מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 פברואר 2018, 19:11

פרדאן מחמיץ את פניו למשמע האיזכור על הדרואידית הגדולה. "איך סבתא הזקנה הזו, בכלל?" הוא שואל בחוסר-אהדה גלויה, "אני לא אופתע לשמוע אם היא השתגעה סופית וציוותה עליכם לעשות משהו מטופש וחסר מטרה."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 פברואר 2018, 19:14

רייז מצמצם את עיניו. "היי!" הוא אומר ונעמד, "מה הבעיה ש'ך?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 פברואר 2018, 19:25

"מצוות המלכה." אומר תאראניס. כאילו זה מספיק כדי להסביר כל פעולה שלו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 פברואר 2018, 21:38

הארכימג מהנהן לדברי תאראניס. "זה רק הגיוני שתחשוב שהעניין הוא חיפוש אחרי השלושה. דרקונים הגיעו להוריזון, באופן מפתיע, בימים האחרונים, ואני משער שאין זה אלא התערבותם של השלושה, ואכן הייתי מבקש לשוחח איתך על הנושא לולא צצה הבעיה הזו. גם לא מפתיע אותי שאתה, שר צבא דאונר, תעדיף להילחם, אבל כדאי לך ללמוד שהערך של החיים לפעמים עולה על הערך של ניצחון קרבי."

לטארן הארכימג מוסיף, "אני לא מכריח אתכם להשתתף במשלחת אם אתה חושב שלא תועיל, אבל לפעמים יש יותר כוח במילים של שלום ממה שהיית חושב. לא חשבתי שאצטרך להגיד את זה בעצמי, אבל ראית שהכוהן הנותר מכוהני סלייטאר הוא בין השבויים. אני אחשוב שאתה בדיוק מתאים למה שנוגע אליו, לא?"

OUT
הימצאותו של הרביעי היא סוג של סוד שגם תאראניס לא היה מודע אליו מקודם, אז ייתכן שתאראניס יעדיף לדבר על זה פחות בפני אחרים.

סאוואלה
ספוילרהצג
"זה אכן האנרגיה ששמים בגבישים שמחזיק את האי באוויר. זה רק שהאנרגיה יכולה לבוא בהרבה דרכים," דרוכריוס מסביר.

OUT
אתה מוזמן לשאול כמה שאתה רוצה על הגבישים, אבל רק שזה יהיה ברור, אין לי מערכת כללים מטאפיזיים מתוכנן מראש, אז זה לא כמו תעלומה, אלא יותר בגלל שזה משהו שסאוואלה תתעניין בו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 פברואר 2018, 21:43

"החיים הם זכות, אבל זכות באה בגינה עם חובה, אין זה הוגן שאתה תפגע בזכותו של אחר על מנת לממש את זכותך, כולנו קיבלנו את החיים האלה כמתנה, אבל יש כאלה אשר חושבים שיש להם עליונת על אחרים במתנה זו, ואלה, את אלה עלינו למצוא,להעניש ולעצור." אומר האלף, "האנשים הללו נטלו את זכויתיהם של אחרים, ובמקום לתת על זה את הדין, הם חופשיים וממשיכים לפגוע באחרים, אם תשאל אותי, הם איבדו את הזכות שלהם לחיים, אבל אני לא אשפוט אותם, אני רק מציע את עצמי בתור מוציא לפועל של החוק." הוא אומר למג, "אני לא מחפש רק ניצחון, אני מחפש צדק."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 פברואר 2018, 23:08

"אבל מה על החיילים שאנחנו נשלח כנגדם?" הארכימג מתעקש. "אין כל מלחמה בלי נפגעים חפים מפשע, ולאלה חשתי. מלחמה היא לא זרה לי, ויש לנו מספיק כוח לחסל לפחות את מקצתם מרחוק אם יהיה צורך, אבל אני רוצה לעשות כל מה שאפשר לעשות כדי למנוע קרב שלא לצורך. האסטרטגיה הכי טובה לא תמיד בא לידי ביטוי במערכות המלחמה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 פברואר 2018, 23:14

"זוהי השבועה שהם, ואני לקחנו, אנחנו חיילים כי נשבענו להגן על אחרים במחיר חיינו, אם תצפה שכל האויבים שלך יסכימו למשא ומתן, ולא תכין עצמך לקרב, אתה יכול גם לחפור לעצמך קבר."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 פברואר 2018, 23:25

מבטו של רייז קופץ בין תאראניס לארכמג ובחזרה. עוקב אחרי הוויכוח, גם אם הוא לא מבין אותו, ולא באמת אכפת לו מה יוחלט.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 פברואר 2018, 23:30

"שיקול דעתי, שנובע מההיכרות שלי עם האסירים, ומהערכתי את המצב, היא שדיפלומטיה תועיל. גם אני מסוגל לטעות, אבל בניגוד אליך, יש לי 'עיניים' ו'אוזניים' במקומות שידיעתך לא מגיעה אליהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 פברואר 2018, 23:36

"לי אין עניים כאלה, אבל יש לי הבנה של המצב. אתה מבקש ממני לצאת ולדבר איתם, בידיעה שהאירוע יתפתח במקרה הטוב לקרב, אתה לא שולח דיפלומטים כי אתה יודע שאתה צריך מישהו שיכול להילחם, אחרת לא היית כלל קורא לנו. אתה בעצם מבקש מאיתנו לסכן את עצמנו בשביל כלום, אז אלא אם כן אני מפספס משהו, אתה שולח אותנו לעשות את העבודה השחורה של אנשים אחרים, אז לפחות תגיד מה יצא לך מזה, כדי שלא נרגיש שהמטרה שלנו חסרת כל היגיון, אם יש איזו תוכנית גדולה, רצוי שנדע שאנחנו לא הולכים לגרוף צואה של מישהו אחר ללא סיבה טובה."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 מרץ 2018, 03:23

סאוואלה שעדיין קצת מבולבלת שואלת בקול: "במידה ואנחנו נסכים לדבר עם האסירים מה אתה תרצה שאנחנו נשיג?"

סאווואלה:
ספוילרהצג
"אז אני מבינה שכל אנרגיה קסומה יכולה להחזיק את האיים באוויר ומה שקרה לאי קרה רק בגלל שהגנבים הוציאו את אחד או יותר מהגבישים במקומו?" סאוואלה שואלת שאלה נוספת.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 מרץ 2018, 14:57

"אין לי מטרות סודיות," הארכימג מצהיר. "הבהרתי מראש שמטרתי היא לעצור את האסירים לפני שהם מגיעים להוריזון. אם אתה כל כך מתננגד לאמצעים שאני בוחר לקחת, אתה לא חייב להצטרף - וחבל, כי לדעתי יש לך הרבה לתרום."

לשאלת סאוואלה, הוא עונה, "המטרה היא לעצור אותם לפני שהם יגיעו להוריזון, לא משא ומתן. תנסו לדבר עם מי שעומד בראשם. אם אתם יכולים לגלות את המניע שלהם, מוטב. אם לא, אפשר להזמין אותם להיכנס בשלום, בלי נשק. אולי הסיכוי להצלחה נראה מעט, אבל אתם הפנים הכי אנושיים שהוא מכיר."

סאוואלה
ספוילרהצג
"כן, זאת סיבה אפשרית, אבל זה היה צריך להיות לזמן ממושך," דרוכריוס משיב. "אבל בעיקר, אם הם החליפו את האנרגיה שבגבישים, מסתבר יותר שזה היה בגלל זה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 מרץ 2018, 15:44

"לא אמרתי שלא אצטרף, אם אתה באמת חושב שיש תועלת במעשה הזה, אעשה זאת, מה שאני שואל היא מה אותה תועלת שאנחנו מחפשים להרוויח, כי ברור לי שיכולים להיות דברים אחרים שאנחנו יכולים להשקיע בהם את כוחינו"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 מרץ 2018, 16:40

"מניעת שוד של הוריזון היא לא מטרה מספיק חשובה בעיניך?" הארכימג מתמיה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 מרץ 2018, 19:06

"אז אם אני מבינה נכון, אתה רוצה שנצא אל האסירים שבמרחק כמה ימי רכיבה מכאן ואז נחזור כדי לטפל בבעיה שתאראניס הזכיר?" סאוואלה עדיין לא ממש עוקבת אחרי כל השיחה.

סאוואלה
ספוילרהצג
"אז כל אנרגיה קסומה פרט לאנרגיית שדים יכולה להחזיק אי באוויר?" סאוואלה שואלת בבלבול. "ואלו דרכים קיימות להחלפת האנרגיה בתוך הגביש? כמה זמן הן לוקחות ומה העלות שלהן?"
שלח תגובה