ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 05 ינואר 2019, 23:38

"צודקת, זה יכול להיות יותר קל," הוא עונה. "אבל אני תחת פקודות לא להרגיז את יושבי היער, ולכן אני לא משתמש בקסם. את חופשייה לפעול כבחירתך... אני בינתיים מנסה לחשוב על דרך לנווט בלי קסם, אבל אולי יש לאחד מכם הצעות?" הוא אומר, עכשיו פונה גם לרייז ופרדאן.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 ינואר 2019, 20:35

" אני ידבר עם א'רוחות." רייז אומר ועוצם את עיניו, מנסה לתקשר עם ההיסטוריה שלו. עם רוח הדוב האדירה שאת כוחה הוא נושא. כשהוא פוקח את עיניו, הן ירוקות ובוהוקת.
"רוחות א'יער!" הוא אומר בקול מעט יותר עמוק ממקודם. "דברו איתי. תגידו לי מה קרה פה, דברו איתי על א'קסם."
META
אני מניח שכריזמה, לא הצד החזק שלי בדיוק.
מוסיף את הרקע "יורשה של רוח", אז סה"כ 15.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 08 ינואר 2019, 02:34

הרוח מצפצפת אליו חזרה, "היי, חכה. חברים? הנה עוד מישהו אבוד."

לאט לאט, רייז רואה מצוירות לפניו כמה דמויות של ציפורים מתבהרים לפניו - אכן, אלה לא היו רוחות, אלא ציפורים. אם הציפורים היו שם מקודם, או אם הרוחות שרייז קרא להם הביאו אליו את הציפורים האלה, כנראה אף פעם לא ייוודע, בגלל האשליה שכיסתה אותן מקודם. אבל אחרי שהציפורים נוקבות את האשליה כמו מסך, הסביבה מתבהרת, ומתגלה סוג של פתח לעבור מעולם האשליות אל המקום שרייז, פרדאן ורגנארוק סוף סוף מתחילים להכיר כביתם.

כצפוי, היער, שעכשיו נראה מבעד לאשליה, התכער מאוד, יותר מהיער האפל בהרבה, ואפילו מעורר קצת רצון להישאר באשליה הבהירה יותר. הציפורים שעזרו הן המראה הכי יפה באזור - אפילו ציפור אחרת, נץ, שיושב על עץ, קיבל גביש לראש ונראה כאילו הוא עומד להתפוצץ, שלא לדבר על העצים והפרחים שנראים כאילו הם מאיימים לדכא אתכם לרסיסים.

"נוכל לעשות בשבילך עוד?" שואלת ציפור אחת לרייז לשבור את השתיקה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 ינואר 2019, 11:38

"טוב." רייז אומר בחיוך, " 'ני אשמח לדעת מה קרה פה. ולפגוש את אמא."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 09 ינואר 2019, 12:20

"אתה יכול לראות בעצמך," עונה הציפור. "לא טוב. אבל אם היית רואה את זה בעצמך, הכל משתנה לעיניך, בלי שתוכל לעשות כלום... לנסות לנקות את הלכלוך בבוקר, ולראות שכולו חזר בערב...! אז זה בקיצור מה שקרה פה."

"והדרואידית, לא בטוח, אני חושבת שרחוק מפה, אולי איפה שהוא לכיוון צפון... נראה לי." ההיסוסים של הציפור משקפים גם את חוסר הוודאות הבלתי רגילה של רייז על מקומה של אמא.

כשרייז מדבר, סאוואלה ופרדאן רואים משהו מתרחק, בין העצים, איפה שהם ראו משהו בתוך הנהר המזויף מקודם.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ינואר 2019, 08:24

פרדאן מוציא את הקשת שלו ומתכופף באיטיות, ממקד את עיניו לעבר התנועה המסתורית.
"היי... יש לנו אורחים... או זנב..." הוא לוחש בשקט.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 ינואר 2019, 19:03

אלסאלור מסתכל בעקבות ההודעה של פרדאן. "מעניין. הייתי בודק מה זה, אם לא תשאירו אותי לבד בבדיקה..."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 ינואר 2019, 19:03

"נא, תיו מוכנים." רייז אומר בנונשלנטיות, "אם זה יתקוף, נרביץ לזה. אם לא, זה לא משנה." הוא עוצר את הדיבור שלו וחושב לרגע. "טוב, אולי כן כדאי לאבד את זה. 'נחנו לא רוצים להביא ת'ו אל אמא. "
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 ינואר 2019, 20:00

"אתה בטוח שהיא לא תרצה לחקור את זה?" סאוואלה שואלת את רייז, כי היא יודעת שזה לפחות מה שאביה היה עושה, לפחות חלקים של זה...
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 ינואר 2019, 10:00

"אנחנו לא יודעים מי זה, לתקוף אותו יכול להביא לתוצאות לא נעימות... אני אנסה לבדוק יותר מקרוב."

רגנארוק מזנק הצידה ומתחיל לנהום בקולי-קולות, מושך את תשומת ליבו של הצל לעברו, בעוד פרדאן נע בזהירות לצד השני, מתקדם בחינניות אל עבר הצל מבין הצללים.

META
בדיקת התגנבות, שימוש בזריזות ורקע "סייר יערות". 9+4+4+3 = 20 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 17 ינואר 2019, 14:03

פרדאן מופתע לראות את רייז עומד מול עיניו - איש שנראה כמעט בדיוק כמו רייז, אלא שהוא לבוש בבגדים אדומים כהים, ושנראה לא פחות מופתע להתגלות. רייז ופרדאן שמים לב (בקושי) שהאיש הוא בכלל לא בן-מחצית - הוא פשוט חצי-אלף מאוד קטן, למרות שמהמראה שלו, נראה כמעט כאילו הוא יכול להיות תאומו של רייז. לסאוואלה, שלא יכולה להבחין בקלות בדקויות שבין מראה שני הגזעים, הם נראים כמעט כמו אותו האדם, חוץ מהביגוד השונה.

"מה אתם עושים בבית שלי?" שואל האיש בלא מעט חשדנות, ומגלה תוך כדי כך שגם ניבו וקולו שונים מרייז.

OUT
מה צבע הבגדים של רייז (אני מקווה שלא אדום כהה)?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 17 ינואר 2019, 17:21

" זה הבית שלך?" רייז צוחק, מסתכל סביבו. "מקום מזויף שמסתיר ת'הרס. זה אומר שגם ת'ה מזויף?"
OUT
הבגדים של רייז, אם אפשר לקרוא לזה באמת בגדים, הם בצבעי חום וירוק. צבעי הסוואה. אולי היה להם צבע אחר לפני זה, אבל רייז מתגלגל בבוץ הרבה, ולא באמת שוטף את הבגדים שלו כל כך.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 ינואר 2019, 19:43

"ככה אתה מדבר אל המשפחה שלך?" סאוואלה שואלת את רייז מעט מופתעת "אפילו לא ידעתי שיש לך אחים..."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 17 ינואר 2019, 19:57

בן המחצית המכוער מסתכל על המכשפה בחוסר אמון. "הוא?" הוא שואל, "הוא לא משפחה. הוא סתם מכוער. כנר'ה גם מזויף. פעם ראשונה ש'ני רואה ת'ו."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 ינואר 2019, 22:31

"לא יודע, אתם נראים כמו שתי טיפות מים." פרדאן צוחק בקול.
שלח תגובה