יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

העידן ה-13 - היער המושחת - עץ הרשמה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 אוגוסט 2017, 22:27

אני אחסוך לצ'ואי את ההשקעה, הנה דף בעברית על כל האייקונים שתרגמתי למשחק שלי שנה שעברה בדרקוניקון:
העידן ה13 אייקונים - Google Docs

או בספוילר כאן למי שמעדיף-
ספוילרהצג
הארכימג:
במשך מאות בשנים היה אדם אחד שהחזיק את האימפריה מאוחדת- הארכימג. כשפיו מגנים על הציוויליזיצה והופכים אותה לבטוחה. האימפריה הצליחה לשגשג כל כך רק מפני שהארכימג מגן עליה מכאוס ואסונות.

הצלבן:
הצלבן הוא הכפפה השוריינת של האלים האפלים. כל עוד משרתי אלי האור נזהרים שלא להכנס בדרכו, הצלבן מטה את זעמו כלפי השדים שיהרסו את העולם עליו האלים שלו רוצים לשלוט.

מלכת האלפים:

המלכה שולטת בחצר הכוכבים, המקום האחד בו אלפי יער, אלפים גבוהים ואפלים יכולים להפגש כחברים ובני ברית במקום אויבים ויריבים, והיא מחוברת מיסטית לכל אלף, וכך כל האלפים מחוברים אחד לשני.

הקיסר:

הקיסר שולט בממלכה האנושית הגדולה בעולם, "קיסרות הדרקון" שקרויה על שם רמכי לוחמיה. הוא נצר לשושלת ארוכה של שליטים אצילים, ובשביל האנשים המתורבתים, הוא אלוף ההגנה והשפע שלהם.

הלטא הזהוב:

לפני מאות שנים, הלטא זרק את עצמו לתוך השאול על מנת למנוע מהשדים לפלוש לעולם. צורתו הגופנית והקסמים שלו מונעים את השאול מלקרוע את העולם לגזרים. אף על פי כן, חלומותיו ומשרתיו עוד קיימים.

הדרואידית הגדולה:
הדרואידית הגדולה היא אלופת הפרא העולה והמנהיגה הרוחנית והקסומה של רוחות הטבע. ייתכן והיא הכוח שירסק את הקיסרות לרסיסים, וייתכן שהיא הגיבור שיוביל את העולם אל עבר דרך חדשה.

המלך המת:

המלך המת הוא שליט האל-מתים, עריץ שנפל חלל שכוונתו לכבוש את קיסרות הדרקון ולהחזיר את ממלכתו העתיקה הוא לא מטורף לחלוטין ולפעמים אף בין שלשלוט בממלכה זה לא אותו הדבר כמו להרוס אותה.

שר האורקים:

במשך מאות, שר האורקים לא היה יותר מסיפור אגדה, אבל עכשיו הוא חזר. שר האורקים הקודם הביס את המלך המכשף, האחד שהפך להיות המלך המת. מה שר האורקים החדש יעשה?

הכוהנת העליונה:

הכוהנת העליונה היא כוהנתם של אלי האור. היא חלקית אוראקל, חלקית מיסטיקנית, וחלקית מהנדסת מטאפיזית. היא יצרה את הקתדרלה, מקדש מתרחב-תמיד עם אגפים שלמים לאמונות שהיא מעודדת

נסיך הצללים:
נסיך הצללים הוא התכסיסן שמעשיו מעצבים את העולם כמעט באותה תדירות שהם מחלקים את עושרו. העמדה שלך כלפיו מסתכמת במה דעתך על אנארכיה, ואולי בדעתך על כך שאנארכיה תקרה לך.

השלושה:
האדום הוא מנוע חי של הרס. הכחולה היא מכשפה, והשחורה מלכת הצללים והמתנקשים. הם הניגוד המרושע ללטא הזהוב. הם לא חזקים כמותו, אבל הם גם לא בשאול. ובניגוד אליו, הם משתפים כוחות.
כמו כן, אין לי שום בעיה לעזור לכל מי שרוצה. אני מכיר את השיטה טוב.

בנוסף, צ'ואי, האם יש אישור לשימוש בספר ההרחבה 13 true ways? אני מניח שכן, אבל השאלה היותר חשובה היא אם הrework של הסייר משם גם נחשב. אני רואה שכל זה נמצא בSRD, אז אני מניח שיש אישור?

בכל מקרה, אני עומד לבנות בן מחצית לוחם. אם מישהו אחר מעדיף לשחק דמות בסגנון, אני אחליף לבארד. אז רק תגידו.

כמו כן, איך אתה מתכוון להשתמש בחוקי האייקונים? אני מתכוון, גיליתי שהחוקים האלה בעיקר מסורבלים ופוגעים במנחה, שצריך כל סשן להכניס מלא מעורבות של אייקונים כל פעם. איך אתה מתכוון להתייחס לזה במשחק שלא מבוסס סשנים?
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2017, 22:37

התוכנית שלי זה אלף סייר... אני הולך על הקלאסיקה. רקע בהקדם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 אוגוסט 2017, 22:40

לאחר בדיקה גיליתי שגם תרגמתי את פרק 2 של הספר, יצירת הדמות. או לפחות את הגרסה שמופיעה בSRD.
אז תהנו:
העידן ה13- יצירת דמות - Google Docs#
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
yds

שליחה על ידי yds » 08 אוגוסט 2017, 22:41

אני זומם על בארד כרגע. פרטים בהמשך
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 08 אוגוסט 2017, 22:44

תודה רבה על התרגום, אוסיף קישור לזה בפוסט הראשון כדי לעזור למי שירצה.

כל חומר מותר, כל עוד שאני יכול לראות אותו (אז ה-SRD בסדר גמור).

ואני עובד מתוך הרפתקה כתובה שמחלקת את המשחק ל-6 סשנים (שאני גם עורך קצת, אז אולי יהיה 7 סשנים, או שהוא בכלל יסיים באופן שונה), אז אני חושב שנוכל להתייחס לגלגולים של האייקונים בסוף כל אחד מהסשנים משם. גם נצטרך לעלות דרגה באותו הזמן, אז אני חושב שזה לא יפריע יותר מדי להוסיף גם את הגלגולים של האייקונים.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 08 אוגוסט 2017, 22:50

אני מתכנן לבנות דם-דרקון פלאדין. ד"ד בקרוב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 09 אוגוסט 2017, 13:45

מתכנן על כוהן, גזע לא קריטי (למרות שאם יש לך בעולם גזע עם זיקה לנקרומנסיה זה הגיוני). משתמש בcloistered cleric מכאן-Vault of the 13th Age - Cleric domains and talents
כשנאמר בתיאור שאני מקבל את הרקע הנזירי בחמש נקודות, משמע שאני חייב לנצל חמש נקודות על הרקע הזה?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 09 אוגוסט 2017, 14:04

כתוב שזה בחינם, אז לא, הרקע הוא בנוסף ל-8 הנקודות שלך לבחירה.
yds

שליחה על ידי yds » 09 אוגוסט 2017, 14:34

אוקיי. סבבה. רקע בקרוב. יש גזעים עם משיכה לקסמים אפלים בעולם מערכה שלך או שזה נתון לבחירתי?
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 09 אוגוסט 2017, 17:30

אני שוקל להשתתף, אף על פי שאני לא מכיר את השיטה. (אני מכיר מו"ד 4 ו5). בכל מקרה, אני רוצה מאוד לשחק סורסרר, אבל אבל אני אהיה בסדר גם אם נוכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2017, 17:47

אחרי קצת שיקולים, אני הולך על מפקד (מהSRD) עדיין לא סגור על גזע, מאמין שאלף.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 09 אוגוסט 2017, 17:53

yds - תראה אם טיפלינג (tiefling) מתאים למה שאתה רוצה. או היית יכול לעשות משהו אחר, למשל, ולהיות אאסימר, ואולי הדבר הייחודי שלך יתמקד על איך שאתה שונה מכל אאסימר אחר.

Dr_RPG - לא נראה לי שאף אחד אחר הביע עניין בסורסרר עדיין, אז אין מניעה ללכת עם זה.
נערך לאחרונה על ידי צ'ואי ב 09 אוגוסט 2017, 22:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
yds

שליחה על ידי yds » 09 אוגוסט 2017, 18:27

האמת היא שאאסימר יכול להתאים. הרעיון הוא שהוא לא ממשפחה מרושעת, אבל אבא שלו סוג של כן. האמת היא שזה נתן לי רעיון מגניב לרקע...
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 10 אוגוסט 2017, 17:48

אז לוודא את המקצועות:

ליאור גונן – מפקד
קוריון – פלאדין
נקסטורל – סייר או בארד
yds – כוהן
Dr_RPG – סורסרר או נוכל

כולם עדיין יוצרים דמויות במקצועות האלה? אם אתם נתקלים בקשיים, אני יכול לנסות לברר אותם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אוגוסט 2017, 17:51

הקושי היחידי שנתקלתי הוא קצת אי התאמה בין ה"סיפור" של הדמות והריון הביסיסי שלה לבין הגזע שבחרתי לה, אבל לא נורא.

עובד על מפקד. תחילת שבוע כבר הכל יהיה מוכן
שלח תגובה