ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 06 דצמבר 2018, 23:13

כולכם מגיעים להוריזון אחרי כמה ימים של הליכה. רייז מרוצה לראות שרוב הדרקונים שהם עברו בדרך לשם כבר נעלמו להם, למרות שהוא לא מבין למה. לפרדאן מגרד בעיניים כל פעם שהוא מסתכל ברגנארוק, שפיתח כמיהה עזה לחזור הביתה.

---

כשאתם מגיעים לעיר, הארכימג מזמן אתכם לפגישה מיד (ומתעקש שכולם ינכחו בו), שמתבררת להיות סוג של שיחת נזיפה. הפעם, הוא לא מכסה את התאכזבותו על כך שהם הרגו את הדרקונים שאיתם היו אמורים להיפגש. "אני נשבע - אתם טובים, מוכשרים, חזקים ומסורים בכל דבר, חוץ מאשר להקשיב להוראות!"

הוא פורס בפניכם תמונות, הולוגרמות, עותקים של התכתבויות שהוא הצליח לגלות איכשהו ("עם הרבה לחשי ניחוש, הרבה יהלומים, והרבה שוחד"), שמציירים את ההתרחשויות מעבר לקלעים: משרתי השלושה, ששלחו את הדרקונים, למדו על הרצח, וכיוון שהם ייחסו אותו לאסירים שהיו אמורים להיפגש איתם, ניתקו כל קשר ביניהם.

הבכירים שבאנשי הדיאבוליסטית ידעו היטב איך לעוות את ההתרחשות לטובתם, וכבר ביום הבא הם הצליחו לכרות ברית עם משרתי השלושה, שעד אז עמדו לעלות למלחמה לביצת הגיהינום של הדיאבוליסטית, בטענה המבוססת שהאסירים, הנאמנים לצלבן, בגדו בהם. (תמונתם של אלה מעוררת בחילה בסאוואלה - היא מכירה אותם די טוב מימיה בזירה.) ובכן, המזימות של השלושה הן עכשיו המזימות של השלושה וגם הדיאבוליסטית.

הארכימג מסיים (אחרי מוסר ההשכל שלו לא להתעלם מהוראות) עם הבטחה לשלם בשביל כל המצרכים של הקבוצה (אולי אפילו רייז מבין קצת יותר על העניין אחרי ההסבר הקצר של אמא בחלומו כמה ימים לפני). לסאוואלה הוא נותן מגילה על כוחות האש כמו שהוסכם מקודם לכן.

שלא כמו הפעמים האחרות, הוא לא מבקש מכם דבר אחר, ולא מעיר על כך.
סאוואלההצג
סאוואלה יוצאת מיד לבקר את אביה שהיא לא הספיקה לראות מאז שובה. לצערה, אמאריס, אותו הבחור המציק, ועוד שתי בחורות, דיאנדה ואמורטה שהיא הכירה מקודם ולא לטובה, עוצרים אותה בדרך לשם. הם מתנצחים עליה שהארכימג הפקיד עכשיו בידיהם את המשימות הדיפלומטיות שלו. "איזה כישלון את, סאוואלה, כמו תמיד!" דיאנדה מרננת עליה.

---

כשסאוואלה מגיעה לדרוכריוס ורוצה לדבר איתו בספרייה הפרטית שלו כרגיל, הוא מסביר לה, לצער שניהם, שמועצת המאגים החליט לא לגרש אותה מהאקדמיה, אבל שמחייבים אותה לקבל אישור מיוחד לכל ביקור שלה בכל הספריות של האקדמיה. הנחמה היחידה היא שההכרעה ניתנת לשיקול בעתיד בעקבות "התנהגות טובה".
רייז ופרדאןהצג
סאוואלה נעלמת מהר כדי להיפגש בפרטיות עם אביה, מה שמשאיר את רייז ופרדאן ביחד מנסים ככל יכולתם למצוא את היציאה מהבניין הקסום.

אישה שנראית סמכותית מתקרבת לשניים. כשהיא רואה את הזאב שעומד ביניהם, היא מנופפת בידה ליצור רוח חלשה כלפיהם שנעלמת כעבור שנייה, שהוא כנראה הגרסה הקסומה של סטירה בלחי: לא אמורה לכאוב, אלא לבייש.

"מה לאשמדאי אתם עושים כאן עם חיה פראית? רוצים שאעמיד אתכם לוועדת משמעת?"

היא לא יודעת, וכנראה לא אכפת לה, שלא רייז ולא פרדאן יודעים מה זו "ועדת משמעת".
OUT
נשאר רק עליית הרמה של פרדאן.

על הכסף:

הארכימג ישלם בשבילכם עד 300 מ"ז (כולל 200 מה"ז שהיו מקודם שלא השתמשתם בו).

כדי לעשות את העניין של הכסף יותר ברור (כי עד עכשיו לא השתמשתם בו): יש לכם בעיקרון 3 דברים עיקריים שיכול להיות שתרצו:
  • שיקוי רפואה - 50 מ"ז - התאוששות + 1ק8 נק"פ (מקסימום 30) כפעולה סטנדרטית, ניתן לעצמך או לאחר
  • שמן - 100 מ"ז - תוסף +1 להתקפה ונזק או לדרג"ש לקרב אחד (לא מצטרף ל-+1 שיש בחפצים קסומים - כרגע זה רק לפרדאן ורק בדרג"ש, לא בהתקפה/נזק)
  • רונה - 150 מ"ז - כמו שמן אבל עם עוד תוסף רנדומלי
המגילה שסאוואלה קיבלה היא פלאף (מייצגת את הלחשים שסאוואלה קיבלה מעליית הרמה).

Nextorl כתב:
01 דצמבר 2018, 16:30
עריכה: אייקונים:
5 עם הדרואידית הגדולה (חיובי)
1 עם הצלבן
4 עם השלושה
שמתי לב שגלגלת כבר פה, לא?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 דצמבר 2018, 02:28

OUT
הא, חשבתי שרצית שנגלגל אייקונים שוב. טעיתי?
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 דצמבר 2018, 11:05

OUT
הבנתי שאכן גלגלת מהשורה הזאת (אולי שכחת כי לא יצא מזה משהו חדש), או שלא הבנתי נכון?
Nextorl כתב:
17 נובמבר 2018, 14:00
שום דבר חדש מהגלגולים של עכשיו (1,2,1).
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 08 דצמבר 2018, 23:38

OUT
אנסה לעדכן בהקדם, שזה אומר ראשון בבוקר.

IN
"היי, את התחלת לנבוח ראשונה." פרדאן נעמד אל מול האישה, הסבלנות שלו מאנשים אחרים פוקעת לאיטה. "לממזר הזה לפחות יש את הנימוס לשטוף את עצמו פעם ביום, והוא נושך במקום לגרום לי לכאב ראש עם נביחות. אפילו טעם באופנה יש לו יותר ממך. את מנסה להתחפש לטווס? ברכותיי, נכשלת, את נראית כמו תרנגולת מפוטמת, יש לך קול כמו של עורב ופנים כמו של קוף. אז מה דעתך להסתכל במראה לפני שאת קוראת למישהו חיה פראית, אם היא עדיין לא נסדקה בעצמה?"

פרדאן לוקח נשימה עמוקה ומוציא את האוויר מריאותיו. "פיו, זה עזר, אני מרגיש הרבה יותר טוב עכשיו."
רגנארוק מרים את ראשו ומביט בפרדאן בעיניים פעורות, ואז מביט ברייז ונוהם. "זה היה אכזרי במיוחד, אפילו בשבילו."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 דצמבר 2018, 00:02

סאוואלה
ספוילרהצג
סאוואלה לא יכולה שלא להחזיר לשלושה, בתקווה להשיג קצת יותר מידע: "אני בספק אם הארכימג אמר על מישהו מכם שהוא טוב, מוכשר וחזק. הוא פשוט נותן לכם לנקות את השאריות אחרי שהמשימה האמתית נגמרה."
---
"אישור ממי?" סאוואלה שואלת את אביה כשברור שהיא לא מרוצה מהעניין "ומי ומתי מחליטים על ההתנהגות הזאת?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 דצמבר 2018, 15:56

רייז מופתע לשמוע שהאסירים היו נאמנים לצלבן. ייתכן שהוא עשה טעות בלחסל אותם. טוב נו, הוא יתנצל בפעם הבאה שהוא יפגוש את אחד מאבירי הצלבן.
רייז ופרדאןהצג
"היי!" רייז מזנק לאחור, חומק מהדף הרוח. הוא נוהם נהמה חייתית נמוכה, וגפנים מתחילות לצמוח מהאדמה שמסביב לאישה. הן צומחות לאט, לא תוקפות, רק מאיימות.
OUT
אם ככה, הבנתי לא נכון. חשבתי שצריך לגלגל מחדש יחד עם עליית הרמה. מתנצל.
אני חושב שאקנה 3 שיקויי ריפוי, 2 נאדי שמן ורונה אחת.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 דצמבר 2018, 13:00

רייז ופרדאןהצג
האישה נרגזת מהר, וכעבור שנייה ניתן היה להוסיף לעלבונות של פרדאן שלחייה הפכו אדום כמו תפוח.

נראה כאילו היא מתלבטת על מה לעשות כשהצמחים מתחילים ללפף את רגליה.

"אז גם אתם יודעים לקסום, אה? ממש מצחיקים אתם. אבל אני אהיה מי שצוחקת אחרונה כאשר אדווח לממונים עליי," היא אומרת בביטחון, אחרי שאש שורפת את הגפנים שנאלצים אז לשחרר את רגליה.

OUT
אתם יכולים לגלגל רקע שקשור כדי לעצור אותה מלדווח אם כוונתכם למנוע את זה (20+).
סאוואלההצג
"ואני בספק אם... אה, למה להתווכח איתך? אתן לך לקנא בשלום." היא הולכת משם באף מורם ומסמנת לחבריה לבוא איתה. "אל תשפילו את עצמכם לרמה שלה."

---

דרוכריוס מסביר את התנאים. "חייבים אישור מהמועצה, שאני חלק ממנה. הם אומרים שזה למנוע אותך מלקרוא על שדים כדי שהם לא ישתלטו עלייך. אבל יותר מזה, הסיבה האמיתית היא שהם רוצים לעקוב אחרי הקריאה שלך. את מעניינת אותם יותר מדי, סאוואלה," הוא מקונן.

"התירוץ שלהם הפעם הוא שהארכימג די כעס עלייך והם היו יכולים להעיף אותך מהאקדמיה. האיסור על קריאה חופשית בספרייה מוצגת כהקלה מהעונש האחר האפשרי. והם גם אומרים שהם יסירו את העונש אחרי 'התנהגות הוגנת', מה שאומר שהם רוצים שהתקווה שלך תעצור אותך מלהתלונן יותר מדי."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 דצמבר 2018, 19:09

סאוואלה
ספוילרהצג
"אז בגלל שאתה חלק מהמועצה אתה יכול לתת לי אישור?" סאוואלה מוודא שהבינה נכון.
"הם גם ככה רוצים להעיף אותי מהאקדמיה, אז אולי אתה יכול להמליץ לי על דרך להשיג ספרי קסם שלא תעבור דרכם?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 דצמבר 2018, 21:45

רייז ופרדאןהצג
לא ממש משנה לרייז אם הגברת הזו תדווח לכסף שלה משהו, למרות שהתגובה שלה למילים של פרדאן משעשעת אותו. הוא מפנה את גבו אליה והולך משם. זו לא הטריטוריה שלו אחרי הכל, אין לו סיבה להלחם כאן.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 דצמבר 2018, 01:24

סאוואלההצג
"אני יכול להצביע בעד... יחד איתם," הוא עונה. "זה כנראה מספיק לתת לך לקרוא כל ספר שלא ייחשב 'מסוכן', בהנחה שזה בסדר איתך שהם יידעו מה את קוראת. זה היה סוג של התפשרות שלא להעיף אותך אבל לאסור עלייך קריאה חופשית בספרייה, למרות שהעונש קצת מגוחך. יש עוד ספריות פרטיות פה ושם, בהוריזון ומחוצה לה, אבל כמו שאת כבר יודעת, הספרייה של הוריזון הוא בין הטובים שבעולם. וכמובן יש עוד המון דרכים להשגת ידע שאינו מחייב עיון בספרים, למרות שזו הדרך שאנחנו רגילים בה."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 דצמבר 2018, 09:37

עריכת ד"ד הושלמה.
עדיין לא בחרתי כישרון, ובאתי עם 2 שאלות.
1. האם אני יכול לבחור את הכישרון "Heritage of the Sword"? זה כישרון של אלפים-אפלים, אבל בעמוד של הכשרונות כתוב שהדרישה היחידה היא "להיות אלף". נתון לשיפוטך.
2. לגלגל מחדש יחסים עם אייקונים?
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 דצמבר 2018, 12:39

OUT
1. זה כישרון של אלפים, אז כן (ב-SRD זה מוצג באופן קצת מטעה, אבל אין לזה קשר לאלפים אפלים באופן ספציפי).
2. כן, בהנחה שהבנתי נכון שעוד לא גלגלת סמוך לעליית הרמה הזאת.
3. תגיד אם אתה כמו רייז מוותר על התנגדות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 דצמבר 2018, 12:44

סאוואלה
ספוילרהצג
"זאת אומרת זה חייב לעבור דרכם כל פעם שאני מבקשת ספר? יש לך רשימה של כל הספרים בספריה שלך? אני רוצה לאשר את כולם." סאוואלה אומרת חושבת שאם היא תתן למועצה לעבור על רשימה של ספרים מכמה ספריות הם יקלו בבדיקה ובכל מקרה הם לא יוכלו לדעת אלו ספרים היא באמת קוראת.
"עד זהם יסיימו את הרשימה יש ספריות או דרכי פעולה שאתה ממליץ עליהן?" היא יודעת שאבא של ייתן לה את העצה הטובה ביותר שהוא מכיר, כי הוא בצד שלה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 דצמבר 2018, 15:54

סאוואלה
ספוילרהצג
דרוכריוס מחייך. "פתרון יצירתי, תלוי כמה זמן את מוכנה להקריב לכתוב את שמות כל הספרים האלה. הם אמנם עדיין יכולים לצנזר, אבל לא כל כך לרגל."

"אם את לא רוצה להצטרך לעבור את הפיקוח שלהם, יש רק כמה ספריות פרטיות, לא כל כך גדולות, על קסמים בהוריזון ומחוצה לו. אבל הכי טוב יכול להיות לפעמים דיבור עם מביני-דבר וניסיון אישי, שהם לא יכולים לאסור עלייך."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 דצמבר 2018, 16:05

סאוואלה
ספוילרהצג
"אין לך רשימה מוכנה? אתה לא יכול לתת לאיזה סטודנט לעשות רשימת מלאי או משהו?" סאוואלה שואלת בעניין "מקסימום, אני תמיד יכולה לזמן משהו שימלא את הרשימה עבורי."

"יש מישהו שאתה ממליץ לדבר עמו?"

OUT:
בתכלס זו הזדמנות לשלוח את סאוואלה לאן שאתה שולח את רייז ופרדאן.
שלח תגובה