ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

העידן ה-13 - היער המושחת - עץ הרשמה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 אוגוסט 2017, 23:08

1. אני חושב שזה תלוי על השימוש שתמצא להם. מתי למשל היית יכול להשתמש ב-inheritor of a spirit? והאם היית יכול לעשות אותו הדבר ברקעים האחרים?
בעיקר תהיתי על horrifying look: מתי היית משתמש בזה? למשל, אם זה שאתה נראה כל כך מפחיד שהחיות הרעות יברחו ממך, לא היית יכול לעשות אותו הדבר בגלל growing up in the wild, שהעניק לך את היכולת להגן על עצמך מפניהן?

2. ככה גם אני הבנתי, שאתה מכין אחד מארבעתם כל יום. פשוט חשבתי אחרת כי כתבת את כולם בדף הדמות שלך (אבל אולי עדיף גם לסמן את זה שבחרת בשביל היום).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 44

שליחה על ידי Nextorl » 13 אוגוסט 2017, 23:19

1. inheritor of a spirit זה יותר קטע רוחני ונגיד לנסות לגלות על דברים שקרו לפני הזמן שלי, דרך זכרונות של ה"גלגולים" הקודמים. לפחות ככה דמיינתי את זה. Horrifying look זה בעיקר כי אני רוצה ייצוג מכאני כלשהו לכך שרייז מכוער ברמה מפחידה, וזה נכנס לחלק היותר "דיפלומטי", משמע איום, שקרים, וזה. הרי אם אתה לא יכול להסתכל לרייז על הפרצוף מרוב כיעור, יהיה קשה לך יותר לשים לב שהוא משקר! לא?

2. אני ארשום בתחילת כל יום איזה לחש אני מכין. אני גם אנסה להעביר את כל הד"ד לפורמט דוקס למען הנוחות, אבל זה כבר משהו אחר.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 14 אוגוסט 2017, 16:19

Myth-Weavers Online Character Sheets
דפ''ד בקישור. אני אערוך להודעה את הרקע עוד דקה
רקע-
ספוילרהצג
טארן חי את מרבית חייו במנזר קטן ומבודד של כוהנים לעין השחקים, המשכילים העליון, יודע האמת, סלייטאר הגדול. הוא למד תחת השגחתו של אחד מגדולי המלומדים, שבתחום אחריותו הייתה גם הפצת ידע רפואי, היסטורי וטכנולוגי לכפרים שמסביב, שמו היה קראין, והוא היה מוכר בכך שקמע העין שלו שובץ בחזהו באמצעות ניתוח מורכב. הכוהנים של סלייטאר תמכו בידע לכל, בהפצת האמת, ובניתוץ שקרים. ככאלו, מהר מאוד הם השניאו את עצמם על השלטונות בארצם, שלטונות מגוקרטיים ואריסטוקרטיים.דבר זה הוביל מהר מאוד לסדרה של פרעות, שהחזקה בהן הייתה ''ליל העין הסגורה''. לילה חסר ירח שבו מאות חיילים תקפו את הנזירים חסרי ההגנה וחיסלו את כולם, כולם מלבד טארן וקראין, שנתן לו את הנשק שלו, רובה קשת, ואמר לו לברוח על חייו, הוא עצמו הדליק לפיד ומשך את החיילים בכיוון הנגדי. אך החיילים ראו אותו בורח, והחלו במצוד אחריו, במהלך בריחתו, הוא התחנן שוב ושוב לאלוהיו שיתן לו מחסה, וזה ניתן לו בדמות טירה גדולה שאליה כשל, רעב עייף ופצוע. זו הייתה טירתו של הארכימג. הארכימג, שמיד הבין שמדובר בקורבנה של שנאה חסרת מטרה, ריחם על הנער, והכניס אותו לביתו. שמחתו גדלה אף יותר כשלמד שהנער היה לא אחר מהכוהן האחרון בעולם של סלייטאר, שמסדרו אסף ידע עתיק במשך שנים ארוכות. טארן, שתמך בהפצת הידע, הסכים לארכימג וסיפר לו סודות רבים שלמד. לבסוף, הוא החליט להמשיך לנדוד, מלווה בברכת הארכימג, וכששמע שמועות על מלומד בעל קמע עין מכונפת שנעוץ בחזהו נמצא בכלא זה, סקרנותו ורצונו לפגוש את מורהו הביאו אותו אל האי.
נערך לאחרונה על ידי yds ב 15 אוגוסט 2017, 20:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 14 אוגוסט 2017, 17:52

זה נראה טוב, אבל יש כמה דברים שנראים לכאורה כמו טעויות.

1. אני לא רואה שכתבת דבר אחד ייחודי.
2. דרג"ש צריכה להיות 13, הגנה גופנית 14, הגנה נפשית 15, התקפה +3 (שכחת להוסיף את הרמה שלך). לא כתבת יוזמה (שכנראה צריכה להיות +3).
3. אין לך מספיק נקודות ברקעים. השתמשת ב-14 נקודות בסך הכל, אבל קיבלת 5 בחינם מ-cloistered cleric ועוד 4 בחינם מ-knowledge/lore, בנוסף ל-8 יש לכל דמות, שזה 17 (חסר לך 3).
4. כתבת רק 2 לחשים בשורה הרביעית והחמישית, אבל יש לך 5 לחשים, ונראה כאילו מחקת את 3 הראשונים בטעות.
5. אין ממש מידע (שאני יכול לראות) על מישהו שאתה מכיר מהאי או מיער הפרא (כמו שביקשתי לכלול ברקע).
yds

שליחה על ידי yds » 15 אוגוסט 2017, 10:33

1,3,4-זה כנראה השמירה הדפוקה של האתר. אנ אערוך את מה שצריך.
2-סבבה, אני אוסיף את מה שצריל
5-אני אצרף לרקע
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 אוגוסט 2017, 17:34

yds, אני לא רואה שערכת. היו בעיות שמירה או פשוט לא התחלת?

ג'וני, כנראה שלא הרבה אוהבים harsh ally (ואני לא ממש מבין למה היית רוצה אותו), אבל אפשר להתנסות (או לנסות למצוא דרך לשנות את זה כדי שיהיה פחות קשה על כולם).

כולם: אני חושב שאפתח את המשחק מחר. זה יהיה שימושי בשבילכם אם אפתח מסמך משותף כדי שתוכלו לעקוב אחרי הכישרונות השונים שהשתמשתם בהם במהלך הקרב/היום?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוגוסט 2017, 17:35

לא נראה לי שיש צורך, שכל אחד יעקוב אחרי הנתנוים של עצמו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 אוגוסט 2017, 20:09

אני חושב שראוי לנסות כמה ימים, כי אני חושב שאם הם השקיעו וכתבו את זה יש סיבה, בנוסף לזה שזה עבר שלבים בפלייטסט (איזון?). רצוי לפחות לנסות לראות איך זה משפיע מעשית ואני בדרך כלל אוהב סיבוכים סיפוריים, זה תורם לצד הסיפורי של המשחק. ואני פשוט לא רואה מה זה יזיק לנסות את זה קרב-2 לפני שמגיעים להחלטה אם לשנות/לבטל.
אני שוב אומר שהדעה של האחרים יותר חשובה משלי, כי זה בעיקר משפיע עליהם. אם ליאור ונקסטרול נגד, והאחרים נטרלים (לא הביעו דעה), אז רצוי לבטל או לפחות לצמצם את זה כך שזה יהיה מקובל עליהם.

בנוגע למסמך, זה יכול להיות שימושי/נוח, אבל כמו שליאור אמר אין באמת צורך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוגוסט 2017, 20:23

אולי אני מפספס משהו, אבל לי נראה אבסורד לקחת "חיסרון" שלא נותן לך כלום, והוא יותר חיסרון לקבוצה מאשר לך (אם הבנתי נכון, הוא משפיע רק על בני ברית ולא עליך).

אולי אם זה ישיפיע רק על הדמות של ג'וני, אז זה יהיה כבר הגינוי יותר... אבל זה כמו להסתובב עם פצצה שהשעון שלה התקלקל בתיק. מתישהו היא תתפוצץ, וזה יהיה מלוכלך
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 אוגוסט 2017, 20:26

אני לא מבין למה אתה אומר לקחת, זה חלק מהמקצוע ולא אמור להיות נתון לבחירה. זה שצ'ואי מוכן לבוא לקראתנו, זה כבר משהו אחר.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 15 אוגוסט 2017, 20:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוגוסט 2017, 20:28

אה!!!
אני לא הבנתי, חשבתי זה דבר שאתה בוחר לקחת, סליחה. טעות שלי.

זה כבר נושא אחר לגמרי. בתאוירה הייתי פוסל את המקצוע על דבר כזה. אבל אם צ'ואי מסכים לשנות/להתאים את זה, אז זה עדיף
yds

שליחה על ידי yds » 15 אוגוסט 2017, 20:45

צ'ואי-ערכתי הכל סופית, מקווה שזה טוב. אין לי בעיה עם מסמך.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 אוגוסט 2017, 21:13

זה לא משהו שאני בחרתי או נמצא באפשרויות, זה פשוט משהו שהוא שאל את דעתי עליו בה"פ לפני ששלחתי את הדמות פה. אין לי סיבה לקחת חסרונות בכלל (וכאלו שידפקו אחרים בפרט) גם אם יש במקצוע הזה כמה כאלה שחלקם אינם ניתנים לבחירה (25% אחוז שבמקום שהשדים ימותו במהלך קרב הם ישתחררו ויתקפו אותנו/אותי, חלק מהקסמים והנושא שאנחנו מדברים עליו).
המקצוע נמצא בפלייטסט ומופיעה הערה שיש סיכוי ש-harsh ally בכלל לא יעבור למקצוע הסופי. זו עוד סיבה לדעתי שכדאי לנסות את זה ולהעביר חוות דעת (שלילית אם צריך).

אם הדמות בעייתית יש מצב שאני אשנה אותה במהלך המשחק, בתנאי שצוא'י יסכים (קסמים אפשר לשנות כל מנוחה ארוכה. שינוי טאלנטס, שינוי לטובת קפא"פ או בכלל שינוי מקצוע זה תלוי בהסכמה).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 44

שליחה על ידי Nextorl » 15 אוגוסט 2017, 22:07

אין לי שום בעיה עם לנסות את המאפיין, אבל כמו שאמרתי, אני חושב שמשהו בסגנון הזה פשוט לא מתאים למשחקים כמו העידן ה13, אלא למשחקים סיפוריים יותר כמו עולם המבוך או שאר משחקי עולם האפוקליפסה.

בנוגע למסמך- אין צורך לדעתי, סתם לזרוק יותר עבודה על המנחה. אלא אם כן מישהו לא יכול לעקוב אחרי הדברים שלו בעצמו…
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 16 אוגוסט 2017, 16:30

המשחק פתוח. בסוף לא יצרתי מסמך כזה כי כנראה לא היה הרבה ביקוש.

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]
שלח תגובה