יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2017, 21:29

ריוסקה ושאנג-רן-
"זה למדתי במנזר שלי, האח ריוסקה. אימונים קשים, עבודה משתלמת!" הוא אומר, "אבל אני לא יכול להגיע עוד לרמות של המאסטרים, כי אין בי הבנה. זה למה אני נודד, אני מחפש הבנה" הוא מסביר לך בחיוך.

"למה אתה נודד?"

צ'אהו-
"לוחם בלי מוח הוא לוחם מת, רק לוחם שיודע לחשוב יכול לנצח. אני גם לוחם וגם איש ספר, למרות שאני מבין מהאנשים שראיתי פה את העניין שאתם לא באמת מבינים אנשים שמתמקדים ביותר מנושא אחד" הוא אומר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 יולי 2017, 21:33

ריוסקה ושאנג-רן:
"אני בורח, אח פט-קאן." עונה ריוסקה, "מהעבר? מההווה? מהעתיד? מחובותיי? אני בורח כדי לעולם לא לגלות ממה."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יולי 2017, 21:33

צ'אהו-
"לא אמרתי שאין לך מוח, רק לדעת דברים לא הופך אותך למישהו שמסוגל לחשוב, חוכמה יכולה לבוא בעוד צדדים, המורה שלי פעם שר לי שיר על לוחם גיבור, שידע להביס כל אויב, לא בגלל שהיה לו הכוח להביס אותם, אלא בגלל שידע מה החולשה של כל אויב אותו פגש..." היא עוצרת לרגע. "אני מצטערת, נוכל להתחיל מחדש?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 10 יולי 2017, 21:43

"מעניין מאוד האח הנזיר! אין ספק כי בדרכים נתקלים בסוגים רבים של אנשים. לצד רווח זו אחת הסיבות שאני נודד - לשמוע סיפורים ולהכיר אנשים. האם יש לך סיפורים ממולדתך? או אולי לך יש משהו ריוסקה?" שאנג-רן שואל בהתלהבות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 10 יולי 2017, 21:44

שינה ואשיגה-
"כלל לא." שינה אומרת ברוגע, "ההיסטוריה מורכבת משקרים, אך זוהי חובתנו למצוא את האמת שבה." שינה הולכת לאיטה לצד הקרוואן, לא ממהרת. חרב הקודאצ'י שעל מותנה מתנדנדת בהליכתה, משמיעה קול שקשוק מזדמן. "וסיפורי האגדה עליהם אתה מדבר, במה הם עוזרים? כאשר תעמוד מול מפלצת עליה שמעת רק באגדות, הידע שלך רק יכשיל אותך- מכיוון שהוא שקרי. גרעין האמת הוא הדבר היחיד ששווה, מעין מחט בערימת שחת, אפשר להגיד."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 יולי 2017, 22:11

שניה ואשיגה-
אשיגה מניף את ידו בביטול.
"אני לא טוען כי לא צריך לדעת להבדיל בין אמת ושקר או לתת לאגדה והיסטוריה את אותו הכבוד, אבל סיפור טוב הוא בדיוק כמו שיר איכותי, ציור מעשה ידי אומן או שקיעת השמש על הים, יש לו יופי עם ערך בפני עצמו.
חות מזה-" קולו של אשיגה מרצין מעט "-פעמים רבות אתה יכול ללמוד יותר מהשקרים שאתה שומע, או ממה שאנשים לא רוצים לומר-" מחווה קלה לכיוון שינה "-יותר מאשר מה שכן נאמר. אם ניקח לדוגמה את הסיפור של חמשת הסמוראים, ניתן ללמוד הרבה ממנו לגבי מי שיצר אותו, האנשים שמספרים אותו והערכים שמנחים אותם, גם אם בסיפור עצמו אין חלק גדול של אמת אם בכלל"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 10 יולי 2017, 22:20

שינה ואשיגה
"בזאת אתה צודק." שינה אומרת, "בשם הקיסר, דומני כי לא הצגתי את עצמי עדיין." היא אומרת, מעט מופתעת, אך לא דרושה עין חדה כדי לזהות שהכל היה חלק מתוכניתה. "אני היא שינה הואנג, אצילה מפו-לי. ואתה?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2017, 22:38

צ'אהו-
ירוק העור נאנח, "אני מתנצל, אנשי היבשת הזו קצת הרגיזו אותי בחודש המעט שהייתי כאן" אומר.
הוא מסתכל על צ'אהו, עם טיפה של חשד "את רוצה, כמו האחרים, לבקש לדעת על הגזע שלי, או שיש לך משהו אחר שאת רוצה ממני?" הוא שואל בלי הרבה נימוס.

ריוסקה ושאנג-רן-
"האח קאן" מתקן אותך הנזיר בהיסח הדעת. כינוי לא מגיע אחרי המילה "האח", אתה מבין, אבל לא נראה שהוא מייחס לכך משמעות רבה. הוא מסתכל על ריוסקה גם הוא.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יולי 2017, 22:41

צ'אהו-
"רק קצת חברה." משיבה צ'אהו, "הייתי שמחה לדעת למה אתה מסתכל עלי מידי פעם, אבל אני מרגישה שזה לא נכון שתהיה לבד. אף אחד לא צריך להיות לבד."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 יולי 2017, 23:04

שינה ואשיגה
"אשיגה נוהרי, היסטוריון מהעיר אבשלום וחבר באגודת מגלי הארצות, לשירותך." אשיגה עונה ומחווה את ראשו במה שיכול להיחשב קידה או פשוט מחוות נימוס.
לאחר רגע של שקט הוא פונה שנית לשינה
"אני אבין כמובן אם לא תרצי לדבר עליך, אך האם תוכלי לספר לי מעט על פו-לי? אני חושש כי אני חדש באיזור וכמעט איני יודע דבר על המקום או תושביו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2017, 23:10

צ'אהו-
"את לא רגילה לזה כבר?" שואל חצי האורק "לי יש את המבטים האלו רק חודש ולמרות שאני עדיין מעוצבן, התחלתי להתרגל. חשבתי שאחרי שלמים, את לא אמורה כבר להרגיש בכך".
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יולי 2017, 23:12

צ'אהו
"אבל..." נראה שצ'הו עוצרת לרגע. "סלח לי, אבל אין בי כל חריג, אני כאחת האנשים פה. למה שמישהו ירצה לנעוץ בי מבטים, חוץ מהיופי שלי, כמובן."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2017, 23:19

צ'אהו-
"אל תחמיאי לעצמך" אומר קרוארג, אך יותר כבדיחה מאשר רצינות. "העיניים, צבע העור, אני יודע שיש פה קבוצה של אנשים שזה הצבע עור הטבעי שלהם- אבל אני יכול לזהות את המוצא שלך. היו לי את ההרפתקאות שלי עם פיות בעבר" הוא אומר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 יולי 2017, 23:20

ריוסקה ושאנג-רן:
"לא, אין לי סיפורים לספר." עונה ריוסקה, ההבעה החברותית שלו נעלמת לרגע. "היה נחמד להכירכם! אני מקווה שנתראה פעם נוספת, מתישהו, היכנשהו." הוא מניד בכובעו וקם מהקרון.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יולי 2017, 23:26

צ'אהו
צ'אהו מחמיצה מבט "פיה." היא אומרת בבוז. "אם אתה מנסה לרמות אותי, אז אני אשמח אם תהיה מספיק כנה כדי להגיד את זה. אני בת אנוש, הורי ואחותי הם בני אנוש, אהוב ליבי הינו בן אנוש. ואין לי שום קשר לפיות!" היא אומרת, הביטחון העצמי שלה ברור. "אני הגעתי אליך כדי לתת לך הזדמנות, ואתה רק מוכיח שאתה בדיוק מה שכולם אומרים פה." היא מסתובבת ממנו וצועדת בעצבנות הרחק ממנו, דמעה בודדת זולגת מעיינה
שלח תגובה