הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 אפריל 2018, 23:13

ריזלית מפסיקה ללכת כשהיא שומעת את תאראניס מציע לרפא אותה. "איזו מלכה?"

"לא כולם, כולם או נשבו או נהרגו," היא משיבה לרייז, בלי לשים לב לזה שהיא נתקלה באמירה שלה מקודם. "אה, מה? אתם רוצים לעזור?" היא שואלת בהפתעה.

OUT
תאראניס: אפשר לרפא אותה עם גלגול רקע (קושי 15) במקום להשתמש ביכולות שלך (כי אני מניח שאתה רוצה לרפא את הצליעה ברגל יותר מאשר נקודות הפגיעה). אפשר עדיין לגייס את העזרה של טארן המדוב"ש לריפוי.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אפריל 2018, 23:15

"מלכת הפיות." אומר תארניס.
OUT
אני לא ייכול להשתמש בהנחת ידיים כדי לרפא אותה וזהו?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 אפריל 2018, 23:26

"טוב, מה עוד יש לנו ל'שות'יתך?" רייז מושך בכתפיו, " 'נחנו רוצים לעצור ת'שודדים מלתקוף את הוריזון. זו גם נקמה בשבילך, ואם מישו שלך בחיים- נשחרר גם 'תו."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 29 אפריל 2018, 00:36

OUT
גם זאת אפשרות.

IN
"אבל אני לא יודעת מה הם עושים, אבל אני יודעת שיש מאות מהם, אני חושבת. איך אתם יכולים לשחרר אותם מכל כך הרבה אנשים?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 29 אפריל 2018, 00:45

"נתחיל בקטן." רייז מחייך והופך לארנב לרגע. לאחר שהוא חוזר, הוא שואל. "בטוחה שאת לא י'דעת איפה השאר?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 29 אפריל 2018, 21:54

"אני מניחה שהם אלה שמה," היא אומרת, ומניפה את ידה לרחוק. משם עדיין אפשר לראות ולשמוע בקושי צורות של כמה אנשים על סוסים, אבל הם לא קרובים כפי שההוראות של הארכימג מקודם היו מלמדים, והם לא כזה הרבה אנשים כמו שראיתם במחזה שלו. "אבל אני לא שמתי לב למה שהם עשו. היו דברים יותר חשובים על דעתי..."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 מאי 2018, 20:03

תארניס בכוח קדוש שקיבל מהמלכה. מרפא אותה.
META
הנחת ידים...
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 02 מאי 2018, 00:04

OUT
אני לא מתייחס לנק"פ מהריפוי כרגע כי אני לא יודע אם זה יהיה קשור כי אני חושב שהמטרה שלך היא לרפא את הנזק לרגלה שמונע ממנה ללכת, נכון?

IN
כוח הקודש של תאראניס עושה את עבודתו נאמנה, וריזלית קמה על רגליה. "אני מודה מאוד לך ולמלכת הפיות הזאת, הגם שאף פעם לא שמעתי עליה. יש לי בעל וילדים, אב ואם, אחים ואחיות, שאני רוצה לראות שוב, אם הם עוד בחיים. אני לא יודעת מה כוונתכם לעשות, אבל אלך איתכם אם אתם יודעים מה אתם עושים," היא אומרת אליכם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 02 מאי 2018, 00:29

"יופי." רייז אומר, " 'ני מיד חוזר."
לאחר מכן, הוא משתנה לציפור קטנה, ועף אל עבר הכיוון שריזלית הצביעה עליו, בוחן את השטח, ומנסה להבין כמה שודדים יש שם, ומה הולך שם.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 02 מאי 2018, 15:58

"מה? הוא הזה שתקף אותי באוהל?" שואלת ריזלית המבוהלת אל מי שנשאר על האדמה, ומצביעה על הציפור שעפה לרחוק.

רייז
ספוילרהצג
רייז עף אל קבוצת השודדים ומגיע אליהם אחרי כעשרים דקות. הוא רואה כמה עשרות אסירים רוכבים לאט על סוסים. בתוך כל האסירים שעל הסוסים, יש עגלות פתוחות. רוב היושבים בהם קשורים באזיקים או בחבלים.

רייז יכול לשער שיש לו בערך חמש או עשר דקות להשתקע אם הוא רוצה לחזור אל האחרים לפני שקבוצת האסירים תגיע קרוב מספיק אל האחרים להוות איום.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 מאי 2018, 18:19

רייז עף מספר דקות, בוחן את ההגנות שלהם, את האסירים ואת הסיורים שלהם. לאחר מכן, הוא חוזר לאחרים, ומספר להם את אשר ראה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 06 מאי 2018, 10:57

רייז רואה שרובם משוריינים, ושהאסירים כנראה הולכים לכיוון של כל האחרים. רייז מגיע שוב לאחרים כעבור עוד עשרים דקות. כרגע אפשר לראות יותר ברור את האסירים המתקרבים מרחוק, והם כנראה יראו אתכם בתוך דקות ספורות בקצב הליכתם.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 מאי 2018, 18:39

סאוואלה מביטה לכיוון האסירים ואומרת לאחרים לאחר שרייז מסיים: "אנחנו לא ממש יכולים להתחמק מהם מאחר והם רכובים אנחנו יכולים לרוץ כדי להגיע לסוסים או פשוט להיפגש איתם פנים מול פנים..." נראה שסאוואלה לא חשה בנוח עם האפשרות השנייה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 מאי 2018, 18:08

"אז מה התוכנית שלנו, פרופסורים נכבדים?" שואל פרדאן ומניח את קשתו על כתפו, "הורגים את כולם או ממשיכים לשחק את האנשים הטובים עם הכוונות הטובות ועודף יתר של מילים בפה?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 מאי 2018, 18:34

" 'נחנו יכולים להרוג את כולם?" רייז שואל בתמימות ילדותית, "אולי נצליח להפריד בינ'ם ולחסל טיפה-טיפה. אבל לא את כל העדר."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה