ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 מאי 2019, 17:41

IN
באישון לילה, הצל מטיאן שיה ונאגאטו מאספים את הקבוצה הקטנה שלכם. אתם כולכם מתאספים בחדר אחד, לא בטוחים למה לצפות, מסתכלים על השניים שקראו לכם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 24 מאי 2019, 16:24

מהמעט שרואים, קשה לדעת מה הגזע המדויק של הצל - צורתו הכללית אנושית, גובהו ממוצע ומסיכה שחורה מכסה את פניו פרט לעיניו הזהובות. בגדיו שחורים לחלוטין ולא נראה כי הוא חמוש. "ברכות. סמוראי?" הוא אומר בקצרה ומחווה לנאגאטו לדבר.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 מאי 2019, 22:44

אשיגה מסתכל על ארבעת האנשים האחרים בחדר, שלושת הפרצופים שהוא מזהה והאחד שהוא לא.
"אולי כדאי שנסכים על איזשהו סימן כדי לזהות אחד את השני. אני מתחיל להתעייף מלנסות לזהות כל פעם עם מי אני מדבר."
אשיגה נשמע קצר רוח ועייף וקורי השינה עדיין בעיניו.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 מאי 2019, 09:48

נאגאטו אינו לובש את השריון שלו, ועל כן קל לזהות אותו, מכיוון שהוא נראה זהה לגמרי לריוסקה, מלבד ההבעה הקרה והרצינית שעל פניו.
"ארקאנה היא לוחמת עצמאית אשר נלחמת בליגה הזהובה ובכל ארגון אחר שחושב שיש לו תביעה על כוח בעיר. פגשנו אותה שלשום בלילה, נלחמת מול שלושה שדים. הקטאנה הזו הייתה שייכת לאחד מהם."
נאגאטו מראה את הקטאנה של הליגה הזהובה שחגר לצד הקטאנה שלו, וגם את חליפת הנינג'ה שלקח מאחד השדים.
"היא קוראת לעזרת כולנו הפעם, אם תחליטו להיענות. אין בן-ברית טוב ממנה בעיר."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 מאי 2019, 10:55

"אל תסב אותנו סחור-סחור," אומרת צ'אהיו, "פשוט תגיד לנו מה העזרה שהיא מבקשת. ונחליט לפי טיב הפעולה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 מאי 2019, 06:41

"אילו היה לי את המידע הזה, הייתי מתחיל איתו." עונה לה נאגאטו, "אך איני יודע. היא מבקשת את עזרתנו. איני סומך עליה, אך היא נלחמת נגד הליגה הזהובה ומתנגדת ליורש. אני רוצה אותה תומכת בי כאשר הזמן יגיע. זוהי הבחירה שלכם אם לבוא או לא, אך אני מניח שהיא תסביר את עצמה אם תבחרו להגיע גם כן."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 מאי 2019, 16:17

"אני אבוא" אומרת צ'אהיו, "לפחות כדי לשמוע"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 28 מאי 2019, 18:01

אישגה פותח את פיו כדי לומר משהו ואז מתחרט, חושב לרגע, ולבסוף אומר בפשטות- "אני אצטרף אליכם."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 מאי 2019, 21:46

OUT
אני מריץ.

IN
הערב כבר הופך ללילה כאשר אתם עוזבים את הפונדק, כול אחד מכוסה במעטה משלו על מנת להסתיר את זהותכם, לכיוון המקום שנאגאטו והצל מרגישים כחלק מההודעה המנטלית שנשלחה להם.

המקום ממוקם באזור בעיר בשם סמטאות הלשון המצולקת. אזור פחות יציב בגוקה, שנסתר מרוב רחובות העיר. מתחבאים בו אנשים מגזעים שונים, אתם מסוגלים לראות במעומעם כמה אנשים בעלי מאפיינים חתוליים עוברים אתכם בעודכם מתקדמים, והשמועות מספרות שהרבה פושעים מסתתרים במקום הזה. אין כאן תושבים מקוריים של העיר, והדבר היחיד שמעניין באזור הוא סוחרי המידע שלו. ועם זאת, אתם מוצאים את עצמכם מתהלכים כאן בלילה, במזל רק לא נתקלים בשום מישהו שלא מרוצה מן החיטוט שלכם במקום.

הנקודה היא בניין מתפורר בעיצוב גוקה קלאסי, עם פסלי אבן בראשו. הבניין כבר בקושי שמיש, אבל נראה שעדיין לא הפך לחורבה בה חסרי הבית ישנים- למרות שהוא בדרך לכך. דלת שחורה עשוית עץ מונעת את כניסתכם, אבל אתם מסוגלים פשוט לעבור בה בקלות, נאגאטו והצל מרגישים שניהם את העובדה שבדלת הזו אין שום מנעול.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 מאי 2019, 22:31

נאגאטו מוביל את הדרך, ונכנס ראשון בדלת, פותח אותה עבור האחרים והולך עמוק יותר אל תוך הבניין.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 29 מאי 2019, 08:45

IN
בפנים, המקום חשוך לחלוטין. האור שאתם רואים מבחוץ מאיר פסלים מוזרים שמדמים דמויות שונות מהעיר, כמו אלו שהיו על גג הבניין. דרקונים טיאניים, שדים, שטנים וקיסרים שונים, נראה שזו הייתה תערוכת פסלים עתיקה לפני שהוא ננטש.

אתם מתקדמים בשקט, עד שאתם מגיעים לדלת אבן גדולה שעליה חרוטות שתי אותיות טיאניות שכול אחת מהן מסמנת מילים אחרות. השמאלית אומרת "הרס", והימנית אומרת "עתיד". הן כתובות במקביל זו לזו, כשני הקצוות השונים על מדד.

על האדמה, ישנם חמישה עיגולים מונמכים על האדמה שנראה שכול אחד מהם תואם לפסל, וישנם חמישה פסלים שממוקמים קרוב במיוחד לדלת. הפסלים הם פסל של אוני- שד טיאני, של של דרקון קיסרי, פסל של סמוראי, פסל של קיסר (אחד שנוצר כדי לא להתייחס לאף קיסר ספציפי) ולסיום פסל איש פשוט, דיג.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 07 יוני 2019, 14:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 יוני 2019, 22:58

"זו בדיחה בטעם רע..." אומר נאגאטו וניגש אל הפסל של הסמוראי, מנסה לבחון אותו מקרוב ואת העיגול שלרגליו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יוני 2019, 16:00

פסל הסמוראי לא נראה בעל מאפיינים מיוחדים. הסמוראי הוא ככול הנראה ממוצא טיאן שו, לובש שריון דו-מארו ומחזיק בחרב אבן שנועדה לדמות קאטאנה. העיגולים שקרובים אליו נראים פשוט כאילו הם מתאימים לפסלים, אף אחד מהעיגולים לא נראה מיוחד או שהפסלים במכוון ניצבו קרוב יותר לעיגול כזה או אחר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יוני 2019, 16:06

"תנסה לראות אם אתה מצליח להכניס את הפסל לתוך המעגל" אומרת צ'אהיו. "מנסה לעשות אותו דבר עם הפסל שלידה"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 04 יוני 2019, 23:25

שינה בוחנת את הפסלים, המעגלים, והדלת. היא לא מרוצה במיוחד מהחידה הזו- לא כשהשינה שלה הופרעה בשבילה. עדיין, חידה היא חידה- הזדמנות לתרגל את המוח.

"האם ארקאנה הזו ידועה בחידות שהיא מציבה בפני האנשים שהיא מזמינה לעזרתה?" שינה שואלת בזמן שהיא מעבירה את ידה על דלת האבן.
"תהרסו את הפסלים."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה