העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

שליחה על ידי Nextorl » 21 דצמבר 2019, 12:44

"אמא. היא הסכימה לעזוב את היער אם הילד יחליט. ו'נחנו הבטחנו לתת לו. עכשיו, אלא אם כן את רוצה לספר לנו איך 'נחנו אמורים להעיף אותה מהיער לבד, תביאי ת'ילדון."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 דצמבר 2019, 15:30

הדרואידית מהנהנת עם דברי רייז, בפנים קודרות. "אתה צודק. אין לי ברירה, ככל שאיני אוהבת את המצב."

הדיאבוליסטית מוסיפה, "אם מה שהוא אמר לא היה טעם מספיק חזק בשבילך - תזכרי שיש לי גם אותם כערובה," היא אומרת, מצביעה עליכם, וחוזרת לשלב ידיים. "הם על האדמה שלי, והם הערובה שלי שלא תשקרי. הם לא ייצאו עד שהוא ייצא." השדים עדיין חוסמים את יציאתכם.

הדרואידית והדיאבוליסטית מדברות לזמן ארוך בניסיון לקבוע תנאים - שיחה ארוכה ומייגעת, ויד הדיאבוליסטית על העליונה. היא מנצלת את כל היתרונות שלה - כולל אתכם ואת תאיס - עד שהם מגיעים להסכם. הדרואידית מוציאה את תאיס מחיקה, והשדים מרשים לכם לצאת אל היער. תאיס בוהה בשקט ובעצב בשיחה שמתמקדת בעיקר בו.

הדיאבוליסטית חוזרת על התנאים. "אם תאיס יאמר שהוא ירצה להיות איתי, הוא יחזור אליי. אם הוא יחזור אליי לפי תנאי ההסכם הזה, את לא תגעי בו, ולא תעשי שום צעד לחלץ אותו ממני. ומצדי, אני אעזוב את היער, ואסתום את חור הגיהינום, אם, ורק אם, תאיס ירצה לבוא אליי."

"הישבעי לי," הדרואידית אומרת ברצינות. "תטיפי דם. וזכרי מה קורה למפרי ברית."

הדיאבוליסטית שמה סכין לזרועה החתוכה, ודם יוצא. הדרואידית עושה את אותה הפעולה לזרועה. הדם נוטף לאדמה, והדרואידית פונה לתאיס. "האם אתה רוצה להישאר כאן, איתי? או ללכת לחור הגיהינום, איתה?" מאחורי הדרואידית, הדיאבוליסטית ממלמלת משהו ומצביעה לתאיס.

"אני רוצה ללכת לחור הגיהינום איתה," תאיס אומר, בקול חזק ומאופק. הדיאבוליסטית צועדת מחוץ לחור הגיהינום ומביאה את תאיס אליה, שמתחיל תוך כדי כך לבכות. "אני לא רוצה אליה!" הוא צועק. "היא הכריחה אותי לומר את זה! אני רוצה לאמא עם העצים, לא לאמא עם האש!"

הדיאבוליסטית מחייכת. "תאיס אמר שהוא רוצה להיות איתי, ולכן הוא חוזר אליי, ואסור לך לחלץ אותו ממני. תאיס לא רוצה לבוא איתי, ולכן איני עוזבת את היער, ותראי עד מהרה מה עוד אעשה. וכאשר כבר אמרת: זכרי מה קורה למפרי ברית."

הדיאבוליסטית וכל השדים מתחילים לסגת, וסליסקה צועקת אחריהם, "רמאית!" הדרואידית הגדולה עומדת המומה במקומה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 25 דצמבר 2019, 19:07

סאוואלה מנסה לזהות אם הדיאבוליסטית הטילה לחש על תאיס ומה בדיוק קרה שם.

META:
רקע אקדמיה: 2+5+4+4=15.
מנצל את נקודת היחס המיוחדת עם הדיאבולסטית: +10
סה"כ 25.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 דצמבר 2019, 22:26

OUT
היא השתמשה בלחש כדי להשתיל הצעה היפנוטית (סוגסטיה) במוח של תאיס. (אתה לא צריך לנצל נקודת יחס על זה אם אתה לא מחפש מידע ספציפי מעבר לזה.)
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 26 דצמבר 2019, 00:02

"הנער צריך לדבר ולא את לדבר מפיו" סאוואלה אומרת בקול "כל אחד יכול להשתמש בהצעה היפנוטית כדי לגרום למישהו אחר ומר את מה שהוא רוצה. הנער צריך לבחור בעצמו."

OUT:
חיפשתי יותר משהו ספציפי שאני אוכל להשתמש בו נגדה, אבל...
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 דצמבר 2019, 11:13

"ואני לא נשבעתי לעשות כלום." אומר פרדאן ומותח את קשתו מהר יותר מכפי שמישהו מסוגל להניד עפעף, בעוד רגנארוק פוער את פיו ונוהם בזעם. "הניחי את הילד והסתלקי מכאן, לפני שאגרום לך להתחרט על כך."
אבל הוא לא מכוון את הקשת שלו אל הדיאבוליסטית עצמה. הוא מכוון את החץ היישר אל ראשו החשוף של תאיס. "ההסכם שלכן לא אומר דבר לגבי בטחונו של הילד. אם לא תניחי אותו, אני אחסל אותו, ואז אותך."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 26 דצמבר 2019, 21:58

"רעיון יפה, אבל לא כך הסכמנו," הדיאבוליסטית לועגת לדברי סאוואלה, בלי להפסיק.

אבל כשפרדאן מדבר, היא כן לוקחת את הזמן לעצור ולהסתכל אחורה לבחון אותו.

"פרדאן..." הדרואידית מתחילה להזהיר באותו הזמן.

OUT
סאוואלה: פחות חשוב מה שקרה עובדתית, כי היא כבר משוכנעת שהיא שמרה על תנאי השבועה. אבל אם אתה יכול לחשוב על עובדה בדרך שזה קרה שיכול להשפיע עליה, תלך על זה ותגלגל רקע.

פרדאן: תגלגל רקע כדי לאיים עליה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 דצמבר 2019, 22:28

" שדים מסריחים." רייז ממלמל לעצמו ומביט בדיאבוליסטית, "תמיד צ'ך לשים לב למילים שלהם. את יודעת דיא," הוא מגביר את קולו, משנה את גרונו מעט כדי גם להעמיק אותו, "את אמרת שתסגרי את חור הגיהינום ותעזבי את היער אם תאיס 'ירצה לבוא אליך', לא יגיד שהוא רוצה."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 דצמבר 2019, 14:35

"לא אכפת לי מה הסכמת איתה" סאוואלה אומרת כשהיא מחווה בראשה לעבר הדרואידית, "אכפת לי מה הסכמת איתנו וזה פשוט לא עומד בתנאים. מעבר לזה גם לפי ההסכם שלך איתה הנער עדיין זוכה להישאר עם הדרואידית כי הוא לא אמר שהוא רוצה להיות איתך, רק לבוא איתך לחור הגיהנום שזה שני דברים שונים אם את רוצה להיתפס לקטנות."

OUT:
מניח שאני מגלגל INT כי זה יותר עריכת דין, מאשר ניסיון שכנוע.
הרקע הוא השתתפות בקרבות מחרתיים (כי אני מניח ששם היא למדה איך לכופף חוקים).
אז: 9+3+4+4=20
מניח שאם לא ניצלתי אותה מקודם אני אנצל את נקודת היחס עכשיו, אז: +10

סה"כ: 30
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 27 דצמבר 2019, 15:48

הדיאבוליסטית עומדת דום ומסתכלת במקום באדמה בו הדם שלה נשפך בעת השבועה. הדם התחיל לתסוס כשסאוואלה דיברה.

"זה עורכי דין כמוכם שהורסים את הכל," היא אומרת בכעס. "כמעט הייתי מביא אותו אל החור, ואז כולנו היינו שמחים... אבל אשמור את מילתי."

הדם מפסיק לתסוס.

"אבל כמו שרייז הואיל בטובו להסביר לנו מחדש, אמרתי שאני אעזוב את היער אם תאיס ירצה לבוא אליי, והוא לא רוצה, כפי שראינו. לכן, אתם ממש מאלצים אותי להרחיב את חור הגיהינום לפה, כדי שאני אוכל להישאר איתו כאן."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 דצמבר 2019, 15:25

גלגול רקע:
פרדאן ישתמש ברקע "סייר יערות ותיק" ותכונת הזריזות שלו. הדיוק שלו עילאי, אין אדם בעולם שיכול לפקפק ביכולתו לפגוע במצחו של תאיס עם עיניים קשורות, סערת הוריקן בינו לבית מטרתו ותוך כדי שהוא רוכב על סוס שנופל מצוק.
18+8+4 = 30
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 30 דצמבר 2019, 15:17

כשהיא רואה בבירור את הכוונה של פרדאן, הדיאבוליסטית מניחה את תאיס על האדמה ומחכה שפרדאן יפסיק לדרוך את קשתו, ואז היא משחררת אותו. "לא ציפיתי שאתם תהיו אלימים ורוצחי חפים מפשע. כנראה שאני חייבת להנמיך את הערכתי אליכם. אבל אני עוד אציל אותו מכם!"

עם תאיס באדמתה של הדרואידית, היא פונה אחורה לחור הגיהינום ומדברת כשהיא מתרחקת. "אם אתם לא מאמינים - אני יכולה לספור על יד ורגל את מספר הדרואידים כאן, ואפילו מבחר השדים שליוו אותי עולה על אלה במספר. מבינים?

"אני נותנת לכל אחד ואחד מכם הזדמנות להסגיר את עצמו לחור הגיהינום שלי, עד מחר בעת הזאת. מי שעושה כן לא יהיה על הצד הרע שלי אחרי שאנצח. מי שבורח, ומי שיילחמו נגדי - עוד יגלו מה יקרה. וזה כולל אותך, תאיס."

ככה מדברת, היא חוזרת לחור הגיהינום, שנסגר בלי להשאיר רושם. דרואיד אחד מניח אבן עליו כדי לזכור את המקום.

הדרואידית נאנחת. תאיס מתחיל לבכות שוב, והדרואידית הגדולה אוספת אותו אליה. "תודה לכם שהצלתם אותו. היא עקומה, והיא הייתה מצליחה לקחת אותו ממני אם לא התחכמת עליה יותר ממנה. אבל היא עוד תחזור, זה בטוח, והיא לא תעזוב אותנו בלי קרב. יש לנו זמן להתכונן - יום שלם, אם אפשר להאמין במה שהיא אמרה. אבל זו לא תהיה מלחמה קלה."

OUT
אתם יכולים לעלות לרמה 5 עכשיו, שכנראה תהיה הרמה האחרונה. (כבר עשיתם חלק מזה עם ההתקדמות ההדרגתית, אבל בסוף התחמקנו מקרב שני, אז זה לא שימש ברמה הזו.) תזכרו גם שמרמה 5 מתחיל דרגת champion, מה שאומר שהנזק שלכם מתכונות הוא כפול (למשל, אם התכונה שאתם מוסיפים לנזק הוא +3, אז תוסיפו +6 לנזק). יש לכם גם נקודת יחס חדשה ברמה הזו.

תגלגלו יחסים ותשתמשו בנקודות יחס כרצונכם. תהיה הזדמנות להשיג חפצים קסומים לשימוש חד-פעמי בהמשך.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 ינואר 2020, 15:31

META
לוקח נק' יחס חיובית עם הלטא הזהוב
מגלגל:
לא קיבלתי שום 5 או 6.
האם אני שומר את ה6 מהפעם שעברה? אם כן, אז נשאר לי 6 אחד עם השלושה (שלילי).

לוקח כשרון אלוף של צורת החיה, מה שמאפשר לי לעטות 3 היבטים חייתיים בו זמנית. כמו כן, מתגלה שהתוספים של היבטים חייתיים כן מצטברים, כיוצא-מן-הכלל לחוק שתוספים מאותו סוג לא מצטברים :D
OUT
הלחשים שאני מכין הם: עוצמת האדמה בדר 3, משב אוויר בדרג 5.
IN
"את יודעת אמא," רייז אומר, "את מכירה את הדיאבולי הזאתי יותר ממני, ואפילו אני יודע שהיא שקרנית מגעילה. לא חשבת להיות טיפה יותר זהירה במילים ש'ך?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 05 ינואר 2020, 19:35

OUT
אתה שומר את כל נקודות היחס שקיבלת, עד שאתה מחזיק ב-3 (חוק בית). אם זה מעביר אותך על הסף של 3, תוכל להשתמש ביתרים בתהליך של עליית הרמה.

IN
"הייתי צריכה," הדרואידית מודה. "חשבתי שאני זו שהייתה זהירה כשהכרחתי אותה להישבע בדם. ואני לא הטלתי מספיק ספק במחשבות הראשונות שלי. טעיתי."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 ינואר 2020, 09:04

META
אני מנצל את נקודות היחס שלי עם מלכת האלפים והארכימג (6 ו-6) למען חפצ"קים חד-פעמיים, ומגלגל מחדש את היחס עם הדרואידית. בנוסף, בשביל שלושת הנקודות שנשארו אצלי, אני מגלגל יחס שלילי עם הדיאבוליסטית (3).
יחסים חדשים:
דרואידית (חיובי) - 5
דיאבוליסטית (שלילי) - 5, 2, 5

אני בוחר ביכולת Lethal Hunter, שמאפשרת לי פעם בקרב כפעולה חופשית להעלות את טווח הקריט שלי נגד אויב אחד ב-2 למשך שארית הקרב. הכישרון שבחרתי עושה שהיכולת משפיעה על רגנארוק גם כן.
שלח תגובה