הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 אפריל 2019, 16:09

IN
הקבוצה הקטנה, למעט צ'אהו, עוקבים לדקות בודדות אחרי העטלף. שפשוט נוחת על בחור צעיר ורזה שרוכב ברחבי העיר. אתם חשבתם שהוא יוביל אתכם לצ'אהו, אבל הוא מוביל אתכם לבחור הזה, שפשוט מסתכל על ארבעתכם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אפריל 2019, 18:47

הבחור הרזה מתקרב לקבוצה העטלף מוצא לו מקום מנוחה בין קפלי הבגדים שלו, כאשר האשליה נשברת לרגע בודד כדי שזה ימצא את מקומו.
הבחור עוצר לפני הקבוצה ובקולה של צ'אהיו "מסתבר שעשיתי לעצמי קצת צרות," הוא אומרת, "וקבילתי הצעה שלא להסתובב בעיר בגלוי, זה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות." היא מציינת.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 29 אפריל 2019, 17:43

"זוהי אשליה טובה, אך זוהי לא הדרך להסוות את עצמך." אומר נאגאטו, אך קולו חוזר להיות של ריוסקה לרגע אחד, משאיר באוויר את הניסיון הרב שיש לו בנושא. "אם את מתחבאת, זה לא מספיק לשנות את המראה שלך. עלייך להפוך למישהו אחר בכל מובן. את יכולה להתחיל עם ליצור לעצמך זהות בדויה."
הוא לא שואל אותה לפרטי הצרות שהיא הכניסה את עצמה אליהן, זה לא היה עניינו. היא תספר אם זה יהיה רצונה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אפריל 2019, 17:49

"זה פתרון זמני." היא עונה, "אני חושבת שכדי שנחזור לפונדק ונדסקס על הדברים, לא?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 29 אפריל 2019, 21:02

"אני חושב שזאת הצעה נבונה לכולנו אחרי הערב הזה.
אבל את צודקת, נמשיך לדבר בפונדק."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 29 אפריל 2019, 21:38

IN
אתם חוזרים אל הפונדק ללא כול בעיה. הוא נמצא במרחק של כמה דקות מהמקום בו פגשתם את ״האיש הצעיר״.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אפריל 2019, 21:42

"אני אלך להחליף בגדים" אומר הבחור. עולה לחדר שלהם.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 אפריל 2019, 18:18

"להתראות." אומר נאגאטו ועולה למעלה גם כן, חומק דרך חלון ונוחת בסמטה שמאחורי הפונדק, חוזר לזהותו כריוסקה, ונכנס לפונדק שנית לבוש בבגדיו הרגילים, מחייך מעט אל עבר החבורה הקטנה.
"נהניתם בנשף, אני רואה? שמעתי שהייתה לכם הפתעה קטנה באולם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 01 מאי 2019, 12:58

"אני לא יודע מה עם השאר, אבל אותי הנשף שיעשע למדי. האם הוא יתברר כמועיל זה משהו אחר." צ'או-צ'ן אומר משיב ומחייך
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 01 מאי 2019, 21:20

אשיגה מעיף מבט ספקני לעבר נאגאטו, לא בטוח אם הוא אמור להעמיד פנים שהאיש שנכנס והאיש שיצא הם אינם אותו אדם.
"אני חושב שהנשף הזה גרם לנו יותר נזק מתועלת. אחרי הערב הזה אתם יכולים להיות בטוחים שיהיו עיניים שיצפו בנו לבדוק האם אנחנו עובדים עם היורש או כנגדו, ואני לא יודע מה אתכם, אבל תשומת לב נוספת היא לא דבר שיעזור לי כרגע."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 מאי 2019, 21:23

"נגדו," אומרת צאהיו, יוצאת מהחדר אליו עלה לפני רגע הבחור הצעיר, "ונגד כל מה שהוא מייצג" היא מוסיפה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 01 מאי 2019, 21:40

"אני שמחה לשמוע שהבנת את האמת." שינה אומרת, היא נראית עייפה. פגיעה מעט אפילו. היא שולחת בריוסקה מבט כועס קטן, לא מרוצה מכך שעזב אותה. אבל היא מבינה שהחלק שלו בעסקה שלהם הושלם. עדיין, היא מרגישה יותר בנוח עם שומר הראש השקט מאשר עם נער החווה הפטפטן, והיא הייתה מעדיפה לנהל את השיחה המתקרבת איתו.

"רוצה לספר לי מה קרה?" היא שואלת את צ'אהיו, מעט דאגה נשמעת בקולה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 מאי 2019, 08:49

"הבנתי כמה דברים, בינהם שאי אפשר לרקוד בשתי חתונות במקביל," היא עונה, "ושאי אפשר להיות מצד אחד מושיע ומגן החלשים, ומצד שני להוציא אותם להורג ללא משפט והבחנה"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 מאי 2019, 17:17

"כל מלחמה גובה קורבנות, ואף אדם לא יכול להפוך לשליט על יבשת שלמה בלי לבצע כמה זוועות.
אני לא נולדתי כאן ואני לא מכיר את ההיסטוריה והתרבות של היבשת הזאת לעומק כמוכם, אבל ממה שלמדתי נראה שתחת שלטון יחיד המצב היה טוב, או לפחות יותר טוב מכפי שהוא היום.
אני לא מאמין גדול בשליט כל יכול, אבל אם היורש ישיג את הכוח שהוא רוצה לפחות יהיה מי שישים עין על האצילים והשליטים המקומיים וירסן אותם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 מאי 2019, 17:21

"אני לא אומרת שבמלחמה אין מתים, אבל המטרה היא שיהיו כמה שפחות, קל וחומר חפים מפשע, זה דבר אחד להרוג אויב בשדה הקרב, ודבר שני לחסל ברעידת אדמה אנשים שנכנעו." היא פוסקת, "יכול להיות שאנחנו צריכים שליט אחד דגול, אבל זה לא היורש."
שלח תגובה