העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

שליחה על ידי ג'וני » 15 ינואר 2020, 00:17

META:
עליית רמה
הצג
נק' יחס חיובית עם הלטא הזהוב
גלגול נק' יחס: 5 עם הארכימג - מנצל את זה ואת ה-5 מהדיאבוליסטית לחפץ קסום. נשאר עם 6 עם הארכימג ו-5 עם הצלבן

יכולות -
פליקרינג - צ'מפיון
החלפה של חוסר מזל ב-התלקחות

לחשי שחיתות:
החלפתי את חוסר מזל לבשר נמס
העלתי את קללה גרועה יותר והזימון רמה.

לחשי אש:
הוספתי את טופר זהב.
העלתי את השאר לרמה 5 (יש מצב שאני אחליף כשיהיה לי זמן להסתכל עליהם יותר לעומק).
למען הנוחות קישור (זהה לקודם) לדפ"ד המעודכן.

IN:
"האבירים של הלטא הזהוב יוכלו לעזור אם נוכל למצוא אותם בזמן." סאוואלה אומרת במחשבה שצבא גדול יותר הוא בהכרח טוב יותר.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 ינואר 2020, 23:35

הדרואידים עובדים יומם ולילה, בעידודה של הדרואידית, להכין את היער לקרב שנראה כל כך מוכן לבוא. בשלבים הראשונים של העבודה, סליסקה לוקחת זמן להגיע אל כל אחד מכם בנפרד ולשאול אם יש דבר שאתם זקוקים אליו כדי שהם יוכלו לספק אותו.

מה אתם עושים כדי לעזור להתכונן לקרב?

OUT
אפשר לבקש עד 300 מ"ז כל אחד מכם בשיקויים ושמנים (מהרשימה הזאת), בנוסף למ"ז שנשאר לכם מרמות שונות, אם יש (למרות שבפועל אתם לא קונים בכסף). (פרדאן: אם זה משנה את ההחלטה שלך להשתמש בנקודת יחס, אתה יכול להחזיר אותו.)

אם אתם עוזרים להתכונן לקרב, תגלגלו רקע: גלגול קל (20+ ברמה הזו) אחד לעשות משהו כדי להיות מוכנים (לא מופתעים בקרב), או יותר קשה (25-30) אם הכוונה היא לתוצאה מכאנית ספציפית אחרת.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 20 ינואר 2020, 16:40

META
לוקח שיקוי הגנה מאש (אלוף) ושמן (גיבור)
משתמש בצורת הגשש שלי כדי לסקור את האיזור ולמצוא מקום טוב להלחם בו- ככה שלנו יהיה יתרון.
מקבל רקע זמני של 5 "נץ למוד קרבות" ומשתמש בו לגלגול, מוסיף חוכמה.
9+5+3+5= 22, הצלחה רגילה שנותנת לי תוסף 4 ליוזמה.

לגלגל בנוסף בשביל לעזור להתכונן לקרב?
IN
בן המחצית עדיין לא נראה מרוצה במיוחד מאיך שהכל התנהל. הוא מבלה את זמנו באוויר,בצורתו של נץ מצולק, בוחן את שדה הקרב. מחפש איך אפשר לנצל אותו לטובתנו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 20 ינואר 2020, 23:39

OUT
גלגול אחד מספיק כדי להתכונן, אז לא תופתעו כבר בקרב. נמשיך לקרב אחרי שכולם מקבלים את החפצים שרוצים.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 23 ינואר 2020, 18:43

OUT
אם יש עוד הכנות שעשיתם לפני הקרב, תציינו אותם עכשיו (ואם יש לזה השלכה מכאנית, גם עם גלגול רקע), ואחרי כן תגלגלו יוזמה. זה קרב אחרון, והוא יהיה קשה במיוחד, אז תילחמו בכל כוחכם ומשאביכם. בהצלחה.

IN

האווירה ביער היא אפלה מאז ערב הופעתה של הדיאבוליסטית, לנוכח האיום שהולך ומתקרב. למרות זאת, הדרואידית מנסה לעודד את הרוחות, ואומרת שהדיאבוליסטית היא חלשה מאז שהיא איבדה את זרועה, ועלולה לעשות טעויות בגלל התסכול שלה. אתם מספיקים לישון לילה שלם, ואם כי הדרואידים הצעירים ביותר לוקחים משמרות לשמור על המקום.

בבוקר, הדרואידים ממשיכים לעסוק בהתכוננות לקרב, ורוב זמנם מוקדש לביצור אזור אחד שלא נפגע מהגבישים מקודם, שלדברי הדרואידית משמשת כמקדש לרוחות היער. היא גם שומרת שם מקום שבו תאיס יוכל להסתתר, אבל להפתעתה, הוא מתעקש שהוא רוצה להילחם לידה.

אחרי שהדרואידית מנסכת מים על האתר, גשם מתחיל לשטוף סביבות המקום, ונראים לאורך כשעה לאחר מכן זיקים של ברק תכופים. הדרואידית לוקחת את זה כסימן טוב, ומסבירה לסאוואלה שהגשם יודע להבחין בין אש של אויב לאש של בן ברית. גם ככה, כל מי שיוצא החוצה נרטב והאדמה הופכת עד מהרה לבוץ.

בצהריים, האדמה מתחילה לרעוד, והאזעקה שנקבעה מראש - נהימה של נמרים - נשמעת מכל עץ. הדרואידים ששמרו בלילה קמים מיד משנתם, והדרואידית הגדולה עומדת בתוכם. עשרות שדים שורצים מן האדמה ומתפרעים לכל כיוון. הדיאבוליסטית עצמה מופיעה בלי עיכוב, ועוקבת אחריהם אל המקדש, שם רוב הדרואידים עומדים לשמור. קרב רב-זירות מתחיל, ואליכם מגיע חבורה גדולה של שדים. חמישה שדים קטנים הם כולם חרבות, רמחים וחיצים שזורים אלה באלה, עם קצת בשר באמצע. שד אחר, נחש בריח גדול עם עיניים שמושכות את תשומת הלב יותר מדי, מגיע מאחוריכם. שדה אחרת, הנראית כמו אישה, אוחזת במגילת קלף ונראית כאילו היא חצי הדרך בין נשים אנושיות לדיאבוליסטית. ולבסוף, כלב קטן, או אפילו כלבלב, אינו תוקף, אבל הוא גדל באופן מחריד כל פעם שהוא מלקק דם מהאדמה.

META
יוזמה
הצג
(כלבי שאול קטנים: 18+8=26)
(הדיאבוליסטית: 3+20=23)
אדוניות: 4+13=17
שדי חרבות: 8+9=17
שד נחש: 2+13=15
מי שמקבל 17 או יותר ביוזמה יכול לפעול מיד.

עריכה: שיניתי את המספר של כמה מהשדים בתיאור למעלה
נערך לאחרונה על ידי צ'ואי ב 10 פברואר 2020, 21:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 31 ינואר 2020, 15:23

OUT
המשחק לא ממשיך בזמן האחרון. אני מתקדם יותר מדי מהר/לאט? יש בעיה אחרת?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 31 ינואר 2020, 23:34

OUT
אישית אני מאוד נהנה, לא יודע מה הולך עם האחרים.
META
יוזמה- 16 יוזמה (3 טבעי)
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 פברואר 2020, 01:52

META:
יוזמה: 8+7=15 - זוגית: +4 לכל ההגנות.
קניות: רונה לשריון (אלוף).
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 06 פברואר 2020, 12:11

OUT
פרדאן הודיע בהודעה פרטית אתמול ושלשום שהוא לא יכול להגיב באופן קבוע למשחק, ושהוא חושב שעדיף להמשיך בלעדיו. אני אאזן את הקרב מחדש כדי להתאים אותו לשני שחקנים, ואחר כך נמשיך.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 פברואר 2020, 02:06

פרדאן תוקף כמה שדים בזירה סמוכה בעוד שסאוואלה ורייז מותקפים על ידי קבוצה אחרת.

כלב השאול מלקק מהדם שהחל להישפך בזירת הקרב הסמוכה, והם גדלים כל פעם שהם נהנים מהדם, אך לא נראה שהם מתכננים התקפה, לפחות כרגע.

שדת האדונית הנוזפת נראית מפחידה באופן מתוחכם. לסאוואלה היא נראית כמורה קשוחה, ולרייז היא מזכירה יותר את הלחישות של בנות מחצית שלעגו לו בקטנותו. היא אומרת כמה מילים בטון דיבור כעוס מרחוק, אך ללא הועיל: הן נשארות אך מילים.

שדים אחרים, שגופם כמעט כולו חרבות, מתפצלים לשני מחנות, אחד אל רייז ואחד אל סאוואלה. הם מוציאים חרבות מהגוף וזורקים אותן בתור נשק אל רייז וסאוואלה.

הסלמה 1
כלב שאול קטן
אדונית נוזפת
שדי חרבות (מוקים, קבוצה ראשונה) X3
שדי חרבות (מוקים, קבוצה שנייה) X2
רייז
סאוואלה

שד נחש

META
אדונית נוזפת נגד 1ק3 -> 1 מטרות (סאוואלה): 3+12=15 נגד הגנה נפשית, פספוס
שדי חרבות ראשונים נגד רייז: 9+11=20 מול דרג"ש, פגיעה. 27 נזק
שדי חרבות שניים נגד סאוואלה: 10+11=20 מול דרג"ש, פגיעה. 18 נזק

בטווח רחוק: פרדאן
בטווח קרוב: כלב שאול קטן, אדונית נוזפת, שד נחש
בקפא"פ: רייז עם שדי חרבות קבוצה 1, סאוואלה עם שדי חרבות קבוצה 2

OUT
תיאמתי את מספר האויבים ואת יכולותיהם לקרב מול שניים. פרדאן עדיין משחק בתור דב"ש, הורג שדים בטווח הראייה שלכם, אז הוא עדיין נגיש ליכולות כגון זו של סאוואלה לחקות את היכולת של עמית. כיוון שבקרב של שני שחקנים דברים קטנים כמו פגיעה קריטית או סדרת כשלונות יכולים להכריע את מהלך הקרב, אני גם מצייד את פרדאן עם שני שיקויי ריפוי למקרה של מוות, אבל יקח לו זמן להגיע אליכם, אז תנסו להסתדר בכוחות עצמכם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 פברואר 2020, 22:38

רייז נוהם, דם זולג על עורו- שפרווה צומחת ממנו. הוא נופל על ארבע, השינוי שלו נהיה מהיר יותר ויותר. טפרים בוקעים מאצבעותיו, שיניו מתחדדות, אוזניו משנות מקום. הוא הופך לדוב, אך אחד בעל כפות גדולות מהרגיל, רגליים קצרות, והרבה יותר נחישות בעיניו. "שלי." רייז שואג ומסתער על השדים שמולו, משסף שד אחר שד, מתעלם מלהביהם.

META
פעולה מהירה- צורת חיה
פעולת תנועה- ממיר לפעולה מהירה- היבט הגרגרן. רייז זוכה בתוסף 2 לכל ההגנות, ויכול לנצל התאוששות כפעולה מהירה פעם בקרב. בנוסף, הוא גורם 1ק6 נזק נוסף כשהוא פוגע באויב עם יותר נק"פ מלו.
פעולה רגילה- התקפת חיה נגד קבוצת שדי החרבות.
25 נגד דרג"ש, 28 נזק, 33 נזק אם יש להם יותר מ45 נק"פ.
נתונים
הצג
דרג"ש 20, פיזית 21, מנטאלית 18
45 נק"פ
3 התחדשויות
1ק6 נזק נוסף לאויבים עם יותר נק"פ מלי
יכול לנצל התאוששות כפעולה מהירה פעם בקרב
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 פברואר 2020, 23:26

סאוואלה נלחצת לאחור משדי החרבות התוקפים אותה, אך היא מצליחה להתחמק מהתקפותיהם כששריון הלהבות המגן עליה מסיח את דעתם של השדים. מאחר וסאוולה ראתה כמה קרובה היא הייתה להיפגע היא ממהרת לחזק את הגנותיה ומזמנת טופר דרקון בוער עליו היא ממהרת לטפס כשהוא מרחף באוויר. סאוואלה לא מסתפקת בטופר הזהוב ומחזקת את שריונה ברונה אותה היא קיבלה מסליסקה.
כשהיא מסיימת לחזק את הגנתה סאוואלה מטילה לחש נוסף המזמן לשונות אש המצליפות באוויר סביבה.

META:
למעשה יחד עם +4 להגנה מריצוד סאוואלה לא נפגעה מההתקפה.

פעולה: טופר זהב - לחש טווח קרוב - בונוס +2 לכל ההגנות ובנוסף כל פעם שסאוואלה נפגעת מקפא"פ היא לתקוף עם הטופר הבוער כפעולה מפריעה.
פעולה מהירה: משתמש ברונה על השריון. 91: +2 לדרג"ש ואפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה
תנועה - המרה לפעולה מהירה: לחש לשונות האש המצליפות: 20 נזק אש מתמשך ל-4 האויבים שתקופים בהתקפה אי-זוגית טבעית.

נתונים סאוואלה:
הצג
דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה במידה ואני לא משתמש ביכולת כל ההגנות יורדות בשש)
נק"פ 80/80
התחדשויות 3/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
נתונים טופר זהב:
הצג

מטרה: האויב שפגע בסאוואלה בקפא"פ.
התקפה: +9 מול דרג"ש
פגיעה: 6ק10
19-20: 15 נזק מתמת למטרה או למטרה אחרת בטווח קרוב והלחש מסתיים.
החמצה: 5 נזק
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 פברואר 2020, 15:22

רייז, בצורת גרגרן, צד את השדים בהצלחה: אחד מהם כבר נופל מת, בעוד ששני נפגע קשות, ואילו סאוואלה מחזקת את הגנותיה. אליה זוחל לאיטו נחש עם שלושה ראשים. כשהוא מגיע, כל אחד מהראשים תוקף אותה בנשיכה חזקה. בה בעת, הוא מתחיל להישרף.

כלב השאול מלקק את הדם שבסביבה של סאוואלה ומיד גדל שוב עוד יותר. הוא כבר באותו הגודל כמו רגנארוק.

האדונית מלחששת, ורייז וסאוואלה מרגישים את המחשבות הכי מודחקות שלהם - האירועים הכי מטרידים, הכשלונות הכי מתסכלים, והזכרונות הכי לא נעימים - עולות לחזית תודעתם, ונחשפות לעיניה של האדונית. היא מתענגת כמו שיכורה מהמחשבות המגיעות אליה משני הכיוונים.

שדי החרבות ממשיכים להתקיף את רייז וסאוואלה, אבל אף אחד מהם לא מצליח. גם הם עולים באש שהתחילה להצית בהם ברגע שהם התחילו את התקפתם, ואחד מהם מת מיד.

META
יש לשדי החרבות פחות נק"פ מלרייז

שד נחש מול סאוואלה (3 התקפות): 13+12=25, 4+12=16, ו-20 טבעי. פגיעה אחת (8 נזק), פספוס (נזק פספוס 2), ופגיעה קריטית (16 נזק), סה"כ 26 נזק רעל. פגיעה אי-זוגית אחת, ולכן 20 נזק אש מתמשך לנחש. הצלה נגד האש: 6, כישלון. סאוואלה יכולה להשתמש בפעולה מפריעה אחת

האדונית נגד רייז וסאוואלה (1ק2=2 מטרות): נגד רייז 8+12=20 מול הגנה נפשית, הצלחה. נגד סאוואלה 18+12=30 מול הגנה נפשית, הצלחה. 12 נזק תודעה כל אחד

שדי חרבות נגד רייז: 12+11=23, הצלחה. 18 נזק. פגיעה אי-זוגית, ולכן 20 נזק אש מתמשך. עוד אחד מהם מת מעצמו. הצלה: 6, כישלון.

שדי החרבות נגד סאוואלה: 8+12=20. כישלון בהתחשב בתוסף לדרג"ש

בטווח רחוק: פרדאן
בטווח קרוב: כלב שאול קטן, אדונית נוזפת
בקפא"פ: רייז עם שדי חרבות קבוצה 1, סאוואלה עם שדי חרבות קבוצה 2 ושד נחש

הסלמה 2
כלב שאול קטן
אדונית נוזפת
שד חרבות X1 (מוקים, קבוצה ראשונה - 20 נזק אש מתמשך)
שדי חרבות X2 (מוקים, קבוצה שנייה)
רייז
סאוואלה

שד נחש (20 נזק אש מתמשך)

קללות פעילות: לשונות האש המצליפות: 20 נזק אש מתמשך (התקפה אי-זוגית טבעית) X2

עריכה: לשון
נערך לאחרונה על ידי צ'ואי ב 17 פברואר 2020, 13:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 17 פברואר 2020, 12:03

OUT
אוקי הייתי בטוח לכמה דקות שאני זה שסופג את הנזק המתמשך. זה היה מפחיד.
בכל מקרה, על 15 נק"פ.
IN
רייז שואג כשזכרונותיו מזנקים לחיים מסביבו. הוא רואה את הוריו משאירים אותו מאחור, על גבול היער. הוא רואה את חיות האימים שראו בו טרף. הוא רואה את השדים שכמעט וחיסלו אותו יותר מפעם אחת. הוא לא ייתן להם להצליח. לעולם לא.
קוצי אבן בוקעים מעורו, עולים כמו הרים מעמוד השדרה שלו. זנבו גדל, מתקשח, נראה כמו כוכב-שחר. הוא מסתכל על שדי החרבות שמולו, אלו שחתכו ושיספו אותו. הוא זועם. זהו ביתה של אימו. ביתם של הדרואידים. והדיאבוליסטית חושבת שהיא יכולה להקיז דם על האדמה המקודשת ולא לשאת בהשלכות?
זנבו נע מצד לצד כשהשרירים שלו משתנים. הוא נהיה מהיר יותר, חינני יותר. עיניו משתנות- הופכות לעיניים חתוליות. הוא מלקק את שפתיו עם לשון מחוספסת כמו נייר זכוכית, ומזנק על השדים, תולש את החרבות מעורם, זורק אותם אחד על השני ולעבר האדונית הנוזפת.
META
פעולה מהירה- היבט חייתי, היבט הבהמות'. בגלל שאני מדמם, אני מגלגל הצלה קשה- 1 טבעי, כשלון. אני בוחר אחת משתי האופציות- אני בוחר לנצל התחדשות. עולה ל41 נק"פ, ומקבל תוסף 2 לדרג"ש ולהגנה פיזית.
פעולה מהירה- (מומרת מתנועה) היבט חייתי, היבט הנמר. אני מקבל תוסף 2 לדרג"ש ותוסף 5 להצלות נגד המצבים daze, stun, ו-stuck. בנוסף כשאויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4 טבעי, אני מקבל פעולה נוספת בתורי. היכולת לא מצטברת.
פעולה רגילה- התקפת חיה. 21 נגד דרג"ש, 36 נזק, 41 אם יש להם פחות נק"פ מלרייז. משתמש בטופר הדוב כדי לרפא עוד 10 נק"פ כפעולה חופשית. על 51 נק"פ.
נתונים
הצג
דרג"ש 24, פיזית 23, מנטאלית 18
51 נק"פ
2 התחדשויות
1ק6 נזק נוסף לאויבים עם יותר נק"פ מלי
יכול לנצל התאוששות כפעולה מהירה פעם בקרב
+5 להצלות נגד stun, daze, stuck
מקבל פעולה נוספת בתורי אם אויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 פברואר 2020, 02:22

כבר בתקיפתו של שד הנחש סאוואלה ראתה כמה חיזוק ההגנות שלו הייתה פעולה חכמה כשהראש הראשון מסתבך עם הטופר עליו היא מרחפת ובקושי שורט את עורה ואילו הראש השני למשמע קללת הגנאי של סאוואלה הצליח לשפד את עצמו על הטופר. אם זאת הראש השלישי פוגע בסאוואלה כשזיכרונותיה הגרועים ביותר פוקדים אותה וכמעט מפיל אותה מטופר הדרקון המרחף ורק בשניה האחרונה סאוואלה מצליחה להישאר עליו.

למרות הגנותיה המחוזקות סאוואלה מנסה להתחמק מהשדים המקיפים אותה, אך ללא הצלחה. לכן היא שולפת את שרביטה ומזמנת שני נחילי שדי אש כאשר הראשון מבניהם מחוזק בהשפעותיו של השרביט מסתער לעבר שד הנחש החוסם את נסיגתה של סאוואלה ואילו השני מסתער אל עבר שדי החרבות המפריעים לה אף הם.

META:
אם ההתקפה הראשונה של שד הנחש היא מול דרג"ש היא לא פגעה בסאוואלה שעם כל הבונוסים יש לה דרג"ש של 26 (בינתיים אני מחשיב את זה כהחמצה ו-2 נזק - אם תגיד לי שזה מול הגנה פיזית יש לי חפצ"ק שארצה להפעיל).
בנוסף לא ניתן לנצל פעולה מפריעה מאחר והיא מנוצלת על לשונות האש.
מאחר והיו 2 פגיעות ההגנות של סאוואלה שומרות על המצב הקיים.

לפני התור:
קללת הכאוס: שד הנחש זרק ארבע טבעי, לכן סאוואלה מפעילה את קללת הכאוס (זה נחשב 1) והוא חוטף חצי נזק ומסוחרר עד סוף תורו הבא (dazed - מינוס 4 להתקפות) (זה גם אמור לבטל את הנזק שסאוואלה סופגת כי אחד טבעי זה כישלון אוטמטי ולא החמצה. תעדכן אותי אם להוסיף גם את הנזק הזה).
בנוסף בגלל שזה אחד טבעי הוא זוכה להפעיל לשון אש נוספת.

אם אני מסכם: בסה"כ 30 נזק לסאוואלה + שמירה על החיזוק בריצוד.

תנועה: התנתקות: 4 - כישלון
פעולה: שדי האש המסתערים (לחש טווח קרוב)- מול (1ק3=2 מטרות):
שד נחש: 12+9+2=23 מול הגנה פיזית. בפגיעה: 30 נזק אש.
שדי חרבות: 7+9+2= 18 מול הגנה פיזית. בפגיעה: 30 נזק אש.
בנוסף בפעם הבאה שאחד האויבים זורק 1-5 כל האויבים בטווח הקרוב אליו חוטפים (5ק6) 20 נזק אש כשהשדים מסתערים בשנית.
חיזוק - שרביט האש הקודחת - סאוואלה מחזקת את ההתקפה מול שד הנחש והוא חוטף בנוסף 25 נשק אש מתמשך (הצלה רגילה)
נתונים סאוואלה:
הצג
דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה במידה ואני לא משתמש ביכולת כל ההגנות יורדות בשש)
נק"פ 50/80
התחדשויות 3/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
נתונים טופר זהב:
הצג
מטרה: האויב שפגע בסאוואלה בקפא"פ.
התקפה: +9 מול דרג"ש
פגיעה: 6ק10
19-20: 15 נזק מתמת למטרה או למטרה אחרת בטווח קרוב והלחש מסתיים.
החמצה: 5 נזק
שלח תגובה