נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 46

שליחה על ידי Nextorl » 23 מאי 2019, 12:42

רייז ופרדאןהצג
"למה ביער? השלושרבעה כאן?" רייז שואל, לא מבין. " 'נחנו לא צ'כים לקרוא להם לפה. רק לשלוח ת'ם על הדרקונים, או הדיאבוליסטית."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 מאי 2019, 16:02

רייז ופרדאן:
ספוילרהצג
"מי זה הצלבן הזה? אני לא חושב ששמעתי עליו." פרדאן שואל, הולך כל הזמן הזה מאחורי השניים.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 מאי 2019, 20:47

סאוואלה
ספוילרהצג
סאוואלה עדיין מהססת,אך היא לוקחת את המקל שאלסאלור מושיט לה, כמה כבר קשה זה לתת מכות לתוף בדיוק מתי שאלסאלור נותן?
"למען הרוחות" סאוואלה ממלמלת כשאלסאלור מסמן לה להתחיל לתופף.
META:
מניח שתיפוף זה זריזות (קואורדינציה יד עין וכל השטויות האלה, אז +6):
ג'וני גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 12:
6
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 23 מאי 2019, 21:35

רייז ופרדאןהצג
"הוא שונא שדים." רייז אומר כאילו זה מסביר הכל.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 מאי 2019, 13:31

רייז ופרדאןהצג
"השלושה עצמם לא כאן, אבל אמרתי לכם, הדרקונים והשדים מתנהגים כאילו יש להם דריסה חופשית פה כבר, וכל כמה זמן הם נכנסים. נלחמתם בעצמכם נגד חבורה של שדים רק אתמול, זה נראה לכם נורמלי?" היא מתמרמרת.

"הצלבן הוא איש מפורסם, אבל בגלל כל השנים האלה שאתה גר פה בלי לדבר לאף אחד, לא מפתיע לי שלא שמעת עליו," היא אומרת לפרדאן בטון של גערה. "מה שנוגע לנו, שהוא נשבע להשמיד את כל השדים שבעולם, וכבר התחיל במשימה. אבל הוא סוגד לאלים אפלים שאנחנו ממש לא רוצים את תשומת לבם כאן. לא הייתי רוצה להיות חייבת לבחור בין השדים לצלבן אם אפשר בלי זה."
סאוואלההצג
אחרי התיפוף, הדרואידית הגדולה מחכה לכמה רגעים. היא מחייכת קצת לפני שהיא עונה.

"אתם יכולים להגיד למי ששלח אתכם שאני מעריכה את המחווה הזאת בזמן של קשיים. אבל אני לא אשלה אתכם: המתנה שלכם לרוחות היער לא התקבל, הן לא סלחו והן עוד לא מזדרזות לעזור לנו."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 מאי 2019, 16:17

סאוואלה
ספוילרהצג
"זה לא קל כמו שאמרת." סאוואלה לוחשת לאלסאלור כשהיא מבחינה שהיא פשוט לא מצליחה להיצמד לקצב שלו, ולכן היא לא ממש מופתעת כשהדרואידית אומרת שהרוחות לא ממש מתעניינות בנגינה שלה.
"משהו אחר שיפייס אותן?" העיא שואלת קצרות, נבוכה מיכולת הנגינה שלה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 25 מאי 2019, 14:48

רייז ופרדאןהצג
"אז לא כאן. נשלח ת'ו לשלושה. דראקנהל או יער המלכה, איפה שהם לא יהיו."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 מאי 2019, 09:37

רייז ופרדאן:
ספוילרהצג
"זה בדיוק למה אני נשאר ביער בלי לדבר עם אף אחד, בגלל שיש אנשים כמו הצלבן שחושבים שהם עושים עבודה טובה אבל רק גורמים לעוד יותר צרות. אתם כולכם אותו הדבר. אם יש לך הצעות גאוניות, אני כולי אוזניים."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 27 מאי 2019, 23:16

סאוואלההצג
נראה שהשאלה של סאוואלה הרשימה את הדרואידית, והיא עונה בכובד. "אם את באמת תרצי, יש עוד דרכים. הדרך הכי טובה היא לא קלה. אני עשיתי אותה בעצמי, אבל לא הצלחתי, לדעתי בעיקר מפני שלא הייתי מעורבת בטימוא הראשון של היער. אתם קשורים באופן ישיר למי שהגבישים שייכים לו, כשליחים שלו, אז לכם יש סיכוי יותר טוב. רק שהטקס הזה דורש הטפת דם. אתם עדיין עם זה?"

אלסאלור פונה לסאוואלה בשביל דעתה.
רייז ופרדאןהצג
"אם תוכל לשכנע אותם לעשות את מה שתרצה, טוב," סליסקה עונה בלי התלהבות. "אבל אחרי כל הצרות שעשית לאבירי הצלבן לאורך השנים, וזה שהוא יודע שתמכנו בך, אני לא חושבת שהוא יתלהב לעקוב אחרי הוראות שלנו. לפחות לא בלי מחיר כלשהו. ומי יודע, אולי הם בכלל ירצו נקמה ממנו בגלל שהם יחשדו - בצדק - שאתם קשורים להתנתקות היחסים שלהם עם השלושה, אולי אפילו יהפכו אותנו לשעירים לרגמתראל שלהם להחזיר את היחסים האלה. אני לא בעד לתת בהם יותר אמון משצריך. כמו שאדון דראגונקלו אמר, לשתף פעולה איתו יכול לגרום לעוד יותר צרות. הצעה גאונית אין לי. אם לכם יש רעיון גאוני בנוגע לצלבן - טוב, אבל אל תערבו אותי."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 מאי 2019, 23:44

סאוואלה
ספוילרהצג
"הדם של מי? וכמה?" סאוואלה שואלת עם מעט חשדנות בקולה, אחרי הכל היא יודעת שהרבה מהשדים החזקים יותר דורשים קורבן אדם רק בשביל להסכים לדבר איתך והיא לא מתנדבת להיות הקורבן המיועד.
"מי שהגבישים שייכים לו?" היא מוסיפה בסקרנות לאחר כמה רגעים "אחד הגבישים שייך לי..."
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 06 יוני 2019, 23:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 יוני 2019, 11:35

רייז ופרדאןהצג
"נראה לי ש'נחנו צ'כים כל עזרה ש'נחנו יכולים לקבל." רייז אומר, "אנ'לא חושב שאמא כל כך גאוותנית כדי להתעלם מזה."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 06 יוני 2019, 02:57

סאוואלההצג
OUT
שחזור של התגובה שנמחקה בימים שהאתר קרס:

IN
הדרואידית עונה קצת בשעשוע מהחשדנות של סאוואלה.

"שלָך. ושלךָ. וכמה שיותר, אבל אפילו טיפה אחת יעילה. לא שאני דורשת ממך את דמך, אבל את רצית לדעת. כבר ניסיתי כמה פעמים עם הדם שלי, אבל מסתבר שעדיף מישהו שיותר קשור לסיבת שפיכת הגבישים פה, כלומר קשר לארכימג שהגבישים היו שייכים לו. אם גביש היה שייך לך באופן ישיר, אז את יכולה להיות עוד יותר מועילה לטקס, וגם יותר בסיכון אם תישארי כאן זמן רב כשהרוחות לא מפויסות. אבל תגידי, איך זה שגביש אחד היה שייך לך?"
רייז ופרדאןהצג
סליסקה מושכת כתפיים. "אולי. בחירה שלכם אם להתערב, כי אמא שלך נראה לי לא רוצה לסבך את עצמה עם זה. אבל תגידו, שניכם, אתם באמת מתכוונים לעשות משהו? מה התוכנית שלכם איך למעשה אתם תפנו אל הצלבן ולאבירים שלו?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 יוני 2019, 00:02

סאוואלה
ספוילרהצג
"הגביש לא 'היה' שייך לי," סאוואלה מתקנת את הדרואידית "הוא שייך לי עכשיו, כי אני לקחתי אותו כשהאי התחיל לקרוס."
"אני אשמח אם תתארי את הטקס" סאוואלה עדיין חוששת ולא ששה להתנדב לפני שהיא תשמע את הפרטים המלאים, אך היא בהחלט מוכנה לשקול זאת.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 יוני 2019, 15:09

סאוואלההצג
הדרואידית נראית לא בנוח עם הגילוי החדש של סאוואלה, אבל היא עונה רק לשאלה הישירה.

"בטקס, צריך להשתמש ביד שלך כמו כלי, לשפוך את הדם שלך כמו מים, על האדמה. אם הדם נבלע - סימן שהתקבל. אם לא - לא. ואם הדם מתחיל לרתוח - כדאי להיזהר."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 יוני 2019, 14:19

רייז ופרדאןהצג
"נמצא את ארגי, נדבר איתו. מספיק פשוט." רייז אומר, "אם לא, אז נמצא מישו אחר."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה