ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אפריל 2019, 15:11

"החרטה היחידה שלי היא שאויבי הם חסרי מצפון ומוכנים לשים את החיים של חפים מפשע כמגן אנושי כנגד כול מה שהם מפחדים ממנו. יהיה זה שוק תחתית, יהיו אלו אני ואנשי, יהיו אלו הזוועות האפלות של שנמן או הצבאות הנוראיים של קאולינג. על כך, אני אעזוב אותך ואת אנשייך בשקט, לו בכך רצונך, אך גם אביך ידע כי הארץ זקוקה ליד קשה על מנת לשלוט בה" הוא אומר, ובקולו נשמע שיש לו היכרות עם אביך, אבל שינה לא בטוחה אם להאמין לו. "ובנוגע לגוקה... יש יותר מידי מחלות בעיר הזו, יותר מידי דברים להילחם בהם. לצערי, אין דבר שאוכל לעשות, על גוקה להיות העיר הראשונה שתרגיש את השינוי".

הוא מסתכל לאחר מכן על אשיגה, ועוצר לפני שהוא עונה.
"טיאן-שיה שונה היום מאשר מלפני מאה שנים. האמונה בי לא חזקה עוד, הארץ נשברה והיבשת מפולגת. גם לו אחשוף פניי, האנשים לא יקבלו זאת- בימים אפלים אלו, עליי לחפש את האמונה שאבדה- אם אצטרך, בכול אזרח ואזרח. וכך אנהיג את אלו שהאמונה בי ובעתיד עדיין בוערת בהם, ורק כך אוכל לאחד את המדינה הזו. האימפריה החדשה לא תיבנה מכלום, היא תיבנה מאומה שלמה שביחד תזרוק מעליה את השלשלאות של הטוענים למלוכה ותקבל את השליט לו הם חיכו זמן כה רב. ואו אז, המסכה תישבר, ולעד לא יהיה בה צורך יותר" הוא אומר את החזון שלו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2019, 15:23

"אם אתה באמת רוצה להסדיר הכל, אז אנא ממך," אומרת צ'אהיו, "הסבר לנו מה קרה בדרך? למה היה על אנשים למות, למה היית צריך לנפץ את ההר, ולשלוח אותנו למותנו?" היא שואלת בסקרנות
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אפריל 2019, 15:30

"צחוקו של ווקונג נישא מעל אותו הליל, כאשר החפץ האגדי ניסה להיעלם שנית מן העולם. ואין ספק כי הוא הצליח בכך, הדרך נופצה ואתם נפלתם מטה. בת לוויתי המבוגרת בירכה אתכם שתישארו בחיים, שהנפילה לא תשפיע עליכם. הקסם שלה הוא הסיבה שאתם עומדים כאן כרגע" אומר היורש.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2019, 15:31

"ומה אם האחרים? האנשים האחרים שהיו בשייריה? הם לא היו ראויים לחיות?" מקשה צ'אהיו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אפריל 2019, 15:49

"אנשי היאקוזה? לא, הם היו אויבים והיו רק פוגעים בעתיד. האנשים שלא היו קשורים, שנקלעו? הם היו ראויים לחיות, אך מותם יעזור לנו להגיע אל האימפריה החדשה. היאקוזה השתמשו בכם כמגן, ולכן עצרתי את ההתקפה, אך המטרה הושלמה. ולו הם לא היו עושים זאת, הייתי מצווה על אנשי להפיל את קאטסורו וכול אנשי היאקוזה באותו היום. זהו גורלם של אלו הפוגעים ביבשת האדירה שלנו" אומר היורש בחדות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2019, 16:01

"אתה לא יכול להעניש את החפים מפשע יחד עם הפושעים." אומרת צ'אהיו, כמעט בכעס, "מה מבדיל בינך לבין הרוצחים השפלים אם שניכם הורגים בסופו של דבר את אותם האנשים?" היא מקשה, "אתה אומר שאתה טוב מהם, אבל לפחות הם מודים בצביעות שלהם מידי פעם, אתה? אתה כרגע טוען שתרצח חפים מפשע כדי לפגוע באשמים. זו לא הדרך של מנהיג." היא אומרת בזעם. האיש הזה הוא לא מה שהבטיחו לה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 19 אפריל 2019, 13:12

"תמימות היא תכונה שראויה לשימור, אך נאיביות היא אינה הדרך להקים אימפריה" אומר היורש האחרון, ובקולו נשמע עצב. הוא מדבר לאט, כאילו מתאבל על הדברים שלו, אך עם זאת הוא נחרץ באמירה שלו.

"אם אינך רוצה להפוך זאת למרחץ דמים, אנא עזוב לפני שהפקודה תינתן" אומר האציל מאראל נאקאמוטו, הידוע בתור הדאמיו של החופים. "במוקדם או במאוחר, הסבלנות של אחד מהם תישבר- סמוראי או אדון, והמקום הזה יהפוך לקרב. המעשים שאתה מבצע באור יום וללא בושה לא מאפשרים לך להתהלך בינינו כך ולדרוש את הכבוד שלנו" הוא אומר בזהירות ברורה.

היורש האחרון מסתכל על האיש, ואז על יי-סיאן. הוא לא אומר דבר, אבל מבטו מסמן ליי-סיאן שהם ייפגשו פעם נוספת. לאחר מכן, הוא והשומר הענק שלו יוצאים מן המקום, ורגע של שקט משתרר, כאשר כול האצילים כאדם אחד מחליטים שזהו הזמן לצאת מן הנשף הזה. מהניסיון של צ'אהו ושינה, זה אומר שמפגש נוסף מן הסוג הזה לא הולך להתרחש בזמן הקרוב.

יוקו ויאמאדיאן מגיעים גם הם. "בואי" לוחש יוקו לצ'אהו, נראה ממש לא מרוצה ממה שהתרחש כאן.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 אפריל 2019, 13:18

צ'אהיו ממהרת אחרי יוקו, לא נשארת לראות את התגובה של שאר חבריה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 19 אפריל 2019, 13:33

יוקו מנסה להוביל את הקבוצה לכיוון מסוים, פונה מרובע כתר הפרחים לכיוון רובע עלי הכותרת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 20 אפריל 2019, 23:06

אשיגה מסמל ליאמדיאן ומתחיל להתקדם לכיוון היציאה, לא לפני שהוא פונה לשינה ושאר החבורה.
"אנחנו נצטרך לדבר על מה שקרה כאן מאוחר יותר. אבל קודם כל אני צריך להתרחק מכאן. אני חושש שכל תוכניות שהיו לנו לגבי הערב בוטלו עכשיו על ידי היורש."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 21 אפריל 2019, 17:03

נאגאטו משחרר אנחת רווחה אשר נשמעת יותר כמו רטינה.
"מה כעת?" הוא מפנה את שאלתו בעיקר לשינה, עדיין שומר על הדמות שבנה לעצמו, אך מפנה את מבטו גם על האחרים.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אפריל 2019, 19:03

אתם מתפצלים, כאשר צ'אהו עוקבת אחרי יוקו ושאר הקבוצה פונה לדרך שלהם. האכסניה בה השכרתם חדרים בפעם הראשונה היא המקום אליו הרוב הולכים לאחר שהם משלמים במהירות לריקשה שתוביל אותם.
אשיגה, צ'או-צ'ן, ריוסקה ושינההצג
IN
"זה רע, זה סימן ממש רע" ממלמל לעצמו יאמאדיאן, האלף הגבוה ובעל המשקפיים שנושא את הסימן של אגודת מגלי הארצות, ונראה שבא כמו אשיגה מן הים הפנימי ולא נולד ביבשת. "הילדה צודקת, האיש הזה הוא לא מה שסיפרו לנו... הוא לא מה שהם אמרו..." הוא ממלמל בשקט, כאילו מרוכז בעצמו.
צ'אהוהצג
IN
יוקו תופס את ידך ומוביל אותך בין רחובות וסמטאות, תופס ריקשות ולוקח אותן למרחק מסוים לפני שהוא מזנק מהן ביחד איתך ואתם פונים למקום אחר בכול פעם. כאילו יוקו מנסה לטשטש את הצעדים שלו ואת הדרך שלו.
"מה לעזאזל?!" הוא צועק ברגע שאתם נמצאים בסמטה שקטה, ואז כאילו מסתכל מעבר לעורף שלך, וממשיך למשוך אותך אחריו, כבובה שחייבת להמשיך בדרך שהוא החליט.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 19:28

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני מבינה שלא ציפת לזה." היא אומרת לו בקור רוח.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אפריל 2019, 19:33

צ'אהוהצג
IN
"כמובן שלא! איך יכולתי לצפות שתדברי ככה לקיסר הנצחי עצמו?!" הוא שואל בהלם וכעס מבולבלים זה בזה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 19:36

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אנחנו בטוחים שזה היה הוא?" שואלת צ'אהיו, "תודה על העזרה שם." היא גם עוקצת על הדרך.
שלח תגובה