הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אפריל 2019, 19:41

צ'אהו
הצג
IN
"כן, זה היה הוא. למה שתתייחסי ככה לקיסר? חשבתי שאת תומכת איתנו בדרכו" אומר יוקו בזעם, עוצר את הריצה, נראה זועם עכשיו לחלוטין בעודכם עוצרים בסמטה יחסית ריקה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 21 אפריל 2019, 19:42

צ'או-צ'ן, ריוסקה ושינה
הצג
אשיגה פותח את הספר הדק שלו ומתחיל לכתוב במהירות כבר בדרך לאכסניה.
הוא מסיים משפט ומרים מבט ליאמדיאן.
"מי זה הם ומה הם אמרו על היורש?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 19:43

צ'אהו
ספוילר
הצג
"מישהו שכח לספר לי שהוא רוצח חפים מפשע," אומרת צ'אהיו, "או שהוא החליט שהוא שופט מושבע ותליין"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אפריל 2019, 22:26

אשיגה, נאגאטו, צ'או-צ'ן ושינה
הצג
IN
"האנשים של האגודה! שמענו דיווחים עליו מסוכני השטח... הם קראו לו גיבור, מישהו שמוכן לקחת את הקרב אל המפלצות עצמן... לחישוביי, ציפיתי לאביר קדוש, אך פעם נוספת נראה שאינני יכול להגיע לחישובים הנכונים עם בני אדם" יאמאדיאן אומר בלחץ "הוא הרגע הבעיר את הקרקע מתחת לגוקה במילותיו".
צ'אהו
הצג
IN
"היאקוזה השתמשו באנשים תמימים כמגנים, ורק בגלל שהיורש ראה אותך- אחת משלו- הוא הבין זאת, ועצר את ההתקפה. כיצד את ל רואה זאת? ממה שסיפרת לי, היורש מעולם לא התכוון לפגוע בחפים מפשע. הוא מנהיג, פעולותיו חתומות, אך אויביו משתמשים בחיי אדם כמגנים. ואת מאשימה אותו?!" יורה יוקו בלי מעצורים.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 27 אפריל 2019, 19:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 21 אפריל 2019, 22:37

שינה, אשיגה, צ'או-צ'ן, נאגאטו
הצג
"כמובן." שינה אומרת ברוגע, אבל ניתן לזהות שנאה חודרת מבעד למילותיה. "אני מודה שהוא אדם כריזמטי, אבל הוא שקרן מלא בחשיבות עצמית, אני לא אהיה מופתעת לגלות שהוא באמת ובתמים מאמין שהוא המושיע של היבשת הזו. אני בטוחה ששמת לב כיצד הוא זקף לזכותו את העובדה שלא נפגענו כשהוא ריסק את דרך הזהב, כאילו שזה אפשרי. אם הקסם שהיה עלינו פג בזמן הנפילה, פג גם קסמה של אשת השועל שהייתה לצידו, והיא לא הייתה יכולה להטיל את לחש ההגנה המדובר."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 22:48

צ'אהיו
ספוילר
הצג
"אתה מתכוון ממה שאתה סיפרת לי." תוקפת צ'אהיו בחזרה, "והקרב נגמר כשהוא הרג את האחרים, הלחימה נעצרה, אז שלא תגיד לי שהם היו מגנים אנושיים, אני הייתי שם." היא תוקפת.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 21 אפריל 2019, 23:30

הצג
אשיגה מניד בראשן
"יכלנו להטיל לחשים כאשר הדרך נשברה, הדבר היחיד שפג היה קסמי ההסוואה על שניים מכאן, ואנחנו לא יכולים לדעת מה קרה או לא קרה אחרי שהתעלפנו. העובדה שנפלנו במורד הר בלי שאחד מאיתנו נפצע מצביעה על כך שהיה כאן איזשהו כוח חיצוני ששמר עלינו. בין אם זה היה אחד מאנשי היורש, העתק ששבר את הדרך או משהו אחר לחלוטין."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אפריל 2019, 15:34

צ'אהו
הצג
IN
"הלוחמים שהיו שם אישרו את מה שהוא אומר, חשבתי שאת מבינה! הוא לא שיקר שם, הפקודות אכן השתנו! למה את פתאום לוקחת את הדברים האלו למקום ציני או לא מאמין? היורש האחרון מעולם לא אכזב אותנו! מי שאכזבו אותנו היו האנשים שהשתמשו בלינגשן בשביל למצוא לעצמם ממלכות חדשות ואימפריות מושחתות, אנשים כמו המלך הויאנג של לינגשן או הליגה הזהובה. הסברתי לך את זה בעבר, כיצד את לא רואה זאת?!" הוא מתאפק שלא פשוט לצרוח עלייך.
אשיגה, צ'או-צ'ן, ריוסקה ושינה
הצג
IN
"ממה שסיפרת לי, זה אפילו יכול להיות חפץ קסום של אחד מהאנשים שהיו איתכם, או אפילו טווילאקה שסיפרתם לי עליה. אולי היא בעצם יודעת קצת יותר מכם" הוא אומר יאמאדיאן "היא... בחיים?"
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אפריל 2019, 20:41

צ'אהיו
ספוילר
הצג
"לא אכזב אותנו?" היא שואלת, "אתה מדבר כאילו הוא איתנו בכל דקה ורגע, מנחה אותנו ומונע מרוע להתרחש לנו, אם הוא כל יכול, הוא יכול לעצור את הרוע, ואם הוא לא יכול לעצור את הרוע, הוא כנראה לא כל יכול." היא אומרת בכעס קל בלבד, "בחיי שקיוותי שבסוף הדיון אגלה שהמסיכה נועדה להסתיר איזה חבר בארגון שהחליט להתחזות ליורש, ולכן הוא ענה רע על כל שאלה ושאלה, אבל אם זהו היורש? נשמע לי שהוא רוצה להחליף שלטון מושחת בשלטון מפחיד, ואני חושבת שאנשים מעדפים לחיות על פני לפחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אפריל 2019, 20:59

צ'אהו
הצג
IN
"בילינו מאה שנים במלחמות בין מדינות, הממלכה שלנו נופצה לחתיכות. צבאות של הובגובלינים מגיעים מקאולינג והממלכה של שנמן נשלטת בידי סיוטים. המלכים של קוואין ולינגשן שולטים ביד ברזל כאשר מועצת האורקלים של פו לי מסרבת להכיר ביורש וממשיכה להחזיק את האוכלוסייה בפחד" הוא מניד בראשו "היורש יביא עלינו שלום, ועידן של זהב, כמו זה שהובטח לנו. האנשים לא אמורים לפחד מהקיסר שלהם, אבל אחרי מאה שנים הם שכחו ממנו, עזבו אותו. אנו צריכים להיות לצידו, לאפשר לו לעלות מעלה" אומר יוקו, מנסה להסביר "בשם האימפריה".
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 22 אפריל 2019, 21:09

הצג
"אני מאמין שכן, למרות שלא ראיתי אותה מאז העמק אליו נפלנו, כך שאני לא יודע אם היא הגיעה לעיר או התקדמה לכיוון אחר"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אפריל 2019, 21:12

צ'אהיו
ספוילר
הצג
"כמה זמן לקח לך לשנן את הפרופונגדה הזו?" שואלת צ'אהיו, ולראשנה עושה צעד אחד אחורה, "הייתי שואלת איזה טיפש קונה אותה, אבל אני קניתי אותה בזמנו, כי אמרו לי שהוא קיסר נפלא חנון ורחום, שחכו לומר לי שהוא מוציא להורג אנשים ללא משפט, שכולנו עפר לרגליו, ושמי שלא נוח לו, הוא מעיף אותו. תגיד לי, היום שהכוח שלי עוד בגבולת המוגבל, אני מניחה שהוא ירצה בי, אבל מה יקרה כשהכוח שלי יגיע לשיא? מה יקרה כאשר אוכל לקרוע את המציאות ולהוריד גשם של אש וגופרית מהשמיים, מה יקרה שאני אהיה זו שאבצע בשבילו את הניסים שלו, אתה רוצה להגיד לי שאז אם אני לא אתנגן לפי החליל שלו, הוא ישאיר אותי פה?" היא מתריסה, כמעט מתחרטת. מוחה נוגע במוחו של העטלף שלה לרגע תמצא את שינה היא מורה לו, יכול להיות שאזדקק לה
padron

שליחה על ידי padron » 22 אפריל 2019, 21:41

צ'או-צ'ן, שינה, אשיגה, נאגאטו
ספוילר
הצג
"עמית שנדד עם צ'אהיו לעיר התחתית סיפר לי שהם ניצלו על ידי להב שהוטל אל שד - התיאור של הלהב נשמע כמו הלהב של טווילאקה, וקשה לי להאמין שהיא תיפרד ממנו. לגבי היורש - קריאת התיגר הזו היא פשוט הפיכה של המלחמה השקטה שמתנהלת ברחובות מזה זמן מה למלחמה גלויה. לפי המקורות שלי הליגה ואנשי היורש נאבקים בלילות על גגות ובצללים כבר עכשיו. " צ'או-צ'ן אומר, מתערב בשיחה לראשונה מזה זמן מה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 אפריל 2019, 20:10

צ'או-צ'ן, שינה, אשיגה, נאגאטו
הצג
אשיגה נראה מהורהר.
"מבין כולנו, צ'אהו הייתה היחידה שטווילאקה חיבבה, למרות שאני לא אהב את הרעיון של טווילאקה עוקבת אחריה.
ואם כבר העלינו את צ'אהו, האם מישהו ממכם מכיר את האדון אחריו היא עקבה?"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 11:47

צ'אהו
הצג
IN
"אז את תהיי הקוסמת האדירה של הממלכה שלו, כמו שהייתה הכושפת האו-ג'ין האדירה, כך יינתן לך החופש לחיות את החיים שלך עם הכוחות שלך. אנחנו עומדים בעיר של הקוסמת האו ג'ין" הוא אומר, מזכיר את הכושפת האדירה מההיסטוריה של טיאן-שיה, שהקימה את טורניר פניקס האודם של גוקה.

"את לא מבינה? הכול יכול להיות שונה עם היורש, כול דבר רע ביבשת הזו יכול להיעלם בזכות הכוח שלו. הוא יאפשר לנו להיות ביחד, או שזה כול כך חסר משמעות בעינייך?" הוא ממשיך לומר במרץ, שפתו התחתונה רועדת.

בינתיים, העטלף שומע, מתחיל להתרחק מצ'אהו בשמי הערב מלאי הכוכבים של גוקה.
אשיגה, צ'או-צ'ן, ריוסקה ושינה
הצג
IN
"ראיתי אותם מגיעים ביחד, הם נראו קרובים לחישוביי" אומר יאמאדיאן בשקט, עסוק במחשבות משלו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה