הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 28 יולי 2019, 22:20

"היי לטא." רייז אומר, הוא תמיד ציפה שהלטא הזהוב יהיה גדול יותר- אבל הוא לא מתכוון להגיד לו את זה. במהירות, בן המחצית הקטן מסביר לדרקון העצום (אם כי פחות עצום משהוא חשב שיהיה) את הסיטואציה, בהתעלמות מוחלטת מהאסיר המברבר. "דרקונים תמיד שנאו אותי." הוא אמר, "לויודע למה. אמא אמרה שזה בגלל שאני אדון הדובים. שיש לגלגול קודם שלי היסטוריה איתם. אבל היי, ת'ה לא שונא אותי, נכון?"
"עכשיו, אלו שכן שונאים אותי- השלושה- הם מנסים להחזיר את אח שלהם. לא מאשים אותם. הבעיה היא ש... טוב, הם רעים. על זה אני כן מאשים אותם. הם כרתו ברית עם הדיאבוליסטית, גם אותה אתה בטח שונא. ו'נחנו לא יכולים לפצל ת'כוחות שלנו, מבין? יש לנו פחות מדי. 'נחנו לא יכולים גם להגן וגם לתקוף- אז מה דעתך לעזור? אנ'לא אבקש ממך לעזור לנו בלחימה- אני רואה כמה אתה עסוק כאן." שבריר של מרירות נשמע בקולו של בן המחצית, אבל רק לרגע. "אבל אני כן אבקש ממך לעזור בהגנה. אתה ממש טוב בלשמור על דברים- אולי תוכל לשלוח את האבירים שלך להגן על יער הפרא? להעיף משם ת'דרקונים ות'שדים שחושבים שהוא שלהם עכשיו? אה, ואם ת'רוצה- אתה יכול לאכול אותו." רייז מצחקק ודוחף את אביר הצלבן קדימה. הוא יבין אם הדרקון יהיה רעב.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 31 יולי 2019, 17:02

"אדון הדובים. ברוך הבא," הלטא הזהוב עונה בקול חזק. "אף פעם לא ניחשתי שאמצא אותך בגוף כל כך... קטן. איבדתי מעקב אחריך, אחרי שמתת בגוף של ממותה לפני כמה וכמה עידנים. אני אסמוך על השיפוט שלך לגבי זה, ואעזור לך עם ההגנה. כך הבטחתי לך מאז המלחמה הראשונה שלנו, וכך אני אקיים גם עכשיו, כיוון שאני מצפה שאני יכול לסמוך עליך גם לקיים את הצד שלך בשבועה שלנו."

OUT
מה השבועה שאדון הדובים נשבע ללטא הזהוב?
האם רייז זוכר אותה?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 אוגוסט 2019, 00:11

OUT
עבר זמן רב מאז שאדון הדובים והלטא הזהוב נפגשו לאחרונה. הם תמיד היו בעלי ברית- בקרב כנגד כוחות הרוע. השדים המנסים להשתלט על העולם הטבעי. אדון הדובים לא היה מוכן לאפשר להם לפגוע ביערות שלו ובחיי הבר, והלטא הזהוב לא היה מוכן שהם יטמאו את האדמה. הם נלחמו אז יחד, גב אל גב. בקרב האחרון, לפני שהלטא דן את עצמו להיות הסוהר הנצחי של הגיהינום, הם הבטיחו זה לזה הבטחה.
יום יבוא, כשהלטא יהיה עייף, מותש וחלש מכדי לשמור על הגיהינום מלפלוש לעולם, אדון הדובים יוסיף את כוחו למאמץ ויקריב את הקיום שלו- הגשמי והרוחני כאחד- כדי להעניק ללטא את הכוח לשמור על העולם הזה לעוד אלף שנה.

האם רייז זוכר את זה? לא. אולי הוא חלם על זה פעם, או פעמיים, או שלוש. אבל לצערם של רבים, רייז לא זוכר את החלומות שלו- או טורח לחשוב עליהם.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 אוגוסט 2019, 20:23

"אני רואה שפניך מבולבים," הלטא ממשיך אחרי כמה זמן של שתיקה. "שכחת כבר? לא מפתיע לאור כל הגלגולים שעברת עד עכשיו... למזלנו, יש לי - לפי דעתי - זיכרון יותר טוב מכל יצור חי אחר. תן לי להזכיר לך."

תוך כדי שהלטא מתאר את השבועה ואת הנסיבות שלה, רייז מרגיש כמין דפיקה במוחו, ואז הוא רואה סביבה חדשה, קצת דומה להולוגרמות שהארכימג נהג להראות, אך בתוך עין שכלו. הוא לא מרגיש אם המראה בא מהלטא או מעצמו, אבל הוא מתוך העיניים של דוב גדול, כמעט בגודל של הלטא עצמו. תוך כדי שהלטא מספר על תוכן השבועה, רייז רואה את אותו הדוב, נשבע להקריב את כל קיומו במידת הצורך כדי לעזור ללטא הזהוב לשמור על היקום. רייז אף פעם לא היה מזהה את הדוב הזה עם עצמו, לולא דבריו של הלטא.

הסיפור הקצר של הלטא נגמר, ואיתו גם המחזה, שמקורו עדיין לא ברור לרייז. "אם אתה עדיין עומד בצד שלך - אני עומד בצד שלי," הלטא מסיים.

OUT
אני משאיר להחלטתךך אם אתה רוצה להנפיש את הרעיון רייז/אדון הדובים, או להמשיך הלאה לדבר הבא.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 אוגוסט 2019, 22:21

"אם חורי השאול הם כי אתה כבר זקן וחלש, 'ני אתן לך ת'כוח שלי." רייז אומר ומביט בדרקון בנחישות- דבר שהיה מצחיק הרבה פחות אם רייז לא היה כל כך קטן.
"אם 'ני אמות לפני, אנ'לא עומד להבטיח כלום בנוגע לגלגול הבא- שיחליט בעצמו."

למרות שנראה שהמחזה הזה לא משפיע על רייז, הוא בהחלט משפיע- אבל לא עכשיו. רייז יחשוב על זה אחר כך, עד שיעלה לו עשן מהראש.
מאז הפעם הראשונה בה סליסקה אמרה לו שרואים שהוא חושב ממש חזק כי יוצא לו עשן מהראש, הוא רצה לראות את העשן הזה יוצא. כל כמה זמן, הוא היה מנסה לחשוב ממש חזק ליד בריכה. עד עכשיו, זה לא עזר לו- אבל אולי הפעם, כשיש לו משהו ממש חשוב לחשוב עליו, הוא סוף סוף יראה את העשן עולה מאוזניו.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 אוגוסט 2019, 17:37

הלטא הזהוב מבטיח לספק את כל הכוחות שהוא יוכל להביא ליער הפרא. כמאה אבירי קודש מבטיחים את עזרתם לדרואידים, שמסתדרים יותר טוב איתם מאשר עם הצלבנים. חלקם שומרים על גבולות היער, וחלקם מסיירים ביער להגן מפני השדים שעולים מהחור מדי יום.

הבעיה היחידה - אתם לא יודעים מאיפה הם עולים. על המשימה הזו אתם עובדים עם הדרואידים למשך שלושה ימים.

אחרי שהדרואידית מסיימת פעם אחרונה לסייר עם ליווי דרואידים ואבירי קודש של הלטא כדי למצוא את החור, היא מסבירה לכם את המצב ככה:

"כבר מזמן ברור שיש חור גיהינום פה, היכנשהו בתוך גבולות היער. אבל גם אין ספק שהוא מוסתר בעזרת כישופים חזקים במיוחד. חזקים מאוד, אם אני לא מוצאת אותם: אני יודעת את היער הזה יותר טוב מכל אחד, ואם אני לא מוצאת את זה, זה אומר שיש כאן משהו שנועד לחסום את כוחות הטבע שבעזרתם אני מנווטת ביער."

איך אתם מוצאים בסוף את המקום של חור הגיהנום?
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 אוגוסט 2019, 00:13

זה לא מפתיע את סאוואלה יותר מדי שגם הפעם הדרואידית מבקשת מהם לעשות את העבודה שלה והיא עדיין לא החליטה אם היא מאמינה שהדרואידית בכלל ניסתה לחפש אחר חור הגיהינום ולא מיהרה לזרוק על מישהו אחר את החיפוש בתירוץ הזה.
בכל מקרה מה שחוסם את כוחות הטבע כנראה לא יחסום שדים ולאחר התייעצות קצרה עם הצל שלה סאוואלה מחליטה לערוך טקס זימון שדים ולזמן כלב שאול שיוכל להריח חור הגיהנום כדי שיוביל אותם אליו.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 16 אוגוסט 2019, 16:22

כלב השאול מצליח למצוא את המקום במהירות. הדלת הפותחת למטה לחור הגיהינום הייתה סגורה בבריח שנראה כמין נחש, אבל מיד אחרי שהכלב השדי דורך עליו, הבריח נשמט והדלת פותחת לרווחה.

אם העצים המושחתים של היער מלמעלה היו מראה נורא, מה שנראה למטה בחור הוא פשוט מזעזע. למטה מכל עץ למעלה ביער, יש שד-עטלף שמוצץ מהשורשים שלו שיורדים כמו נטיפים, בצליל של יניקה שצורם לאוזן. גידולים חדים על הקירות מונעים מכם להיתמך בהם. והרצפה דומה לביצה, וכל פעם שאתם דורכים מעלה בוץ אדום וחמים על הנעליים.

בזמן שאתם קולטים את המראה, לכולכם - חוץ מכלב השאול - נתקעות הרגליים בבוץ אחרי כמה שניות בלבד. כנראה שבכוונה הכינו את המקום כך שרק שד יכול לדרוך במקום הזה בלי להיתקע.

איך אתם יוצאים מהבוץ, בלי למשוך את תשומת לבם של השדים העטלפים שמעליכם?

OUT
אנחנו כבר בחור הגיהינום, אז נחזור לגלגולי רקע וקרבות. תגלגלו רקע מתאים לדרך שאתם מבקשים לצאת מהבוץ (ד"ק בהתאם לשיטה שתבחרו).
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 אוגוסט 2019, 22:17

פרדאן מביט לכיוונו של רגנארוק, אשר לא נראה מושפע מהבוץ כל כך, בדומה במידה מטרידה במיוחד לכלב השאול. אם כבר, הימצאותם באזור הזה רק חיזקה את מראהו של זאב הבלהות. גפיו התארכו, שריון העצמות שלו גדל וגבו התעקם מעט כלפי מעלה. רגנארוק ניגש אל פרדאן, ותפס את צווארו בלועו, מושך אותו מעלה מהבוץ, ומניח אותו על גבו.
פרדאן ניחש כי לזאבי הבלהות היה קשר כלשהו אל הגהינום, אך ברגע זה ממש, הוא לא שש לתחקר את החיה, שכן ריכוזו היה נדרש על מנת לא ליפול מגבו.

META
אני מניח שזריזות תתאים לשמירת שיווי משקל בזמן רכיבה, יחד עם הרקע "סייר ותיק". סה"כ 19 בגילגול.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 18 אוגוסט 2019, 22:35

רייז כבר מכיר את המלכודות הללו- הוא צד שדים במשך שנים. בהתחלה, הוא פשוט חיסל את השדים שהעזו לפלוש ליער שלו- אבל לאט לאט, הוא נהיה אמיץ יותר- או שמא פזיז יותר. הוא התחיל להקדים תרופה למכה, וחיסל שדים כבר כשהם באו לעלות מחור הגיהינום שלהם. זו לא הפעם הראשונה שלו בחור כזה. הוא יודע היכן הבוץ לא דביק במיוחד- ומדלג בין הנקודות הללו בזריזות.
META
מגלגל זריזות, עם רקע "צייד שדים". סה"כ 18.
עריכה: אני כל פעם שוכח להוסיף גם דרגה. אז 22.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוגוסט 2019, 22:39

סאוואלה לא ממש מבינה מה הסיפור, ההליכה קצת קשה יותר מבד"כ, אבל בסך הכל מעט בוץ.

META:
סאוואלה עירונית, אין לה רקע מתאים, אז חוסן: 12+4+4=20
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 19 אוגוסט 2019, 00:08

אתם יוצאים מהבוץ המקולל בלי הרבה קושי, ולמזלכם הנסיונות שלכם לצאת היו מספיק שקטים כדי לעבור אותו בלי להעיר את השדים-עטלפים שמלעלה מכם.

הירידה קדימה עדיין לא ממש נוחה או נחמדה למראה, אבל מהניסיון שלכם עם הבוץ אתם לפחות יודעים איפה לא לדרוך. חור הגיהינום הוא גדול להפליא, כפי שאתם רואים מיד בסוף המנהרה שמובילה למרחב עצום, וריק. רק נביחה רחוקה מטרידה אתכם, נביחה שהולכת ומתקרבת. רגנארוק מתחיל להריח את האויר נמרצות.

אתם מתכוננים לקרוב מספיק מהר, אבל לפני שאתם מתחילים, אותו הקול הנובח מתחיל לזעוק אליכם במדוברת. מי שמדבר אליכם מתגלה אליכם אחר כך, ונראה כמו איש זאב: הוא עומד והולך על שתי רגליים, אך פרצופו נראה כמו זאב גדול, חזק ומכוער, חסר עין אחת.

"מפציע עצמות ופרדאן דראגונקלו. שמתי לב שאתם באים הנה. מה לדיאבוליסטית אתם עושים כאן? כאן, בחור גיהינום? ועוד עם חצי-אנושית ובן-מחצית? אני דורש תשובה!"
פרדאן
הצג
הקול של איש הזאב נשמע מוזר, והמראה שלו עוד יותר מוזר לך, אבל יש בקולו משהו מוכר. אחרי קצת מחשבה, אתה בטוח שזה האיש שיצר לך את עיני הקריסטל שלך.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 אוגוסט 2019, 22:19

"אתה לא בדיוק נמצא בעמדה לדרוש ממני דבר, איש-זקן." פרדאן עונה בנימה האופיינית לו, בקושי מצליח לעצור במבטו את רגנארוק מלזנק על האיש בשמחה.
פרדאן מפנה את מבטו על השניים שלצידו ונאנח קלות, "זה האיש שמצא אותי ביער ונתן לי את העיניים. לא ידעתי שהוא נראה... ככה, או שיש לו קשר למקום."
מבטו חוזר אל עבר איש-הזאב. "ובכן? מה דעתך להתחיל בעצמך? איך יצרת את העיניים האלו, ולמה נתת אותן לי אם אתה בעצמך חסרה לך אחת?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 22 אוגוסט 2019, 03:28

לאחר שרגנארוק מגיע אליו, איש הזאב עומד בינך ובין רגנארוק עם טפריו מורמים.

"הסיבה שחסרה לי עין היא בגלל שיצרתי עין בשבילך, אלף, אז אל תחשוב אפילו לאיים ככה להרוג אותי, כאשר בלעדיי לא הייתה לך ראייה בכלל," איש הזאב נוהם בכעס. "לידיעתך, נתתי לך את העיניים כדי שאוכל לעקוב אחרי אחייני, מפציע-עצמות, שהחליט להיטפל אליך. כן, אני ראיתי דרך עיניך, אבל אתה היודע ועד שלא התערבתי בעניינים שלך אפילו פעם אחת, עד היום. בדקתי לעיתים קרובות, לוודא שאתה נותן לו יחס הוגן, ולרוב הייתי מרוצה - לפחות מספיק מרוצה שלא חשתי צורך לחשוף את עצמי כדי להיחלץ לעזרתו.

"אבל כשאתה מביא אותו לחור גיהינום עם אלפי שדים - אם לא רבבות - אני לא רוצה לתת לכם להביא את מפציע-עצמות למוות בטוח רק כדי שתוכלו למות כגיבורים. הוא יבוא איתי, ואתם תמותו לבדכם," הוא מסיים.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 אוגוסט 2019, 16:41

פרדאן מושך בכתפיו. "בשמחה. קח אותו ממני, הוא מנסה להרוג אותי פעמיים ביום, וכל פעם שאני הורג אותו הוא איכשהו חוזר לחיים. תהנה."
שלח תגובה