ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 אוגוסט 2019, 16:22

ריוסקה:
ספוילרהצג
יוזמה: 18+3 = 21
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 13 אוגוסט 2019, 20:20

שינג-שי
ספוילרהצג
שינג די משוכנע בכך שהאויב נלחם בו מרחוק, אבל אין לו כל דרך למצוא אותו. לפיכך הוא מחליט שזה הזמן לנסיגה טקטית בתקווה למצוא מקום טוב יותר. הוא משנה צורה לשועל ומתחיל לרוץ אל עבר קצה הסמטה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 אוגוסט 2019, 21:13

ספוילרהצג
IN
אשיגה משתמש שנית בכוח המסיכה ומנסה להשיג מידע ספציפי יותר הפעם לגבי הזקנים הוואיאנגים שאולי יוכלו לספ]ק לו מידע בנוגע להיסטורית הקעקועים שלו.

META
נסיון להפוך את זה לקצת יותר סביר, מגלגל את כל הקוביות ביחד ומשתמש בממוצע
מרתוס גלגל 6d20+66 וקיבל תוצאה סופית של 134:
1, 18, 17, 11, 10, 11

מרתוס גלגל 6d4 וקיבל תוצאה סופית של 11:
1, 3, 2, 1, 2, 2

134/6=22.3
11/6=1.8
בממוצע, למרות שה1 הטבעי די הוריד לי אותו ביחד לשאר.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 אוגוסט 2019, 03:13

צ'אהוהצג
IN
"עצה בנוגע למה?" שואל האיש, נראה שבכלל לא מבין את הבעייתיות שבסיטואציה. נראה שהחיבור דרך המורה שלכם הוא בעבורו חיבור עמוק יותר ממה שההיכרות שלכם הייתה אמורה להכתיב.
ריוסקההצג
IN
הצללים מלאי העיניים רוקדים מסביבך, אבל אתה מצליח להבין בנקודה בה העיניים מרוכזות יותר ובכמות רבה יותר. אתה מוכן להילחם, ואתה מצליח להגיב מהר יותר מאלפי היצורים לסיטואציה הקרבית הזו.

META
אתה מתחיל.
שינג-שיהצג
IN
לצידך רצים זוג שועלי צללים קטנים המתקדמים איתך. אתה מצפה להתקפה שתגיע, אבל דבר אינו מגיע. עם זאת, תצטרך לחזור באותה הדרך בה באת, ואתה לא יודע כמה רחוק האויב שלך יעקוב אחריך- והאם הוא רואה אותך בכלל כרגע. מתי תוכל להרגיש בטוח מפניו?
אשיגההצג
META
הצעה למכאניקה חלופית, לאחר מחשבה מרובה.
יש לך 4 גלגולים להשתמש בהם בכול פעם שאתה משתמש בכוחה של המסכה. בכול גלגול, אתה יכול לבחור להתמקד ולנסות לשמוע דברים אחרים מהעיר. כול המידע שאתה משיג הוא מידע מאנשים ואירועים שהתרחשו בעיר, ושום מידע מעבר לכך לא יכול להתגלות. בכול גלגול, אתה יכול לבחור באיזו לאיזו מיומנות ממיומנויות הידע תרצה להגביל את הגלגול (שכפי הלחש, נותר גלגול תפיסה)- וכך המידע שתקבל יהיה בנושא המתאים.

ההגבלות הן כך: הגלגול הראשון תמיד חייב להיות מקביל לגלגול ידע (מקומי), אתה יכול לגלגל מספר פעמים גלגולים המקבילים לאותה המיומנות- כול פעם בעבור גלגול- וכך אתה יכול להשתמש בתוצאה הגבוהה מבין הגלגולים, בכול פעם שאתה מגלגל בדיקה שמקבילה למיומנות שאינה ידע (מקומי) אתה סובל ממחסר 5- לגלגול שלך.

נשמע לך מקובל? אם כן, אשמח שתגלגל עכשיו כניסיון ראשון לכך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אוגוסט 2019, 22:46

צ'אהיו
ספוילרהצג
"המצב, החיים שלי... הדברים הרגילים" היא אומרת, "אני לא בטוח שהם מתקדמים בקצב שהם אמורים להתקדם, או למקום שהם אמורים להתקדם"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 אוגוסט 2019, 00:21

צ'אהוהצג
IN
"אני לא סבסטיאן, את תצטרכי להיות יותר ספציפית" אומר לך האיש, תלמיד כמוך. אולי החוויות שלו לימדו אותו שיעור או שניים בחיים, אבל הוא לא קיבל מעולם שיעור בלהיות מורה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוגוסט 2019, 00:49

צ'האיו
ספוילרהצג
"מישהו קרוב שיקר לי, הוא אמר שזה היה בגלל שהוא האמין שזו הדרך היחידה שלנו להיות ביחד, אבל ברגע שהוא הבין שאני לא מאמינה באידאילוגיה שלו, הוא נטש אותי." היא מסבירה. "אני חושבת שהוא בחר ביורש על פני."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 18 אוגוסט 2019, 09:39

אשיגה
ספוילרהצג
הזקנים הוואיאנגים
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 14:
3

הזקנים הוואיאנגים
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 31:
20

אגודת הצפעים (מעשיהם בעיר, ספציפית)
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 18:
7

אגודת הצפעים (מעשיהם בעיר, ספציפית)
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 21:
10
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 אוגוסט 2019, 22:22

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה מרים את חרבו מולו, ותוקע את רגליו במקום תוך כדי שהוא משקיע את כל מאמציו בריכוז. הוא לא ידע היכן הוא, הוא לא ידע לאן הם רצו, והוא לא ידע מה היצורים האלו, או מה הם רוצים ממנו. הוא לא ידע כלום על הסיטואציה הנוכחית. אך הוא לא פחד. פחד גרם לתגובותיו להאט, והוא לא יכל להרשות זאת לעצמו. פחד אפשר לבטל באחת משתי דרכים: אומץ, או טירוף. אך מתחת למסיכה האזרחית שלו, לנאגאטו הייתה דרך שלישית: להימנע מדימיון.
עצור, התרכז, הבט, זכור. שים לב לכל פרט, תעד את כל אשר מולך, למד על אויבך, שתול רגליו באדמה והתקדם הרחק מהאויב אשר רץ לכיוונך ושותל את התקדמותו.

הוא לא ידע מה היצורים הללו היו, או אם בכלל יכל לפגוע בהם, ועל כן הוא עמד, ותוך כדי התקדם הרחק הלאה.

META
הגנה מלאה עד הסוף התור הבא.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 18 אוגוסט 2019, 23:25

שינג-שי
ספוילרהצג
היופי בשינוי צורה, שינג חושב לעצמו, הוא שאפשר לבלבל כמעט כל יריב אם עובדים מספיק מהר. הוא חוזר בדרך ממנה הוא הגיע ומחפש מבנה אליו יוכל להיכנס. הוא לא נע בצורה מסודרת אלא באופן חצי רנדומלי, בוחר רחובות בצורה כזו שהקו שלו לא ישיר אלא עקיף מאוד.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוגוסט 2019, 18:26

צ'אהוהצג
IN
"היורש... נשמע שאת עמוק בפוליטיקה המקומית. וזה מסוכן בזמנים כמו אלו. את צריכה עזרה, זה ברור לי, אבל מה יוצא לי מזה? למה לי לסכן את החיים שלי בעבורך?" הוא משנה את הטון שלו, פתאום מחליט להתנתק מהשיחה האישית, החשד שצ'אהו צריכה ממנו משהו גורמת לו להגיב בכיוון שצ'אהו לא הייתה רוצה.
אשיגההצג
IN
אתה שומע את הקולות של העיר, את הלחישות שעוברות דרך החומות של גוקה.

הזקנים הוואיאנגים, השיחות עליהם קורות בשפה הוואיאנגית לרוב, ולכן אתה שומע עליהם מעט. אבל אתה מצליח לשמוע עליהם, ממה שאתה חושד שהוא מתנקש, אולי אפילו מתנקש בשירות היורש האחרון. הם מדברים על הזקנים הוואיאנגים כדמויות כמעט מיתיות בעיר, בעלי מקום ענק בחברה הוואיאנגית המקומית שבני אדם כמעט לא מבינים. הם נחבאים בשכונות הסודיות של הוואיאנגים, שנמצאות בין הרחובות של העיר, במקומות שרק ההגעה אליהם דורשת התגברות על אשליות. האשליות לכאורה חלשות יותר מעיר תחתית, בגלל שהוואיאנגים שונאים את השמש יותר משהם שונאים את המעמקים. וכפרט מידע אחרון, אתה שומע שהזקנים דחו את היורש האחרון, משיחה קצרה שרובה מתנהלת בקודים אבל שחבריה לא עוקבים באדיקות מספקת אחרי קודי הדיבור שנועדו להסתיר את השיחה הזו בדיוק, אתה מבין שלפחות אחד מסוכני היורש כבר הגיע אל הזקנים הוואיאנגים, ונשלח בבושת פנים.

על אגודת הצפעים לעומת זאת אתה שומע הרבה פחות. נראה שהם לאחרונה שומרים על פרופיל נמוך, רק נראים מידי פעם בשוק תחתית מוכרים משהו לא חוקי כזה או אחר. אגודת מגלי הארצות מחפשים אותם, זאת אתה מגלה, ואתה מניח שהם נמצאים כרגע באיסוף של המשאבים שלהם מחדש. שוב, אתה שומע על הקשר בין הליגה הזהובה אל אגודת הצפעים, אך אתה לא מצליח להצביע על מקור מדויק אל הקשר הזה.
ריוסקההצג
IN
היצורים מסתערים עליך. כמו נחיל של צללים, שמקיף אותך. אתה מרגיש את העצמות של שלך נחתכות. אתה מרגיש את הבשר שלך נקרע, ומבין הצללים אתה שומע "בשר מן האור, בשר מן האור!" בשם שמאות יצורים צוהלים על הדבר בו זמנית.

META
התקפות כנגד ריוסקה
התקפת נחיל: אתה סופג 14 נזק חודר. הנחיל נמצא בשטח שלך.
שינג-שיהצג
META
גלגל התגנבות.
IN
אתה ממשיך לרוץ, אבל אתה לא תוכל לדעת עם הצלחת. החשש שמישהו יגלה את שינוי הצורה שלך וימשיך לעקוב עדיין נמצא שם, כאשר האויב בלתי נראה אתה לא יכול להיות בטוח וצריך רק לסמוך על תחושת הבטן שלך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוגוסט 2019, 18:27

צ'אהו
ספוילרהצג
"אתה לא." עונה צ'אהיו וקמה ממקוה, קדה לפניו. "אני מצטערת, בזבזתי לך יותר מידי זמן, אם תשמע במקרה מסבסטיאן תגיד לו שאני מחפשת אותו." היא קדה שוב ופונה לצאת
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוגוסט 2019, 18:53

צ'אהוהצג
IN
הוא סוגר את הדלת מאחוריו.

לאחר כמה רגעים, הלא-קיטסונה מופיעה לידך, הפעם לא מסתירה את זה שהיא הייתה בלתי נראית. "הרחתי שבאת לכאן" היא אומרת בצורה שגורמת לך לצמרמורת קלה, למרות שלא נראה שהיא הבינה שהיא עוררה בך רגש שכזה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 22 אוגוסט 2019, 19:17

אשיגה
ספוילרהצג
הצלחתי לגלות משהו על איך ניתן ליצור איתם קשר/למצוא אותם, או רק שבעיר התחתית יש סיכוי קצת יותר גבוה (אם אני בכלל אמצע דרך למצוא ולהתגבר על האשליות)?
אגב, מכיוון שההבחנה בין יד מקומי לידע דתי/מאגי יכולה להיות קצת מעורפלת, ואני בכל מקרה משתמש בתפיסה, נראה לי עדיף שאני פשוט אגלגל ואתה תחליט מה הד"ק לפי כמה הידע קשור לעיר. (אני מניח שלקבל ידע על הקיסר הנצחי יהיה יותר קל מלהשיג מידע על מוראדין)
נערך לאחרונה על ידי מרתוס ב 22 אוגוסט 2019, 19:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוגוסט 2019, 19:19

אשיגההצג
IN
אתה שומע כי רק וואיאנגי יוכל לקחת אותך אל הזקנים הוואיאנגים.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה