הרישום למנחים לדרקוניקון 2019 נפתח!
אוהבים להנחות? רוצים לנסות הרפתקאות חדשות או להריץ שיטה מיוחדת? הצטרפו למנחים האלופים של דרקוניקון, בין אם אתם ותיקים או שזו פעם ראשונה שתנחו בכנס - יש לנו גם הרפתקאות מוכנות. פרטים ותשובות לשאלות בנושא דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 מאי 2019, 21:46

"היורש לא שבר את הדרך הזהובה" אשיגה מתקן את צ'אהו.
"לפחות לא בכוונה, הדרך נשברה ברגע שהוא נגע בעתק, ככל הנראה כחלק מהנסיון של העתק לברוח."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 מאי 2019, 21:51

"שמעת מה הוא אמר בנשף, גם אם הוא עשה זאת בטעות, הוא בחר להגן עלינו בכוונה, היה עליו להגן על האחרים גם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 44

שליחה על ידי Nextorl » 02 מאי 2019, 22:46

"היורש הוא שקרן." שינה אומרת בבוטות, "אסור לך להאמין לשום מילה שלו. הוא אמר שהדרך נהרסה על ידי העתק, אבל סביר יותר שהוא הרס את הדרך בעצמו, בניסיון להשמיד כל עד ראייה. הוא קורא לעצמו היורש האחרון, אומר שהוא היורש לאימפריה הגדולה של לנג-ווא. בפועל, הוא משחד כנופיות גנבים שיעבדו תחתיו, ובכך משתלט על העולם התחתון. הוא פורץ, גונב עתקים מכל רחבי הממלכה.

ישנן שתי סיבות לחבוש מסיכה, רבותי. הראשונה, כפי ששומר ראשי הראה מקודם, היא כדי לאיים. סמוראים רבים לובשים מסיכות שדים על מנת להפיח מורא בלב אויביהם.
הסיבה השנייה היא אנונימיות. היורש לא רוצה שנדע מי הוא. הוא לא רוצה שנכיר את פניו. כדי שלאחר שהוא יסיים עם אימפריות הדרקון, הוא יוכל לחמוק בין ההמון ולהשאיר אותנו לסבל שהבאנו על עצמנו."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 מאי 2019, 22:50

"הדברים האלה ברורים לי שינה." אומרת צ'אהיו, "אני כמעט הנחתי שמי שחבש את המסיכה לא היה היורש האמיתי, אלא שליח שלו, אבל גילתי שטעיתי, וזה כנארה היה הדבר האמיתי, הייתי מוכנה לקבל את זה שהוא מסתיר את הזהות שלו, אבל מה שהיה בדרך ההיא... זה לוקח ממנו כל לגיטימציה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 03 מאי 2019, 12:45

"אנונימיות היא דבר שימושי - היא מאפשרת לו להסתובב בהמון, מה שמאפשר גמישות רבה. אני נתקלתי ביותר מאציל אחד שנהג להסתובב בתחפושת בקרב אנשיו - לטוב ולרע. אני לא בטוח מה אני באמת חושב עליו למען האמת - לא באמת מטריד אותי מי השליט שכן אני תמיד יכול להסתדר. הבעיה שלי היא עם עצם הרעיון של שלטון אבסולוטי בידי אדם אחד. רק בגלל זה אני מתנגד למטרותיו. "צ'או-צ'ן אומר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 מאי 2019, 21:08

"כוח אבסולוטי מרקיב את הנשמה באופן אבסולוטי, רודן יחיד אשר מחזיק את כל הכוח בידיו ייכשל, תמיד. הקיסר נכשל, וכך גם היורש ייכשל. ארץ, מדינה, אימפריה, כל אלו הן יותר מהשליט אשר יושב בראש. שוגון טוריאקה הוא הדוגמה מצוינת לשליט ראוי. הוא שליט יחיד, כן, אך בסיס המדינה סובב סביב אנשיה. האנשים מקדישים את חייהם לא למען השלטון שלו, אלא עבור השגשוג שהוא מבטיח, ומקיים עבורם. היורש משתמש בכוח, איומים וסחיטה על מנת להשיג את רצונו, במקום כבוד, יושר והגינות. הוא יהרוג אדם פשוט על הסיבות הפעוטות ביותר, גם אם אותו האדם זורע את האורז שמגיע לצלחתו. הוא זורע מלח על האדמה עליה הוא מתכנן לבנות את ממלכתו, אדם כמוהו לעולם לא יצליח." אומר ריוסקה בנימה רצינית אשר לא אופיינית לו כלל. ייתכן כי זו הפעם הראשונה שהוא שבר את הדמות שלו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מאי 2019, 22:22

"טוב," אומרת צ'אהיו, "לעמוד פה ולספר לכולנו כמה אנחנו שונאים את היורש לא יקדם איש." היא ממשיכה, "הייתה לנו משימה לא?" היא מביטה בריוסקה, "לא הגיע הזמן לפעול?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 44

שליחה על ידי Nextorl » 05 מאי 2019, 22:31

"מחר." שינה אומרת, מחניקה פיהוק נוסף.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מאי 2019, 22:37

צ'אהיו שותקת, לאחורנה היא באמת הרגישה פחות ופחות צורך לישון, ועכשיו היא שמה לב שלמרות שהיא עייפה, היא מרגישה שכל מה שהיא צריכה זה לעצור ולנוח, לא לישון.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 מאי 2019, 20:14

"אני לא חושב שיש זמן פחות מתאים לנסות ולהתגנב לכל מקום שהוא מאשר עכשיו. בטח לא עבורנו. העיר כולה תהיה חשדנית אחרי הופעה כזאת של היורש, ואם אתה חושב שלא עקבו אחרינו לכאן אתה משקר לעצמך.
כך או כך, אני חושב שאת כל התוכניות שלנו נצטרך לדחות למחר."
הוא לוקח יאמאדיאן הצידה ומחליף עמו מספר מילים בשקט.
ספוילרהצג
" אני חושב שגם את החקירה נצטרך להמשיך מחר, אני לא חושב שיש לנו עוד משהו לעשות הערב."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 33
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 מאי 2019, 14:39

IN
הלילה יורד והפונדק מוצף באנשים. נראה שאנשי גוקה מחפשים להיעלם בערב הזה, מחפשים להיות אנונימיים בלילה הזה. זמרת הנושאת את הסמל הקדוש של שיילין ובגדים בצבעים שלה מנגנת הערב, היא לא מוכרת במיוחד אבל הערב אף אחד מהזמרים החשובים יותר לא רוצה לנגן, ואתם שומעים את המנגינה העצובה של "אחות עזובה" הניגנת על הערב.
ריוסקההצג
IN
בלילה אתה מרגישים משהו. קסם, שקורא לך, קסם דמים שנועד לקרוא ולשלוח לך הודעה. אך הוא לא נשלח אל ריוסקה, הוא נשלח לחלק אחר בו, חלק נפרד מן האציל הגולה השקט שנח כעת בפונדק.

אך האם נאגאטו יענה?
צ'או צ'ןהצג
IN
אתה חולם חלום רגיל, בו אתה רואה כמה מהקיטסונה מילדותך, את החבורה בה אתה מסתובב ברגע, ואף את היורש. המחשבות עוברות, אך לפתע החלום שלך מתערער. אתה רואה את האישה אותה פגשת בליל אמש, ארקאנה, בזיכרון מעומעם שלא מראה יותר מידי פרטים. אבל אתה יודע שהמקור שלו לא נמצא בך.

"תקרא לנאגאטו ולאנשיו, צל. העיר בוערת ואני לא מסוגלת להילחם בלהבות" אתה שומע את ההודעה. מההיכרות שלך עם נאגאטו, אתה בספק שההודעה הזו הגיעה אליו, אך אתה יודע שהיא נשלחה לשניכם. כנראה בעקבות הנשף.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2019, 12:22

צ'אהיו יושבת בחדרה, שוב מרגישה כיצד היא לא מסוגלת יותר לישון, כיצד כל מה שהיא צריכה זה לתת לזמן לעבור, היא מתגעגת לתחושה הזו של שינה וחלומות, כבר לאחרונה היא הרגישה אותם נחלשים ואובדים לה, פעם היא היית מסוגלת לישון שעות ולחלום, אבל לאחרונה, כל מה שהיא מצליחה זה להעביר את הלילה במנוחה קלה וחסרת חלומות.
היא יוצאת מהחדר, כמעט כמו סהררוית הוא מוצאת את הנבל שלה ויוצאת בחזרה לחדר הראשי של הפונדק. מחכה מעט שהזמרת הנוחכית תסיים לנגן את שירה העצוב.

אמרו לה לפחד.
אמרו לה להסתתר.
אמרו לה להוריד את הראש.

היא מסרבת, ידיה פורטות על הנבל, היא מחליפה את המקצב העצוב של הנגנית בשיר שלה, יצירה שראשה מלחין בעודה מנגנת, זהו לא אחד משירי טיאן-שיאה או אחד השירים של סבסטיאן.
בגאווה, צ'אהיו מנגנת את השיר שלה.

מכל סביבי בוקעים קולות
פונים אלי בתחנונים ובטחינות
העוקץ כשאותך דוחים
משאיר צלקת על הפנים

אני ארוץ
אני אפול
אתגבר על הכל
ברגעי האמת

אני שומעת קול קורא לי
עוצמתו בוערת בי
כוחו זורם דרכי
בכל דקה ורגע
אני כוח טבע

מול עולם קמל
אני כוח טבע
החיים מתנה רק לעמל

רוצה להשיג, ולגלות
אין לי מה להסביר לנפשות טועות
הן באבק נשארים
כשאני רצה למרומים

בגאיות,
בהרים,
במקומות השקטים
ברגעי האמת

אני שומעת קול קורא לי
עוצמתו בוערת בי
כוחו זורם דרכי
בכל דקה ורגע
אני כוח טבע

מול עולם קמל
אני כוח טבע
החיים מתנה רק לעמל

אש זורמות בנהרות
בוערת בפנים
סוד עתיד להתגלות

שמעתי כבר מספיק שקרים
ליבי נרמס כבר לרסיסים
מוצאת ריכוז בכאבים
מכל פגיעה ונגע.

אני שומעת קול קורא לי
עוצמתו בוערת בי
כוחו זורם דרכי
בכל דקה ורגע
אני כוח טבע

מול עולם קמל
אני כוח טבע
החיים מתנה רק לעמל

meta
הופעה
20 טבעי, +15=35 סה"כ
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 מאי 2019, 20:26

ריוסקה:
ספוילרהצג
רגע קט של ריכוז, ונאגאטו מחליף את ריוסקה, פוקח את עיניו מהמנוחה.
"הזדהה." הוא אומר בפשטות. אילו זה היה קסם בעל כוונות לפגוע בו, אין לו דרך להגן על עצמו כנגדו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 מאי 2019, 14:37

אשיגה מחפש פינה שקטה יחסית לשבת בה בשעות הערב עם ארוחה חצי אכולה לפניו וספל שהוא מילא מספר פעמים.
נראה שהוא עובר על החפצים שבחגורת הכיסים שלו, כשהוא מוציא כל פעם חפץ אחר, בוחן אותו למשך מספר שניות ומחזיר אותו פנימה, לא לפני שהוא משרבט כמה שורות בספרו הפתוח שעל השולחן.
לוקחות לו כמה שניות לזהות את הקול של צ'אהו והוא מרים את מבטו אליה, מתרכז בשיר ובמנגנת הרבה יותר מבשיר הקודם.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 33
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 מאי 2019, 14:31

ריוסקההצג
IN
אתה שומע את הקול, את הקסם המאגי שקורא לך. כוחה של ארקאנה, שמנסה להגיע אליכם.

"תקרא לצל ולאנשיו, סמוראי. העיר בוערת ואני לא מסוגלת להילחם בלהבות"' אתה שומע את ההודעה הנואשת, שאתה יודע שנשלחה ככול הנראה גם לך וגם לצל, אולי אף בעקבות הנשף.
הנגינה של צ'אהו מושכת את תשומת הלב של זמרת נוספת, שמתיישבת לידה ומנגנת בכינור צד מנגינה שמשלימה את נגינתה של צ'אהו, גם אם לא באותה המיומנות. המנגנת האחרת, הנראית כקיטסונה קטנה במיוחד בעלת חיוך חברותי ושמח וצבע פרוותה הינו חום בהיר ויפייפה, מתחברת לשקט העמוק של השיר.

הקהל מריע, מרעיף עליכן מטבעות על ההופעה המדהימה, אך הזמרת לא נראית אפילו מעוניינת בכסף. היא מיד פונה אל צ'אהו, "שמי הוא פניליה, וזו הייתה הופעה מדהימה! איך קוראים לך?"

בינתיים, אשיגה עובר על החפצים שלו... המצפן, הקשת, השריון, בובת השנהב, התחבושת וגולת הבדולח, כולם משדרים את אותם הרגשות והזיכרונות שאשיגה תמיד מצא בהם. אך כאשר הוא מעיין בספרו העתיק של האשף שהשיג את נעורי הנצח, הוא מוצא מספר דפים שהוא לא ראה עד עכשיו.
אשיגההצג
פעם אחת פגשתי את הזמן. או את הסוכן שלו, אחד מתוכם כך אני מאמין. לא אחד מהאירי, הטירוף שלהם לא היה לי חשוב כבר, והמחקר שלהם היה חסר ערך. לא, זה היה יצור אחד, סוכנו הנצחי של הזמן. הוא דרש ממני לתת לו מחקר אחד, ולא רצה להילחם. הוא ידע את כוחי, ואני ידעתי את כוחו, שכן כול הזמן שבעולם עמד לרשותנו לחקור את כוחותיו זה של זה. לא ידעתי אם הוא צעיר, או מבוגר, מושגים כאלו מאז ומתמיד היו מעבר לו, אבל אני בשיא כוחי. אביס אותו, או שמה כבר הבסתי אותו. אולי זו הסיבה שהוא לא רצה להילחם.

הוא עשה איתי עסקה, אבל היא הייתה רמאות. מילאתי את הצד שלי, נתתי לו את הרסיס שנועד לשבור דרך הזמן, להחזיר לקריסטל המקורי ממנו הוא נשבר. במקום לגלות לי את אחד מסודות העתיד, הוא נתן לך את הסוד.

אתה, קורא, גנבת ממני את הסוד הזה. אני לא יכול לכעוס עליך, שכן אני לא יודע אם נפגשנו כבר, או שניפגש, או שמה הקיום של שנינו הוא כקווי קיום נפרדים לחלוטין המחוברים במרקם הזמן אך ורק על ידי הספר הזה. אבל אתה חייב לי, אולי יום אחד אגרום לך לשלם, אולי כבר עשיתי זאת.

אני יודע אבל כי אתה חייב לי, כי החלטתי בטוב ליבי הרב לספר לך מה הזמן רצה לומר לך. או נדרש לומר לך, בשביל שלא להיהרס על ידי. יהיו סיבותיו כפי שיהיו, אני אנצל אותו כדי לחייב אותך במחיר שלא שולם לי.

'חפש בקו הזמן שלך אם התנאים האלו מתקיימים ילדה מחפשת אחרי אח, ילדה אחרת מאבדת אחד. רבי הפרצופים נלחמים בצללים, וכולכם כנגד האויב שקם לעורר את זעמם. המכשפה בגדה במעסיקיה, ומתה, משאירה בידיכם את הבדולח. כוחות חדשים מתגלים, כול אחד מנסה למשוך את העתיד לכיוונו.

אם התנאים התקיימו, הנתיב נכון, והנתיב נועד לכישלונכם. אבל כול הנתיבים נשברו כאשר הוא נפל, הם נועדו להישבר משחר הקיום ונשברו כבר בעבר. ולכן אתה יכול לשנות את הנתיב לו תפעל נכון.

ראה את החשכה שמאחורי האויב שעומד מולכם. את הכוחות השחורים שמגיעים ממזרחה לך. צללים שחורים מתחבאים מאחורי פוליטיקות של אצילים בני תמותה. קורבנות כבר נפלו, קורבנות כה קרובים, אך העתיד הנוכחי קובע כי אתה לא תראה את הסיבה. תשנה את העתיד שנקבע לך, תלך למסלול השני, תפתח את עיניך ותראה מי גרם לאפלה לכסות כול כך הרבה מן הארץ.

שאל את האחד שקרוב לאפלה ראשון, כי לא התכוונת לשאול אותו, ורק כך הזמן ילך לנתיב שונה
.'
שלח תגובה