאי 2018, 15:33

OUT
האמת שאולי אני יכול להשתמש ברקע שלי בתור מפקד כדי לראות דרך התקפה/מארב טובה יותר, לא שאני אדע לתרץ את זה פלאפית, ועל הדרך תארניס כבר ידוע בזה שהמטרה חשובה לו יותר מחיי אדם, אז אני לא יודע כמה זה רעיון טוב
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 מאי 2018, 16:07

רייז:

רייז מגיע לשיירה ומתחיל לנקור בקשרים. השבויים המופתעים מביטים בציפור בהפתעה, אבל ניאותים בשמחה. שניים מהאסירים משתחררים, אבל הם לא יכולים להסתיר את הצהלה שלהם ליותר מדי זמן, והנוהגים אותם פונים ורואים את המתרחש.

"היי, מה זה הציפור הזה שם?" אומר אחד מהם, ועיני כולם פונות אל הציפור.

רייז ימשיך במטרתו או יברח מהם?

OUT
תאראניס: בעצם זה נשמע לי כרעיון טוב. תאראניס יודע שיש לו יותר סיכויים לקבל את יתרון ההפתעה כשאסירים חושבים שההתקפה באה מהשבויים שלהם. אבל יש בזה גם סיכון שהם יוכלו לנסות להרוג את האסירים בגלל שהם חושבים כך.
שלח תגובה