רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 מרץ 2018, 19:40

"אצלנו לא משתמשים בסוסים לנסיעה רוב הזמן, אבל אם אתה רגיל לסוס, גם את זה נוכל לספק," הארכימג מציע. כמובן שקסמים יותר קלים לתת, ואתן קסם כשניפרד בבוקר."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 19:43

"כרצונך." אומר תארניס. הוא סיים לדבר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 05 מרץ 2018, 19:20

"מושלם," הארכימג אומר. "אם אין עוד שאלות, אביא אתכם לחדריכם, ואעיר אתכם בבוקר." אחר כך, הוא מוביל את כולם לחדרים מרווחים ונוחים, ומבטיח לחזור בבוקר עם סוסים.

OUT
לא היה קרב עד עכשיו אז בלי גלגול אייקונים מחדש, אבל עם רענון יכולות (נראה לי שרק טארן השתמש ביכולותיו עד עכשיו). אל תשכחו להשתמש בגלגולי 5 ו-6 באופנים שכתובים בפוסט הראשון.

תאראניס
ספוילרהצג
OUT
שכחתי מקודם על הצעתי להשתמש בנקודת היחס. סליחה על זה. אני כותב את זה עכשיו.

IN
ביום האחרון של תאראניס בחצר האלפית, המלכה קוראת לו לפני יציאתו.

"אני בטוח שתעשה עבודה נאמנה כמו תמיד. הפעם תהיה בעצמך בחזית, ולא מאחורי מאות לוחמים. אני חושבת שזה לא לא יעשה לך רע אם היה לך משהו יותר חזק לשמור עצמך בו."

היא מראה לו חרב גדולה שמבריקה עם אור טהור. "את זה יצרתי לך במו ידיי בימים ששהית איתנו. אני מקווה שהיא תהיה שמירה טובה בשבילך."

OUT
חרב ההתפרעות (הרפתקן)
ההתקפה הראשונה שלך עם החרב הזו כל קרב מקבלת תוספת של +2ק6 לנזק.
קווירק: מקלל, או משתמש בכינויי קללות, בלי תשומת לבו.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 05 מרץ 2018, 22:54

סאוואלה רואה את החדר שהארכימג הקצה לה ואומרת: "כבר יש לי חדר באקדמיה ואני מעדיפה לישון שם. באיזה שעה לחזור לפה?"

out:
היה את הקרב עם הדרקונים בו אני ניצלתי 3 התחדשויות, האם אני מחדש אותם או שזה לא נחשב כיכולת?
כמו כן הייתה לי הצלחה בDicey, האם אני שומר או מגלגל מחדש?
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 06 מרץ 2018, 00:43

"החדר שהוכן לך לא בסדר?" הארכימג שואל במבוכה. "בכל מקרה, אהיה מוכן לשלח אתכם לדרך מעט זמן לאחר הנץ השמש."

OUT
כן, נראה לי שכבר הזכרתי לחדש את זה אחרי הקרב כי עברו כמה ימים בתוך משחק, ואני חושב שמחוץ לקרב רק טארן השתמש ביכולת. אבל ה-dicey לא מתגלגל מחדש, כי לא השתמשת בו, אז הוא עדיין קיים לך.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 מרץ 2018, 19:25

"אני פשוט מעדיפה את החדר שלי" סאוואלה אומרת בלי לפרט יותר מדי ונראה שהיא חושבת שהסיבה ברורה מאליה..
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 20:52

במקום ללכת לחדרו, רייז הופך לציפור ועף לראש המגדל של האקדמיה, שם הוא נרדם- תחת כיפת השמיים זרועי הכוכבים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 מרץ 2018, 14:32

הארכימג אוסף את כולם קרוב לגבול הוריזון. כמו בפעם הקודמת, רק ההקרנה שלו באה במגע עם הדמויות. למרות זאת, קל לשכוח שהיא הקרנה בלבד כשהוא מוביל את חמשת הסוסים ומציע אותם למי שרוצה.

הוא שם על הקבוצה קסם מהירות, ואפשר להרגיש שהרגליים של כולם נעשות יותר קלות, וכמעט מרחפות על האדמה. מי שלא יבחר לרכוב על סוס יאט רק מעט, אם בכלל, ביחס לאחרים.

"לידיעתכם, האסירים הפסיקו לצעוד קדימה קרוב מאוד להוריזון, ונראה כאילו הם חונים עכשיו. זה נראה לי מוזר שהם יעצרו שם, אם הם באמת התכוונו להתקיף את העיר, שהרי הם יודעים שאנחנו נדע עליהם אם הם כל כך קרובים. בכל מקרה, חשוב שתיגשו אליהם בשלום, תציעו כניסה בשלום, ותנסו לדאוג לשלום השבויים שלהם ככל שזה ניתן. אני מאחל לכולכם הצלחה במסע."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מרץ 2018, 14:44

תארניס רוכב על הסוס שלו קדימה, כשהם מתרחקים מעט מהעיר. "עד כמה שנרצה שזו תהיה משימת שלום, אולי כדי לנצל את יתרון ההפתעה עליהם כדי להכיר יותר טוב את השטח, לדעת כמה הם ומה היכולת שלהם, כדי שאם המצב יסתבך, לא נהיה בהפתעה מוחלטת." הוא מציע
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 מרץ 2018, 14:46

OUT
תגלגל רקע אם אתה רוצה להיות מודע אליהם לפניהם (קושי 20).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 מרץ 2018, 15:13

" 'נחנו רוצים שזו תהיה משימת שלום?" רייז מביט בשאר מבולבל, "חשבתי שזה ברור ש'נחנו הורגים 'תם."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מרץ 2018, 15:22

"גם אני חשבתי, אבל כדי שלא להרגיז את הרב מג, לפחות לא בנתיים..." אומר תראניס.
META
תארניס חייל, הוא מפקד, הוא יודע מה הוא עושה ואיך לקרוא שטח לטובתו.
[dice seed=58679 secure=83675f6a_0]1d20+8[/dice] חוכמה+מפקד צבא
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 מרץ 2018, 18:23

פרדאן מתעקש שהארכמג יטיל את הקסם שלו עליו ועל רגנארוק ויוותר על נסיונותיו להציע לו סוס.
הוא לא אהב סוסים. הם היו גדולים, חזקים וטיפשים, ואם תפסת אותם והכנעת אותם, הם היו הופכים למשרתי-מופת אשר ממלאים כל פקודה והוראה שלך בלי מיצמוץ או עירעור, גם אם היית מתעלל בהם נפשית ופיזית, עם קללות, שוטים ודורבנות. גם כאשר הכאבת להם הם צהלו. תועבות.

בעוד האחרים רכבו על הסוסים שלהם, פרדאן דילג בצעדי-ענק לצידם, משתמש ברגליו הארוכות והחזקות על מנת לעמוד בקצב, וכמובן שקסמו של הארכמג עזר לו. כאשר היה מתעייף מהריצה, הוא היה מזנק על גבו של אחד הסוסים עליו רכב מישהו, ונח בעמידה למשך מספר דקות, ואז היה ממשיך לרוץ לצד האחרים.

כאשר תאראניס מציע לסרוק את השטח לפני התקיפה, פרדאן מקשיב ומזנק בשקט מבלי להגיד דבר מגב הסוס של רייז, עליו הוא עמד באותו הזמן, אל אחד העצים הקרובים ומטפס עד הצמרת שלו, וממנה מזנק אל העץ הבא וכך הלאה, עיניו זוהרות בקסם לא-טבעי בעוד מבטו מתעלם ממרחק או מכשולים.
תוך כדי, רגנארוק מזנק קדימה בריצה אשר עוקפת את מהירותם של הסוסים הדוהרים בלי להתאמץ, מתקדם במהירות מסחררת אל עבר המחנה של האסירים, בעודו הולך לסרוק את הדרך מגובה האדמה.

META
תכונת-חוכמה + רקע "עיניי-קריסטל"
[dice seed=26956 secure=083777fa_0]1d20+8[/dice]
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 מרץ 2018, 19:50

"אני חושבת שאני אחכה לכם פה." אומרת סאוואלה כאשר היא יורדת מהסוס בחוסר מיומנות ומארגנת לעצמה ארוחת בוקר מאוחרת.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 מרץ 2018, 21:39

הארכימג משאיר חיוך על פניו כשהוא עונה לרייז, "כן, אתם לא אמורים להרוג, כל עוד שזה מתאפשר. כל המטרה היא למנוע הריגה, ואני לא רוצה שאתם תהיו הנהרגים..."

---

על הדרך, גם תאראניס וגם פרדאן רואים אוהל עם חמישה אנשים, בערך, שביניהם מתקיים ויכוח סוער. פתח האוהל פתוח, אבל פניהם פונים לכיוון הנגדי, והם לא רואים את הקבוצה מרחוק. הקולות החלשים נעשים יותר ויותר רועשים כשהמרחק הולך וקצר, ונראה שהם מדברים על חלוקת שלל.

"אני אתן לכם את כל מה שמגיע לכם בצדק," אומר קול אחד. "תעשו את מה שאתם רוצים. רק תתנו לי לברוח לי."

"לא!" מחזיר קול שני. "אתה כמונו נשבעת אמונים לפני שירדנו. אם אתה לא תשמור על שבועתך, לפחות תתן לנו יותר מהשלל."

הם לא שמים לב להתקרבותכם. מה אתם עושים?
שלח תגובה