יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 11 יולי 2017, 12:20

שינה ואשיגה-
"ובכן, מר אשיגה, אני חושבת שאקבל את הצעתך. " שינה אומרת בטיאנית, שפת ילדותה. 'מה אתה עושה כאן, בדרכך לגוקה, רחוק כל כך מעיר מולדתך? "
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2017, 12:37

בנתיים צ'אהיו ממשיכה לנגן (בהנחה וריוסקה לא מפריע לה בנגינה שלו)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 יולי 2017, 15:14

שינה ואשיגה-
אשיגה מחייך חיוך רחב.
"חשבתי שזה יהיה ברור, אני כאן בחיפוש אחר סיפור.
ואם אני אהיה יותר ספציפי-" הוא מחווה על הדרקונים שמקועקעים בזרועותיו.
"-אני מחפש את הסיפור שמאחורי אלה. הם חלק ממסורת משפחתית שאני מאמין שהייתה בעלת משמעות בעבר, אבל ברבות השנים היא נשכחה, אני כאן כדי לנסות לגלות מה היא הייתה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 יולי 2017, 16:23

שינה ואשיגה-

שינה בוחנת את זרועותיו של אשיגה, מסתכלת על קעקועיו בעניין. "מהיכן היא? המסורת, אני מתכוונת. " היא אומרת. "אני מניחה כי משפחתך מקורה מכאן, אך היכן בדיוק? "
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 יולי 2017, 16:57

שאנג-רן-
"כול הנערים שעברו את טקס בכפר שלי הלכו בכול אביב למנזר של המאסטר בהרים, להיבחן אולי יתקבלו בתור התלמידים החדשים של המאסטרים. זה היה מפגש של מספר כפרים, וכולנו רצינו להתקבל. אני הבאתי את הנשק בו לחמתי באותה התקופה- מגרפה" הוא אומר, צוחק. "לא התקבלתי, אבל בזכות הכישרון שלי במגרפה נזיר שביקר ממנזר אחר החליט שאם ארצה, אני יכול לבוא ולהיבחן במנזר שלהם. הוא היה רחוק, אבל הלכתי- ושם התקבלתי באמת. לאחרונה הפסקתי להילחם במגרפה, וזו אחת מהסיבות שגרמו לכך שאני צריך לנדוד, האח שאנג-רן" הוא מספר את סיפורו.

צ'אהו וריוסקה-
מידי פעם אנשים מסתכלים לכיוון שלכם, מתעניינים, אבל לא רבים. כמה מהם מתעניינים בכלי הנגינה של צ'אהו, שנפוץ במינקאי, גוקה וממלכות נוספות שמקיימות הרבה קשרים עם הים הפנימי, אך לא נפוץ בכול שאר טיאן שיה.
ריוסקה עצמו מרגיש שיש דווקא מישהו שכן מסתכל עליהם בעניין, אבל הוא לא חושף את עצמו. מעריץ סודי?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2017, 17:09

"מגריפה? איזה מן מנזר זה?" צוחק שאנג-רן. למרות שלמען האמת, פגשתי פעם בעלת פונדק אחת שהיתה יכולה להפיל בריונים בעזרת מטאטא אז הכל אפשרי. לפחות המגריפה חדה. ולמה, אם אני לא מחטט יותר מדי, הפסקת להשתמש בה? " שאנג-רן שואל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2017, 19:08

צ'אהו וריוסקה-
"איפה למדת לנגן?" שואלת צ'אהו את ריוסקה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 יולי 2017, 19:37

ריוסקה ושאנג-רן:
"לא למדתי! זו הפעם הראשונה שאני מחזיק כלי-נגינה בידי!" צוחק ריוסקה, מפסיק את נגינתו לרגע כדי לדבר, והצחוק שלו קורע את רצף התווים של הנבל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 יולי 2017, 19:43

שינה ואשיגה-
"האמת היא שאני לא יודע, משפחתי עברה לאבשלום לפני מספר דורות, ויחד עם משמעות המסורת נשכח גם המקום ממנו היא הגיעה. יש לי כמה רעיונות היכן לחקור אבל כרגע אני חושב שגוקה היא המקום להתחיל לחפש בו, זאת אחת הערים היחידות באיזור שיש לה קשרי מסחר עם אבלשום, וגם אם לא המשפחה שלי לא הגיעה משם עיר מסחר מרכזית היא מקום טוב לחפש מישהוא שיזהה את הסימנים האלה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2017, 19:59

צ'אהו וריוסקה.
"אז עליך ללמוד פעם, יש לך כישרון." אומרת צ'אהו. "המורה שלי היה שמח לתלמיד כמוך." היא מוסיפה. "אם כי כל השירים שהוא מכיר ולימד אותי, מכורם בארצות אחרות."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 יולי 2017, 20:09

פדרון-
"הוא ניסה בגלל זה ללמד אותי להילחם במטה! אבל עם הידיים שלי היה לי הרבה יותר קל. הוא אמר שיש לי ידיים חסונות יחסית למראה שלי, אני חושב שזה בגלל כול מה שעזרתי לאבי כילד בעבודות בחווה" הוא צוחק, "האח שאנג-רן, יצא לך מתישהו להילחם?" הוא שואל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 יולי 2017, 20:12

ריוסקה וצ'אהו:
"אני חושש שאסרב. מיומנותיי נמצאות במקום אחר, ועם מטרה אחרת." עונה ריוסקה וקם ממקומו, מניח את החליל לצידה של צ'אהו. "אשמח לנגן איתך בשנית מתישהו. בינתיים, אשאיר את החליל ברשותך."
ריוסקה קם ויורד מהקרון. הנסיעה עוד ארוכה, ויש עוד אנשים להכיר.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2017, 20:16

צ'אהו מהנהת, שומרת את החליל בתיקה.

היא עוזבת את המקום בו היא נמצאת, מחפשת הזדמנות להפיג את השיעמום של המסע.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 יולי 2017, 20:22

צ'אהו-
את מחפשת לך הזדמנות להפיג את השעמום, וההזדמנות מופיעה מאחוריך. לצערך, זו לא בדיוק הזדמנות מהסוג שרצית.
"כלי נגינה יפה, ילדה" אומרת טווילאקה בעודה מופיעה לידך ממאחורי גבך. לא שמעת אותה אפילו, והיא מחזיקה בידה בקוצץ.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2017, 20:23

"תודה." אומרת צ'אהו בקול חושש, כמעט כמו המילים "אני חושבת" אמורות להצטרף למילה "תודה."

"אפשר לעזור לך איכשהו?"
שלח תגובה