מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 33
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 ינואר 2019, 14:43

OUT
צ'או-צ'ן יכול לקרוא את ההודעות של ארבעת חברי הקבוצה האחרים.

IN
האלף מהים הפנימי מחייך קלות. "אם הספינה הגיעה בחורף, אז אני פה כבר... שלוש שנים ושלוש עונות, לחישוביי" הוא אומר "לא שביליתי יותר מידי זמן בביקור במקומות אחרים, את רוב הזמן שלי אני מבלה באגודת פנסי הנייר, חוקר את אוצרות הידע הנמצאים שם" הוא אומר.

"והאם אוכל לשמוע עלייך, גבירתי האצילה? אני מתנצל על הבורות שלי, אך נושאי המחקר שלי הם לרוב היסטוריים ולא אקטואליים, ולכן איני מכיר את האצולה" הוא אומר בנימוס שהוא בבירור תרגל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 45

שליחה על ידי Nextorl » 07 ינואר 2019, 20:31

"אני חוששת שאני לא אצילה חשובה במיוחד." שינה עונה, "שמי הוא שינה הואנג, מבית אצולה קטן בפו-לי." נראה שההערה שלו על נושאי מחקר תפסה את תשומת ליבה, ולא עובר זמן רב עד שהיא מבקשת ממנו לפרט. "אני מבינה שאתה היסטוריון אם כך? האם יש חלק מסוים בהיסטוריה שאתה חוקר במיוחד?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 ינואר 2019, 23:49

IN
״מספר ממלכות עתיקות התקיימו על גבי טיאן-שיה במהלך השנים, גברת שינה״ הוא עונה ״אימפריית שו, ממלכת הוואלאשמאי המסתורית, ממלכת השוגונים טייקוקו, ואפילו לנג-ווא שנפלה עוד בחיינו. אך לחישוביי, החשובה ביותר בכול ההיסטוריה של טיאן-שיה הייתה אימפריית ייקסינג העתיקה, האימפרייה הראשונה לאחד את רוב השטח של טיאן-שיה ושממנה הגיעו רבים מהמנהגים והמסורות כהיום שולטות ביבשת״ הוא אומר בגאווה.

״בהיאמר זאת, הרבה מהזמן שלי מוקדש לאגודת פנסי הנייר ונושאי מחקר הקשורים אליהם. כמו ברגעים אלו ממש״ הוא אומר, עם טיפה של יאוש מוסווה בקולו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 ינואר 2019, 11:38

META
11 דת, מנסה להבין איך האימפריות שלפני לנג-ווא קשורות לקיסר הנצחי
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 22

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 ינואר 2019, 11:55

"אז אתה מחפש מידע על העבר של אלה אשר מחפשים מידע על העבר?" שואלת צ'אהיו, לא בטוחה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 ינואר 2019, 12:20

IN
בתור מישהי שמאמינה בשלמות ובאמת של הקיסר הנצחי, שינה יודעת שהקיסר הנצחי הופיע ביחד עם לנג-ווא כאשר הארץ הייתה במשבר, כאשר הארץ הייתה זקוקה למנהיג שיאחד אותה. בתקופת ייקסינג, הקיסרים של האימפריה היו בני תמותה והתחלפו תדיר, כאשר רוב הקיסרים של היום מוכיחים קשר לשושלות העתיקות ששלטו בייקסינג.

"לא, אני מתכוון..." הוא טועה בטיפה של מגושמות במילותיו, אך מתקן את עצמו מיד, חוזר לדבר בכבוד ובנועם. בבירור הוא לא רגיל לשמור על החזות הזו לזמן כה ממושך "אני עוזר לשאר חבריי בלשכת פנסי הנייר במחקרים שלהם. אני מכיר את הספרייה של הלשכה כמו כף ידי, ויש לי ידע רב שצברתי גם מעבר לכך" אומר יאמאדיאן.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 ינואר 2019, 12:39

"איך אתה עוזר להם?" שואלת צ'אהיו בסקרנות. "אני מניחה שלא הכל זה ידע אישי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 08 ינואר 2019, 13:03

"חברי האגודה עוסקים במחקרים מסיבות שונות, אבל מרביץ החברים עוסקים בעיקר במחקר כדי להתכונן למשימה כולשהיא., או לבדוק מידע חדש שהתגלה במהלך אחת.
אם ליאמדיאן אין את הידע הדרוש באופן אישי, הוא לרוב ידע היכן הוא נמצא, או לפחות רמז היכן לחפש אותו."
אשיגה עונה
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 ינואר 2019, 13:48

"אז יש לו גישה לכלל הגנזחים?" שואלת צ'אהיו בעניין.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 ינואר 2019, 15:37

"בתינתן סיבה טובה, אני מסוגל להיכנס לכול אחד מהגנזחים" אומר יאמאדיאן, ומנמיך את קולו בעודו ממשיך לדבר "לא שיש לי עניין רב בספרים של המדור השלישי, לחישוביי- מוחי אינו חזק מספיק על מנת להתמודד עם הסכנות האורבות בספרים של המדור השלישי".
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ינואר 2019, 16:03

צ'אהיו מהנהת בשקט לתשובתו, ואז פונה לאשיגה. "אז מי האציל שאנחנו מחפשים?" היא שואלת אותו. רוצה לגשת כבר לעבודה ולהוציא משהו פרודקטיבי מהערב הזה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 ינואר 2019, 16:16

"לא ראיתי אותו בעצמי, אבל התיאור שלו שקיבלתי הוא-"
אשיגה ממשיך בחזרה מדויקת על התיאור שהוא קיבל מנריוס, על כך שהמעביד הציג את עצמו כראש משפחת גיאו. אדם קירח, גבוה וחיוור למדי, שעיניו היו מאופרות בסגנון שבעבר היה נפוץ אצל הוזירים של הקיסר. הוא נותן לכם עוד מספר סימנים מזהים, כמו העובדה שהקול שלו צרוד במידה מסוימת, שהעור שלו חלק ונעים ממה שחבריו לקבוצה אמרו שהוא שימוש רב בשמנים יקרים לעור, ושעיניו תמיד היו ממוקדות ואף פעם לא סטו ממסלולן בחוסר ריכוז, מה שהעניק לדבריו רובד של רצינות.
"-המטרה היא לבדוק אם האיש שלנו הופלל בכוונה או שהיה מדובר רק בצירוף מקרים. אם נגלה שהייתה כאן כוונה אנחנו נצטרך לבדוק האם המעסיק שלו ידע מה בדיוק הוא עושה או שהוא רק עקב אחר ההוראות של מישהו אחר. אבל אני רוצה לנסות להימנע ככל האפשר מכך שהוא יבין שאנחנו חוקרים אותו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ינואר 2019, 16:22

צ'אהיו מהנהת, בעודה מביטה בקהל, מנסה לאתר את המדובר. "אני אטפל בזה." היא אומרת. "אני אקרא לכם אם אצטרך עזרה ברגע שאמצא אותו."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 ינואר 2019, 22:02

"ראש משפחת גיאו?" שינה שואלת, "ובכן, אני מניחה שהוא שיקר, אלא אם הוא צעירה בת 12." היא מנידה בראשה לעבר ניסה גיאו, הנערה הצעירה שממלאת את תפקיד ראש המשפחה מבחינה חוקית. "אך הייתי בודקת את האנשים שמקיפים אותה."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ינואר 2019, 08:22

נאגאטו ממשיך לעמוד לצד הקבוצה מבלי לדבר או להתערב בשיחה. הוא ידע כי נוכחותו רק הפחידה אחרים, וכי האלף מספר להם דברים חשובים, אשר לא עניינו אותו במיוחד. הוא יצטרף ברגע שיצטרך.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה