[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

שליחה על ידי padron » 15 פברואר 2019, 13:03

צ'או-צ'ן לוקח צעד קדימה לכיוון יי-סיאן ומאי-לין. "אמרי נא לי, הו הגבירה מאי-לין, נחש נאה שכמוך, מה בדיוק את ושותפייך העסקיים עשיתם בכפר בשליחות הליגה הזהובה אשר בראשה עומד האדון סיאן הנכבד? את מבינה, שותפי העסקי החביב שוחח עם אחד מהם - הבחור הגדול? נדמה לי שידידי אמר כי שמו קונאט או משהו כזה? - והוא סיפר לו כי הייתם שם בשליחות זי-ניו הכהן הנכבד, חבר הליגה. יתרה מכך, ידידי חלק עימי את אשר הוא והגבירות הנכבדות כאן גילו בשקי התבואה אשר אנשי הכפר רכשו ממך ומשותפייך הנחשים - ידוע לי כי יש כאלה אשר עלולים להתבלבל בין נחש לתולעת רעב שכן הם דומים פיזית, אולם אין כל סיבה שמי משני בעלי החיים יימצא באסם בו מאחסנים תבואה - התולעת תזלול ותזלול ותסיים את כל אשר במחסן, ואילו הנחש עלול לפגוע במישהו תמים אשר רק נכנס למחסן כדי להוציא מזון! בנוסף, את ואדונך כאן אינכם יכולים לדבר על זרים בהתחשב בכך ששני שותפייך הנכבדים היו אנשים מחוף ליבשת - ואם כבר מדברים על קונאט - או איך שלא קוראים לו - האם ידוע לך מה שלומו בימים אלה? אני מאמין ששותפי יישמח לדעת בהתחשב בעובדה שבפעם האחרונה שהוא ראה אותו הוא שכב גוסס ופצוע לאחר שאת והשותף השלישי נטשתם אותו למות. אם ידידי לא היה עובר שם במקרה ומסייע לו הוא היה נופח את נשמתו! אכן, אין טיפת רעות בקרב נחשי הצפע - לא בקרב הנחשים עצמם, ולא בקרב אלו אשר לקחו אותם כסמל - אני רק מקווה שכל מי שכאן נועל מגפיים על מנת שקרסולו לא יוכש." צ'או-צ'ן אומר בחיוך ידידותי למאי-לין, מצחקק מעט לאחר כל אחת מהלצותיו. בכל פעם שהוא מזכיר את יי-סיאן הוא מחווה לעברו וקד, וכך גם כלפי מאי-לין, מדגיש את הגיחוך שבמעמד זה.
Meta
משתמש בפיקחות - שפות בתור מיומנות המפתח - כדי להתחיל תחלופה מול מאי-לין, לא מנצל בונוס כך שלא נכנס למצב סיכון.
שפות: 16+10=26
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 פברואר 2019, 14:45

"אתה אומר שידידך העסקי שוחח עם קונאט? ואף הציל אותו ממוות? אם כך, עליי להודות לך, אדון צ'או-צ'ן, על כך שהוצאת את החבר העלוב ההוא בארגון שלנו מתוכנו. קונאט, אתה מבין, היה רמאי, נוכל. הוא נתן לי בעבר שרשרת יהלומים, במחווה שרק מבהירה כמה הוא לא הבין את הבדל המעמדות בינינו, אבל לאחר שבחנתי אותה היא הייתה מזויפת לחלוטין. אולי תספר להם עוד על האדם הזה? על האיש הגס ושחום העור מארצות הפראים, שהאנשים בהם לא מתורבתים יותר מאלו בג'ונגל הוואלאשמאי. אתה מדבר על רעות, אך בו בזמן אומר שאתה ובני בריתך חברתם לאדם שכזה. אני כה שמחה שהמפגש של שאנג-רן איתו התרחש, שכן הוא רק איפשר לנו לחשוף את פניו האמתיים ולהוציא אותו מהארגון שלנו" היא אומרת, מנצלת את בן בריתה לשעבר על מנת להתחמק מההאשמה. "זוהי רק הוכחה, שלא משנה כמה החולדה מלוכלכת, הנחש ימצא אותה בסוף, גם אם זה אומר להיעזר בחולדה אחרת בתהליך" היא אומרת ונועצת בך מבט מרושע.

"עכשיו, אם יורשה לי לשאול אותך, כיצד קונאט הגיע אל סף המוות? עם כמה שהוא היה אדם נוראי ושפל, אני מעולם לא נטשתי אותו. דרכנו נפרדו בהסכמה הדדית ומשותפת, וללא טיפה של סכנה. מה התרחש שם?" היא שואלת בחיוך.

META
מאי לין משתמשת בטיעון מלאכותי המבוסס על הופעה (משחק). היא קיבלה 27, מה שאומר שהיא הצליחה לנגוד בהצלחה את ההתקפה.

התקפות חברתיות כנגד צ'או-צ'ן
הרינג אדום (מבוסס על הופעה (נאום)): 17 נגד תגובת נגד.
נתונים קבוצתיים
הצג
נחישות: 14
יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות, 1 כנגד פגיעה באמינות.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, אשיגה, צ'או צ'ן, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: 2

נתונים חברתיים לקבוצה
אשיגה: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה)
צ'או צ'ן: פיקחות- שפות
צ'אהו: פנייה לרגש- תרמית
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), זלזול- איום, פגיעה באמינות- ידע (מקומי)
נתונים חברתיים לאויבים
יי-סיאן: היגיון- ידע (מקומי), זלזול- תרמית, נוכחות- איום, רטוריקה- הופעה (נאום).
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק).
נתונים חברתיים לקהל
דעות שליליות: פגיעה באמינות.

חוקי הקרב החברתי
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 17 פברואר 2019, 00:05, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 15 פברואר 2019, 16:57

"דברים נאים למדי! אמסור את תודותיך לשאנג-רן בפעם הבאה שאראה אותו. וכפי שכבר אמרתי, שאנג-רן מצא את קונאט פצוע קשה ביער וקונאט הוא זה שסיפר כי את נטשת אותו - אם מדובר בשקר, התנצלותי נתונה לך על האשמת השווא. אמונתי היא כי אין אדם כאן בחדר אשר לא יודע מה זה להיות מוקף בחסרי תרבות שרק הורסים את ההנאה מהחיים למי שסביבם. "צ'או-צ'ן אומר בחיןך ומנופף בידו ברחבי החדר בצורה שדי רומזת למי הוא מתכוון בחדר.
ואם בחסרי תרבות עסקינן, הרשי לי לשאול - היכן ראשיד? ממה שהבנתי מידידי פה ומשאנג, נראה היה בכפר שהוא האחראי מבין שלושתכם ומשונה הדבר בעיני שהוא לא פה. האם עסוק הוא במזימות אחרות? האם אין הוא חשוב דיו כדי להגיע לכאן? היה יכול להיות נחמד לפגוש אותו - נשמע לי כמו אדם מעניין. לא יוצא לי לפגוש הרבה זרים כמוהו - ובשונה מאחרים, אני מחבב זרים שכן הם הופכים את החיים למעניינים. " צ'או-צ'ן שואל בנימוס ומסיים בנימה מעט עוקצנית.
Meta
מתקפת נגד עם פיקחות: 15+11=26 (שמתי לב עכשיו לכלל לגבי שימוש בכריזמה...)
שימוש בהפלה לתחבולה כנגד מאי-לין - bluff כיכולת בסיס:
17+13=30
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 פברואר 2019, 00:05

"ראשיד הוא אדם עם ראש לעסקים... אך הוא לא האחראי עליי" היא אומרת, אך המילים שלה נשמעות לא לגמרי אמתיות, ונראה שהיא לגמרי לא ציפתה שתציין אותו, מה שגורם לה מעט לשגות בדבריה.

META
התקפת נגד של רטוריקה (מבוסס על שפות): 20. כישלון. מאי לין סופגת את משקל התחבולה (3) כנזק. בגלל שהשתמשת בהפלה לתחבולה, אתה מוזמן לתת עוד תגובת תיאור בשביל לסיים את התחלופה יפה מבחינה סיפורית, אם תרצה.

תור נאגאטו

חוקי הקרב החברתי
נתונים קבוצתיים
הצג
יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות, 1 כנגד פגיעה באמינות.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, צ'או צ'ן, אשיגה, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: -

נתונים חברתיים לקבוצה
צ'או צ'ן: הפלה לתחבולה- תרמית, פיקחות- שפות.
נתונים חברתיים לאויבים
יי-סיאן: היגיון- ידע (מקומי), זלזול- תרמית, נוכחות- איום, רטוריקה- הופעה (נאום).
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק), רטוריקה- שפות.
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי[/spoiler
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 19 פברואר 2019, 09:16

נאגאטו ממשיך לעמוד בשקט, משאיר לאחרים את השימוש במילים, בזמן שהוא דיבר עם שפת הגוף שלו. גבוה, מאיים, ושקט. הוא בלט מבין החבורה, בעוד שהם שיחררו את הלשונות שלהם ופטפטו, הוא עמד דרוך, ידו על חרבו, מוכן לשלוף אותה בכל רגע להפריד בין ראשו וכתפיו של כל אחד אשר משער כי הוא חשוב מדי באולם הנשפים. הם לא ידעו כי חרבו של נאגאטו משספת עניים, עשירים, פשוטי-עם ואצילים כאחד. הוא פחות מנסה לאיים על מאי לין ועל יי-סיאן, אלא יותר להבהיר לסובבים שאל להם להתערב.

META
סימפוניה מנסה להשתמש בדעת קהל בעזרת מיומנות האיום.
18+15 = 33 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 פברואר 2019, 23:33

IN
האנשים מסתכלים על נאגאטו בהערכה, כמה מהסמוראים בוחנים אותו, בעיקר אלו שהוכיחו נאמנות מסוימת ליי-סיאן. ברור לחלוטין שלא משנה מה המילים שייאמרו, אם פעולה תיעשה מעבר למילים, שומר הראש יהיה הראשון שיגיב. ואנשים מעריכים זאת, גם אם מאוימים מכך. וכמובן, שאלו שמגיעים לצידו של אדם שכזה, מאיימים באותה המידה.

אבל אתם לא היחידים שמאיימים. יי-סיאן מסתכל, כועס.
"אנשים יקרים של גוקה, העיר שלנו נמצאת במקום של סכנה. בתקופה כה חסרת יציבות, העיר שלנו זקוקה לאנשים חזקים, ולא לאלו שמפיצים חוסר בטחון ברחבי העם. היורש האחרון המסוכן, היאקוזה, היצורים המתחבאים בפינות החשוכות של העיר. אני כאן רוצה לממש את החזון של עיר הפלאים שהוקמה כאן לפני אלפי שנים, העיר ששבתה את קיסרית ייקסינג בפלאיה. אתם עשויים לראות את המילים היפות בתור משהו להתפעל ממנו, אבל אל לכם לשכוח את אלו שמקדמים את העיר הזו לעידן זהב חדש."

"גברת הואנג, האם תרצי לספר לנו את הפעולות שאת עשית לאחרונה בעיר? מה את עשית למען האנשים פה, שאת מרשה לעצמך כך ללכלך את שמי?"

META
נאגאטו זכה ביתרון בו ניתן להשתמש על נוכחות.

נכנסנו לשלב השני של הקרב, יי-סיאן מקבל עוד תור. לאחר גלגול יוזמה, הוא פועל פעם נוספת לאחר צ'או צ'ן.

התקפות חברתיות כנגד שינה
נוכחות (מבוססת על איום): 20 כנגד גלגול נגדי.
נתונים קבוצתיים
הצג
יתרונות: 1 לשימוש בזלזול ופיקחות, 1 לשימוש בנוכחות, 1 כנגד פגיעה באמינות.
יוזמה: יי-סיאן, צ'אהו, שינה, מאי לין, צ'או צ'ן, יי-סיאן, אשיגה, נאגאטו.

משקל התחלופה הנוכחי: 1

נתונים חברתיים לקבוצה
נתונים חברתיים לאויבים
מאי לין: הרינג אדום- הופעה (נאום), זלזול- תרמית, טיעון מלאכותי- הופעה (משחק), רטוריקה- שפות.
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 23 פברואר 2019, 23:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 21 פברואר 2019, 23:47

"מלכלכת את שמך?" שינה שואלת בהפתעה. "רחוק מכך, כפי שאמרתי מקודם. אני מכבדת אותך ומעריכה את כל שעשית למען העיר הזו. יותר מזה- אני מעריצה את הנחישות שלך, את הדבקות במטרה ואת חוסר הרחמים בדרכך אליה. אתה צודק באומרך שהעיר זקוקה לאנשים חזקים כמוך, אבל גם להם אסור להטפל לחלשים מהם." שינה אומרת, מביטה בקהל.

"אני וחברי הגענו לעיר לפני לא יותר משלושה ימים. בשביל רובינו, זוהי הפעם הראשונה שלנו בגוקה, עיר שנראה שהגורל עצמו לא רצה שנגיע אליה. נסיעה פשוטה על דרך הזהב הפכה לעיקוף של ממש, ולטיפוס על חומת גן העדן. אך בפעם הראשונה בה אנחנו יכולים לנוח, להתערות בחברה וללכת לנשף, אתה בא ומאשים אותנו בהרס של הדרך העתיקה, למרות שברור שאין הדבר ביכולתנו."
META
חנופה (מקושרת לדיפלומטיה)- 33.

הפלה לתחבולה (מקושר לזיהוי מניע)- 1+9= 10.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 פברואר 2019, 23:18

"המחמאות שלך מנעימות את אוזניי, נראה כי לפחות מעט היגיון ואמת נמצא בכם" אומר יי-סיאן, מחייך ומנצל את הרגע הקצר, לפני שהוא מסתכל היישר אל עבר שינה.

"ועם זאת, אבקש שנתמקד, כי הדברים חשובים הם. אנשי בעיר, אלו ששומרים ומגנים עליה, ראו אותך בכמה מקומות מסוכנים בזמן האחרון. ברחובות ובסמטאות האפלות יותר של גוקה, ואף בנמל הישן, שאל לנו לציין איזה ארגון פשע שולט בו לצערנו הרב. את אומרת כי אינכם מסוכנים ואין לכם קשר לשבירת דרך הזהב, אתם מפילים אותה על היורש ונוגדים את הקשר שלכם אל כוחות המנסים להפיל את העיר ממעמדה. כול זאת בעודך הולכת למקומות האפלים הללו. ולאיזה מטרות, ליידי שינה?"

META
משתמש בנוכחות כמתקפת נגד. 26 כנגד 10, הצלחה.

התקפות חברתיות כנגד שינה
יי-סיאן מנצל יתרון על מנת לגלגל מחדש את ההתקפה החברתית.
היגיון (מבוסס על ידע (מקומי)): 30 כנגד מתקפת נגד.
נתונים קבוצתיים
הצג

משקל התחלופה הנוכחי: 3

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), זלזול- איום, פגיעה באמינות- ידע (מקומי), חנופה- דיפלומטיה, הפלה לתחבולה- זיהוי מניע
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 24 פברואר 2019, 00:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 23 פברואר 2019, 23:53

שינה מביטה סביבה. בקהל, בחבריה, ביריביה. המטרות שלה הן לא סוד, היא כבר זנחה מזמן את הדרכים השקטות- החליטה שהן לא יעילות מספיק. אם היא הייתה מנסה לשמור על החקירה שלה בסוד, היא לא הייתה משיגה דבר.
ועדיין, היא למדה על בשרה שמילותיה של אישה הן נשקה הטוב ביותר, ואל לה לשחרר אותן מלשונה בכל הזדמנות. למילים, למידע יש כוח. כוח שהיא לא נהנית לתת למישהו עליה.

"בילדותי, איבדתי הכל." היא אומרת. "אבי נהרג, ביתי נשרף, ואחי נחטף." היא משתתקת לרגע, לוקחת נשימה ארוכה. "ולמרות שבית הואנג התגבר על הטרגדיה הזו, אחי- לינג- עדיין לא נמצא." עווית עוברת בעינה השמאלית כשהיא מזכירה את שמו של אחיה. "הסיבה שהגעתי לגוקה מלכתחילה היא בחיפוש אחריו, אחרי חוטפיו, ואחר הסיבה שלהם. אני אעשה הכל על מנת למצוא את המידע הזה. וכן, זה כולל גם להסתובב בעיר התחתית המסוכנת, עם שומר הראש הנאמן שלי."
META
פנייה לרגש (תרמית)- 7+8+2= 17. כשלון.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 פברואר 2019, 03:12

יי-סיאן שותק לרגע. קולו יורד, אך שינה שמה לב שהוא לא הושפע מהסיפור, לא- הוא מנסה למצוא דרך לנצל זאת, לפני שהקהל יספיק להגיב. "זוהי טרגדיה" הוא אומר בקול עדין, שמזכיר את הקול בו הוא התחיל את השיחה הרבה יותר מהכעס שנשמע מקולו לפני כמה רגעים. "אבל המסעות המפרכים והארוכים ביותר נוטים גם למצוא את הדברים האפלים ביותר. ועלייך להיזהר, במיוחד כאשר נראה שהסודות שלך מובילים אותך למעשים ולמקומות שלא נועדו לאלו ממעמד גבוה כמו שלך" הוא אומר. הקהל מהנהן קלות.

META
אתם מאבדים 3 נחישות כקבוצה.

תור צ'אהו
נתונים קבוצתיים
הצג
נחישות: 11

נתונים חברתיים לקבוצה
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), הפלה לתחבולה- זיהוי מניע, זלזול- איום, חנופה- דיפלומטיה, פגיעה באמינות- ידע (מקומי), פנייה לרגש- תרמית.
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 פברואר 2019, 11:09

"אתה יודע" אומרת צ'אהיו, קולה הצעיר פורץ את שיח המבוגרים, "אני חייבת להודות, אני לא בדיוק ברת דעת כמו רובכם, לא ראיתי עולם, לא למדתי דברים לעומק, ואני לא באמת מבינה חלק גדול מהדברים עליהם אתם מדברים." היא מודה, "מה שאמור להניח אותי בעמדת חולשה," היא ממשיכה, "אבל גם נותן לי יתרון עליכם, אני מוכנה להודות שיש דברים שאני לא יודעת, ואני כן יודעת שאני צריכה לפעמים להקשיב לאלה שיודעים יותר ממני." היא ממשיכה, לא מודה שאלה שיודעים יותר ממנה אינם אנשים בשר ודם. "אין לי סיפור קורע לב," היא מסבירה, "אין לי ידע אסור ואני לא שייכת לאגודה סודית של זרים מרחוק, אני בסך הכל מישהי שמנסה לחיות את החיים שלה כמו כל אחד, לעזור לאנשים על הדרך, ואלי להיות שמחה ומאושרת תוך כדי." היא מושכת כתפיים, ממשיכה לדבר, "ואני פשוט לא מצליחה להבין דבר אחד, אתה מבין, כמו שאמרתי לא ידעתי עליכם יותר מידי, אז חקרתי ובדקתי על המעשים שלך ושל הארגון שלך אצל הגורמים הנכונים, וככל שחקרתי פשוט לא הצלחתי להבין מה מפחיד אתכם כל כך בחבורת זרים הנכנסת לעיר, שמורכבת מזר המחפש מידע, אצילה המחפשת את אחיה ושומר ראשה, סוחר לא מיוחד וילדה קטנה שבסך הכל באה לפגוש את אהוב ליבה." היא מנסה להסביר את הלוגיקה בדבריה, "אם עיקרה של גוקה בראש מעיינכם, אז אתה רוצה להסביר לי שהעיר במצב כל כך טוב, שאחד מראשי הליגה הזהובה נדרש לטפל בעניין כה פעוט כמו החבורה המסכנה שלנו? נגמרו העניים ברחבות? אין יותר מעשי שוד וגזל בשוק? העיר התחתית נקייה ממפלצות?" היא שואלת. "אני פשוט מנסה להבין מה כל כך מפחיד את הליגה הזהובה, שאתם עוצרים אירוע של החברה הגבווה שברור שהוזמנו שאנחנו הוזמנו אליו אך ורק מתוקף אינטרסים של גרומים הרבה יותר חזקים מחמשתנו, רק כדי לגרום לכולם לנסות לשנוא אותנו." היא מביטה לרגע לקהל, "אני חייבת להודות שאם אני זה מה שמפחיד אותך, אז הליגה הזהובה במצב ביש, או שאתה מפחד ממי שמשחק בכלים מעלינו, ואז אני חייבת להודות שמרגיע אותי לדעת שאתה, בשיא היכולת וההשפעה שלך, בסך הכל דג קטן שפשוט מנסה לפגוע בחלשים כדי לנסות להציג לגדולים. מה קרה?" היא שואלת, "ממי אתה מפחד כל כך שאתה מאז רק לדקור אותו במקל כשהוא יושן? ליידי נאי יאן פיי לא מצאה סיבה להתעמר בנו, שאר אנשי גוקה לא מצאו סיבה להתעמר בנו, אז למה אתה, ממרומי מגדל השן הכל כך נשגב שלך, מוצא סיבה להתעמר דווקא בחבורת הזרים הזו?" היא מעיזה שלא לחכות לתשובה, "וזה בסדר לא לענות לי בפנים" היא אומרת לו, מפנה את גבה לרגע כדי להביט במאי לין ולהכניס בה קללה שקטה, "כבר הבנו שאתה מפחד מילדות קטנות."
META
פגיעה באמינות , משתמש במיומנות ידע היסטוריה של יציר הסוד ובכריזמה של צ'אהיו.
20 טבעי, אז 34 סה"כ
קללת עין רעה על מאי-לין, לא במאת משנה אם היא מצליחה או לא כי בכישלון היא גם ככה סובלת את המחסר לסיבוב אחד. ואני משתמש כרגע בפעולת התנועה שלי כדי להאריך את הקללה על שניהם. (בכל מקרה ד"ק 19 רצון)

שניהם סובלים מחסר 2 לכל בדיקות המיומנות.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 פברואר 2019, 21:59

OUT
הוחלט שצ'אהו משתמשת בפגיעה באמינות במקום בהיגיון, מה שאומר שהיא לא זוכה ב-2+ על ההתקפה הראשונה. זה הופך את התוצאה שלה ל-34. בנוסף, אני רק מזכיר שלקהל יש דעה שלילית בנוגע לפגיעה באמינות.

IN
"אני צריך להגן על העיר שלי, יהיה זה מכול איום. דרך הזהב, המקור לעושר האדיר של העיר הזו, נהרס, ומי יגן עליה אם לא אני? העיר מלאה בסדר, וכול שאר הדברים עליהם את מדברת הם שמועות וניחושים שיש לך. האנשים שלי ממשיכים לשמור על גוקה, מוודאים שלא נמכרים דברים לא חוקים בשווקים, מוודאים שסיפורים על מפלצות או מנהרות אפלוליות לא יעלו מעלה" הוא עונה, אבל דרך המילים שלו, ניתן לשמוע בקלות את העובדה שצ'אהו בבירור ניצחה ברגע הזה. זה מרגיז אותו, והקהל שותק.

META
צ'אהו ניצחה בתחלופה, הוא גלגל נוכחות ונכשל.

תור שינה
נתונים קבוצתיים
הצג

נתונים חברתיים לקבוצה
אשיגה: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה).
צ'אהו: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה), פנייה לרגש- תרמית.
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), הפלה לתחבולה- זיהוי מניע, זלזול- איום, חנופה- דיפלומטיה, פגיעה באמינות- ידע (מקומי), פנייה לרגש- תרמית.
נתונים חברתיים לאויבים
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 27 פברואר 2019, 14:25

"אם כך, אתה מודה שאתה מסתיר את האמת מתושבי העיר." שינה אומרת, רגועה יותר ממקודם. היא ניצלה את נאומה הקצר של צ'אהו על מנת להשיב את קור רוחה. "האנשים שלך מוודאים שהתושבים אינם יודעים על הסכנות שאורבות מתחת לרגליהם. אני בטוחה שכמו שאתה מאשים אותנו בהרס דרך הזהב וקשירת קשר עם האדם המכנה את עצמו יורש, כך גם אנשיך מוצאים שעירים לעזאזל כאשר הם צריכים לטייח סכנה זו או אחרת."

META
טיעון מלאכותי, מקושר להופעה (נאום)- 5+1=6.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 מרץ 2019, 18:23

"הסתרת האמת היא הדבר האחרון שארצה, שכן לו אסתיר את האמת, לא ידעו האנשים הטובים את מעשיי. ושעירים לעזאזל? זהו אינו אלא טיעון ריק, אמירה חסרת כול בסיס מאחוריה."

"הסכנות שאורבות מתחת לרגלי האנשים? אלו הן שטויות, יקירתי, הדבר היחיד מתחת לרגלינו שמאיים עלינו הוא זעמה של ליידי נאנביו. כמו כול הזרים, גם את אוהבת להאמין לשמועות, להאמין לסיפורים על הדברים האפלים ששוכנים מתחת לקרקע, ולנסות להפחיד איתם את האנשים שכאן. אבל זהו אינו בית מרזח, בו השיכורים יאמינו לכול שטות, ולמרות המעמד המכובד שלך- אין לך ולו טיפה קטנה של ידע על העיר הזו, ומה באמת מאיים עליה" הוא אומר, מותח במעט את המגבלות למה אדם במעמדו מסוגל לומר לאישה במעמדך.

META
שימוש ברטוריקה על מנת לנגוד את שינה: 28. הצלחה. משקל התחלופה עולה ב-1.

התקפות חברתיות נגד שינה
פגיעה באמינות (מבוסס על ידע (אצולה)): 19 נגד גלגול נגדי.
נתונים קבוצתיים
הצג

משקל התחלופה הנוכחי: 2.

נתונים חברתיים לקבוצה
אשיגה: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה).
צ'אהו: פגיעה באמינות- ידע (היסטוריה), פנייה לרגש- תרמית.
שינה: אלגוריה-ידע (היסטוריה), הפלה לתחבולה- זיהוי מניע, זלזול- איום, חנופה- דיפלומטיה, טיעון מלאכותי- הופעה (נאום), פגיעה באמינות- ידע (מקומי), פנייה לרגש- תרמית.
נתונים חברתיים לאויבים
יי-סיאן: היגיון- ידע (מקומי), זלזול- תרמית, נוכחות- איום, פגיעה באמינות- ידע (אצולה), רטוריקה- הופעה (נאום).
נתונים חברתיים לקהל

חוקי הקרב החברתי
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2019, 01:42

"ופעם נוספת, אתה מכחיש את הדברים שאמרת לפני פחות מדקה. אתה הוא זה שאמר שאנשיו מוודאים שסיפורים על סכנות לא יגיעו אל אוזניהם של האנשים- אך אם הסיפורים האלה אינם יותר מסיפורי שיכורים, מדוע שתעשה את המאמץ למנוע מהם להגיע לאוזניהם של האנשים? הרי, כפי שאתה אומר בכזה בטחון, האנשים כאן לא יאמינו לכל שטות."

"אם תשאל אותי, נראה שאתה יוצא מגדרך על מנת להוציא אותי ואת חברי כשעירים לעזאזל. זרים שהפכו לחבורה במקריות הגורל, שהגיעו אל מחוז חפצם המשותף. האם אתה באמת מפחד מאיתנו עד כדי כך, כפי שהנערה הצעירה שלידי אמרה, או שאתה רק מנסה להשתמש בנו, להסיט את מבטי הקהל כלפינו והרחק ממך, כיוון שאתה לא מאמין אפילו לרגע ביכולת שלהם להבדיל בין אמת וכזב?"

"כאשר למדתי בהוואנגוט, שמעתי סיפור." שינה אומרת מבלי לעצור אפילו לרגע. "הערתך הקצרה על הליידי נאנביו הזכירה לי אותו. אתה מבין, הסיפור היה על אחד מהגברים הרבים שנשבו בקסמיה של האלמנה. וכמו כולם, גם הוא מת בסוף. וכמו רבים מבעליה, גם אובדנו של האיש היה מטרגדיה נוראית- אך הטרגדיה הזו הייתה מעשה ידיו.
מדובר היה בשליט עוצמתי, שר צבא שהשטח עליו חלש היה מחולק בין השוגונים השונים. היו לו עוצמה, אדמה, ואישה יפה בת אלים. אך ככל שהשיג יותר, כך הפחד שלו שאחד מהשוגונים יחמוד את השייך לו גדל. ועל כן, הוא החל להפנות אותם זה כנגד זה. וכך, הוא השיג שלווה זמנית.
אך בכך, הוא התעלם מהעם. מהמחיר שהריבים שהוא חירחר לקחו ממנו. משדות האורז השרופים, מהאיכרים המתים והכיסים הריקים אלה ששרדו. הוא פחד כל כך מבעלי העוצמה, עד ששכח את המקור לה. דבר שהאנשים הפשוטים הזכירו לו כשהתמרדו כנגד הצבאות והשלטון המושחתים, עלו על ארמונו, ושרפו אותו.
הסיפור גורס כי רצף האסונות שפקד את וואנשו לאחר מכן היה דרכה של אלמנת הסבל להתאבל על בעלה. אבל כמובן, זוהי לא הנקודה בסיפור."

META
זלזול- מקושר לאיום: 14+8= 22. עוד 2 בגלל שאני נוגד טקטיקה שהקהל שונא, מה שאומר 24 סה"כ. הצלחה. משקל התחלופה עולה ב2 בגלל שהקהל לא אוהב פגיעה באמינות.

אלגוריה- מקושר לידע (היסטוריה): 10+12+4= 26
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה