יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 דצמבר 2018, 17:40

1. נהדר, לקחתי.
2. נהדר.
מלכת האלפים: 3, 4.
ארכימג: 6, בצורה אירונית.
3. לא, אני לא.

IN
"צליעה ברגל ימין, גיד מתוח יתר על המידה מישיבה ממושכת, דלקת מפרקים מאחיזת עט בצורה לא נוחה, עין שמאל קופצנית ממחסור בשינה, ופריחת עור מינורית בצוואר התחתון מאלרגיה חולפת." פרדאן עוצם את אחת מעיניו, מביט בעין יחידה וזוהרת באישה המתרחקת.
"תני לי לגלות לך דבר נוסף אשר אני מסוגל לראות עם עיניי: את הולכת ללכת מכאן ולשכוח שפגשת אותי, את הכלב ואת הגמד, מכיוון שאני מסוגל לתקוע חץ בין העיניים שלך לפני שתספיקי להסתובב או להטיל קסם הגנה."

META
בדיקת רקע "עיניי קריסטל" עם תכונה החוכמה. 14+4+4+3 = 25.
פרדאן לוקח רגע כדי לבחון את מצבה הבריאותי של האצילה, ונותן לה להבין כי אם אפילו תחשוב לספר למישהו עליהם, הוא ידע זאת באותו הרגע, ויפיל אותה לרצפה לפני שתהיה לה הזדמנות להגיב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 16 דצמבר 2018, 20:18

סאוואלההצג
הוא מושך כתפיים. "תלוי באיזה חדר הספרים נמצאים, מי הספרן הספציפי של אותו החדר (אם יש בכלל), וכמה הוא אוהב לדייק. אלה ממנו שיודעים הרבה לפעמים יכולים להיות לא מאורגנים ושכחנים... ואני מאלה."

"עם מי לדבר? שאלה טובה. את יודעת מה? רציתי לומר לך משהו. זוכרת את אלסאלור? הוא נסע ליער הפרא כדי לשתף פעולה עם הדרואידים, כדי לנקות את היער ולהקים מחדש את האי המרחף, שמי-חושך, בשביל הארכימג. הוא אחד מהמומחים לקסמי זימון, ואני בטוח שהוא ישמח לספק לך מידע, והוא ירוויח בזה שעוד קוסמת שמכירה את היער תהיה שם איתו. ואם שני האנשים שהיו איתך מקודם - תסלחי לי ששכחתי את שמות חברייך - עדיין ילכו איתך, אני בטוח שאלסאלור היה מקבל אותם בברכה - אם את מעוניינת ללכת אליו, כמובן."

"אה, ורק לידיעתך - היו כמה תלמידים, אמאריס ועוד כמה, שממש הפצירו בארכימג לתת להם ללכת גם כן ליער, אז הוא נתן להם לסייר, אבל הם לא הלכו עם אלסאלור. רק תדעי שיכול להיות שתראי אותם..."

OUT
תודה על ההצעה. הדרך שחשבתי לשבץ את זה היה ממש מורכב, אבל ההצעה שלך יותר פשוטה.
רייז ופרדאןהצג
האישה מביטה ברייז בפנים שנראים כעוסים וגם פוחדים. היא מנסה לשמור על אווירה סמכותית בתשובתה.

"בגלל שאני כל כך נחמדה, אני אתן לכם לצאת בלי תוצאות שליליות, בתנאי שזה לא יקרה בעתיד."

עם זאת, היא פונה לצאת וממלמלת משהו על "החוצפה לאיים על מנהלת".
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 דצמבר 2018, 00:29

סאוואלה
ספוילרהצג
"אממ, אז אני מניחה שאדחה את השלמת הספרים בספרייה לאחר שאסיים ללמוד ולעזור לאלאסור." אפשר לשמוע שמחה בקולה כשהיא אומרת את השם, אחרי הכל הוא אחד ממעט האנשים בהם היא באמת בוטחת. "אני גם מניחה שאם אדם ממעמדו יאמר עלי כמה מילים טובות במועצה מצבי ישתפר."
"בנושא אחר, אתה מבין דרקונית?" סאוואלה שואלת כשהיא מראה לאביה את שטרות החוב והתמונות "אתה מכיר אולי מקום שבו אני אוכל לברר מי הוציא את השטרות האלה ומאיפה באמת הסכומים האלו מגיעים?"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 18 דצמבר 2018, 13:42

סאוואלההצג
דרוכריוס מעיין במדף הספרים שלו לכמה רגעים עד שהוא מוצא מילון לדרקונית. הוא בודק כמה מילים, ואז הוא מרים את השטרות אל עיניו ומסתכל בהם בקפידה.

"אני מניח שאלה שטרות פרטיים. אם זה יצא ממטבעה, זה היה צריך להיכתב עליו, אבל אין. זה אפילו נראה ככתב יד. מאיפה השגת שטר שכזה?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 18 דצמבר 2018, 13:58

רייז ופרדאןהצג
"ממ, עם הזנב בין א'רגליים. בטח ממש הפחדת אותה עם הנביחות ש'ך." רייז מעיר בחוסר אכפתיות בעודו כורע ברך לצד זאב האימים, מגרד אותו מאחורי אוזנו. "טוב. 'ני חושב ללכת הביתה. מה איתך?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 דצמבר 2018, 18:27

סאוואלה
ספוילרהצג
"מצאתי אותם על חצי דרקון שהארכימג שלח אותנו אליו, אבל הוא לא שרד לספר לנו על זה." סאוואלה מסבירה "חשבתי שאם אני אדע מי כתב או מאיפה מגיע הכסף אני אוכל לעקוב אחריו למקורו ולחקור מישהו שישלים את הפערים, אבל אם אתה אומר שאין דרך לדעת מי אלה ואין דרך להגיע לכסף הזה אז זה מוזר שהם ניסו לשלם בעזרתם ואני כנראה לא אוכל לעקוב אחרי הכסף."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 20 דצמבר 2018, 00:15

סאוואלההצג
"להפך, זאת אומרת שמישהו פרטי נתן את זה כהבטחה פרטית משלו, והוא כנראה מבין היחידים בעולם שיכול להעביר סכום כזה ענקי של כסף. דוני מזה," אביה מציע.

OUT
אם אתה לא מתנגד, אמשיך הלאה בין אם אתה רוצה להמשיך את השיחה של סאוואלה באותו הזמן או לא.
OUT
חוץ מרייז, אף אחד לא משתמש בכסף?
נערך לאחרונה על ידי צ'ואי ב 21 דצמבר 2018, 12:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 דצמבר 2018, 18:23

OUT
חשבתי התכוונת 300 מ"ז לשלושתנו, לא כל אחד.
אני אקח שתי רונות.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 דצמבר 2018, 10:39

סאוואלה
ספוילרהצג
"מי האנשים האלה?" סאוואלה שואלת, במחשבה שאולי תדע לזהות את האדם הספציפי לפי המטרה.
out:
אין בעיה
"דוני מזה,"? חושב שלא הבנתי את החלק הזה.
OUT:
לא משתמש בכסף.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 21 דצמבר 2018, 16:02

סאוואלההצג
"אנשים שמושלים בטריטוריה רחבה ויכולים לגבות כסף מאחרים, כמו הקיסר. או כאלה שהשקיעו כל חייהם בצבירת כסף, כמו הדרקונים שצוברים כסף בטירות. או שניהם. וגם כאלה שמוכנים לוותר על סכום ענקי למטרה כלשהי. אי אפשר לדעת מי, אבל יש רק ספורים כאלה בעולם."

OUT
התכוונתי: מהעובדה הזאת, תוכלי בעצמך לשפוט מי זה היה יכול להיות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 דצמבר 2018, 20:04

סאוואלה
ספוילרהצג
"תודה על המידע." סאוואלה עונה לאביה לפני שהיא הולכת לחפש את רייז ופרדאן לפני שהם יוצאים מהעיר.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 דצמבר 2018, 14:31

אתם יוצאים מהעיר (ומהר, כי סאוואלה רוצה לעקוף את אלסאלור, מאג אחר שיצא מהוריזון מוקדם יותר באותו היום לפני שהגעתם). אחרי שסאוואלה מוצאת אותו, הוא מרוצה מכך שהוא הולך ביחד עם שני אחרים שמכירים את המקום ועם "המאגית היחידה שיצאה משם חיה בלי להפוך לדרואידית".

יהיו מה שיהיו הרגשותיו של כל אחד על האיש, אלסאלור מוכיח את עצמו כמספיק מוכשר לשמש להגנה נגד הדרקונים שמתגרים בהם על הדרך, לצער כולם וכמעט לטירוף-דעתו של רייז.

(לאורך כל הדרך, סאוואלה לא רואה את אמאריס או אף אחד אחר מהאקדמיה.)

לבסוף, אחרי עשרה ימים שהתארכו ביותר בגלל קרבות מייגעות על הדרך, אתם מגיעים לקצה היער. מיד כשאתם נכנסים, אתם רואים את הסביבה, הדומה למדיי לגן רווה: השמים הכחולים והבהירים, העצים הרעננים, קול המים הזורמים מרחוק, ובעלי החיים השקטים.

רק כשאתם מתחילים להרגיש בבית, אתם נזכרים בעובדה שהובהרה לכם פעמים רבות על הדרך: חוץ מהחלום של רייז, זו הייתה עיקר הסיבה שאלסאלור הלך אל היער. היער הייתה אפלה, מעוותת, אפילו מכוערת, ונעשה גרוע יותר ויותר מאז ביקורכם הקודם. ויותר מזה, רייז מרגיש שהוא אבד את יכולתו הטבעית למצוא את אמא. גם כשפרדאן מנווט לכפרים שהוא מכיר, כולם ריקים מאדם. וזה מערער בכם, יותר מכל הסכנות האחרות שהתגברתם עליהן על הדרך. אתם אבודים באמצע המקום שאתם מכירים הכי טוב.

מה אתם עושים?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 24 דצמבר 2018, 14:48

רייז מבולבל, הוא עצבני. זה היה הבית שלו, היער שלו, במשך כל כך הרבה שנים. ובכל כך מעט זמן, הוא השתנה. "זה בגללכם." הוא אומר בכעס, מביט בזוג המאגים. "בגלל האי-שמיים ש'כם." הוא נושף בזעם ומנסה לדבר עם החיות, לברר היכן הם, לבקש מהן להוביל אותו לאמא.
META
מגלגל כריזמה, משתמש ברקע "גדלתי בפרא" וביכולת הדרואיד שנותנת לי +2 לדיבור עם חיות. סה"כ 24. עובר את הד"ק הקשה שדיבור עם חיות דורש.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 דצמבר 2018, 15:01

"אני - אנחנו - מצטערים מכל הלב. אתה צודק, אדוני," אלסאלור עונה בהכנעה.

"האי היה חשוב לביטחון של האימפריה, אבל היינו צריכים לתאם את הדבר עם הדרואידים לפני שפלשנו לטריטוריה שלכם," הוא מתוודה בכובד ראש. "בפעם הזאת אנחנו מתכוונים לשתף פעולה, לבנות אך ורק בהסכמה, כדי למנוע את האפשרות לאסון בעתיד."

כשרייז מדבר אל החיות, הן לא מגיבות בכלל.
רייזהצג
חיות אמיתיות, גם העוינות ביותר, לא מתעלמות ממך ככה.

אלה לא חיות. הן אשליה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 24 דצמבר 2018, 15:11

"לך תאכל קליפה." רייז אומר, "או את אחת החיות המזויפות האלה."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה