ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 30 אוקטובר 2018, 20:19

הדרקון מסתכל בכם. אז הוא מסתכל בעמיתיו שנפלו. אז הוא חוזר ומסתכל בכם בזעם. עם מרץ מחודש, הוא מוציא את כל כוחו בהתקפה על הדוב הגרגרן שעומד לצד חברו השחור.

META
שכחתי שאני אמור לתת לאויבים את קוביית ההסלמה, בגלל שהם דרקונים. לא אשנה את התוצאות הקודמות, אבל אני מוסיף מעכשיו:

התקפה ראשונה נגד רייז: 13+11=24, 12 נזק
התקפה שנייה: 18+11=29, 12 נזק
בגלל הגלגול 16+, התקפת נשיפה נגד 1ק3 (=3) אויבים (נגד הגנה פיזית)...

OUT
בגלל שיש לרייז את יכולת הגזע לגרום לגלגול מחדש (נראה לי שעוד לא השתמשת בזה), אני שם את זה בספוילר עד שיתברר אם יש למישהו יכולת למנוע את התקפת הנשיפה לפני שהיא תקרה, לפני שאתאר את זה בפוסט.

רייז ישתמש ביכולת הזו עכשיו?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 נובמבר 2018, 01:14

OUT
בהחלט אשתמש בזה, בעיקר כי ההתקפה השנייה הייתה מורידה אותי ל1 נק"פ ואני לא מוכן להסתכן בזה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 נובמבר 2018, 16:53

הדרקון נראה כאילו הוא עומד לנשוף על הקבוצה עוד פעם, אבל רייז קופץ הצידה, מה שמספיק כדי לפתות את הדרקון לוותר על הנשיפה שלו ולשרוט את רייז. הדם זורם משני הצדדים כשהדרקון משתמש בטפרו הפצוע לפצוע גם את רייז.

OUT
גלגול מחדש: 6+8+3-2=15, פגיעה
24 נזק משתי ההתקפות

רייז עדיין נפגע, אבל חוסך את ההתקפה המיוחדת של הדרקון.

הסלמה 4
רייז
פרדאן
רגנארוק
סאוואלה

דרקון לבן - מדמם
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 נובמבר 2018, 17:10

"הגיע הזמן לסיים אותך ולשלוח אותך בעקבות חברייך." אומר פרדאן ושולח ירייה אחרונה לסיים את העבודה, רגנארוק מסתער יחד איתו בתיאום.

META
בדיקת פעולה נוספת: 3, הצלחה.
פעולה רגילה: התקפת טווח כפולה. 19+6+4 = 29 נגד דרג"ש, 6+4 = 10 נזק בפגיעה, 2 בפספוס. ללא התקפה שנייה.
פעולה נוספת: התקפת טווח כפולה. 19+6+4 = 29 נגד דרג"ש, 8+4 = 12 נזק בפגיעה, 2 בפספוס. ללא התקפה שנייה.
פעולה רגילה של רגנארוק: התקפת קפא"פ בסיסית. 16+6+4+1 = 27 נגד דרג"ש, 7 נזק בפגיעה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 03 נובמבר 2018, 12:55

נראה שהשריטה שהדרקון הלבן הותיר ברייז לא הצליחה לחדור את הפרווה הסמיכה שלו. הוא צוחק, שואג, ומכה חזרה. יד הדוב שלו זוהרת, ופצעיו מתרפאים. "היה יותר קשה לצוד שדים." הוא אומר באכזבה מסוימת וצועד לאחור, נותן לזאב את הכבוד בלחסל את הטרף הזה.
הוא שואג שאגה נוספת, גורם לאדמה לרעוד. מצווה עליה להענות לו, וקנוקנות קטנות אכן עונות. עולות מתחת לרגליהם של הזדית והזאב, פועלים כמו משחה לפצעיהם, משחה שהופכת אותם לממוקדים יותר.

OUT
למען האמת, רייז לא נפגע בזכות האספקט שלו שנותן לו +2 לכל ההגנות.
מה שאומר שכרגע אני על 13 נק"פ, מדמם.
META
פעולה רגילה: התקפת חיה: 19 טבעי! נהדר, 12 נזק. 5 נזק נוסף אם יש לו יותר מ13 נק"פ. אני משתמש בחפצ"ק שלי, יד הדוב, ומרפא 10 נק"פ. על 23 נק"פ, לא מדמם.

תנועה: יוצא מעימות עם הדרקון הלבן, 12, הצלחה. נשאר קרוב.

פעולה מהירה: עוצמתה של האדמה: בן ברית לבחירתי (סאוואלה) ובן ברית רנדומלי (מגלגל קוביה, זוגי לפרדאן, אי-זוגי לראגנארוק, יצא ראגנארוק).
אם הם מדממים, הם יכולים לנצל ריקאברי מיד.
אם לא, הם מקבלים תוסף 4+ להתקפה ונזק עד שהם מסיימים את תורם מדממים, או עד סוף הקרב. מה שקורה קודם.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 נובמבר 2018, 18:25

סאוואלה מרגישה את הצמחים מרפאים אותה, אבל זה לא ממש מספיק מפני שהיא עדיין מרגישה בעוצמה את הכפור של הדרקון. היא מוציאה את הסכין השנייה שלה והפעם מכוונת לעינו של הדרקון, כדי שהקשקשים לא יגנו עליו הפעם, וזורקת.

מטה:
התאוששות: 10+4= 14, סאוואלה עדיין מדממת
זריקת סכין: 19+4+4= 27
נזק: 7+2 = 9
נתוניםהצג
חיים: 17/40
התאוששות: 1/3
התלקחות: 2/4
מנוצל:
זימון גולם אש
גביש

לשונות האש המצליפות (16+)
שרביט האש הקודחת (16+)
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 נובמבר 2018, 12:13

אחרי המכות שהוא סבל מרייז ופראדן, הדרקון כורע, כמעט עד מוות, אבל זה הסכין של סאוואלה שלוקחת ממנו את חייו. לפני מותו, הוא מכריז ונואם נאום בדרקונית - אתם לא מבינים וכנראה שהוא לא התכוון שתבינו. בין אם הוא סיים את הנאום או נקטע באמצע, הוא מקפל את כפיו ואת כנפיו ומחזיר נשמתו.

אתם נמצאים לבד באמצע היער עם שלוש גופות. איך תתקדמו?

OUT
אני רוצה לשאול אתכם בקשר לכיוון של הסיפור בכלל, אבל אני אחכה לראות איך תמשיכו לפני שנעלה רמה וכו'.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 נובמבר 2018, 19:17

כשסאוואלה רואה את הדרקון נופל היא מפילה את עצמה ומנסה להתעלם מכל הסובב אותה בזמן שהיא צוברת טיפה כוח, אך כדקה לאחר שהיא נשכבת על האדמה היא מתחילה לקום, בוחנת את הדרקונים בתשומת לב ומתחילה לערוך עליהם חיפוש בתקווה לגלות מה הם באו לעשות.

מטה:
התאוששות: 5+4=9, סאוואלה כבר לא מדממת (26/40) ו-0 התאוששויות.
לשונות: 11 כישלון
שרביט: 10 כישלון
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 04 נובמבר 2018, 22:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 נובמבר 2018, 21:39

הדרקונים כמעט ולא הביאו כלום. למרות זאת, סאוואלה מוצאת שני דברים מעניינים.

כיס שהיה קשור לדרקון הלבן מכילה רק שני פתקים שכתוב עליהם בדרקונית ובמדוברת. במדוברת כתוב על אחד "1,000 זהב", ובשני "10,000 זהב". על שניהם חתום בצורת טופר דרקון בצבע כחול. מסתבר שאלה שטרי חוב בשביל שוחד או תשלום כלשהו.

כיס שהיה קשור לדרקון השחור מכיל תמונה מסתורית של דרקון בלי ראש, ושלוש מילים בדרקונית.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 נובמבר 2018, 08:20

פרדאן מזנק אל תוך הבור הקטן שהם חפרו, ונעמד על גופתו על הדרקון הירוק, שנראה כי היא פיקד על השניים האחרים. חיצו היה תקוע בגופה, החץ שהרג אותו, ופרדאן הביט בו בסיפוק. הוא שולף את החץ, ומתחיל לשחרר כמה מהקשקשים שלו סביב אזור הפציעה, אוסף אותם לשקיק קטן, מזכרת מהציד.
הוא עולה בחזרה ומנדנד את השקיק אל מול פרדאן, שנוהם בהתרסה, בבירור מקבל את ההפסד שלו בתחרות הפעם.
"אנחנו צריכים לשרוף את הגופות." אומר פרדאן וניגש לאסוף זרדים למדורה, "אנחנו לא יכולים להסתכן בכך שמישהו ימצא ויזהה את השלושה האלו. רייז, דחוף אותם לבור אם אתה עדיין בצורה הזו שלך."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 05 נובמבר 2018, 22:45

בין המאמצים של פרדאן ורייז ובין האש של סאוואלה, הגופות נשרפות ומאבדות צורתן בקרוב.

OUT
אני מניח כולם משתפים פעולה.

תגלגל בקושי 20 אם אתה רוצה להסתיר את העשן והריח של האש.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 נובמבר 2018, 16:25

"אתם מכירים מישהו שמדבר דרקונית או מכירים איפה אפשר לפדות שטרות חוב דרקוניים או שנצטרך לחזור לאקדמיה?" סאוואלה שואלת כשהיא מראה את מה שמצאה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 נובמבר 2018, 16:43

OUT
1. באקדמיה יש חומרים לתרגום דרקונית. לא ראיתם עוד דרקונים ביער הזה, אבל לאורך כל הדרך מהוריזון לכאן היו דרקונים שיידעו דרקונית אם תוכלו לשכנע אותם.
2. ברור לכם שאי אפשר לפדות שטרות כאלה בשום מקום בלי לעורר חשד עצום. שום מוכר שלא גר בדראקנהאל לא יקבל שטרות כאלה, וגם שם ספק אם הם תקפים.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 נובמבר 2018, 16:47

פרדאן מושך בכתפיו. "אולי המלכה האלפית או הדרואידית, למרות שהן רוצות אותי תחת שליטתן, אז אני לא שמח לפנות אליהן לעזרה."

OUT
מה אני יכול להוסיף לגילגול? אני אנסה לנסח הסבר לרקע, אבל מה עם תכונה? חוכמה?
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 נובמבר 2018, 17:00

OUT
אני משאיר את זה להחלטתך כל עוד שזה סביר, אבל חוכמה נראית די מתאימה.
שלח תגובה