לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 מרץ 2018, 19:10

"לעיר הזו אין כוח משמר?" שואל תארניס. "אין לכם צבא? " שואל תאראניס. "אתה מדבר על כך שמניעת השוד של העיר שלך היא מטרה ראוייה. והיא כן, אבל נשמע לי שאתה עושה את המינימום הנדרש לשמור עליה. אתה שולחת חבורה של כלומניקים ללכת ולטפל בשודדים, בטענה שאם לא נעשה כן, העיר תיבזז ותיכבש. סלח לי, אני אומנם לא בקיא בערי האדם, אבל אני די בטוח שאתם עושים כמונו ודואגים להגן על הערים שלכם בקצת חוכמה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 מרץ 2018, 22:00

"הם נוסעים בכיוון הזה, אז אם תלכו לקראתם עכשיו, תגיעו בבוקר. אם תצאו בבוקר, הם יהיו קרובים מאוד," הארכימג עונה.

הוא פונה לתאראניס ואומר, "יש לנו משמר טוב מאוד, ששומר את העיר מכל איום של אנשים בודדים. הוא מסוגל גם לערוך מלחמה בעת הצורך. ביקשתי מכם לבוא דווקא כי אני לא רוצה שיהיה צורך לערוך מלחמה ולגרום למוות לא הכרחי. אני יודע שזו אמנם לא הסיבה שבאת להוריזון, אבל אתה, כמו כולם פה, מתאים לזה מהעובדה שהיית עם האסירים בשלום עוד לפני שהם השתחררו."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 מרץ 2018, 22:03

"בקיצור אתה צריך מישהו בלי דגל, כדי שהמצב לא יסתבך." אומר תארניס, "היית מסביר את זה מהרגע הראשון והדבר היה פשוט יותר, אני לא אוהב את זה, אבל המלכה ביקשה ממני לעשות מה שאתה אומר, אז נטפל בזה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 02 מרץ 2018, 10:43

טארן מהנהן ''אני אבוא, ולו רק בשביל להציל את הלכודים''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 מרץ 2018, 11:51

"אני אעשה זאת, בתנאי אחד." אומר פרדאן ומותח את הקשת שלו, בודק את המיתר ואת הגמישות שלו. "כאשר נחסל את איום האסירים על העיר, אני רוצה שתסחוט כל טיפה של ידע שיש לך גישה אליה על מנת לענות לי על מספר שאלות פשוטות."
פרדאן מכתיף את הקשת שלו ואוסף את שערו הארוך אחורנית על מנת שלא יפריע לו. "כמה עשרות גופות בתמורה לתשובות. הוגן עבורך?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 מרץ 2018, 11:56

"אז אתה רוצה שאני אסכן את עצמי כדי לעזור לאנשים שרוצים לזרוק אותי מהאקדמיה?" סאוואלה משאירה את השאלה באוויר לכמה שניות וממשיכה "כנראה שגם אני ארצה גמול או בטחונות כלשהם, אבל בסדר מבחינתי."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 02 מרץ 2018, 16:46

"זה לא שאני רוצה אנשים בלי דגל," הארכימג אומר לתאראניס. "ביקשתי מכם לבוא מהסיבה שכבר אמרתי פעמים רבות, כי אתם מכירים את האסירים יותר טוב מאחרים שבהוריזון."

לפרדאן הוא עונה, "אני יכול לספק את המידע שאתה רוצה להשיג, במידה שאני יודע את מה שאתה דורש. כמובן שיהיה לכולם פיצוי הוגן בכל מקרה."

לסאוואלה הוא עונה, "אני לא יודע על המקרה הזה, כי זאת לא אחריותי הישירה. אבל זה לא בשביל אלה שפשעו בך; זה בשביל עיר הומת אדם. בתמורה תקבלו סכום לא מבוטל של כסף - אני חושב שאלף זהב בין חמשתכם הוא מחיר הוגן. ככלל, אני לא מתערב בעניינים פנימיים של האקדמיה, אבל אולי אוכל לברר בחזרתך מה קרה, אם נעשה לך עוול."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 מרץ 2018, 16:54

"כסף לא מעניין אותי." אומרת סאוואלה "אבל אם תציע שיעורים פרטיים..." היא ממשיכה מאחר והיא יודעת שבאקדמיה הם לא באמת יכולים לסלק מישהי שהארכימג מספיק מאמין בה בשביל לתת לה שיעורים פרטיים.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 03 מרץ 2018, 22:43

הארכימג נראה מופתע מההצעה. "אולי זאת אפשרות," הוא מציע. לפני שהוא קובע תקדים מסוכן, הוא ממהר להוסיף, "אבל אני צריך לבדוק את זמינותי, ואני לא יודע כמה זמן יהיה לי. לא אוכל לתת לך את זה בתור הבטחה כמו שאני מבטיח את הכסף, אבל אני אראה אם אוכל לתת לך שיעור אחד במה שתרצי."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 03 מרץ 2018, 22:59

"אז, שנזוז?" ריייז שואל בעיניים נלהבות. העיר יפה והכל, אבל זה לא באמת הקטע שלו. הוא מעדיף ללכת החוצה.
"האמת, ת'יודע איפה השודדים עכשיו?" הוא מטה את ראשו בשאלה לעבר הארכמג, "ת'מבין, לא היו להם סוסים, ולקח להם די הרבה זמן איתם כדי להתקדם לפה. אני ומסריחוני כאן כבר הגענו, והלכנו ברגל מהיער. הם עצרו להשתין או משו?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 מרץ 2018, 23:11

למרות כל מה שסאוואלה שומעת הם חצאי הבטחות, אולי הוא יברר מה קרה באקדמיה, אולי הוא ייתן לה שיעור פרטי וזה לא ממש מוצא חן בעיניה היא מהנהנת להסכמה בחוסר חשק לעבר הארכימג.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 03 מרץ 2018, 23:36

OUT
הארכימג מגיב בצורה מאופקת, "התוודעתי להליכה שלהם רק לפני יומיים, ורק מאז עקבתי אחריהם. הם כנראה שדדו יישובים קטנים יותר על הדרך. אבל גם אם הם לא יתעכבו יותר, הם לא יוכלו להגיע בזמן קרוב יותר מאשר עשר או שתים עשרה שעות."

"ואני שמח לראות שאתה כמוני רוצה לצאת בהקדם, אבל יהיה חוסר נימוס מצדי אם לא אציע לכם מקום ללון עד הבוקר. כבר השארתי אתכם פה עד מאוחר, ואם תשכימו בהנץ השמש, תמצאו אותם עוד לפני שהם מגיעים לקרבת הוריזון."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 מרץ 2018, 23:40

"יכול להיות שכדי שנפגוש בהם כשאנחנו קרובים יותר," אומר תארניס. "בסופו של דבר, אם המשימה תיכשל, תצטרכו התראה מוקדמת ככל הניתן, זאת כמובן בהנחה ואין לנו דרך לתקשר איתכם."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 מרץ 2018, 14:21

"במידת הצורך, אני יכול לראות ולתקשר," הארכימג מודיע. "אבל גם אם זה נראה לך כרעיון טוב עכשיו, היית מופתע לגלות עד כמה אנשים יכולים לחוש לא בנוח על המעקב. בכל זאת, אני אדאג לעשות את מה שאוכל אם יהיו בעיות לא צפויות בשבילכם על הדרך."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 14:33

"מקובל, אנחנו יכולים לצפות לסוסים או משהו?" שואל תארניס. "או לפחות קסם שלך שיביא אותנו לשם מהר יותר?"
שלח תגובה