ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 28 דצמבר 2018, 13:02

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"הא, מה הוא עושה כאן? לא רלוונטי כרגע." צ'או-צ'ן לוחש חזרה. הוא לוקח את המנות המוצעות וטועם מהן באלגנטיות. "ללא ספק הצוות הקולינרי עשה עבודה מופלאה. אמור נא לי, האם יש יד של אצילים רבים באירגון הערב הנפלא הזה?" צ'או-צ'ן שואל.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 דצמבר 2018, 13:29

צ'אהוהצג
IN
האיש נראה קצת מובך מהעניין, מנסה להתחמק מלענות תשובה ישירה. "הוא אמר שהם צופים, שהם מסתכלים מלמעלה. הוא סיפר שהשבט שלו, שבט אבן-הכאב, הוא השבט העוצמתי ביותר" הוא אומר, בהחלט לוקח מעט יותר מידי זמן כדי לחשוב על איך לנסח את המילים שלו. אבל הוא לאו דווקא משקר... ייתכן שהוא מסתיר משהו אחר.
צ'או צ'ןהצג
IN
"בתחילה, היה זהו אירוע קטן, אך ככול שעוד ועוד אנשים רצו להשתתף בו, קנה המידה רק גדל- עד למה שאתה רואה כעת. לא הכול משתתפים באירוע, אך כמעט כול אדם בעל מוצא טיאני הגיע למסור ברכות" אומר הדאמיו של החופים "ניתן להרגיש ממש את האחווה של העיר הזו" הוא אומר בגאווה קטנה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 דצמבר 2018, 22:08

נאגאטו, אשיגה, שינההצג
"אני מאמינה שאני צריכה להפנות את השאלה הזו אליך." שינה אומרת בחיוך מופתע, "מבלי להעליב, נשף של האצולה הגבוהה אינו מקום שהייתי מצפה לראות בו אנשים פשוטים. טוב, לא כאורחים." היא מנידה בראשה על המשרתים. היא למדה כבר לפני שנים שצריך להזהר בנאמר סביבם. הם שומעים, מרכלים, ובסופו של דבר- הרכילות הזו מגיעה למעמדים העליוניים יותר.
בעולם האצילים, לא ניתן לנוח אפילו לרגע, כשכל מילה שיוצאת מפיך צריכה להיות מחושבת אחרת היא תעמיד אותך בחסרון מול האויבים שלך.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 29 דצמבר 2018, 12:03

נאגאטו מוביל את אשיגה אל שינה, ואז מבצע עיקוף קל וטופח על שכמם של צ'או-צ'ן וצ'אהו פעם אחת, מושך את תשומת ליבם ואז חוזר לעמדתו לצידה של שינה ואשיגה, מודיע להם על נוכחותם בנשף.

גילגול תרמית/זריזות ידיים:
13+6 = 19
15+6 = 21
19+6 = 25
נערך לאחרונה על ידי Qurrion ב 29 דצמבר 2018, 23:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2018, 17:55

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו נראית מוקסמת, נראית, אבל ממש לא מוקסמת, היא כבר מבינה שהוא חסר תועלת, אבל אולי היא תוכל להוציא ממנו עוד משהו, "ספר לי עוד." היא אומרת, מתבלת את המילים שלה בקללת הקסמה.
META
קללת הקסמה וכו', ד"ק 18 רצון ואם הוא נכשל אז מתקרב דרגה אחת בסולם הקרב לצ'אהיו.
צ'אהיו לא מגיבה לטפיחה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 29 דצמבר 2018, 20:24

אשיגה, נאגאטו ושינה
ספוילרהצג
אשיגה מניד בראשו בהסכמה לדברי שינה, מדבר בקול חלש.
"וזהו לא מקום שהייתי מצפה להיות בו, אבל בכל סיפור יש תפניות מפתיעות."
הוא מעיף בה מבט צידי במחשבה.
"למעשה, אם כבר הזדמנו לכאן ביחד, ייתכן שתוכלי לעזור לי בנוגע לסיבה שאני כאן, אם תסכימי כמובן.
הוא מסמן לימאידיאן, אלף הנמצא קרוב ובבירור מתאים אפילו פחות מאשיגה למקום שכזה, להתקרב אליהם.
נערך לאחרונה על ידי מרתוס ב 30 דצמבר 2018, 21:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
padron

שליחה על ידי padron » 29 דצמבר 2018, 23:32

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"ניתן להרגיש כי הערב הינו סמל לעוצמתה של גוקה. אולם אם לא אכפת לך שאני שואל - האם יש ייצוג גם של הכוחות החדשים יחסית לעיר? שמעתי שמועות לגבי נוכחות של אנשי היורש בעיר. האם הם כאן?" צ'או-צ'ן שואל.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 30 דצמבר 2018, 18:19

אשיגה, נאגאטו ושינההצג
IN
יאמאדיאן קד קידה טיאנית מושלמת, אך בבירור אחת שהוא תרגל זמן רב ולא משהו שטבעי לו. ועדיין, האלף היה בעל שנים רבות וארוכות לתרגל, והפעולה הזו עשית במומחיות. שינה לא ראתה אלפים רבים בחייה, חוץ מעוברי אורח ברחובות של גוקה. פו לי והוואנגוט שתיהן מדינות שאלפים הם לא נפוצים בהם במיוחד, אבל סיפורים על הגזע העתיק המקדיש את עצמו לשלמות והרבה פעמים גם לקוד הסמוראי, שאת ההתחייבות אליו הם מחזקים במאות שנים של אימונים- הגיעו גם אליה.

אבל יאמאדיאן לא נראה אלף טיאני, האלפים הטיאנים הם הרבה יותר מסוגרים. יאמאדיאן הוא אלף שמגיע מהים הפנימי, שם האלפים מקדישים את השנים הארוכות שלהם בהיקשרות אל הטבע, אם הדברים המעטים שידועים לכם נכונים. בים הפנימי, האלפים הם גזע נפוץ הרבה יותר, וכך גם חצאי אלפים- שבטיאן-שיה הם כמעט לא נראים.

לעומתה, נאגאטו ראה אלפים רבים בחייו. כאשר שוגון השמש נלחם בעריץ המרושע ששלט בשוקורו והביס אותו, בני בריתו היו האלפים של המדינה ג'ינין, שהתרשמו מאוד מהאיש והבטיחו לו את עזרתם במלחמה, ושתי המדינות קרובות עד היום הזה. בקרב האנשים הקרובים לשוגון, נאגאטו הרבה פעמים ראה יועצים וסמוראים אלפים שנשבעו לו אמונים.

יאמאדיאן עצמו לבוש בבגדי בד ארוכים וחלקים, שנראים שמתאימים לו. הוא כמעט היה יכול להתאים למראה של יועץ, אבל הבגדים שלו קצרים יותר, נועדו גם להיות מכובדים אבל גם להיות יעילים. מצפן דק המציץ מתיק קטן שמשתלב עם בגדיו של האלף מבהירים לכם שכמו אשיגה, זהו חבר באגודת מגלי הארצות. נראה שהוא קצת מופתע שאתה מציג אותו לאנשים, לא בטוח מה לומר כלל.
צ'אהוהצג
OUT
הוא מוקסם, אין צורך בעוד קללת הקסמה. הן לא מצטברות עם עצמן.
IN
"אעדיף לדבר על היופי שלך... אך אם את מתעקשת... אוכל לספר לך את השמועות המסתוריות על הדרקונים של העיר אותם שמעתי. שמעתי שממש מתחת לרגלינו, חי לו דרקון קיסרי עתיק ורב עוצמה, שמשעבד ננסים. אני יודע שזו אגדה שנשמעת כמו אגדת ילדים, אבל אחד מהמוכרים בחנויות נשבע לי שהחפץ הקסום שהוא התכוון למכור לי הגיע משם" הוא אומר, כבר מאבד כול שמץ של חן שנותר בו. הרגשות שלו הוליכו אותו שולל, ונראה שיותר ממשפטי פתיחה, אין באיש הזה דבר.
צ'או-צ'ןהצג
IN
"אני מאמין שלא" אומר האיש ברוגע, אבל השאלה לא מוציאה ממנו שום תגובה. נראה שהוא מאפק את עצמו. "הסיעות החדשות הללו, מקומן לא בגוקה, כך אנו מאמינים. ייתכן כי ישנם מרגלים בין שורותינו, אך אף אדם ידוע המשתף פעולה עם האנשים הללו לא הוזמן" הוא מבטיח לך. אתה לא בטוח איזו תגובה הוא מסתיר, אבל גם אם תנסה, אתה מרגיש שזה יהיה בלתי אפשרי לקרוא אותו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 30 דצמבר 2018, 18:26

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"טוב לשמוע. המפגש היחיד שהיה לי איתם הספיק לי לשארית חיי. לצערי נכחתי במקום כאשר הדרך לעיר נהרסה. טרגדיה אמיתית." צ'או-צ'ן אומר ומניח יד כל חזהו בדרמטיות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 דצמבר 2018, 18:31

צ'איהו
ספוילרהצג
"חוסר התועלת שלך מקסים. כמעט." היא מסתובבת ומפנה לו את הגב. "אתה התבלבלת ביני לבין אחת הנערות הזולות שהכסף שלך יקסים." היא הולכת משם. אם ריוסקה פה. לבטח גם האחרים. היא תמצא אותם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 ינואר 2019, 23:06

צ'אהו מצליחה לזהות בקלות את האנשים האחרים לקבוצה שהיא מסתובבת. כולל צ'או צ'ן המגונדר, המלווה בבן זוג בעל מראה דומה לו, ושאר חברי הקבוצה לבושים בתלבושות אלגנטיות המתאימות למקום.
צ'או-צ'ןהצג
IN
"השקעתי בעצמי כסף על מנת שהמורים של אקדמיית שלושת הצריחים יצאו למשימה לתקן את ההרס שנגרם. אל לנו להרשות לגורמים כמו היורש להרוס מסורות של עשרות שנים כך בקלות, אין הדבר מתקבל על הדעת" אומר בן האצולה בקול נמוך אך כועס בבירור. האנשים מסביבו מתרחקים צעד על מנת שלא לפגוש בכעסו, אך מבטו לא בוער, רק מלווה בכעס קר ומחושב.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 ינואר 2019, 23:09

בני אדם (לא צ'או-צ'ין)
ספוילרהצג
"נחמד לראות אתכם כאן." אומרת צ'איהו לשינה, אשיגה, ונאגאטו כאשר היא מצליחה להשיג את כולם לרגע. היא מורידה מעט את הקול, "הצלחתם לגלות משהו?" היא שואלת אותם.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 02 ינואר 2019, 11:58

שינה, אשיגה, נאגאטו, צ'אהיוהצג
"נעים להכיר." שינה קדה קידה טיאנית קלה אל עבר האלף. "הקידה שלך בהחלט מדויקת, כמה זמן בילית ביבשת?" היא שואלת, מחייכת לעבר צ'אהיו, מסמנת לה שהיא תתפנה אליה עוד מעט.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 ינואר 2019, 12:12

שינה, אשיגה, נאגאטו, צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו נשארת בשקט, מקשיבה גם היא לשיחה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 ינואר 2019, 22:49

כולם חוץ מצ'או-צ'ן אני מניח.
ספוילרהצג
אשיגה מכיר בהתקרבותה של צ'אהיו בחיוך, הוא מחכה לרגע ונותן ליאמדיאן לענות לשינה לפני שהוא ממשיך בדבריו.
"כפי שאמרתי לכם, אחד מחברי האגודה שלי הואשם ברצח שהוא לא ביצע, הרצח בוצע בעיר-תחתית והוא היה שם כחלק ממשימה שהוא קיבל מאחד מהאצילים כאן. תכננו לדבר איתו לנסות לברר האם הוא שלח אותו לשם בנסיון להפליל אותו, או שהיה מדובר בלא יותר מצירוף מקרים, אבל אם תסכימו לעזור לי, אני מאמין שלאנשים לא קשורים למקרה יהיה קל יותר להוציא ממנו את המידע, ולא להעלות חשד בעודם עושים זאת."

בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה