הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 12:05

צ'אהו
ספוילר
הצג
"רק חבל שהיורש שלך בחר להגדיר מה זה רע, ולמחוק את כל מה שלא עומד לו טוב בעין." יורקת צ'אהיו , "אני רואה איך הוא נתן את החופש לאחרים, אפשר ממש לקנא בחופש שהמוות נותן להם." היא ממשיכה, "ואם מה שאתה רוצה זה שנהיה ביחד, אתה לא זקוק לשום יורש עתיק, שום נבואה עתיקה, ושום כוח מיסטי אדיר כדי לעשות את זה," היא לוקחת צעד אחד נוסף אחורה, "אני כבר לא יודעת אם אני התירוץ שלך ליורש, או שהיורש הוא התירוץ שלך אלי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 12:17

צ'אהו
הצג
IN
״את מתעלמת מכול מה שמסביב, צ'אהו. אנחנו לא נוכל לעולם להיות יחד ללא היורש״ הוא אומר, צועק את זה, ואז נושם עמוק.

״אנחנו לא יכולים להיות ביחד בגלל שאת אצולה צ'אהו, לא משנה כמה אהבה תהיה בינינו המשפחה שלך לעולם לא תאשר שפשוט עם כמוני יהיה בן הזוג של הבת הבריאה היחידה לבית באי. הנשף הזה? אני הרגשתי שם כמו עכברוש מלוכלך שמוצג לצד הכלבים המטופחים של האצולה. אבל ברגע שהמאבק יסתיים, היורש יאפשר לי לשנות את זה. הוא יעניק לי אדמה, יהפוך אותי לדאמיו, וכאשר אהיה דאמיו שהקיסר העניק לו אישית את דרגתו נוכל להיות ביחד! אני לא רוצה להיות רק עוד חלום בהיר בעבורך, עד הרגע בו המציאות תגרום לך להתעורר ולהבין שזה מעולם לא היה אפשרי. למה את מנסה כך להתנגד ליורש, כאשר הוא התקווה היחידה ליבשת הזו- וגם לנו?״ הוא שואל בכאב ברור.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 19:30

צ'אהיו
ספוילר
הצג
צ'אהיו מרימה לרגע גבה, תוהה לה משהו, "טוב," היא אומרת, "אתה יודע מה אחי אמר על המשפחה שלך." היא מציינת, גופה דרוך לרוץ משם בהתאם לתשובה שלו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 20:12

צ'אהו
הצג
IN
"אל תעשי לי את הקטע הזה שאת חושבת שאני משנה צורה, צ'אהו, זה לא מי שאני- ואני יודע טוב מאוד שיש לך רק אחות אחת והיא חולה. אני בסך הכול מתחזה, או לפחות הייתי לזמן רב, עד שפגשתי אותך. זו הנאיביות שלך שמסתירה ממך את כול מה שנכון" הוא אומר בייאוש, מתרסק על הקרקע.

"את מעולם לא הסתובבת עם הבנות האחרות בגילך, עם פשוטות העם והאצילות. הורייך הגנו עלייך, כמו יהלום יקר, ובגלל זה אפילו לא שמעת עליי. אבל לפנייך, חיי היו חיים שחורים של רמאות. רק מהיום בו פגשתי אותך, הכול השתנה! בפעם הראשונה גיליתי מישהי יפה מבפנים כמו שהיא הייתה יפה מבחוץ, והייתי מוכן לוותר על הכול בעבורך. אבל כשהמשפחה האמתית של האיש הזה גילתה מה אני עושה, נאלצתי להתחנן על כבודי. הם הסכימו לשתוק, כול עוד אני אגרש את עצמי לעד מפו לי."

"אבל האנשים של היורש מצאו אותי, והם ידעו, והיורש שמע. הוא נתן לי ברירה, דרך לחדש את הכבוד שלי, אמרתי שאני אעשה כול דבר בעבורך. הוא נתן לי את היכולת להביא טוב לעולם, להתנתק מהחיים חסרי המשמעות שהיו לי. זה למה 'בן אצולה' כמוני מתרוצץ ככה ברחבי העולם. הייתי בטוח שהבנת מוקדם יותר, ששתקת..." הוא אומר, על ברכיו, ועיניו של השקרן נעוצות בקרקע, אפילו לא מסוגלות להסתכל לעברך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 20:30

צ'אהו
ספוילר
הצג
"אם כל זה נכון." היא אומרת, "אתה לא צריך להתחנן, ואתה לא צריך לשקר לי, כי לי לא אכפת מהבדלי מעמדות וחברה גבוה או נמוכה, לי לא אכפת מחוקי האצולה, אכפת לי מעצמי, אני מוכנה לקבל אותך כמי שאתה, אבל לא אם אתה תומך בבזוי כזה כמו היורש הזה, ברוצח חפים מפשע. המטרה לא מקדשת את האמצעים יוקו, אך פעם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 21:33

צ'אהו
הצג
IN
"ומה יקרה? מבלי היורש, כיצד נוכל להיות ביחד? אף אחד בכול טיאן-שיה לא יאשר זאת. היורש היה יחיד שהסכים, היחיד שהיה יכול לסייע לנו" הוא שואל אותך, מרים את מבטו ומסתכל בעינייך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 21:40

צ'אהיו
ספוילר
הצג
"שלא יאשרו, זה לא מה שאמור להשפיע עליך, או עלי"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 25 אפריל 2019, 20:19

שינה, נאגאטו, אשיגה, צ'או-צ'ן
הצג
"טווילאקה בסביבה, אני בטוחה בכך." שינה אומרת בהיסח הדעת, רוב הנסיעה היא מצאה את עצמה בוהה מנוף הנשקף מחלון הכרכרה. היום הזה היה... מלא אירועים. כשהיא פונה חזרה אל שאר הנוסעים, היא נראית עייפה. האיפור שלה לא מצליח להסתיר את התשישות שבפניה יותר, והיא מסתירה פיהוק עם שרוולה הארוך.
"אני מסכימה עם יאמאדיאן כי צ'אהיו והנער נראו קרובים. לכל אחד מאיתנו הייתה סיבה להגיע לגוקה, ייתכן מאוד שהוא סיבתה שלה. אני רק מקווה שהוא יודע להסתדר בעיר הזו- גוקה היא מקום מסוכן."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 אפריל 2019, 19:07

צ'אהו
הצג
IN
"התחבאי, אם כך. העיר הזו כבר לא בטוחה לך" הוא אומר, בבירור מנתק את הרגש כרגע מהמילים שלו, מוציא מהתיק שלו משהו, מסתכל לכול הכיוונים, ואז בורח מן המקום.

META
הוא השאיר לצ'אהו ערכת התחזות, יש לה 7 שימושים.
אשיגה, נאגאטו, צ'או-צ'ן ושינה
הצג
IN
בעודכם מדברים, נראה שהעטלף של צ'אהו מופיע מן השמיים, נוחת על שינה, מסתכל עליה כאילו הוא יודע הרבה יותר משעטלף קטן אמור לדעת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אפריל 2019, 20:06

צ'אהיו
ספוילר
הצג
צ'אהיו אוספת את הערכה, לא שיש לה מושג כיצד להשתמש בה, ופונה משם, אם העטלף מצא את האחרים היא תלך אליהם, אם לא היא תקרא לו בחזרה ותחזור לפונדק. אם יש צורך בכך היא תזמן סוס לשם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 27 אפריל 2019, 23:31

אשיגה, נאגאטו, צ'או-צן, שינה
הצג
"ובכן, בדיוק דיברנו על האדונית שלך, והגעת." שינה אומרת לעטלף, "היא שלחה אותך אלינו?" היא שואלת מבלי לצפות לתשובה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 אפריל 2019, 10:26

צ'אהו
הצג
IN
למרות שסוס זו עדיין שיטת תנועה ממש לא נוחה בגוקה, היא עדיפה על הליכה, ואת מזמנת סוס. את מרגישה שאת מושכת יותר מידי תשומת לב באמצע הדרך, תוהה אם ללכת כול כך גבוה ונראית לכולם אחרי מה שיוקו אמר זוהי באמת הבחירה הנכונה.
אשיגה, נאגאטו, צ'או-צ'ן ושינה
הצג
IN
העטלף באמת לא אומר דבר, סתם מהנהן קלות בראשו בתנועה מוזרה יחסית לעטלף, שיכולה להתפרש בהרבה צורות שלאו דווקא כוללות את זה שהוא הבין אותך. היא קופץ קלות מעלה ומנופף בכנפי העור שלו, מכוון אתכם לכיוון מסוים. כנראה לצ'אהו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אפריל 2019, 10:38

צ'אהיו
ספוילר
הצג
עד כמה שצ'אהיו תעדיף לזהות את האויבים שלה, היא מבינה שהיא צריכה לפעול בחוכמה, לפני שהיא תצא לדרך היא תקרא לקסם הפנימי שלה, תגרום לגוף שלה להשתנות ולהיראות אחרת, כמובן שהיא תשתדל לעשות את זה שלא בלב העיר ובמקום בולט. משם היא תמשיך לדרך.
כשהכוח מסיים לבוקע ממנה, היא נראית גבוה יותר, בגדייה נראים כמו בגדי מסע פשוטים ושיערה מתקצר, כדי לוודא שהיא שונה, היא גם משנה את מינה על הדרך, כך שכל מי שיביט על הפרש יראה בחור צעיר ורזה הדוהר ברכבי העיר, אחד שכנראה אינו משתייך למעמד גבוה מידי.
META
משתמש ביד"ל של תחפושת אישית, נראה שונה למשך ה50 דקות הקרובות.
8+16=24
OUT
רק לדעת לאן אני ממשיך פונדק או לשאר הקבוצה
padron

שליחה על ידי padron » 28 אפריל 2019, 15:34

נאגאטו, שינה, אשיגה, צ'או-צ'ן
ספוילר
הצג
"אני מציע שנלך בעקבות העטלף. עשיתי דברים מוזרים יותר בחיי." צ'או-צ'ן אומר עם חיוך קלוש.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 28 אפריל 2019, 15:43

נאגאטו, שינה, אשיגה, צ'או-צ'ן
ספוילר
הצג
נראה שאשיגה התכוון להגיב לחלק האחרון בדברי שינה, אך הוא משתתק כשהוא מבחין בעטלף.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה