מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 24 דצמבר 2018, 17:25

"מאוחר מדי, שפיץ." אומר פרדאן, לועס גבעול בעודו נשען על מצע טחב רך וקריר, שהכל להירקב עקב השפעת ההשחתה.
"היער לא היה זקוק להגנה שלכם, והוא לא היה זקוק לאימפריה. הוא עמד כאן לפניה, ויעמוד כאן הרבה אחריה, אך בגלל הפלישה הקטנה שלכם הוא יהיה קודר הרבה יותר מקודם. אם אתם רוצים לשתף פעולה, הסתלקו, ואל תחזרו לכאן אף פעם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 דצמבר 2018, 16:09

אלסאלור מרים גבה למילים המסתוריות של רייז. "'תאכל קליפה'? 'חיות מזויפות'? תסלח לי, אני לא מכיר את כל הביטויים המקומיים."

בתגובה לפרדאן, אלסאלור מרכין ראשו. "דעתך חשובה לנו. כרגע אני לא יכול לצאת מהיער מכיוון שהדרואידית מצפה לביאתי, אבל אקח את דעתך על הנושא בחשבון לפעם הבאה. בינתיים אני מצטער שהנוכחות שלי היא עדיין הנושא שהכי מטריד אותך במצב שאנחנו בו כרגע."

אם הייתה ביקורת כלשהי במילים האחרונות, אלסאלור לא מפגין אותו בפניו או בטון הדיבור שלו.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 45

שליחה על ידי Nextorl » 25 דצמבר 2018, 17:00

"נו א'חיות האלה." רייז מחווה בחניתו, "זה מזויפות." כדי להדגיש את הנקודה שלו, הוא זורק את החנית שלו על אחת מהן.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 26 דצמבר 2018, 12:12

החנית נתקעת בפרווה של האייל, אבל האייל ממשיך לאכול את הדשא כאילו שום דבר לא קרה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 דצמבר 2018, 22:39

"החנית נתקעה בו." סאוואלה אומרת את הברור מאליו, מכוונת את דבריה בעיקר אל רייז בזמן שהיא מנסה לבדוק אם היא יכולה להרגיש קסם כלשהו בפעולה או משהו מוזר שמשפיע על ה"חיה".

מטה:
ידע: רקע אקדמיה + חכמה. 13+7+5=25
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 30 דצמבר 2018, 01:28

סאוואלה מבינה שרייז העריך את המצב נכון. החיות הן אכן מזויפות - לא באמת חיות של היער, אלא אשליה. סאוואלה צריכה כמה זמן לעכל את משמעות הדבר. אשליות שפועלות על כל חמש החושים מוכרות לה מספרי הלימוד, אבל ליצור את זה הלכה למעשה, במיוחד לטווח גדול שכזה, הוא קסם מאוד חזק.

עם השיטות שהיא למדה באקדמיה על ריכוז בפני אשליות, סאוואלה מצליחה לראות נקודה אחת שבו יש משהו אמיתי. המקום הזה הוא באמצע הנהר שהיא רואה כמה עשרות מטרים ממנה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 45

שליחה על ידי Nextorl » 30 דצמבר 2018, 01:50

"נא, היא נתקעה באדמה." רייז ניגש אל החנית שלו, תולש אותה מהאדמה. "קשה להתקע במשו מזויף."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 דצמבר 2018, 08:34

פרדאן מביט בשעמום באחת החיות, מנסה למקד את עיניו באחת מהן, לראות מבעד לאשלייה.

META
בדיקת חוכמה ורקע "עיני בדולח". 15+6+4 = 25
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 דצמבר 2018, 08:50

Out:
רגע, החנית נתקעה בפרווה של האייל? כלומר יש משהו מוחשי מאחורי האשליה? או שהחנית נכנסה לאשליה והאמתית מסתתרת מאחוריה?
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 30 דצמבר 2018, 20:52

אחרי שהוא מתרכז, העיניים של פרדאן חודרות מעבר לאשליה יותר טוב מכל האחרים. הוא רואה לשנייה קלה את המציאות הקודרת שהאשליה הסתירה, גרוע מהפעם הקודמת שהוא זוכר אותה: השמים יותר אפלוליים, האדמה פחות ישרה, העצים עקומים.

גם עיניו, כמו אלה של סאוואלה, שמים לב למשהו במי הנהר, אבל בעזרת עיניו הוא מצליח לראות אותו לחלקיק שנייה: הנהר נעלם לרגע ומשהו אדום זז איפה שהנהר היה. כעבור שנייה, האשליה חוזרת ופרדאן מרגיש קצת עייפות.

OUT
האמת שהתכוונתי כמו שהבנת, שזה היה מוחשי, אבל אני לא רואה סיבה לא ללכת עם הפרשנות של רייז במקרה הזה. אבל בכל זאת עדיין יש חלקים מוחשיים בתוך האשליה, כי אם לא היה כך, הייתם שמים לב מזמן.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 דצמבר 2018, 21:57

"אשליה מעניינת," סאוואלה אומרת בנימת שיחה "אבל נראה שהיא מנסה להסתיר שם משהו." היא מוסיפה ומצביעה על הנהר ולבסוף פונה אל אלסאלור "אתה מכיר איזה לחש שיכול להסיר עבורנו את האשליה? לפחות זמנית?"
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 31 דצמבר 2018, 17:10

"לחש?" פרדאן אומר בנימה קודרת. מחייך בעצבות, "האנשים האלו אחראים לאשליות האלו, ולמה שקורה עכשיו לכל היער, ואתה מבקשת מהם לחש לראות מבעד לאשליות? את מתחילה להישמע כמוהם, הרצון להתעלם ולהמשיך הלאה נובע ממך. אני לא שופט, זוהי זכותך אחרי הכל, אבל השאלה הנכונה יותר תהיה "כיצד להעלים את האשליות ואת כל ההשחתה", הלא כן?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 31 דצמבר 2018, 17:46

"בשביל להעלים את האשליות צריך להגיע למקור שלהם שנמצא יחסית רחוק, אחרת הן פשוט יתחדשו." סאוואלה עונה לפרדאן, אך לאחר מחשבה מחליטה לפרט: " וכדי להגיע למקור אנחנו צריכים לעבור דרך כל האשליות הללו כאשר אנחנו לא יכולים לדעת מה מסתתר מאחורי כל אחת מהן. אם החיות של היער השתנו כמו האסירים שפגשנו בהתחלה..." סאוואלה משאירה את המשפט האחרון תלוי באוויר
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 ינואר 2019, 01:49

"לחשים להסרת אשליות? האמת שאני בספק אם הם יעבדו בקנה מידה שכזה. אבל בכל מקרה, אולי כדאי למעט את השימוש בהם רק למידת הצורך, כהעדפת מר פרדאן," אומר אלסאלור בסבלנות. "תגידי, יש משהו מוסתר בנהר? אם אין לך רעיון אחר, אולי יכול להיות פתח כלשהו שמה..."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 ינואר 2019, 13:39

"יותר לחשים שיתנו לנו לראות מבעד לאשליות" סאוואלה מתקנת "אני מצליחה לראות מבעד לאשליות במאמץ מסוים, אבל אם מישהו או משהו יתקרב אלינו אני לא בטוחה שאוכל לזהות אותו בזמן." סאוואלה מתקרבת אל הנהר בעודה מדברת מנסה לראות שוב והפעם מקרוב מה מסתתר מאחורי האשליות.
שלח תגובה