הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 02 דצמבר 2019, 20:54

"אני לא חושבת שאת הבנת אותי" סאוואלה אומרת ומעמידה את הדיאבלוסטית על טעותה "המפגש יהי במקום נטרלי, כלומר מחוץ ליער, ואת לא תוכלי לחזור."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 02 דצמבר 2019, 23:30

"אני לא חושבת שאת הבנת אותי," המילים של סאוואלה מהדהדות שוב בקולה של הדיאבוליסטית. "את, ילדה, לא תקבעי בשבילי את הכללים. המפגש יהי איפה שאני רוצה שהוא יהיה."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 דצמבר 2019, 22:50

"אין בעיה. את תלכי למפגש שאת מארגנת ואנחנו נשכנע את הדרואידית להביא את תאיס למפגש שאנחנו מארגנים." סאוואלה מגלגלת מעט את העיניים כשהיא אומרת את זה "מניחה שאם את לא תהיי באותו מפגש עם תאיס הוא יהיה מוכרח לבחור בדרואידית..."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 דצמבר 2019, 14:53

"את לא תקבעי בשבילי את הכללים," הדיאבוליסטית אומרת כמעט בצרחה. "אני לא מייחסת משמעות לשום מפגש שאת תארגני בלעדיי, ואל יעלה על דעתך לרגע שאת צריכה לא אותי יותר ממה שאני צריך אותך. אני יכולה לתת לך כל מה שאת רוצה, אבל אם תנסי לרמות אותי, את תאחלי לעצמך שכבר נאכלת על ידי קרפדה שדית."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 דצמבר 2019, 23:18

סאוואלה מבולבלת, היא הזמינה את הדיבאוליסטית למפגש עם הבן שלה בתנאים הגיוניים והיא מאושמת בכך שהיא מנסה לארגן מפגש בלעדיה. אם היא תמשיך לנקוט גישה בלתי הגיונית בעליל לסאוואלה אין יותר מדי מה לומר לה ולכן היא לוקחת כמה צעדים אחורה ומפנה את הבמה לאחרים.
שלח תגובה