נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

השליטה בימים(קצת פנטזיה,ניהול,שליטה בדמות יחידה)[4/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

השליטה בימים(קצת פנטזיה,היסטורי,פיראטים,ניהול,שליטה בדמות יחידה)[0/4]

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 אוגוסט 2017, 14:07

חוץ מלהשמיד פיראטים, יכול להיות שיש מלחמה (נגיד, מלחמה בין צרפת וספרד לאנגליה, שבדיוק נגמרה ב-1714) ושצריך להילחם גם בציים אחרים?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 07 אוגוסט 2017, 15:18

דפ"ד
ספוילרהצג
שם הקפטן: אנדרו עין- מצולות

צד: פיראטים

רקע הקפטן: אנדרו (הידוע גם כאנדרו עין-מצולות) נולד לפני קצת פחות מ30 שנה לבית אצולה ספרדי. כבן אצולה, הוא למד בבית ספר יוקרתי סיף, ימאות והיסטוריה, וכבר מגיל צעיר אביו הועיד אותו להיות המנהל של העסק המשפחתי, רשת פונדקים מצליחה. אנדרו שנא את החיים האלה. הוא לא רצה לסיים כאיזה פונדקאי זקן ומשעמם. הוא רצה ריגושים והרפתקאות. לכן, בסופו של דבר ובניגוד לרצון אביו, הוא התגייס לצי הספרדי. מיותר לציין שהוא נכשל שם כמעט בכל דבר שעשה וגורש לאחר שבועיים. הוא כבר החליט לוותר על הרעיון, אבל אז- הוא ראה אותה. ספינה חד תרנית יפהיפיה (לפחות ככה הוא תיאר אותה. למעשה, הספינה הייתה רעועה והזדקקה לתיקון מאסיבי כדי שתוכל לשוט) במחיר מצוין. הוא לא היסס לרגע. כבר למחרת הוא גנב את הארנק של אביו וקנה את הספינה + צוות. החיים כפיראט התבררו כהחלטה נכונה והוא נהנה מכל רגע. האגדות מספרות שלאחר שאיבד את עין ימין בניצחון הראשון שלו כפיראט הוא הכניס פנינה ששדד מהקפטן של הספינה המובסת לתוך השקע שבו הייתה פעם העין ומכאן הכינוי "אנדרו עין- מצולות"

אופי הקפטן: אנדרו הוא פיראט יחיד במינו. הוא נהנה מאוד מהחיים כפיראט ובכללי הוא ידוע כבן אדם אופטימי. בקרבות, הוא אינו נלחם בכבוד אלא משתמש בתכסיסים ורמאויות כדי לנצח, ובכל שבעת הימים ידוע שאסור לבטוח בקפטן אנדרו. למעשה, זה לא בהכרח נכון, והקפטן למעשה נאמן מאוד לחבריו ולצוות שלו.

גיל הקפטן: 26, אבל איש מלבד אנדרו לא יודע זאת.

נשק הקפטן: חרב סיף באיכות גבוהה, אקדח, בומרנג בהתאמה אישית (אני מקווה שמותר כזה נשק). על כל כלי הנשק כתוב "אנדרו"

מראה הקפטן: הדבר הבולט ביותר באנדרו הוא שבמקום בו אמור להיות גלגל העין שלו ישנה פנינה בגוון כתום. יש לו שיער ארוך ובלונדיני והוא טיפוס די רזה (אבל לא מאוד). הוא נוהג ללבוש בגדים בגווני אדום (הוא אומר שזה מבליט לו את העין) ללא שרוולים.

ציוד: 20 מלחים
"הכספת השבורה" ספינה חד תרנית
5 אקדחים
10 רובים
15 חרבות
10 תותחים
100 כדורי תותח
20 כדורי תותח מתפוצצים
10 אוכל
20 מי שתייה
6 תחמושת
1000 מ"כ
סמל אישי של משתמש
קיריטו

שליחה על ידי קיריטו » 07 אוגוסט 2017, 16:11

יש מתיחות בין כל מיני מדינות,ואם תפרוץ מלחמה בין שתי מדינות,יכול להיות שאנשי הציים יילחמו אחד בשני.
:cthulhu:. אמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 07 אוגוסט 2017, 16:28

דפ"ד
ספוילרהצג
שם הקפטן:סר סיאל בולטבו.
צד:בריטניה
רקע הקפטן:
סר סיאל בולטבו נולד באנגליה למשפחת בולטבו, משפחת סוחרים גדולה. אחד מקווי הסחר הגדולים ביותר של בריטניה עם צרפת היה בשליטת אביו, אורלנדו בולטבו, שגם סחר באזור האיים הקריביים ו-13 המושבות.
אך אורלנדו לא הסתפק בכך. הוא השקיע חצי מהון המשפחה בספינת סחר עצומה, 'פנינת הזהב', ובכמויות אדירות של סחורה, ושט עם זה לאיים הקריביים. המסחר עלה יפה, וההשקעה העצומה הכפילה את עצמה. אורלנדו חזר לאנגליה עם ההון שהרוויח - ובאמצע הדרך, הספינה הותקפה על ידי פיראטים. אורלנדו ומלחיו מתו, הספיה הוטבעה - ובהריסותיה נמצאו גופותיהם, מכורסמות על ידי דגים בשיברי הספינה, יחד עם גופות של שלושה פיראטים.
האוצר לא נמצא.
באותו הזמן סיאל היה בן 17. בזמן שהוא, אחותו מרינה ואמו הלנה, ניסו להציל את העסק ההרוס, סיאל החליט שסחר הוא לא היעוד שלו. הוא חקר את הסמלים שעל בגדי הפיראטים שמתו בקרב על פנינת הזהב, והחליט לצאת ביום מן הימים ולנקום. כי על בגדיהם היה תפור סמל פיראטים יוצא דופן - עטלף עצמות מחזיק חרב.
ברגע שהעסק יקום על תילו מחדש, הוא החליט, אני אצא לנקום.
אך זו הייתה משימה קשה במיוחד. הוא התחתן עם מרלה פורסנהיים בגיל 25, וילד את בתו היחידה קורנליה בגיל 26. לבסוף, העסק השתקם בחיותו בן 29, והוא עזב את אמו ואחותו לטובת צייד הפיראטים. הוא יצא למסע עם חד תרנית וצוות קטן, אשתו ובתו בת השלוש, ויצא לעבר האיים הקריביים.
במהלך המסע הצי הותקף. הקרב עבר בהצלחה, אך אשתו מרלה מתה בקרב. כעת בערה בו אש השנאה כלפי הפיראטים כולם, ולא רק כלפי העטלף נושא החרב. כאשר הוא הגיע לאיים הקריביים הוא הפקיד את בתו בידי לורפונס מאגיפיני, חבר משפחה וסוחר גם הוא, על מנת להגן עליה מהסכנה. הוא הביס ספינות רבות וזכה בתואר האצולה בשנת 1713, בהיותו בן 37. באותה שנה נפטרה אשתו של לורפונס, ולורפונס דרש מסיאל לקחת את קורנליה. להפתעתו גילה סיאל שבתו היא מלחית מצוינת, והיא צורפה לצוות שלו בצייד הפיראטים.
במהלך כל שנותיו בים הוא לא מצא עדיין את הפיראטים ההם - והתקווה שהם עדיין מפליגים קלושה. אך זה לא עוצר את סיאל.
כל עוד הוא בחיים,הוא לא יתן לפיראטים לשלוט בימים.
אופי הקפטן:
סיאל לא יתן לעולם לפחד או למחסור בתקווה להכניעו. אם הוא קובע לעצמו מטרה, עד שסיאל יסיימה הוא לא יוותר בשום מצב. לעיתים הוא אפילו פזיז כשזה מגיע למטרותיו, הוא עלול לצאת להתקיף ספינה תלת-תרנית אם היא תשא את דגל עטלף העצמות, אבל יש לו זיכרון ארוך - מי שפוגע בסיאל, סיאל ינקום בו ביום מן הימים, ואם סיאל חייב למישהו דבר מה החוב יוחזר בסופו של דבר.
סיאל נוטה להתעצבן בקלות, אבל הוא מצליח (לרוב) לרסן את עצמו ולא לתת לכעס לשלוט בו.
סיאל נאמן למלכת בריטניה, וצוותו של סיאל אוהב אותו מאוד. סיאל נותן למלחיו יד חופשית לרוב, כל עוד הם לא פועלים כנגד הספינה - אך הוא יודע שאם יהיה צורך במשמעת, הצי יעמוד לרשותו ולא יפעל נגד הוראותיו.
גיל הקפטן:
39 שנים ו-3 חודשים. היה נשוי, ילדה אחת (בת 13), קורנליה.
נשק הקפטן: חרב ארוכה, זוג אקדחים ארוכים וסכין.
מראה הקפטן: סיאל לובש גלימות ארוכות בצבעי כחול/ירוק, ומתחתיהן הוא לובש שריון עור פשוט. עיניו ירוקות ושיערו שחור, ארוך וחלק, ומגיע לו לכתפיו. גובהו כמטר שבעים, והוא נועל מגפיים גדולים. עורו בהיר מאוד ופיו מחייך. רוב הזמן.
מיקום התחלתי:האיים הקריביים
צי:
ספינה חד-תרנית - 'זהב טהור'
צוות של 20 מלחים/חיילים.
עשרה תותחים.
ציוד:
15 חרבות.
10 רובים.
5 אקדחים.
100 כדורי תותח רגילים.
10 כדורי תותח מתפוצצים.
10 כדורי תותח שרשרת.
10 אוכל.
20 מי שתייה.
6 ארגזי תחמושת (600 יריות)
1000 מטבעות כסף.
ורק שאלה:
כתבת שזה 'קצת פנטזיה'. איפה הפנטזיה?
סמל אישי של משתמש
קיריטו

שליחה על ידי קיריטו » 07 אוגוסט 2017, 17:26

הפנטזיה היא כל מיני מיתוסים של הים.המיתוסים ידועים בחלקם לאנשי צי ולפירטים, אבל כמעט כל יורדי הים מכירים אותם
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 07 אוגוסט 2017, 17:51

תן לי לנחש - ראית לא מזמן שודדי הקריבים?

זאת אומרת שכל מיני שדי ים וכאלה קיימים בעולם?
ספוילרהצג
אם כך, אני רוצה שאגדת ים כלשהי היא זו שהרגה את אבי.
אבל הדמות שלי חושבת שאלו סתם פיראטים...
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 אוגוסט 2017, 18:34

אם יש מתיחות אז אערוך את הדפ״ד.
ספוילרהצג
צרפתים ואנגלים מאז ומתמיד שנאו אלו את אלו.
וראיתי ש-4 נרשמו, מתחילים?

ואם לנדב שני מיתוסים (או שהם נכונים?...) שאני מכיר: קראקן, ואישה על הסיפון מביאה מזל רע.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
קיריטו

שליחה על ידי קיריטו » 08 אוגוסט 2017, 05:04

ניצן-
ספוילרהצג
אתה לא יודע אם זה מיתוס או לא.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 אוגוסט 2017, 08:05

הח׳אן הטטרי כתב: וראיתי ש-4 נרשמו, מתחילים?

Vae victis.
nautti

שליחה על ידי nautti » 08 אוגוסט 2017, 09:45

היי, המשחק נראה סופר מגניב. אני רוצה להירשם
דפ"ד
ספוילרהצג
שם הקפטן - אחקום (בסינית - אוצר)
צד - בריטניה
רקע הקפטן - נולד בסין, בגיל שמונה אבי זרק אותי לספינה ושבוע אחר כך מת משתיית אלכוהול בכמות מוגזמת. בזמן הזה ספינת הסחר שבה הייתי הותקפה על ידי פיראטים וכל הצוות נלקח בשבי. למזלי היה לי את המפתח לביתי וזרקו אותי אחרון לתא. בזמן שהשומר זרק אותי הצלחתי במהירות להחליף בין המפתחות וכשהשומר עזב שחררתי את הצוות ויצאנו ישר למחסן הנשק. שדדנו את כולו וחיסלנו את כל מי שהיו על הספינה. בדיוק כשסיימנו להשתלט על הספינה הופצצנו על ידי ספינת צי בריטית והתחלנו לטבוע. בדיוק אז החלפנו את הדגל לדגל לבן וחיילים בריטים השתלטו על הספינה. הצוות כולו ניצל בדרך זו והגיע להודו. נשארתי בהודו שלוש שנים בהן למדתי הודית, אנגלית, ונגרות. הקפטן של הספינה שהצילה אותי החליט לקחת עלי אחריות ולגדל אותי כמו בן. בתום שלושת השנים אבי המאמץ יצא להפלגה ולקח אותי איתו. במשך עוד עשר שנים חייתי על ספינות שונות ומשונות (ולא בכולם אבי המאמץ היה) ובזמן הזה למדתי ספרדית, הולנדית, צרפתית, פורטוגזית, יפנית, ערבית, איטלקית ויוונית. בתום התקופה הזאת בה שירתי תחת פחות או יותר כל קפטן אפשרי. לבסוף החלטתי שברצוני לפקד על ספינה משלי ולכן חזרתי להודו, לאבי. הוא קיבל אותי בידיים פתוחות וכשראה את הכשרתי המקיפה ניצל אותי בכל צורה אפשרית. גם הצוות אהב אותי וכשאבי מת מדלקת בקרום המוח הצוות בחר בי פה אחד בתור הקפטן החדש ומאז אני מפליג תחת שירות האימפריה הבריטית.
אופי הקפטן - חובב הרפתקאות ואוצרות גדולים במיוחד
גיל הקפטן - 33
נשק הקפטן - חרב, אקדח, תותח קטן
מראה הקפטן - צעיר, מגולח, כריזמטי
מיקום התחלתי - הודו
ציוד - ספינה חד תורנית עם 20 מלחים שחמושים ב15 חרבות, 10 רובים, 5 אקדחים, 10 תותחים, 100 כדורי תותח רגילים, 20 כדורים מתפוצצים, 6 ארגזי תחמושת
אספקה - 10 אוכל, 20 מי שתיה
כסף - 1000 מטבעות כסף
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
קיריטו

שליחה על ידי קיריטו » 08 אוגוסט 2017, 11:16

הח'אן- נחכה עוד קצת
סמל אישי של משתמש
קיריטו

שליחה על ידי קיריטו » 13 אוגוסט 2017, 14:41

מתחילים! תודה על ההמתנה.
נבחרו:
הח'אן הטטרי
המגדל הבודד
dragonitzan
Dr_RPG

הח'אן
ספוילרהצג
הקפטן נושם את רוח הים הרעננה,ומסתכל על הנמל של המושבה מרטיניק.הכל נראה שלו,ומלחים מתרוצצים בין הספינות,פורקים ומעמיסים משא.
לפתע הוא שומע קריאה:"קפטן! הקומודור קורא לך להתייצב אצלו במשרד!".
הוא רואה חייל צעיר,שמצדיע לו וממשיך:"הוא אומר שיש לו משימה בשבילך,אדוני".
ניצן
ספוילרהצג
קפטן סיאל עומד על סיפון ספינתו,מביט בצוות שלו מתחזק אותה.
ה'זהב הטהור' עומדת בעיר נמל,באחד האיים הקאריביים,למטרת חידוש אספקה.
"סר! האדמירל מחפש אותך! הוא רוצה שתצא למשימה כלשהי,אני מניח" אומר לך נער שליח,שמתנשף מריצתו הארוכה.
המגדל
ספוילרהצג
הקפטן יושב בתאו,עם בקבוק של רום,כשמלח נכנס ואומר:"קפטן,מה היעד הבא שלנו? לא בזזנו ספינה כבר שבוע!".
ד"ר
ספוילרהצג
הקפטן עומד בקצה הסיפון,נושם את האוויר המלוח ומסתכל על הגלים.
"קפטן,הטורקים הכריזו שיש פרס על ראשך.נצטרך לשים לב מעתה שאנחנו לא נתקלים בציידי ראשים.
עלינו לצאת מהים התיכון,לא כך?" אומר לך מלח,פיראט משופם עם צלקות בכל הפנים.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 אוגוסט 2017, 14:53

יש! נורא חיכיתי לזה! בהצלחה לכולם, או... avec succès
ספוילרהצג
''ווי'', אומר קפיטן אלבר, ''אבוא עכשיו''. הוא יורד למזח, והולך אל מצודת מרטיניק. הוא ניגש למשרד הקומודור לה-אובייסאנט (מותר לי לתת שמות?...).

Vae victis.
nautti

שליחה על ידי nautti » 13 אוגוסט 2017, 16:08

אם ייתפנה מקום אשמח להצטרף
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 13 אוגוסט 2017, 17:07

ספוילרהצג
"הטורקים? מה לי ולהם? לא שדדתי את הציים שלהם כבר לפחות חצי שנה! כלומר, חוץ משבוע שעבר, אבל זה היה רק שוד קטן! כלומר, לא הרגנו את כל המלחים, נכון? בכל מקרה, אתה צודק. תצווה על החובל הראשון לשוט לחופי פורטוגל. יש לי שם כמה... עניינים."
שלח תגובה