ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 10 ינואר 2018, 07:15

"שלושת הדרקונים!?" סאוואלה מביטה בחשש סביבה לאחר שטארן קורא בקול את השורה הזאת.

out: אני בעד להעיר את החצי דרקון כבר עכשיו, לא נראה שמישהו מאתנו יכול יצליח להשיג חבל בזמן הקרוב.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ינואר 2018, 18:13

אחרי שחצי-הדרקון נופל מובס, פרדאן מכניס את החץ אשר שם על קשתו חזרה באשפה, ונופל על הרצפה סופית, מתנשם בכבדות. רגנארוק רוכן לידו, מביט בו בעיניו האדומות, נוהם בקול חלש ועמוק.
"לא עכשיו, תעזוב אותי." עונה לו פרדאן, אך נהימתו של רגנארוק רק מתחזקת.
"לא שכחתי, אבל אני קצת עומד למות כאן, אכפת לך?." פרדאן עונה בציניות. רגנארוק מתחיל לחשוף את שיניו כאשר נהימתו הופכת לשאגה.
"בסדר, בסדר, תרגע..." נאנח פרדאן וקם על רגליו הרועדות וניגש אל הדרקון הלבן ושולף את חרבו, מתחיל להניף אותה במעט הכוח שנשאר לו כנגד אחת הקרניים שלו. הוא חובט בה שוב ושוב עד אשר הקצה שלה מתנתק, ואז הוא תופס את קצה הקרן ומשליך אותה אל רגנארוק. "קח, עכשיו תסתלק מטווח הראייה שלי לפני שאחליט להרוג אותך עוד פעם."
רגנארוק תופס את החרב האלפית והקרן בפיו והולך משם, מתיישב בפינה חשוכה ומביט בשלל שלו בעיניים גדולות.

פרדאן חוזר לשבת בתנוחה שהוא מוצא לנוחה, עיניו זוהרות מעט כאשר הוא רואה את כל מה שהאחרים לא מסוגלים. "אתם מחפשים במקום הלא נכון. העץ ההוא שם, נסו אותו." הוא אומר בעודו מצביע על עץ גדול במרחק מספר מטרים מהאחר שרייז ותאראניס ניסו לתלוש ממנו שרכים.

META
אני משתמש בתכונת החוכמה (+3) ורקע "עיני קריסטל" (+4) כדי בתור בדיקת רקע כדי למצוא עץ אשר אפשר לתלוש ממנו שרכים בקלות למרות ההתקשות.
14 + 4 + 3 + 1 = 22 סה"כ.

OUT
לקרן הדרקון לא צריך להיות שום שימוש או שווי, זה רק שלל מלחמה, מזכרת ותו לא.
אני אמור לסדר את האינטרנט שלי בקרוב, אבל אנסה להגיב בכל זאת מתי שיהיה אפשרי.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 10 ינואר 2018, 23:44

פרדאן מצליח לזהות עץ עם שרכים יותר יותר נוחים לשימוש. הוא אוסר את חצי הדרקון, כרגע חסר קרן אחת, ואחרי זמן קצר להחייאה, הוא מתעורר בהלם, עם פחד ברור על העיניים שלו. הוא מנסה להוציא את ידיו, אבל הוא לא יכול להסיר את הכבלים שלו.

כשהוא מסתכל סביבו ורואה חמישה אנשים, הוא כמעט מתחיל לבכות. עם מאמץ ניכר והברה דרקונית כבדה, הוא מתחנן, "בבקשה אל תהרגו אותי! תנו לי לצאת!"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 10 ינואר 2018, 23:47

"נחשוב על זה." רייז מתיישב לידו, רגליו שלובות. "ת'רוצה לספר לנו משו? אולי מה ת'עושה פה?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 ינואר 2018, 21:56

המילים של חצי-הדרקון יוצאות בבלבול, אבל מהמילים במדוברת אפשר להבין את כוונתו.

"הייתי באתי לחפש אבן יקרה. אדוני היה שלח אותי, לא הייתי באתי מרצוני," הוא אומר, עם דמעות נושרות מעיניו הנבהלות. "לא רציתי הרגתי אתכם. רק רציתי לקחתי. אל תהרגו אותי. אתן לכם כל מה שתרצו."

כאילו לאמת את דבריו, הוא מנסה למשמש בכיסו, אבל הוא לא מצליח להוציא את ידיו הכבולות ממקומן.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 ינואר 2018, 22:11

"מי זה האדון שלך? ואיך קוראים לך בכלל?" סאוואלה מנסה לבדוק כמה הוא ישתף פעולה ומנסה לאמת שהוא האדם לו מופנה המכתב שטארן תרגם.

עריכה: out: כמה משמעותי הסכום הזה של ה-100 מ"ז?
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 ינואר 2018, 22:29

"אני סזמר. אדוני... אם אגיד לך, תתני לי לחיות?" ברור שהוא לא רוצה לשתף, אבל אין לו הרבה חופש לבחור, והוא יודע את זה.

OUT
100 מ"ז שווה 2 שיקויי רפואה. אפשר גם להשוות לדברים פה (שיהיו זמינים בערים). סעודה פשוטה עולה מ"כ אחד, וסעודה עשירה עולה 8 מ"כ.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 ינואר 2018, 20:52

סאוואלה נראית מופתעת מהשאלה ולא ממש מסתירה את זה. "אתה באמת תאמין לי אם אני אענה כן?" היא לא ממש מחכה לתשובה וממשיכה, "אם תענה על השאלות שלנו ותוכיח שאתה יכול להיות מועיל עבורנו אתה לא תמות. בדרך כלל אנשים מועילים לא מתים וכרגע אני לא מקבלת את הרושם שאתה כזה..."

Out: אז אני מבין שמדובר בסכום יומיומי שאינו יוצא דופן במיוחד.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 ינואר 2018, 22:58

חצי הדרקון נכנע מהר. כשגופו רועד, הוא עונה על השאלה לאט, אבל קולו נפסק כעבור רגע.

"אדוני הוא אסנו..."

OUT
אפשר לקבל גלגול רקע? (אפשר גם מסאוואלה וגם ממישהו אחר.)
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 ינואר 2018, 23:08

תארניס נע קדימה, הוא ייצוגי, הוא רשמי, והוא נראה כמו מפקד, די במבט עליו לשער שהוא מנהל את ההצגה, ושהוא מסוגל להוציא מכל אדם כל דבר, הוא מביט בחצי הדרקון ונובח "דבר!" בפקודה. "דבר ואז נוכל לדון בגורלך." הוא מוסיף בחצי כעס.
כריזמה+מפקד צבאי
[dice seed=19263 secure=1ddb80f8_0]1d20+8[/dice]
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 ינואר 2018, 23:17

חצי-הדרקון נרתע ומסגיר מיד את המידע שתאראניס דרש, בהברתו הכבדה.

"אדוני הוא אסנו, משרת של הכחולה. הוא היה שלח אותי לקחת מכם אבן יקרה, וגם להיפגש עם אישה שאמצא בדרך ולמסור לה מכתב. אני לא יודע יותר מזה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 ינואר 2018, 23:28

"ואיפה אותה אישה?" הוא שואל אותו. "והיכן נמצא אסנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 ינואר 2018, 23:32

סאוואלה נדרכת כאשר סזמר מזכיר את הכחולה, היא לא שמעה הרבה דברים טובים על הדרקונית הזאת באקדמיה והיא לא ממש שמחה לשמוע שהיא מעורבת בזה. "עושה רושם שאתה ממש משתדל להיות לא מועיל" סאוואלה אומרת בקול כדי להסתיר את החשש שלה ומרחיבה מעט את שאלותיו של תאראניס "מי האישה? איפה אתה אמור להיפגש עמה ואיך תדע לזהותה?"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 ינואר 2018, 00:15

"לא, אני הייתי אמרתי כל מה שאני יודע!" משיב סזמר לסאוואלה, על סף בכייה.

"אסנו הוא בדראקנהאל, העיר שלי. קבענו להיפגש עם האישה בנחל שבדרום היער, אצל אבן גדולה. קבענו סיסמא כדי להכיר, אבל אני לא יודע מי האישה."
נערך לאחרונה על ידי צ'ואי ב 14 ינואר 2018, 00:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ינואר 2018, 00:17

"אז מי כן יודע את הסיסמה?"
שלח תגובה