ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 יולי 2018, 00:50

רייז מצמצם את עיניו. הזלזול בו לא חמק מאוזניו. אבל הוא מחליט להניח לזה, למרות שאגות הדוב שבתוכו. אדון הדובים לא אוהב כשאנשים מסתכלים עליו מלמעלה. לא מילולית, כמובן. מילולית כולם מסתכלים עליו מלמעלה עכשיו.

"שמע." הוא מפסיק לנדנד את רגליו באוויר הלוך ושוב וקופץ מכסאו. "ת'חושב שמישו ירצה להקשיב לנו? 'נחנו מעטים. 'נחנו קטנים. טוב, אני. 'נחנו לא מאיימים במיוחד על עדר שלם." הוא מושך בכתפיו, "אז ת'חושב שמישו ירצה להקשיב להצעות שלך דרכינו? חא. אז איימנו עליהם, צדנו אותם 'חד 'חד וכיסחנו 'תם. ככה יותר פשוט." הוא מחייך, "גם שחררנו עבדים, שזה יופי."

"ועכשיו, בנוגע לשלושה פלוס שניים." הוא אומר בצורה רצינית בהרבה, העיניים שלו משנות את צבען לירוק במקום חום. "חבורה של פחדנים וחצאי דרקונים מתכוונים להפגש ביער האימים? בטריטוריה שלי?!" הוא שואג, שאגה של דוב. אך רייז לא שינה צורה לדוב, לא הפעם.
"לא רוצה!" רייז צועק בקולו הרגיל עכשיו, צווחני מעט וגבוה יותר מקודם. עיניו הופכות לחומות לאיטן. " 'ני אעזור. אצוד 'תם 'חד 'חד. אבל לפני, מר ארכי. מה ת'יודע על אדון הדובים? כי 'ני יודע שיש לו עבר עם השלושה. אבל לא מהי."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 יולי 2018, 18:22

"באמת אין לך זמן?" הארכימג עונה לסאוואלה. "או זאת רק הדרך שלך למחות נגד זה שאני לא נתתי לך את הזמן שלי כפי שרצית? אין לי הרבה זמן פנוי, ודברים כאלה ואחרים לוקחים את רוב הזמן שלי. אבל באמת זה מגיע לך - וגם לך, פרדאן שביקשת תשובה לשאלה שעוד לא שיתפת איתי. וגם אתה, כנראה, מעוניין לדעת משהו," הוא אומר, ומהנהן לכיוון של רייז שהתחיל לשאול על אדון הדובים. "אם אתם יכולים לסכל את הפגישה שאמורה להתקיים, אני יכול לעשות מקום בלוח הזמנים שלי לשיעור פרטי ולחקירת השאלה שלך. אחרת, אני עדיין אעשה את זה, אבל בזמן הקרוב זה יהיה יותר בעייתי. מקובל עליכם?"

"על אדון הדובים," הוא עונה לרייז, "היטבת לשאול. על אדון הדובים, לא הרבה ידוע. אבדו במשך הזמן רוב הידיעות עליו, והוא היה כבר סיפור אגדי כשהתחלתי לחקור את הדבר, לפני עידן או שניים. מהסיפורים, אפשר להבין שהוא היה דמות חשובה בשביל הדרואידים בשעתו. על הקשר שלו לשלושה, זה גם קשה לקבוע בוודאות. יש אגדות שקובעות את מספר הדרקונים בתחילת הבריאה כשבע, עשר, ארבעים, ארבעים ושמונה, או שבעים. אבל רק שישה מהדרקונים האלה - חמשת הדרקונים שהזכרתי, וגם ווירם הזהב הגדול - שרדו עד לימיי. אולי היה סכסוך בין הדרואידים הראשונים לאחד מהדרקונים שאבד זכרם."

"רק תרשה לי לשאול: למה אתה קורא ליער האימים הטריטוריה שלך? אתה לא באת מיער הפרא?"

OUT
באיזה עידן חי אדון הדובים הראשון? יש לו קשר כלשהו עם יער האימים?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 יולי 2018, 19:06

"למה ת'חושב קוראים ליער אימים?" רייז מגחך, "זה בגללי. אני האימים." הוא מרצין, שולח מבט קר וחודר לעבר הארכמג. מבט של טורף חסר רחמים. "כדאי מאוד שתספר לי את כל מה שאני רוצה." הוא אומר לפני שהוא עוזב את הצריח, חוזר הביתה.
OUT
גלגלתי ק12 כדי להחליט, ויצא 1. אז אני מניח שהוא מהעידן הראשון, מה שיכול להיות די מגניב. אולי הוא מופיע רק פעם בעידן, או משהו כזה.
אני לא חושב שיש לו קשר ליער האימים באופן ספציפי. רייז גדל שם, ואדון הדובים עזר לו לשרוד. אבל ליער עצמו? כנראה שלא.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 יולי 2018, 19:19

"זה לא יעבוד ככה, ארכי-ברכי." פרדאן בועט את הכיסא שלו הצידה, "אתה פנית אלינו, אתה ביקשת מאיתנו על מנת שנצא מדרכנו במיוחד על מנת שנעזור להוריזון להימנע מעימות ישיר, כמובן שתוך כדי סיכון חיינו ועבור פיצוי שלא שווה דבר עבור שוכני-יער כמוני והגמד."
פרדאן מצביע על הזהב שהארכימג הציע להם ואז מעביר באצבעו על חזו ואל עבר רייז.

"אתה זוכר טוב מאוד מה הייתה השאלה שלי, רציתי את כל המידע אשר נמצא בראשך בכל הנוגע לעיניים שלי, הטכניקות אשר שומשו ביצירתן, ומיהם האנשים שאתה יודע שהיו מסוגלים ליצור דבר כזה. אם אתה לא מתכוון לקיים את חלקך בעסקה שאתה הצעת בעצמך, דע לך כי ארצח בדם קר כל אדם שאני רואה בדרכי החוצה מהמקום המחליא הזה שאתה קורא לו "הוריזון", ואתה כבר יודע כי אני רואה הרבה." פרדאן מרצין את מבטו אל עבר ההולוגרמה ואז פונה אל סוואלה, "בלי שום כוונה להעליב אותך, כמובן, את חיה בעיר יפה מאוד ואני בטוח כי תהיי שמחה להמשיך לחיות כאן."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 יולי 2018, 01:55

סאוואלה בקושי מסתירה חיוך כשהשיחה חוזרת לעבר המסלול המתאים עבורה, אחרי הכל גם היא לא התעניינה יותר מדי בזהב שבינתיים מעלה אבק בחדרה. היא ביתיים מחכה לראות איך הארכימג יענה לאחרים ואם הוא ינסה להתחמק שנית ממתן התשובות לשאלות, אך כשפרדאן פונה אליה היא עונה: "רק אם אמשיך לקבל גישה למאגרי המידע של האקדמיה." למרות שהיא עונה לפרדאן סאוואלה מכוונת את תשובתה בעיקר כלפי הארכימג "אחרת אני אצטרך לחפש מקום אחר ומאגרי ידע אחרים..."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 יולי 2018, 14:42

"מה לא עובד ככה?" הארכימג משיב ברוגע, לעומת הזעם של פרדאן. "אמרתי באופן ברור וחד-משמעי שזה תלוי על הזמינות שלי. אין לי זמן לבזבז, ויש לי עשרות או מאות מטלות דחופות בשביל הבטיחות של הארץ, ולא רק זו של הוריזון. אם אתם יכולים לצאת בשביל זה, אתם תחסכו לי את התהליך הארוך של מציאת והכשרת קבוצה אחרת בזמן הקצר עד הפגישה המתוכננת, ולכן אוכל למצוא יותר זמן בשבילכם. ואם לא, אני אשלם את הבטחתי במלואה בזמן אחר. אני לא רוצה להיכנס איתך לאיומים שלך לאלימות, אבל דע לך שגאווה באה לפני שבר."

הארכימג שומע את הדברים של סאוואלה. "אני לא באחריות ישירה על ספריית האקדמיה, אבל היא פתוחה לכל התלמידים... אלא אם זה השתנה בקשר לזה שאמרת שהסתבכת באקדמיה. ואם כן, אולי אפשר לעשות משהו על זה."

OUT
Qurrion כתב:
13 יולי 2018, 19:19
"אתה זוכר טוב מאוד מה הייתה השאלה שלי, רציתי את כל המידע אשר נמצא בראשך בכל הנוגע לעיניים שלי, הטכניקות אשר שומשו ביצירתן, ומיהם האנשים שאתה יודע שהיו מסוגלים ליצור דבר כזה
נראה לי שפרדאן אמר את זה לדרוכריוס, אבל לא פירט את השאלה לארכימג. Qurrion @ העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 יולי 2018, 17:57

OUT
אה, הם לא אותו האחד? (⚆ᗝ⚆)
טעות שלי.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 יולי 2018, 21:23

"זה מה שאמרת לפני שיצאנו לעצור את האסירים." סאוואלה אומרת בעגמומיות מסוימת לעבר הארכימג, או שיש לו בעיות זיכרון רציניות או שהוא ממש מחפש איך לסרב או להציע את אותו גמול על שתי פעולות שונות, בשני המקרים זה ממש פוגע בתדמית של הארכימג בעיניה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 16 יולי 2018, 22:36

"זה מה שאמרתי וגם מה שאני מתכוון לתת, כמו שהסברתי," הוא עונה. "אבל אם יש לך בעיה עם התשלום בשביל הדבר השני, זה כבר עניין אחר..."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 20 יולי 2018, 12:04

"אז למרות זאת, אתם תקבלו את זה? התשלום לא צריך להיות בכסף, אבל לא אמרתם מה הייתם רוצים חוץ מזה."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 22 יולי 2018, 06:57

"בוא נבצע הסכם חדש, אם כך." אומר פרדאן ומשלב את ידיו, "אתה נמצא כאן עכשיו, ואני מנחש שאתה כבר ניחשת שאתה לא הולך לשכנע אותנו בקלות, כלומר את השעה הבעה לכל הפחות כבר החלטת להשקיע איתנו, ואתה נמצא כאן כבר עכשיו. מה דעתך לתת לנו את התשובות שהרווחנו, ואז לשלוח אותנו לאן שרק בא לך? זו ההצעה הכי טובה שתקבל."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 22 יולי 2018, 22:16

OUT
רק מזכיר שרייז כבר עוזב והולך לכיוון היער. אז אני מחכה להחלטה שלכם על מה הולך עם הדמויות שלכם.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 יולי 2018, 02:14

"אני יכול להסכים לזה, אבל כשאתה במשא ומתן, לא כדאי לבקש פחות משהוצע לך," הארכימג אומר. "אם אני מבקש מכם לעשות דבר, אני מתכוון לשלם על כל פעם, וחבל לי ולהוריזון לפתח מוניטין של מבקשי טובות בלי לשלם. אני אשלם בכסף בשביל המסע הבא, אם לא בהטבה אחרת. ואם כן, בזמן שנשאר היום אני אתפנה לחפש את מה שאתם רציתם."

OUT
רק לוודא, רייז הולך ליער האימים ולא ליער הפרא?
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 24 יולי 2018, 07:16

"מספיק טוב, סבא'לה." אומר רייז וקם על רגליו בתנופה קלילה.
"מה דעתך, את מסכימה או שיש משהו אחר שאת רוצה ממנו? זו ההזדמנות הכי טובה שלך להגיד את מה שאת באמת חושבת." פרדאן פונה לסוואלה לפני שהוא מחליט לצאת מהחדר.

OUT
אלו לא רק כינויים שונים לאותו היער? גם פרדאן קורא ליער הפרא "היער האפל" מכיוון שהוא לא שמע את שמו הרשמי עד כה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 24 יולי 2018, 08:42

OUT
יער הפרא הוא היער של הדרואידית הגדולה, WILD WOOD
בעוד יער האימים, DIRE WOOD, הוא היער הקטן הקרוב יותר להוריזון, בו רייז גדל לפני שהדרואידים אימצו אותו. לפי מה שאני מבין, ותתקנו אותי אם אני טועה, המשרתים של השלושה מתכוונים להפגש ביער האימים. אז ריחז הולך לשם, זו הטריטוריה שלו אחרי הכל.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה