יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 דצמבר 2018, 15:51

צ'אהו
ספוילרהצג
צ'אהיו מצטערת שהתכונית שלה נכשלה, אבל כרגע היא ממשיכה. "אז, מה תוכל לספר לי על העיר?" היא שואלת אותו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 19 דצמבר 2018, 22:53

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"כמובן, כמובן. צ'או-צ'ן הוא שמי, ומינקאי היא מוצאי. אני לא מופתע אם לא שמעת את שמי עקב היעדרותי מגוקה - העיר משמשת לי כבית הרחק מהבית במהלך מסעי הרוחני וממש לפני ימים ספורים זכיתי לשוב אליה. " צ'או-צ'ן משיב.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 20 דצמבר 2018, 12:22

נאגאטו ושינההצג
שינה מגרדת את כף ידה בעצבנות כשצ'י-היון מאושש את החשדות שלה. "הייתי מעדיפה אם הם לא היו תוחבים את אפם למקום שאינו שלהם." היא אומרת, "אך לא ציפיתי לדבר אחר."
שינה מעט מתוחה יותר כעת, ומנסה לנצל את שאר הזמן בנשף כדי להבין את טיב היחסים בין הליגה הזהובה לאגודת הצפעים. היא שמה לב להזכיר את הדבר בפני לאו ריי, נותנת לו להסיק מכך שהיא מתכוונת להתנגד לאחיזתה של הליגה בעיר.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 דצמבר 2018, 18:21

נאגאטו ושינה:
ספוילרהצג
נאגאטו לא עוזב את צידה של שינה לרגע אחד, אך רוב תשומת ליבו נתונה למציאת מאי-לין בקהל וביצוע מעקב אחרי פעולותיה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 21 דצמבר 2018, 01:39

אשיגההצג
אשיגה מחייך בנועם "דעתה של צפע לגבי "חברה נאותה" דומה לזאת של אורק על נימוסי שולחן. מעניינת בתיאוריה, אך לא מחזיקה הרבה משקל לאלו המכירים את טיב הנשאל."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 דצמבר 2018, 23:52

צ'אהוהצג
IN
"מה אוכל לספר לך, יפתי, על העיר של מאה הצריחים? על היופי שלה... יהיו אלו הפסלים האדירים של הקיסר והקיסרית של גן עדן על נמל זו הונג, הצופים על העיר ושומרים עליה ממעל- מהשפעת המערב או מהרוע של העולם הזה. הצריחים המדהימים של גשר שבעת הדרקונים, שאני בטוח שנוכל למצוא את האחד שתואם ליופייך. או אולי יהיה זה הארמון הקיסרי על ראש כיפת היהלום שיתאים ליופי מלכותי כשלך?" הוא ממשיך, ובינתיים את תוהה ומבינה שלא באמת חקרת את העיר ואת הסיפורים האדירים שלה, והיית עסוקה מידי בהרפתקאות כדי לראות את המראות האדירים של גוקה.
צ'אן-צ'ןהצג
IN
"מינקאי היא ממלכה רחוקה, ללא ספק, אך העיר שלנו שמחה לארח אותך. הענקת לי את הברכה של האלים, אז אברך אותך בברכתו של הקיסר הנצחי, מי ייתן וחזרתו תהיה קרבה" הוא אומר, מברך אותך גם כן, "האם אוכל לעניין אותך באחד ממאכלי הים של העיר שלנו? אני בטוח כי התגעגעת למטבח המיוחד של העיר. בעוד שמאכלי הים הקלאסיים מוכרים גם במינקאי, המארחים של הנשף דאגו להציג את המטבח המקומי במלוא יופיו" הוא אומר, מחייך ונראה מתעניין בך ובבן דודך מספיק על מנת להמשיך איתך בשיחת חולין נעימה.
נאגאטו ושינההצג
IN
שינה מזכירה זאת בעדינות ללאו ריי, שלא מגיב בדיוק כמו שהיא ציפתה. הצפעים מביאים איתם סחר, ולא יצרו הרבה בעיות לעיר. הם שיתפו פעולה עם הליגה הזהובה- אך לא השתמשו בשום תכסיס מלוכלך שנוגד את התרבות של העיר ולא ביצעו אף פשע. אגודת הצפעים היא ארגון בעל מניעים אנוכיים, אבל בגוקה- עיר של סחר אכזרי ואנשים מהירי מחשבה שלא מפחדים להשתמש בשום תכסיס, הם לא שינוי גדול מאנשי העיר הרגילים. למזלה של שינה, היא מכירה מספיק אצילים כדי להבין זאת מצורת הדיבור שלו, אבל לאו ריי כן מתייחס לאמירה שלה ברצינות הדרושה- כי הוא מבין את הקשר הברור בין הליגה לצפעים.

ריוסקה מצליח לזהות את מאי לין, ועוד פנים מוכרות, פנים שהוא לא ציפה לראות כאן... אשיגה נוהירו, עומד ומדבר איתה, במה שנראה כמו סוג של תחלופת העלבות. אבל בדיוק כשאתה מבחין בשניהם מדברים, נראה שמאי לין מתכוונת ללכת ממנו.
אשיגההצג
IN
"מגלה ארצות, ההעלבות שלך הן חסרות משמעות כאן, והמאמץ מיותר. אף אדם שמכבד את עצמו בכול הנשף הזה לא ישמע לדבריו של איכר המדבר כך לאצולה, וזהו הכבוד שלך שנרמס כאן. לו הייתי אתה, הייתי עוזבת את הנשף הזה לפני שהייתי נפגעת, אבל אתה מגלה ארצות- אני בטוחה שלא באת בשביל ההנאה. ואם כך, אנחנו נדבר בקרוב מאוד פעם נוספת..." היא מחייכת, מתכוננת ללכת ממך, אבל יש לך הזדמנות לומר את השורה האחרונה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 דצמבר 2018, 00:17

צ'אהו
ספוילרהצג
עד כמה שהיא מוקסמת מהעיר, צ'אהיו מנסה לשמור על ריכוז במשימה שלה. "עיר נמדדת על פי האנשים שלה." היא אומרת. "מבנים קמים ונהרסים, אבל האנשים והסיפורים שלהם? נשארים לנצח." היא ממשיכה. "ספר לי על האנשים של העיר, ספר לי את הסיפור של העיר, הסיפור האמיתי"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 דצמבר 2018, 16:51

נאגאטו, שינה ואשיגה:
ספוילרהצג
נאגאטו, לא מוציא את שינה ממבטו לרגע אחד, ניגש אל אשיגה ומאי-לין, ועומד במרחק מה מהם. הוא לא מסתיר את נוכחותו מהם, להבהיר כי אינו מצוטט.
הוא מחכה כי יסיים את שיחתו, ושיזהה אותו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 24 דצמבר 2018, 19:54

אשיגההצג
אשיגה עומד לפלוט הערה אחרונה אך עוצר את עצמו, חלקית מכיוון שהוא שם לב לנאגאטו העומד ליד וחלקית מכיוון שהוא מזהה את האמת בדברי מאי לין. כרגע בלי לדעת מה המעמד שלה בדיוק הוא עלול להזיק לעצמו אם הוא ימשיך לאתגר אותה בנסיבות האלה.
כרגע זהו לא זמן לגאווה. אולי בעתיד תגיע הזדמנות לקצר את החלק שלה בסיפור.
נאגאטו, אשיגה, שינה
ספוילרהצג
אשיגה שם לב לנאגאטו העומד בצד ונותן למאי לין לעזוב בלי להגיב.
כאשר היא מתרחקת הוא פונה אל נאגאטו בחיוך כנה, אם כי עדיין ניתן לראות בעיניו את השנאה לבת שיחתו הקודמת.
"זוהי הפתעה נעימה, מה אתה עושה כאן?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
padron

שליחה על ידי padron » 24 דצמבר 2018, 23:42

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"אשמח לטעום ממאכלי הים. תמיד חיבבתי את המזון בגוקה - יש בו משהו מיוחד שאין במקומות אחרים, כנראה בגלל המפגש בין תרבויות כה רבות." צ'או-צ'ן משיב בחיוך.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 דצמבר 2018, 18:46

נאגאטו, שינה ואשיגה:
ספוילרהצג
נאגאטו מסובב את ראשו ומצביע בסנטרו אל עבר שינה, ומתחיל להתקדם לעברה בשקט, מוביל את אשיגה אחריו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 דצמבר 2018, 19:17

צ'אהוהצג
IN
"האנשים של העיר הזו... האנשים כאן הם האנשים של העולם הגדול. אלו שיכולים לראות את המערב והמזרח בו זמנית. אפלה, אור, כאוס וסדר- כולם משתלבים בעיר הזו ואנשיה השונים והמיוחדים. לפני אלפי שנים, הקיסרית של ייקסינג קראה לעיר הזו עיר הפלאים, אבל הדבר האמתי שמשך את עיניה של הקיסרית היה האנשים של המקום הזה, עלמתי היפיפייה. זו העיר היחידה בה את יכולה לראות אצולה כה חזקה חיה צד לצד עם המעמדות הנמוכים, בה תרבויות כה רבות מתנגשות ביחד עם דתות כה רבות. המבריחים של הוואי לינג והיאקוזה לצד האצולה הגבוהה של ליידי נאי יאן פיי, הסוחרים הקלשים המכובדים לצד ההרפתקנים המלוכלכים של אגודת מגלי הארצות... לכול כיוון שתסתכלי יפתי, תראי ייחוד ויופי, אך לא כמו שיש בך" הוא אומר, וצ'אהו מרגישה שלמרות שהוא דיבר הרבה נראה שהאיש מעולם לא עזב את גוקה בימי חייו. לא שזו עיר חדגונית, אך בתור מישהי מארץ אחרת היא מסוגלת להבחין בחוסר היכולת להבדיל בין העיר הזו לערים אחרות בקלות.
אשיגה, נאגאטו ושינההצג
IN
אתם הולכים בשקט לכיוון שינה, שמופתעת ללא ספק לראות את אשיגה, אך גובהו של נאגאטו מאפשר לו לראות שהוא לא היחיד שנמצא פה במקום. גם האציל המכובד צ'או צ'ן לא פספס את המסיבה, וגם באי צ'אהו שככול הנראה השתמשה במעמדה האצילי ככרטיס כניסה למקום הזה. נאגאטו שם לב לטיאן-מין לא אציל שבוחן את צ'אהו מרחוק, נראה עוקב אחרי כול תנועה שלה, ונראה מרוגז... האם זהו מישהו שהיא הרגיזה? או מישהו שקשור אליה? מהמרחק הזה לא ניתן לדעת.

בינתיים, מאי-לין מתרחקת, פונה לענייניה.
צ'או צ'ןהצג
IN
"שלחתי את אחד מהטבחים האישיים שלי לנשף הזה, אמור לי אם יש משהו בארוחה שלא משביע את רצונך" הוא אומר ומציע לך מהשולחן. בינתיים, 'דודך מאו-קוי' מתקרב ולוחש לך "איש גבוה, הצל השלישי".

על מנת לא להעביר מידע לאויבים על המסרים ביניכם, הצל השלישי היה אחד מהמסרים הסודיים שהעברתם ביניכם שרציתם להורות על כיוון מסוים, כאשר מסורתית הדרקון נחשב כעטוף בתריסר צללים שונים, כאשר חמישה צללים מסמנים את חמשת סוגי הדרקונים הקיסריים, שישה צללים מסמנים את ששת סוגי הדרקונים הנוספים (מתכתיים, כרומטיים, חיצוניים, קדמוניים, אזוטריים ומישוריים), והצל האחרון מסמל את צילו של הדרקון עצמו- ואת שבט צל הדרקון כמכלול. במקרה הזה, תריסר הצללים מסמנים כיוונים.

אתה פונה בנונשלנטיות, בלי בכלל לשים לב, לאיש שמסתכל עליך. נאגאטו, אתה מזהה אותו, למרות שאתה לא בטוח אם הוא פה לבד או לא- גובהו מרים אותו מהקהל, אך מעטים הם האנשים שנחנו בגובה שכזה.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 27 דצמבר 2018, 19:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 19:22

צ'אהיו
ספוילרהצג
"מעולם לא שמעתי כל כך מעט דברים במשפט כל כך ארוך." אומרת צ'אהיו, במעט כעס. "כל מה שאתה מספר קיים בערים אחרות, בארצות אחרות ולאנשים אחרים. אתה מספר לי את אותו דבר שמספרים לתיירים המגיעים לעיר." היא מטיחה בו. "אל תחשוב אותי לטיפשה, אני רוצה לדעת על העיר את מה שהאנשים העוברים בשעריה לא יודעים."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 דצמבר 2018, 22:13

צ'אהוהצג
IN
הוא מתקרב מעט אל החלון, מסתכל אל העיר. "בעיר הפלאים יש סודות רבים, עלמתי, וחלק מהם מסוכנים, אבל רק בעבורך אספר לך את אלו שאני יודע..." הוא אומר, ומצביע על אחד מהגגות של העיר, על מספר פסלים שעומדים בראש העיר. "ריגול מאז ומתמיד היה חלק מהעיר הזו, אומרים שכבר מהיום בו הוקמה העיר היו בה מרגלים שריגלו כנגד הבונים של הצריחים האדירים. את רואה את הפסלים הללו? חלקם הם לא רק פסלים. גרגוילים מסתובבים בעיר הזו, אפילו פגשתי באחד מהם פעם" הוא אומר בגאווה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 22:23

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו נראית סקרנית, אם היא באמת כזו? קשה לדעת, אבל היא מתקרבת. "ומה זה סיפר לך?" היא שואלת אותו, מעמידה פנים שאין היא מאמינה לדבריו וכי אלו דברי חנופה ותו לא.
שלח תגובה