מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 יולי 2018, 15:01

אתם חוזרים בדרך אל הוריזון עם העגלה, ועם אלה מהשבויים שהסכימו לבוא איתכם. ריזלית מוצאת את משפחתה בין אלה שבעגלה, וגם היא ומשפחתה חוזרים איתכם.

אתם עוברים את המישור הארוך, וכפי שהמורה של טארן הזהיר, דרקונים עפים בשמים בחופש. כמה מהם רואים אתכם ומתקרבים, אבל הם לא מסוגלים לעשות הרבה נזק לבדם.

כשאתם מגיעים להוריזון בצהריים המאוחרים, המבוגרים שבעגלה מנסים להרגיע את התינוקות שבוכים בהרמוניה לאחר שנגמר כל האוכל. השוער מכניס אתכם ואומר שהארכימג מזמין אתכם לדבר איתו בערב. בינתיים, יש לכם שעה או שעתיים לחכות בעיר עם השבויים שהצלתם, ועם כמות מכובדת של זהב שלקחתם מהעגלה.

מה תעשו?

OUT
אחרי איחור אופנתי של 10 חודשים, אתם עולים לדרגה 2 עכשיו. תעדכנו אותי כדי שאדע מתי סיימתם ומוכנים להמשיך.

כמו שאמרתי מקודם, הפעם ננסה את זה עם 3 התאוששויות. פרדאן יקבל 5 מהם, כי רגנארוק נותן לו עוד 2.

אתם יכולים לגלגל יחסים עכשיו. חוץ מתאראניס, אתם לא השתמשתם בנקודות היחס עד עכשיו בכלל (אני לא בטוח אם שכחתם או פשוט לא היה צורך). נראה לי שעדיף שאם נשמור נקודות היחס מהסשנים הקודמים, 3 עדיין צריך להיות המקסימום שאפשר לשמור בפעם אחת. אני לא בטוח כמה יש לכם כרגע, אבל אם יש לכם יותר מ-3, תשמרו את העודף בלי להוסיף עוד עד שזה יגיע לפחות מ-3.

אם אני זוכר נכון שלא השתמשתם בזהב מהפעם הקודמת, יש לכל אחד 200 מ"ז שאפשר להשתמש בו עכשיו.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 02 יולי 2018, 16:45

OUT
לא הייתה באמת סיבה להשתמש בהן עדיין. זו הבעיה עם המשאבים האלה בהרבה משחקים.
בכל מקרה לא יצאו לי חמישיות או שישיות בקוביות הפעם.
IN
במהלך המסע חזרה להוריזון, רייז לומד מעט על כסף וכלכלה. הוא עדיין לא מבין את זה לגמרי, אבל ממה שהשבויים לשעבר מספרים לו- כסף זה דבר חשוב. ומאתיים מ"ז זה הרבה.
בני אדם מוזרים.
טוב, אם כל כך אכפת להם מהמתכת העגולה הזו, שיקחו אותה. רייז מחלק את הזהב שלו לשבויים. שווה בשווה.

הוא מרגיש בתוכו את מלך הדובים שואג בזעם כל פעם שדרקון מופיע ברקיע. רק מקווה שהוא ירד למטה אל האדמה כדי שרייז יוכל לחסל אותו- לשלוח מסר אל השלושה.
שהם לא יתעסקו איתו.

את השעה-שעתיים שיש לו לנצל בעיר, הוא מנצל בלהסתובב ברחובות. לא מרגיש בנוח בלי האדמה מתחת לרגליו- אבל בסופו של דבר, מדובר ביער. גם אם ביער שונה מזה שהוא גדל בו או התחנך בו. עדיין יער.

עריכה:
דף הדמות המעודכן-
http://prntscr.com/k1mfi2
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 יולי 2018, 20:27

בדרך חזרה סאוואלה מנסה להימנע מהאסירים כמה שהיא רק יכולה ולכן, כשהיא מגיעה לעיר ושומעת את ההודעה מהארכימג היא עוזבת את האסירים והולכת לבקר את אביה.

מטה:
5 בגלגול לדיאבוליסט. עכשיו יש לי 2 הצלחות חלקיות עם הדיאבוליסט (מסובך) והצלחה חלקית נוספת עם הצלבן (שלילי).
גלגול לחש: כישלון.

אאוט:
הדפ"ד המעודכן עדיין נמצא באותו קישור שנמצא בהודעה הראשונה.
מסכים עם נקסטרול, לא הייתה סיבה להשתמש בזה... וזה לא שלא השתמשתי רק בזה, אני גם לא השתמשתי ב-2 לחשים יומיים ביום האחרון (זימון שד נוסף ולשונות האש), פשוט לא היה צורך.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 03 יולי 2018, 00:47

פניהם של השבויים שבאו בעגלה מאירים כשניתן להם הכסף. פתאום, הם מתייחסים אל רייז כאל החבר הכי טוב שלהם. מצחיק לרייז לראות מה שמטבע של זהב יכול לעשות לאנשים כאלה.

רייז צופה בסקרנות בכמה מהם שהולכים להשתמש בזהב לקנות אוכל ומצרכים אחרים בשביל הילדים שבעגלה. הם חוזרים עם אוכל שמשקיט את הילדים, ורייז שוב מוצף ביותר תודות ממה שאי פעם נכנסו לאוזניו ביום אחד. כמה מהם נשבעים לתת לו עזרה אם הוא אי פעם יבקש, למרות שרייז יכול לפקפק בהבטחה, מאחר שרובם עדיין חסרי בית.

סאוואלה
ספוילרהצג
סאוואלה הולכת בדרך המוכרת למשרד של דרוכריוס אביה. היא מוצאת אותו אורז את החפצים שלו לאחר יום עבודה שלם.

"כמה נעים לראות אותך פה, במיוחד כשאת חיה ושלמה. הייתי מתלהב להיות הראשון לשמוע מה קרה שם, אבל תגידי בעצמך, בשביל מה באת לבקר?"
OUT
אני מחליף את הקישור לדפ"ד של רייז בהודעה הראשונה לתמונה הזאת. אם תעדכן את הדפ"ד הזה, תגיד לי ואחליף את הקישור שוב.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 יולי 2018, 08:07

סאוואלה
ספוילרהצג
"רק רציתי שתראה שחזרתי בריאה ושלמה שלא תדאג." סאוואלה אומרת, קצת מופתעת שהיא צריכה סיבה לבקר את אבא שלה כשהיא חוזרת לעיר אחרי שהייתה במשימה מסוכנת.
"אם אתה באמת רוצה לשמוע מה קרה אז בקצרה: נקלענו לקרב עם האסירים ושחררנו את השבויים שלהם. אולם, גילינו שעיקר הכח של האסירים עושה את דרכו למלחמה עם הדיאבוליסט לאחר הסכם כלשהו עם השלושה."

אאוט: בכנות אין סיבה לביקור מעבר לזה שהוא אבא שלה ויש לה זמן פנוי.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 יולי 2018, 10:24

OUT
לאחר קצת מחשבה ושיחה מהירה עם צ'ואי, אני מרגיש שאני לא מצליח לתת 100% במשחק, ולכן יוצא ממנו. היה כיף, היה נהדר עד עכשיו, ועדיף מבחינתי לעצור בשיא.

בהצלחה לכולכם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 יולי 2018, 00:35

סאוואלה
ספוילרהצג
"אני מרגיש יותר בנוח לדעת שהם לא באים אל העיר שלנו, ובכל זאת תוהה מה הולך לקרות עם זה. אני לא יודע מה יקרה עם הארכימג, אבל אני מקווה שהוא יתחשב אלייך כמו שאני הייתי."
OUT
תודה שהשתתפת. אתה חופשי לחזור אם תרצה בעתיד.

לאחרים: זה בסדר מבחינתכם להמשיך עם 3? אם זה מעט מדי בשבילכם, אפשר לנסות לחפש שחקן אחר. אבל מבחינתי, 3 שחקנים הוא בסדר.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 יולי 2018, 00:40

OUT
לא מפריע לי להמשיך עם 3. האמת שזה מספר טוב למשחקי פורום.
IN
רייז צוחק כשהוא שומע את ההבטחות שלהם, אבל הוא מרגיע אותם. הוא לא יבקש מהם עזרה.
"ת'ם צ'כים לעזור לעצמכם לפני שת'ם עוזרים לאחרים." הוא אומר להם, ולאחר מכן חוזר ללמד אותם מעט שיטות ציד שיעזרו להם למצוא מזון ושתייה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 יולי 2018, 00:45

סאוואלה
ספוילרהצג
"אנחנו ביצענו את החלק שלנו בהסכם." סאוואלה אומרת בצורה קצת מתגוננת "אתה חושב שהוא לא יראה את זה ככה? או שהוא ינסה להתחמק ממה שאמר?"
אאוט:
גם לי אין בעיה עם 3.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 יולי 2018, 01:21

סאוואלה
ספוילרהצג
"לא, הארכימג הוא לא שקרן. היי בטוחה שהוא יתן לך יחס הוגן - כלומר, יחס הוגן מנקודת המבט של איש שמסתגר לבדו 24 שעות ביממה להשיג מטרות שאף אחד חוץ ממנו לא מבין. הוא יותר חכם מכולנו, מקסימום אולי קצת מנותק."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 יולי 2018, 06:43

OUT
אני מסכים, אנחנו נסתדר.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 10 יולי 2018, 02:03

השוערים מעבירים מכתב חתום לתאראניס. הוא נפרד מכם ומסביר שהמלכה האלפית קראה לו לבוא אליה שוב.

אחרי הפרידה שלו, אתם באים אל הארכימג בזמן המיועד. הפעם אין מנות אוכל מוגשות, אבל יש כסאות לישיבה. הארכימג שוב מאחר במספר דקות, אבל במהרה מוקרן ההולוגרם שלו לפניכם, כל כך בהיר ששוב כמעט אפשר לשכוח שזה לא הארכימג בכבודו ובעצמו.

"יש לכם פירוש מאוד מעוות למושג של 'מסע שלום'," הוא מתחיל בלי חגיגיות. "וחבל, כי ציות להוראותיי עוזר לכולנו. אבל הייתי צריך לדעת שדברים כאלה יקרו, ואולי לאו דווקא לרעה. גיליתי לא מעט במהלך המסע שלכם. אבל קודם כל, אתם רוצים להסביר לי אם אתם יודעים משהו, ולמה החלטתם לפעול כפי שעשיתם? אם אתם לא יודעים להסביר, זה בסדר. אני יודע שאלה שככם לא תמיד מסוגלים להסביר את מעשיהם," הוא אומר בהתנשאות-מה.

OUT
עוד לא ראיתי את הדפ"ד המעודכן של פרדאן, אבל אני מניח שזה יהיה מוכן עד שהשינויים יהיו משמעותיים בשבילנו.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 יולי 2018, 09:22

IN
פרדאן קופץ על אחד הכיסאות ונשכב לאורכו בלי שום התחשבות במושגים מטופשים כמו "כבוד" או "נימוס". הארכימג היה רק עוד שלל עבורו, סחר חליפין שלא הייתה לו ברירה אלא לקבל.

"או שאתה לא יוצא הרבה אל מתחת לשמש או שבאמת יש משהו דפוק בראש שלך לגבי כל מה שנוגע לקריאת-אנשים." אומר פרדאן ישירות. רגנארוק נוהם אך לא קוטע אותו. במקום זאת הוא נכנס אל מתחת לאחד הכיסאות האחרים ונשכב שם.
"קודם כל, שלחת אותנו למשימה. אני לא יודע כמה רחוק אתה מסוגל לראות בעזרת הקסמים שלך, אך כל יצור עם טיפת שכל היה מזהה ממבט אחד זריז כי דיפלומטיה היא לא האפשרות הראשונה שנבחר בה כאשר אנחנו מתמודדים עם איום. אתה לא גורם לאריה רעב לעזוב אותך ולחפש ארוחה אחרת עם מילים מתוקות."
פרדאן עוצר לרגע את ההטחות שלו על מנת לקחת נשימה ולתת למילים שלו להיספג. הוא אומנם לא עשה זאת במכוון, אך היה לו כישרון מולד להעליב אנשים, להראות את הצד הרע שלהם, ולהוציא אותם מאיזון נפשי. אחת היכולות שהחזיקה אותו בחיים כל הזמן הזה.
"שנית, אני לא יודע למה ציפית מהאסירים. הם פושעים, שמו אותם תחת סוגר ובריח מסיבה מסויימת. הם האנשים הגרועים ביותר שאתה יכול לדמיין, גנבים, אנסים ורוצחים, רובם אפילו לא היו מודעים למעשים שלהם. ואתה רצית שנבוא אליהם עם ענפים ירוקים ודגל לבן על מנת לשאת ולתת? באותה מידה יכולת פשוט להגיד שאתה רוצה לשלוח אותנו למותנו."

רגנארוק, אשר ההצגה הספיגה לו, קם ונובח על פרדאן בזעם. פרדאן מפסיק לדבר ומביט בזאב. הוא גדל, והרבה. הוא ידע כי אם יתחילו להילחם פה הוא לא יצא מהסיפור ללא פגע. הוא נאנח ונכנע לחיה השחורה משחור.
"אם אתה רוצה סיבה יותר מטופשת, אני מתכוון מתורבתת, עבור המעשים שלנו, היא שהיו להם שבויים. לא יכולנו פשוט להשאיר את האנשים המסכנים לגורל הנוראי שכנראה בוודאי מחכה להם. עינויים, התעללות, מכירה לעבדות, מי יודע מה האסירים היו עושים להם. גם לא יכולנו פשוט לתת להם להמשיך הלאה בדרכם. אחרי הוריזון, הם היו ממשיכים למקום אחר, וזורעים עוד הרס וסבל בדרכם. לא יכולנו לתת לזה לקרות, היינו צריכים למנוע מהם לפגוע בעוד אנשים, או משהו כזה."
זה די ברור שפרדאן לא באמת התכוון לסיבה האחרונה שהוא ציין.

OUT
יש לי טיפה בעיה עם הקובץ בדרייב ואני מחפש דרך לעדכן אותו מבלי לגרום לכל האלגוריתם לקרוס, אז זה ייקח לי עוד כמה זמן. בכל מקרה אין הרבה מה לשנות.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 יולי 2018, 19:04

הארכימג מחייך מעט, כאילו הנאום של פרדאן משעשע אותו. "אם היתרון שלכם היה בכוח ישיר, צבאות עושים עבודה יותר טובה מקומץ של אנשים ונשים, לא משנה כמה הם מוכשרים. אבל כיוון שעזרתם, אתם יכולים למצוא את שש מאות הזהב לחלק ביניכם בתיבה בחדרכם. ועם זה, אני רוצה לבקש מכם עוד משהו.

"לפני כמה עידנים - לפני שנולדתם, אני מניח - השחור, האדום והכחול חוברו עם הירוק. הדרקון הירוק נתפס על ידי המלכה האלפית, וכך היא הביאה לסיום את מעשי השוד של הדרקונים בעת ההיא. כמה עידנים לפני זה, היה גם הלבן, שנהרג על ידי המלך הליץ' - לפחות כך חושבים. ולפני זה - לא הרבה ידוע."

תמונת הארכימג נעלמת, ותמונה אחרת מחליפה אותה - יד מקושקשת שאוחזת במכתב בכתב שאתם לא מכירים.

"מחקירת האנשים והמכתבים שחזרו איתך בעגלה, הצלחתי לאתר מרחוק את המכתב הזה, שמוחזק בידי חצי-דרקון שנסע עם לווייה, כנראה לכיוון של יער האימים. המכתב כתוב במדוברת, אבל בקוד, כמובן. הוא תכנון לפגישה שאמורה להתקיים בין נציגים של השלושה לנציגים של האסירים לשעבר משמי-חושך. זה חשוב, כי לפי המתברר מהמכתב, השלושה מעוניינים להפוך שוב לארבעה.

"המלכה האלפית הזמינה את אדון דאונר לחזור ליער המלכה כדי לעשות את ההגנות הדרושות לכל ניסיון לשחרר את הירוק. מה שאני רוצה מכם הוא שתמצאו דרך לרגל על הפגישה הזאת. או, אם אפשר, לחסל את נציגי האסירים ולהציג את עצמכם במקומם. משם אפשר לצבור מידע ולהאט את ההתקדמות שלהם בתוכנית. אתם יכולים לעשות את זה?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 יולי 2018, 22:51

סאוואלה שומעת את דברי הארכימג ושמה לב שהוא אפילו לא מזכיר את מה שהם דיברו עליו לפני המשימה, הבירור שאמר יעשה בנוגע לענייניה באקדמיה כשתחזור, השיעור הפרטי שאמר שישקול אם יש לו זמן והתשובות לשאלות של פרדאן, וזה לא ממש מוצא חן בעיניה.
"אולי זה אפשרי, אבל אנחנו צריכים לבדוק שיש לנו זמן בשביל זה." סאוואלה עונה בחיקוי די ציני של חצאי הבטחותיו של האריכמג.
שלח תגובה