ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 19 נובמבר 2018, 08:00

1. נשמע טוב.
2. אם תינתן לו סיבה טובה, בוודאי. פרדאן עדיין לא שמח ללכת ולפגוש בדרואידית, אך הוא יעשה זאת במידת הצורך.
3. אני מניח שהייתי רוצה לפגוש בארכימג שוב. הוא מעניין, עוצמתי אך בעל ערכים שלא תמיד עומדים לצד שאר המגים.
4. בהחלט, למרות שזה טיפה מתחיל להרגיש כמו קרב אחרי קרב אחרי קרב. אין לי בעיה עם היתקלויות קרביות, אבל זה מרגיש כאילו זה כל מה שאנחנו עושים לאחרונה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 20 נובמבר 2018, 02:32

OUT
Nextorl כתב:
17 נובמבר 2018, 14:00
מה אם הדרקונים קיבלו משהו שיאפשר להם לתקשר עם הבוס שלהם אחרי שהעסקה תושלם, ורייז ישתמש בזה כדי לתקשר עם הדרואידית במקום?
רעיון מעניין. איך המשהו הזה עובד, ואיך רייז יכול לשנות אותו כך שהוא יאפשר תקשורת עם הדרואידית ולא הבוסים של הדרקונים?
Qurrion כתב:
19 נובמבר 2018, 08:00
4. בהחלט, למרות שזה טיפה מתחיל להרגיש כמו קרב אחרי קרב אחרי קרב. אין לי בעיה עם היתקלויות קרביות, אבל זה מרגיש כאילו זה כל מה שאנחנו עושים לאחרונה.
אתה צודק, אבל אני מנסה לאפשר פתרונות לא אלימים לבעיות כשאפשר. בשני המקרים האחרונים התכוונתם להתקיף כשעוד היה אפשר להימנע מזה.

בעיקרון אני חושב שזאת החלטה שלכם עד כמה להילחם וכמה לנסות בדרכים אחרות. נקסטורל אמר מקודם שזה כי לא טובים באתגרים חברתיים, ואני לא בטוח בדיוק למה - שלא טובים מכאנית (כריזמה נמוכה), או שזה לא באופי של הדמויות, או בגלל שזה קשה במדיום כתוב. לדעתי אפשר למצוא דרכים להתמודד עם אלה. אבל אם זה אתם כשחקנים שרוצים או לא רוצים, אולי כדאי שתבררו עד כמה שאתם מעוניינים בשיחה מול קרבות?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 23 נובמבר 2018, 20:32

OUT
חשבתי שפשוט ה"כדור בדולח" או מה שלא יהיה לא מכוונן למישהו מסוים. ורייז יוכל להשתמש בו פשוט כדי "להתקשר" לדרואידית הגדולה במקום למי שלא יהיה שהיו אמורים להתקשר אליו איתו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 26 נובמבר 2018, 14:52

OUT
מי שלא עדכן לרמה 3 יכול לעדכן מתישהו לפני שנתחיל מחדש.

רייז
ספוילרהצג
יש לרייז כדור בדולח עכשיו שנותן לו לתקשר עם הדרואידית. אני מניח שהוא רצה להשתמש בו עכשיו (תתקן אותי אם לא). מה המסר שהוא רוצה לשלוח לדרואידית?
סאוואלה
ספוילרהצג
סאוואלה כבר קיבלה את מה שהיא רצתה לקבל מהארכימג. היא מרגישה מחויבות אליו עדיין? יש לה תוכניות משלה לעתיד הקרוב?
פרדאן
ספוילרהצג
הארכימג אמר לך לשים לב יותר למה שהעיניים מנסות לומר לך. אתה מרגיש משהו מהן? אולי לעיניים שלך הייתה דעה על מה שעשית במשימה הזו?
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 נובמבר 2018, 16:43

פרדאן:
ספוילרהצג
פרדאן מרגיש הרגשה של דחייה, כאילו העיניים מסרבות לראות את מה שהוא מביט בהן. לאחרונה, זה היה הרג, טבח ורצח, אך הן נמשכות לעבר מישהו: רגנארוק. הוא היצור היחיד שעיניו אינן מסוגלות לראות דרכו. עד כה פרדאן יכל לסכם כל אחד במשפט או שניים ברגע שהוא ראה אותו ודיבר איתו חמש דקות. את רגנארוק הוא לא יכל להבין כלל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 נובמבר 2018, 20:11

סאוואלה
ספוילרהצג
סאוואלה קיבלה משהו שרצתה מהארכימג, אבל אם משיעור אחד היא הצליחה לשפר את הקסם שלה היא לא יכולה לא לחשוב מה יקרה אם הוא יעביר לה שיעורים באופן קבוע או מה עוד הוא יכול ללמד אותה. בנוסף הצרות שלה עם המועצה לא נגמרו.
אז מחויבות? לא. רצון לרצות אותו כדי שהיא תוכל להשיג יותר? כן.
המטרה שלה לטווח הקרוב והרחוק זה ידע ועוצמה. היא פתוחה כמעט לכל דרך בה היא תחשוב שהיא תתקדם הכי רחוק.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 נובמבר 2018, 00:04

רייזהצג
"היי אמא. זה 'ני. את שומעת אותי מהכדור הזה?" רייז צועק אל תוך הכדור, "טוב נו אז 'ני יודע שאת י'דעת דרקונית. ומצאנו כמה דברים דרקוניים נחמדים על כמה מקושקשים ש'רגנו. כמה ניירות לניגוב-תחת ואיזה דף עם כמה מילים ותמונה של דרקון טוב- דרקון בלי ראש!" רייז מצחקק, מעניין באמת מה קרה לראש שלו. טוב, כנראה לזה אנשים אומרים כשהם מזהירים אותו לא לאבד את הראש שלו.
"יש לך מושג מה זה צ'ך ל'יות?" הוא שואל את הדרואידית הגדולה, מחכה לתשובה.
OUT
אעלה את רייז דרגה בסופ"ש ואשלח כאן.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 נובמבר 2018, 16:37

רייז
ספוילרהצג
"זה באמת אתה, רייז?" אומר קול הדרואידית מתוך הכדור. "כל כך קשה להבדיל בין אמת לשקר... חכה על לי עד הלילה. ערב טוב."

הבדולח מאבד את זוהרו וכבר אינו ישים, ככל שרייז מנסה.

מה שיותר מדאיג: רייז אף פעם לא שמע את אמא לא בטוחה על משהו בעבר.

בלילה, אחרי שרייז ישן, הוא רואה את עצמו ביער מכוער, שהוא בקושי יכול לזהות כיער הפרא. כל העצים התעקמו והושחרו, עוד יותר ממה שהיה בפעם הקודמת שהוא ראה אותו. הנחמה האחת היא שעכשיו הוא רואה את הדרואידית שם, שנראית מודאגת מהרגיל.

למרות המצב הגרוע של הסביבה, היא לא מתייחסת אליו, אלא יושבת ליד רייז ועונה על השאלות שלו אחת אחת.

"המילים האלה, בדף עם התמונה של הדרקון עם ראש חתוך, אומרות: 'הזדמנות אחרונה'. כנראה שאם הדרקון לא הצליח במשהו, איימו שהוא ייהרג."

"'הניירות לניגוב תחת' כתובים גם בדרקונית וגם במדוברת. הם שטרות עם סכומים של זהב כתובים עליהם. בערים גדולות, כמו הוריזון למשל, זהב נחשב למשהו יקר שניתן לתת לאחרים בעד חפצים או הטבות. והשטרות האלה הם הבטחות לתת למישהו זהב, כדי שהוא יוכל להשתמש בזהב להשיג חפצים אחרים. אני לא יודעת, ולא רוצה לדעת, מה הולך בשווקים של האימפריה, אבל אני משערת שזה סכום ענקי שיחידים אי פעם ישיגו בחייהם."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 16:30

רייזהצג
"לא מ'ניין." רייז אומר ומתיישב על הרצפה. "השלושה רוצים לשחרר ת'ירוק. אולי גם ת'לבן, אנ'לא בטוח." הוא מגרד את מרפקו. "הטריטוריה שלי בטוחה מהם עכשיו. אין כאן לטאות מסריחות מגופרית יותר. מה 'ת רוצה שאעשה עכשיו?"
ד"ד:
רייז- דרואיד, העידן ה13 - Google Docs

עריכה: אייקונים:
5 עם הדרואידית הגדולה (חיובי)
1 עם הצלבן
4 עם השלושה
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 דצמבר 2018, 14:25

רייזהצג
"ואצלנו הבעיה עם הלטאות רק מחמירה," הדרואידית נאנחת. "מאז שהאי וכל הציביליזציה שלו נפלו עלינו, דברים רק מדרדרים. תגיד, מתי תחזור אלינו?" היא שואלת בקול שבו מעורבים תקווה וגעגוע.

OUT
והוספתי את דפה"ד לפוסט הראשון. הפריסה נראית טובה.
OUT
סליחה על האיחור בתשובה. לקח לי זמן לחשוב וגם קרס לי המחשב פעם באמצע הכתיבה.

אני מניח שאפשר לדלג ישר למקום הבא בהמשך, אבל לוודא: 1. היעד של כולם הוא הוריזון? (אני כמעט בטוח על סאוואלה, קצת פחות על פרדאן ורייז) ו-2. האם זה יהיה שיפור או לא לעבור את השיחות במצבי ביניים (כמו אלה שהיו עם הארכימג לפני שהלכתם ליער האימים) על ידי פרוזה במקום על ידי דיאלוג כמו שעשינו מקודם? הייתה לי תחושה שאלה היו מהרגעים שתרמו יותר להאטת הקצב.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 דצמבר 2018, 14:31

OUT
נראה לי שלא הבנת אותי. כרגע, רייז שואל את הדרואידית מה היא רוצה שהוא יעשה. מבחינתו הוא סיים עם הארכימג- אלא אם היא רוצה שהוא ימשיך לעזור לו.
אם הדרואידית רוצה שהוא ילך להוריזון, הוא ילך להוריזון. אם לא, הוא יחזור אליה- נראה שהם צריכים שם עזרה באמת.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 דצמבר 2018, 16:30

OUT
איך שהבנתי את זה היה שהיא ביקשהה באופן מנומס שהוא יבוא אליה - אבל האפשרות לעצור בהוריזון נשארת פתוחה אם הוא רוצה כי היא על הדרך.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 דצמבר 2018, 16:50

1. אין לי כרגע מטרה לטווח הקצר, אז למה לא, מה שמתאים.
2. נשמע סבבה. אני בעד.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 דצמבר 2018, 18:43

1. חיובי.
2. בעד לנסות לראות איך זה הולך ואחרי זה להחליט.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 דצמבר 2018, 12:09

אז אני מניח שרייז יעבור בהוריזון לפני שהוא ילך חזרה אל הדרואידית. וכן, אני חושב שפרוזה תעבוד יותר טוב.
עם זאת, רייז כן מתכוון להמשיך אל יער הפרא אחרי הוריזון, אז אני אשמח אם תהיה לו סיבה להשאר עם החבורה.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה