הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 אוקטובר 2019, 21:08

צ'אהו
הצג
IN
צ'אהו שותה מן הסאקה, ומרגישה את חושיה מתערפלים, את הלב שלה עוזב אותה. העיניים שלה נעצמות, והעולם הופך לסדרה של צבעים, צורות, תחושות. ומשם, גם הזיכרונות של צ'אהו מתערפלים.

לעתים עיניה נפקחות, היא לא רואה את העטלף שלה בסביבה. היא רואה אוני רבים, צוחקים. היא שותה עוד ועוד מהסאקה, חושיה מתערפלים לחלוטין. עם כול לגימה האוני מריעים. היא נלחמת, מרגישה את הידיים שלה מתמלאות בדם. היא רואה הרמונים של נשים וגברים יפיפיים שמסתכלים עליה במבט מהופנט כמו שלה. היא רואה את האוני רוקדים ריקודים שמערערים את הנפש החיה של העולם.

והיא קנתה אותם, במחיר נשמתה.

OUT
ההרצה עם צ'אהו גם הסתיימה, אבל צ'אהו לא הולכת להיפגש מחדש עם הקבוצה.
גאו-שו
הצג
IN
השביל בו אתה וצ'אהו נתקלתם בדובלינים פנוי, וגאו-שו מצליח לעלות בהצלחה לעיר העליונה.

OUT
עד הסצנה הראשית גם איתך סיימתי את ההרצה. אם תרצה לעשות פעולות שיכולות להסתכם בהודעה יחידה אתה מוזמן.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 אוקטובר 2019, 17:18

ריוסקה:
ספוילר
הצג
"החלטה טובה." נאגאטו מהנהן בראשו ומתקדם אל עבר היציאה. העבודה שלו אצל העכברושים הסתיימה, ועכשיו הוא היה חופשי ללכת אל המרתף של הוואי-לינג ולסיים את משימתו השנייה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 17 אוקטובר 2019, 16:11

אשיגה
ספוילר
הצג
אשיגה נפרד מראשון לקליגאני, מאחל לו הצלחה במלחמות הקרובות. לאחר מכן הוא חוזר לבניין האגודה ומנצל את הזמן שיש לו בחיפוש מידע על היצורים שהוא ראה בקרב מהלכי האפלה, ה"כוהנים". מעבר לכך הוא דואג שהמידע שיש לו לגבי הקרבות והכוחות שישתתפו בהם מועבר לחברי האגודה. את היחידות של חברי האגודה שעומדים לרשותו הוא שולח לרובע עלי הכותרת והגבעול, כשיחידה אחת הוא שומר במבנה של לכת פנסי הנייר בחשש שהצפעים ינסו להשתמש במהומה כדי לתקוף את האגודה.
בפקודות שלו הוא מבהיר שהתפקיד הוא לא להילחם ישירות באף כוח (בייחוד לא בליגה הזהובה) ושהמטרה העיקרית היא לשמור על חייהם של אנשי העיר ולנסות להפחית את הנזק לעיר ולבניינים למינימום.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 19 אוקטובר 2019, 18:33

שינה הואנג
הצג
יאהיסה טאקושו
שינה מרגישה את לבה מתכווץ בחזה, הלהב האדום מנוסה במשחק הזה- המעשים שלו מוכיחים זאת. הדם הטרי, המשרת שמנקה אותו מהחרב, שחרור הלוחמים- כל אלה הדגישו את כוחו של יאהיסה. והאיום הזה בהחלט הצליח. אבל גם אם היא מאוימת, לשינה יש מטרה.

עיניה של שינה ננעצות לרגע בחרב המוכתמת בדם, חרב עצומה שמזכירה לה את חרבו של אביה. באותו היום הגורלי, כשהיא מצאה אותה בידו- מגואלת בדם, במרכז האחוזה השרופה. הזכרון הזה מעניק לה כוח, מזכיר לה את מה שאיבדה- אבל גם את מה שהיא נלחמת להשיג. לינג בחיים, והיא יודעת היכן- אבל לפני שהיא תלך אליו, היא תקיים את ההבטחות שלה ותלחם ביורש, תגן על גוקה מפניו ומפני השקרים שלו.

"השופט טאקושו," שינה מאלצת חיוך על פניה, "לא היה נחוץ להראות לי את הסיבה לכינויך." היא מחווה על המשרת, אך לא מראה סימן לאי הנוחות ששוטפת אותה. "אני מקווה שהגורל הזה הגיע לאדם המסכן."

יוקהאן נציגת ירח
"וודאי." שינה עונה, "אל לנו לנטוש את חובותינו- גם אם הן מוצאות אותנו בזמנים שכאלה. האם תוכלי לספר לי קצת על המקום?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 אוקטובר 2019, 12:08

ריוסקה
הצג
META
גלגל 3 מתוך הבדיקות הבאות, לבחירתך: הבחנה, התחזות, התגנבות, ידע (הנדסה), ידע (מקומי).
אשיגה
הצג
IN
הפקודות של אשיגה נשלחות, ואתה מבלה את שארית היום בחיפוש אחר היצורים בספריה של אגודת מגלי הארצות. אתה לא מוצא אפילו לא רמז לקיומם, וגם לא לשמם של העזובים.
שינה
הצג
IN
יאהיסה טאקושו
"להעניש את האשמים זו חובה המוטלת על השופטים, וזכות למלא את רצון החוק. רצונו של הקיסר, ורצון האלים עצמם גם יחדיו. אך אינני מחפש תהילה בדבר, אלא רק ממלא את תפקידי הצנוע" הוא אומר בפשטות, מחכה ששינה תמשיך לדבר. הוא יודע שהיא באה לבקש דברים, שינה מרגישה את הידיעה במבטו, אבל הוא נותן לה לדבר ראשונה, בין אם להנאה או באמת מאיזשהו כבוד.
יוקהאן נציגת הירח
"אין רבות לספר על מקום שכזה, זהו מקום לבושה ולא לפאר. זהו בית למשוגעים של העיר הזו, אלו שנפשם נפגמה בכאוס הבלתי פוסק והבלתי מתפשר של גוקה- או שהגיעו שבורים ממקום אחר. וכפי שאצילים אחרים מממנים מוסדות שונים בעיר הזו, זהו המוסד אותו אני מטפחת" היא אומרת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 אוקטובר 2019, 18:10

ריוסקה:
ספוילר
הצג
הבחנה: 13+9 = 21
התגנבות: 10+12 = 22
ידע (מקומי): 17+8 = 25
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 21 אוקטובר 2019, 00:06

שינה הואנג
הצג
יאהיסה טאקושו
IN
"האם תפקידם של השופטים הוא להעניש את האשמים, או שמא לשמור על הסדר באמצעות ענישה?" שינה מתיישבת, מאפשרת ליאהיסה להתנשא מעליה, היא יודעת מה מקומה כאן- היא אצילה נמוכת דרג, ללא שום כוח, והיא תצטרך לטפס בדרגות הארגון. אבל זה לא אומר שהיא לא יכולה לדבר עם אלה שמעליה, היא רק צריכה לשים לב לתת להם את הכבוד הראוי להם.
"אני בטוחה שאתה יודע מה עומד לקרות בימים הקרובים, אדוני השופט. האדם שמעז בחוצפתו להשוות את עצמו לקיסר הנצחי עומד לזרוע כאוס בעירך, להתעלם מחוקיה ולהפר את סדרה. באתי לכאן לבקש ממך להניף את להבך האדום כנגדו, לשמור על הסדר, ולהעניש את אלו שיפרו אותו."

"האדם האחרון שהעז לשבת על כס חמשת הדרקונים, ברק פגע בו. אני מציעה לך להצטרף אלי, אלינו, ולהפוך לברק."
META
אני מנסה לגלגל בדיקת ידע (דת) כדי להוסיף סממנים דתיים לשכנוע שלי. לא יודע אם זה ייחשב כהצלחה או ייתן לי בונוס או בכלל יעשה משהו, אבל אגלגל מילא:
19 ידע דת.

מוסיף גם גלגול דיפלומטיה אם צריך: 33

יוקהאן נציגת הירח
IN

"אינני מסכימה. אחרי הכל, העובדה שאת בחרת לטפח את המקום הזה- לדאוג לחלשים ולפגועים, אומרת רבות עליו- ועליך. מדוע בחרת פרויקט שכזה?" שינה שואלת, דוחפת מעט חזק יותר.
META
שכנוע: 26, אם צריך.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוקטובר 2019, 00:13

ריוסקה
הצג
IN
אתה מסתובב מסביב לבאזאר הגדול, מסביב אל המועדון. הסוכנים של שוגון השמש השאירו בעבורך את הכלים האלכימיים, פצצות שיתפוצצו בזמן הנכון, לו רק תשאיר אותם במרחק. אתה מתגנב בשקט אל תוך המועדון של הוואי לינג.

הם חוגגים, כפראים. אתה יכול לראות אפילו את ראשו הערוף של נאגאג'י שמוצג על חנית ליד המדורה שלהם. פראים, רוצחים, מפלצות. הם רוצים אך ורק לגרום לסבל לכול דבר שלא אנושי, לכול דבר שלא יפאר את שמם. אבל המשימה שלך היא במרתפים, שם אתה מתקין את הפצצות.

הם רבים, אלו רק רסיס מהם, אבל יש בעיר הזו הרבה יותר וואי-לינג משצריכים להיות. הפראים הללו הולכים להשתלט על העיר, אם לא יעצרו אותם. אתה יודע שהם יהיו לאחד מהגורמים המכריעים במלחמה שעתידה לבוא, אתה מפחד.

לפני שאתה יוצא, אתה גונב ספר אחד, מתוך המרתף. הוא נמצא בכספת, אבל שנראה שמישהו שכח פתוחה. זהו ספר של התורה המקוללת שלהם, ויש לך הרגשה מוזרה שתוכל להשתמש בספר הזה.

OUT
סיימנו את ההרצה שלנו לכרגע. כחלק מהקרב הסופי, הבסיס של הוואי-לינג יתפוצץ, והמשימה שריוסקה קיבל תושלם.
שינה
הצג
IN
יאהיסה טאקושו
"יש אמרה, שההיסטוריה לנצח חוזרת על עצמה" אומר יאהיסה, צוחק בקול שמעביר בשינה צמרמורת, ואז העיניים הבוערות של יאהיסה טאקושו נחות עליה "מאז שלקחתי מזרע סחלב השמש האגדי, אני מוצא את העובדה הזו אמתית. את מבינה, יקירתי, אני אלא אדם זקן, שלפני זמן השיג ולו טיפה מהצמח האדיר המעניק צעירות ואורך חיים נוסף לזה שייקח אותו לגופו. ואין ספק, הדבר היה ככול הנראה החסד האדיר מכול שיאז'ינג והקיסר הנצחי העניקו לי בכול ימיי" הוא אומר, נותן לשינה לתהות למה הוא העלה את הנושא.

"את רוצה שאהיה ברק בידייך המאמינות, ואני מעריך את האומץ שלך. אני מעריך אומץ בכול אלו שהיום, מאה שנים אחר כך, עדיין מצפים לקיסר האדיר שלנו בכיליון עיניים. כשופט, גיליתי שהרבה פעמים אמונה חזקה בעיקרון של סדר מונעת מאדם מלהיות אשם, והדבר מפחית מכמות העונשים שעלינו לתת- נותן לנו את הזכות להעניש אשמים שראויים לעונש יותר" הוא אומר, ומחייך כשהוא מדבר על ההוצאה להורג. "אני יכול להיות זאת, כפי שהכנסייה של יאז'ינג הייתה לגלגוליו המאוחרים של הקיסר הנצחי, אבל לפני שנעשה זאת, אני רוצה לעשות משהו שקרה לי לפני שהייתי במקום בו אני נמצא היום. מקרה מן העבר, שאבקש להעלות מן המתים כעת."

הוא שותק, מסתובב מסביב לשינה. ככריש הצמא לדם, כנחש הרוצה להכיש אותה, כאריה המשחק עם טרפו.

"אבא שלך, ליידי שינה, רצה לעשות איתי את אותה העסקה, לפני שנים. אני מאמין כי הוא גם השתמש במילים מאוד דומות, אבל הוא נחרד כאשר נתתי לו טעימה ממהות הכוח שלי, אמר שהוא לא זקוק לכוח שכזה. אני מבין מדוע, כמובן, באותה התקופה הייתי מפלצת- חייתי על העוצמה שניתנה לי בידי פרח חיי האלמוות והאל האדיר שלי, ולא ראיתי את ההרס שגרמתי בדרכי. היום אני שונה, אבל אותה העוצמה זורמת בי, ויכולה להיות משומשת לאותן מטרות" הוא אומר.

הוא לוקח את הלהב שהאיש צחצח, מקרב אותו אליו, הלהב האדום זוהר באור השמש "כמובן, את תראי בדיוק את מה שהראיתי לאביך, מה שהפחיד אותו עד כדי כך. והשאלה היא פשוטה, האם תעמדי בזה, או שכמו זיהאו הואנג- גם את תפני מכאן, תחליטי שכוחו של שר הדמים הוא רב מידי בעבורך? וכמובן, אני בטוח כי ילדה בודדה תעריך הזדמנות לראות את אביה, ולו לרגע יחיד" הוא מושיט את הלהב אל שינה.

"תעבירי על הלהב שהרג אלף חוטאים את האצבעות שלך, ותראי את חזונו של האל יאז'ינג דרך מעשיו. תראי את חזון העתיד לטיאן-שיה" הוא אומר, מזמן את שינה.
======
יוקהאן נציגת הירח
"הייתי אומרת שזה בגלל האל שלי. טסוקיו איבד חלק שפיותו מאז שפויומשי הרג אותו, ולאחר שהוא חזר מן המתים, ולכן לעד הוא יהיה קול לאלו שקולם לא נשמע. אבל אני הגעתי אל האל שלי בזכות זה, ולא להפך. לפני כמה שנים, המקום הזה טיפל בי, בטירוף שלי, לפני שהצלחתי להשתחרר מן הטירוף הנורא שאחז בי. כיום, אני חבה את חיי למקום הזה."

שינה לא מבינה מה מישהי כמוה עושה חלק מהלוטוס המנופץ. היא לא יודעת הרבה על יוקהאן נציגת הירח, אבל היא לא נשמעת בכלל כמו החברה הסטנדרטית של הלוטוס המנופץ.
סיימתי את ההרצה עם כולם למעט שינה (שעלינו לקבוע זמן להרצה בשביל לסיים את הסצנה שלה @nextorl), ולכן אני יכול להתחיל לדבר על ההמשך.

בגדול, המשחק הזה מתקרב לסיום. במשך מעל לשנתיים ליוויתם אותי בעולם האדיר הזה של גולאריון, ולמרות שיש לי עוד מחשבות אינסופיות על עלילות אדירות לדמויות שלכם- אני חושב שבשלב הזה לא כדאי להמשיך את המשחק בפורמט הנוכחי שלו. אני אדבר על אפשרות להמשיך, שלא יהיה חשש לאלו שיירצו עדיין לשחק, אבל משחק הפורום של קללת הדרקון יסתיים בקרב על גוקה. ומה שיהיה אחריו יהיה משהו אחר, לאלו שיבחרו להמשיך.

אז, לקראת הסיום, אני ממליץ לכם להכין את הדמויות שלכם לקרב בוס. בהודעה לאחר ההרצה שלי עם שינה יהיו עוד הרבה דברים והפתעות, אבל לכרגע אני אודיע את זה, כי אני יודע שייקח זמן עד שאני אכין את כול מה שאני צריך בשביל להמשיך. אז לכרגע:

כולכם עולים לדרגה 9 מידית
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 אוקטובר 2019, 00:34

שינה
הצג
יאהיסה טאקושו
שינה בוחנת את השופט, מנסה שלא למצמץ, אבל המסיכה שלה נסדקת אל מול מבטו הקנאי. האזכור של אביה גורם לעווית לעבור בפניה כשהיא נלחמת לעצור את עיניה מלדמוע, ואכן מצליחה. הוא יכול לראות את הפחד שלה, את הפגיעות שלה, היא בטוחה בזה. אבל היא לא תבכה, לא בפניו.

"אני אצפה." היא אומרת בקול חלש, "ואחליט בעצמי."
שינה ניגשת קדימה, ומעבירה את אצבעותיה על הלהב האדום.
יוקהאן נציגת הירח
"רבים מהאנשים של גוקה הם כמותם." שינה אומרת ומחווה אל המטופלים, "ברמה זו או אחרת. חלשים, פגיעים, חולים וחסרי ישע. אני מקווה שאת רוצה להגן לא רק על המעורערים בנפשם, אלא גם על אלה שמחוץ לכותלי הבניין הזה." היא משתתקת לרגע, נותנת ליוקהאן לעכל את משמעות המילים.
"היורש השקרי מתכוון לפלוש לעיר, לכבוש אותה. הוא לא מתעניין בחייהם של האנשים, הוא לא מתעניין בהשלכות של מעשיו. הוא רוצה את הכס, את העיר, והוא מתכנן להשתמש בגופותיהם של האנשים כמדרגות אל האוצר. האם אוכל לסמוך עליך, להגן על האיזור הזה- שנראה פגיע יותר מכל איזור אחר בגוקה? אני לא מבקשת ממך להלחם, אלא רק להגן על האנשים- אלו שלך, ואלו שלא."

Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוקטובר 2019, 17:44

שינה
הצג
IN
יאהיסה טאקושו
כאשר שינה מעבירה את האצבעות על הלהב האדום, למרות שהיא לא נוגעת בשום נקודה חדה היא מרגישה את החדות של הלהב עוברת דרכה. כאילו אפילו נגיעה קלה בו חותכת אותה מבפנים. והיא מרגישה את הנשמות, נשמות של אלף חוטאים, בתוך הלהב.

היא פוקחת את עיניה במקום אחר, בזמן אחר.

היא נמצאת בארץ מרוחקת מהבית שלה, מוקפת במפלים אדירים, על פגודה קטנה השוכנת בעמק שבין ההרים היפייפיים. הפגודה נראית כמו המקום האידיאלי על מנת ליהנות מהנוף המדהים של המקום, כאשר הציפורים האקזוטיות מתעופפות באוויר ושרות את השיר שלהן.
אישה לבושה בקימונו לבן בעל פסים זהובים עומדת שם, מתפעלת מן היופי של הארץ הזו. דטאנג-מא, שינה יודעת בדרך מוזרה. היופי של המדינה הזו הוא מושא לשירים רבים ואינסופיים. האישה מסתכלת, נושמת לרווחה, כאשר מאחוריה מופיע האיש הלבוש בבגדים שחורים-אדומים.
"ליידי אלאנה לין, הכנסייה של יאז'ינג מוצאת אותך חוטאת בכיבוש הארץ הזו ובשריפת הכפרים של יושבי האדמה. המטבעות שלהם הספיקו בשביל לדרוש את הדין שלך" אומר האיש. האישה מסתובבת, מסתכלת על הנינג'ה. "כרגיל, אנשיו של שר הדמים, מלאי דו פרצופיות כרגיל. והאין זהו אותו הקיסר שבעבורו אתם עובדים שביקש ממני לבצע את הדברים הללו? שביקש מהצבא שלי להסתער בכול כוחו על מנת לכבוש את הארץ בעבורו?"
הנינג'ה האנושי לא מתעניין בפירוש, הוא מחייך ברשעות. היא נמצאה אשמה, ועל כך, הוא זוכה לבצע את הדין. הפגודה השקטה והקטנה נצבעת בדמה של ליידי אלאנה לין.

המקום אחר, הסיטואציה אחרת. שינה עומדת במערה אדירה. למולה, דרקון קיסרי צעיר, צבוע בצבעים ירוקים בוהקים. דרקון יער, היא מזהה מהלימודים שלה. הדרקון האדיר קם ממרבצו, מסתכל בזעם. "אתם מעזים לערער על כוחי? לערער על שמי? האדמה הזו ניתנה לדרקונים עצמם, ואנחנו נשלוט בה לעד" הוא אומר.
"אתם תיכננתם להרוג אותו, את הדרקון שאיבד את שפיותו. הוא ידע זאת, הוא שלח אותנו."
"הנבואות שלו שקריות, החזיונות שלו נוראיים. השבט שהוא מנהיג, הנינג'ות הללו, עוד ישמידו את כול שהם יגעו בו. הדרקונים הקיסריים לעולם לא יאשרו ליצור שמוחו טמא להתקיים. ואין להובגובלין נמוך כמוך את הזכות להתערב."
המתנקש האוחז בלהב האדום מניד בראשו. "המשפט בוצע, האשם נמצא, וכעת, הדם יישפך בעבור שר הדמים."

האחרון, הזיכרון כול כך מוכר. אחוזה מוכרת, חצר מוכרת, ארץ ישנה. זוהי עיר הבירה, פו לי. זוהי האחוזה של בית הואנג.
האיש המבוגר עומד שם, שינה לא מזהה אותו. אבל הוא הראשון שמסתכל בעיניו של המתנקש שבא אליו. הוא עומד שם בשקט, לא נלחם, לא מתנגד.
"השוגון הואנג, הראשון לשמו. האיש שהציל את הקיסר הנצחי ממוות. אני מתנצל, למרות כול מעשיך, המשפט מצא אותך אשם. המעשים שעשית כנגד בתי האצולה האחרים, שקטים ככול שיהיו, לא נעלמו מעינו של השופט" אומר המתנקש, הפעם חצי-אלף.
הואנג מסתכל קדימה. "הכול עשיתי בשביל להגן על ביתי, הכול עשיתי בשביל לזכור. כעת, נילחם" הוא אמר ושלף את הקאטאנה שלו. קאטאנה ששינה ראתה בידיים של אביה.
הלהב האדום בהק תחת החמה היוקדת.
הקרב היה קצר, ואכזרי, אפילו השוגון הואנג לא יכל לכוחו של הלהב.

שינה מרגישה את העיניים שלה כואבות, את הלב שלה פועם בחוזקה, ואז היא שומעת את הקול מתוך המתכת.

"אני הוא השופט, אני הוא הדין. אני הלהב בו את נוגעת. אני יכול לקרוא את דמך, את עברך, את כול הקשרים הקטנים בין הבית שלי לבית שלך. אני יכול להראות לך את מה שהלב שלך רוצה לראות. אבל לפני זה, אני צריך שתסייעי לי- בלהביא את הדין לחוטא חמקמק" אומר הקול, שחותך באוזניים של שינה כמו סכין.

=========
יוקהאן נציגת-הירח
"לא, זהו לא תפקידי" אומרת יוקהאן בפשטות.
"אני אגן על האנשים שלי, אבל בדרך אחרת. מחר עם שחר, שרשרת ספינות תצא מן העיר הזו, נושאת איתה את כול אלו שעוד זקוקים לנו. החיילים שלי יהיו עליה, ביחד עם כול נציג מהמסדר המקודש שלי שאיננו חבר עם ארגון אחר בעיר. זהו לא הקרב שלנו, לצערי, זהו הקרב של אחרים. אני מתנצלת אם קיווית למצוא בי לוחמת, אבל אינני מסוגלת לצפות במקום הזה נשרף אל היסוד עם האנשים ששנים על גבי שנים טיפלנו ועזרנו להם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 אוקטובר 2019, 20:56

שינה
הצג
יאהיסה טאקושו

"הראה לי מיהו החוטא, ואתן לך את תשובתי." שינה עונה, לבה עודנו הומה בחזה. לראות את השוגון, האב המייסד של ביתה נהרג על ידי מתנקש, זהו מראה קשה, ומחשבתה נודדת לרגע אחד אל העלמה נוהו ולפחד שלה ממתנקשים.
"אך אם תרצה את עזרתי, אבקש ממך דבר אחד- בנוסף לעזרתך בקרב הממשמש ובא. אל תשלח את מתנקשיך כנגד העלמה לואונג נוהו. אם יש לנו עסקה, אצפה ואקשיב לבקשתך." היא אומרת, מסדירה את נשימתה בכוח רצונה. היא יודעת שמדובר בדבר טיפשי, בתנאי שייתכן ויפגע בכל מה שהביקור שלה כאן נועד להשיג, אך היא לא יכולה לעצור את עצמה. לואונג נוהו היא אולי נאיבית, אך היא אדם טוב- ושינה יודעת שהיא צריכה אנשים טובים לצידה. ואם חברתה החדשה מפחדת ממתנקשים, שינה יכולה לכל הפחות לוודא שאלו לא יהיו מתנקשיו של אל הדמים שהיא צריכה לפחוד מהם.

יוקהאן נציגת הירח
"אני מודה שאני מאוכזבת," שינה עונה לאחר רגע של דממה, "אך אין דבר. אם כך, אבקש ממך טובה אחרת- דברי עם זי ניו, ידידך, אשמח אם תוכלי להגיד עלי מילה טובה." היא מחייכת, זוהי הייתה המטרה שלה מההתחלה.
META
שינה משתמשת ביכולת מילה שקטה, ויוקהאן יכולה פעם אחת ב24 השעות הקרובות לגלגל דיפלומטיה כאילו יש לה 6 רמות בה ותוסף של 1ק6 לגלגול.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוקטובר 2019, 21:07

שינה
הצג
IN
יאהיסה טאקושו
החרב לא נראית מרוצה, ויאהיסה מחייך. "נראה שאתם כבר מדברים, כמה טוב לראות שלא ברחת עדיין. החרב לא הייתה מרוצה לו הייתי נותן לה לדבר עם אדם חלש אופי" הוא אומר.
"החוטא, הראוי למוות. את מכירה אותו, אבל הוא איננו חשוב, לא כמו הכוח שאנשיו של הבעלים שלי, ואני, מסוגלים להעניק לך" אומר הלהב דרך מחשבותיה של שינה, שוב היא מרגישה כאילו זה חותך דרך ראשה.
"לאו ריי, זה האיש שבדמו אני חושק."

יוקהאן נציגת-הירח
היא מהנהנת, אבל נראית מבולבלת. "ומה תרצי שאומר לזי ניו? הוא לא נוטה להתעסק בענייני האצילים, הוא יותר איש שקשור לעסקי המסחר של העיר הזו" היא אומרת, נראית חושדת במניעיה של שינה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 אוקטובר 2019, 21:23

ספוילר
הצג
יאהיסה טאקושו

"ומהם הפשעים בהם הוא מואשם?" שינה שואלת את החרב, היא לא רוצה להרוג אותו- גם לא בשביל כוחן של הנינג'ות הללו, אך לכל הפחות היא תשיג מידע מהן.
יוקהאן נציגת הירח
"אני אשאיר את זה לבחירתך." היא מחייכת, "אך בסופו של דבר- אשמח אם תוכלי להשאיר עליו רושם טוב לגבי."
META
דיפלומטיה- 20 טבעי! סה"כ 41 עם קוביית השראה :D
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוקטובר 2019, 21:40

שינה
הצג
IN
יאהיסה טאקושו
"חתירה כנגד הסדר בניסיון לעודד מרד, ניסיון לרצח, הפצת בושתה של שליטת העיר." אומרת החרב, שוב בקול המחריד, שוב בכאב הנוגע בראשה. שינה מבינה שלאו ריי לא היה שקט מספיק, הוא מבין גם הוא באיזה צד הוא צריך להיות בקרב על גוקה. אבל אם שינה תסכים, תיתן את האופציה למותו, היא תוכל לקבל תשובות... תשובות שאחריהן היא הלכה מהיום בו היא ראתה את ביתה נשרף ואת משפחתה אובדת בלהבות.
======
יוקהאן נציגת-הירח
"אדאג לכך" אומרת יוקהאן, מסכימה לדבריה של שינה. בתקווה, הדבר יסגור את העסקה בין הליגה הזהובה לקבוצה שלהם, העסקה שתוכל להציל את גוקה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 אוקטובר 2019, 21:53

שינה
הצג
יאהיסה טאקושו
שינה חושבת זמן מה. על צדם האחד של המאזניים מונחים חייו של לאו-ריי, אדם שטובת העיר עומדת לנגד עיניו וניסה לרצוח את הליידי נאי-יאן פיי, דבר ששינה הבטיחה לעשות בעצמה בתמורה לתמיכתה של הליגה. הוא יכול להוות בן ברית שימושי, והיא יכולה ללמוד מהניסיון הקודם שלו.

על צדם השני של המאזניים, מונח המידע. אך איזה מידע זה יהיה? החרב אומרת שמדובר במידע ששינה רוצה, אך לא סיפרה לה מהו. זהו הימור, ובכל יום אחר- שינה הייתה לוקחת את ההימור הזה. אבל בימים האחרונים, היא השיגה מידע. היא השיגה מידע על אחיה, על היכן הוא נמצא, וכרגע- היא צריכה להתמקד בו. רק לאחר שהוא יהיה בטוח היא תוכל לגלות מה באמת קרה שם, לגלות מה ההובגובלינים עשו על אדמות ביתה.

"אני אדחה את הצעתכם הנדיבה, אחרי הכל." שינה עונה ומניחה את החרב, "נאי-יאן-פיי היא אישה מכובדת ומעוררת השראה, אך היא אכן טיפשה. וזה רק הוגן שגם האנשים ידעו זאת- כיצד היא מתמרנת באופן כה מגושם בין שני כוחות נגדיים. וכיצד העיר עצמה משלמת את המחיר. אינני רואה דבר שגוי במה שלאו ריי עשה, ועל כן, אני לא מוכנה לקבל את השיפוט שלכם."

יוקהאן נציגת הירח
"אני מודה לך, ומאחלת לך שיט נעים." שינה אומרת והולכת משם. הזמן קצר, והמלאכה מרובה.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה