ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 12:01

שינה ונאגאטוהצג
"אם כך, הייתי אומרת שיש לך עיניים טובות." שינה אומרת, "אני בת טיאן-שו, נולדתי וגדלתי בפו-לי, היכן שהאימפריה חיה ונושמת בלבבות האנשים, אך למדתי בבגרותי בממלכת הפרחים. ומה בנוגע אליך?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 12:12

נאגאטו ושינההצג
IN
"את רחוקה מהבית, אך עינייך אינן אבודות" מחמיא לאו לשינה, מחייך. נראה שיש לו עניין בשיחה כעת, והיא הפכה למעט יותר משיחת חולין בעבורו. "אני מגיע גם ממוצא טיאן-שו, על אף שיערי הכסוף. מעולם לא התרחקתי יותר מידי מגוקה, על הכאוס הארוג בסדר שלה, גוקה לעד הייתה ביתי. בבגרותי למדתי בלינגשן, בבית השמש והירח, שיעורים שעד היום מעצבים את חיי, אך לאחר מכן, מיד חזרתי אל עיר מאה הצריחים" הוא מספר על עצמו בצניעות.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 12:16

שינה ונאגאטוהצג
META
אצולה 20
דת 31
היסטוריה 28
מקומי 31

הכל כולל קוביית השראה חינם כמובן.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 דצמבר 2018, 12:17

שינה ונאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו מקשיב בשקט, אך השם הזה... "בית השמש והירח", מזכיר לו דבר מה.

META
ידע מקומי - 26
ידע אצולה - 20
ידע היסטוריה - 24
ידע דת - 21
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 12:37

שינה ונאגאטוהצג
IN
בית השמש והירח התחיל את דרכו כזוג מקדשים תאומים לאלים שיזורו וטסוקיו באימפריית ייקסינג העתיקה, האימפרייה הראשונה שאיחדה את רוב המדינות בטיאן-שיה ושלטה בארץ למשך 5576 שנים במדויק (על פי התיעודים העתיקים ביותר של לינגשן, זא הוי, קוואין וטיאנג'ינג ששרדו עד היום, דבר ששינה נחשפה אל העתקים שלו). המקדשים הללו לא היו מקדשים ראשיים במיוחד, אבל הם שרדו את הנפילה של אימפריית ייקסינג ואת העלייה והנפילה של אימפריית השו אחריה. למרות הרס והשפעתם שקטנה, הם עמדו בכך, אבל כאשר לנג-ווא עלתה ואיתה הקיסר הנצחי, לנג-ווא איימה לסגור את דלתות המקדשים לעד. כוהני המקדש במקום לצאת להתנגדות כנגד האימפרייה החדשה העולה, במקום זאת שינתה את צורת בית השמש והירח.

במהלך השלטון של לנג-ווא וגם לאחר נפילתה, בית השמש והירח המשיך את דרכו כבית ספר המלמד את התלמידים שלו את דרכי הכבוד והאמת, הוא היה ידוע כבית ספר לאצולה, וכמו המסורת האדירה של לינגשן הוא לימד קליגרפיה ברמות הגבוהות ביותר, אך לצד זאת בית השמש לימד את התלמידים את דרכי הקאטאנה והקרב, לצד תיאור של ההיסטוריה והגיבורים העתיקים של לנג-ווא, בעוד שבית הירח לימד אותם את דרכי הכלכלה והחצר, שכן טסוקיו הוא אל הכסף, לצד ידע על עולם היוקאי הנמצא לצד עולמנו. יש אגדה נפוצה שמתחת לבית הירח, מתקיים בית ספר סודי, בו מלמדות רוחות רפאים של המורים העתיקים ורבי העוצמה ביותר של בית השמש והירח, והם מלמדים את התלמידים כיצד לפנות לרוחות של הגיבורים העתיקים ולהשתמש בידע העל טבעי שלהם לכוח, אך הם גם מלמדים אותם לשלוט ולא להתפתות על ידי הכוח הזה.

בית השמש והירח הוציא מגוון רחב של תלמידים מומחים במשך השנים. ראש לשכת פנסי הנייר, אחת מראשי אגודת מגלי הארצות, אמארה לי. אחד מראשי היאקוזה בגוקה ידוע בכך שהוא למד שם בצעירותו. לאו ריי, כפי שהוא אמר לכם, למד שם, אך גם אדם נוסף שאת שמו שמעתם משאנג רן ושמו הולך לפניו בעיר ככוהן של טסוקיו, למרות שככול הידוע לכם, לא אחד מהטובים.

זי ניו, הקשור לפי שאנג-רן בקשר אדוק לליגה הזהובה, והוא היה איש הקשר בין הליגה הזהובה לאגודת הצפעים לפי דבריו של קונאט.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 12:42

שינה ונאגאטוהצג
"שמעתי רבות על המקום הזה." שינה אומרת בהתפעלות, "אך עד היום לא פגשתי תלמיד שלמד בו. אמור לי, האם הסיפורים עושים איתו צדק?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 דצמבר 2018, 12:47

שינה ונאגאטו:
ספוילרהצג
"סיפורים הם הינו הך, ולעיתים רחוקות מאוד עושים צדק למקור. היורש הוא דוגמה מצוינת לעובדה זו."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 12:51

נאגאטו ושינההצג
IN
"הסיפורים הם דווקא המדויקים, אם תשאל אותי, אלו האגדות שמסלפות את האמת" אומר לאו ומחייך "זהו בית ספר משובח, וכפי שסיפרתי, אני משתמש בכול יום בשיעורים שלמדתי בו. אבל לצערי, מעולם לא למדתי מברכיהם של הרוחות העתיקות של המורים האדירים כיצד לזמן את היוקאי האפלים ביותר. קליגרפיה, כלכלה ושיעורים בלהב הועילו לי הרבה יותר, ורדפתי אחרי המצוינות בהן" אומר לאו ריי בפשטות.

"אך כמי שלמד את דרכי הקאטאנה, עליי להתעניין בעצמי בנוגע לשומר הראש המכובד שלך, שכן מאז אומנות הקרב הקסימה אותי ממש כפי המשתמשים בה. היכן אתה למדת את דרכי הקאטאנה?" הוא שואל את נאגאטו בקול קליל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 דצמבר 2018, 12:57

שינה ונאגאטו:
ספוילרהצג
"בעולם האמיתי, היכן שחרבות הורגות אנשים ובתי-ספר מפוארים אינם מסוגלים ללמד אותך דבר." אומר נאגאטו. בשונה משינה או לאו-ריי, הדבר היחידי שהסתיר אותו היו המסכה שלו וכמות המילים המועטה שדיבר. הוא לא טרח לכבד אף אחד מהם, אפילו לא את האישה עליה הוא אמור להגן.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 13:35

נאגאטו ושינההצג
IN
״העולם הזה אינו רחוק מכאן״ אומר לאו ריי בסוג של התפעלות ומתעלם מן הנימה הקשוחה של נאגאטו ״עולם של לוחמים הנלחמים ברוע ובשחיתות באישון לילה, בו החרבות מתנגשות בקול מצלצל. עולם של לוחמים שבכול תנועה קובעים חיים או מוות. אפילו על גבי הגגות של העיר, בלילות, העולם הזה מתקיים ממש מאחורי גבנו״ אומר לאו ריי, מסתכל על נאגאטו. נאגאטו תוהה אם הוא פשוט מנחש ממש טוב, או שהוא ראה אותו באותו הלילה. הראשון נשמע לו יותר סביר מזוג האפשרויות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 דצמבר 2018, 13:39

שינה ונאגאטו:
ספוילרהצג
"טוב ורע הם שטויות מגוחכות. יש את אלו שמנצחים, ואת אלו אשר נשארים להירקב."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 14:20

נאגאטו ושינההצג
IN
"ייתכן וזו אמת קרה וקשה שאנו מנסים לחמוק ממנה, על ידי שיעורים על כבוד, יופי והעומק של קרבות החרב, אנחנו שוכחים את האלימות של שדה קרב" אומר לאו ריי.

"ומה היא דעתך?" הוא שואל את שינה "כמי שמחפשת אחר האמת ממש כמוני, מתי דרך החרב היא הדרך הנכונה ללכת בה?" הוא שואל אותך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 14:25

שינה ונאגאטוהצג
"בעוד שאינני מסוגלת להכחיש את היופי והאלגנטיות הפוטנציאליים הטמונים בקרב חרבות, החרב עצמה היא אינה יותר מכלי המאפשר לך לקבל את רצונך. בין אם רצונך בהגנה עצמית או במותו של יריבך." שינה אומרת מבלי למצמץ, מזכירה מוות כפי שאישה אחרת הייתה מזכירה איפור, תה, או לימודים.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2018, 14:43

נאגאטו ושינההצג
IN
לאו ריי מהנהן. מסתכל פעם נוספת על נאגאטו, ומחזיר את מבטו אל שינה לפני שהוא נפרד. "ליידי שינה, הפקתי הנאה רבה משיחתנו. זה בהחלט נהדר שנשים כמוך נמשכות אל העיר היפיפייה שלנו ומביאות רעיונות ודברים חדשים לכאן. גוקה היא מקום שנותן הרבה הזדמנויות לאלו שרוצים לזרוח" הוא אומר.

"כעת, אשמח להמשיך לדבר עם האצילים האחרים של העיר, הנימוס דורש ממני, אך אם תרצי אשמח אם נמשיך לדבר, במקום פרטי יותר" הוא אומר, "ביתי הוא ברובע הקשקשים, אני מקווה כי למרות שזהו לא מקום של אצולה תוכלי לשלוח מישהו מאנשייך לשם, אני מאמין גדול בלהיות מחובר לאנשי העיר, ולכן שם אני ממקם את ביתי" הוא אומר בחיוך.

רובע הקשקשים הוא הרובע של מעמד הביניים הגבוה בגוקה, אבל הוא גם מקום מסוכן במידת מה. פועלות שם הרבה כנופיות רחוב וארגוני הפשיעה, אבל הם מבינים את הלך הרוח של הרובע, והשפעתם על רובע הקשקשים לא מונעת ממנו מלהתנהל היטב ביום יום ולהיות רובע שמחזיק אוכלוסיה רבה וחשובה לעיר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 דצמבר 2018, 15:06

שינה ונאגאטוהצג
"כמובן, אני אשמח להמשיך ולדבר איתך באחד מן הימים הקרובים. אשלח מישהו לקבוע זמן שיתאים לשנינו." היא מחייכת וקדה קידה קלה, ניגשת להמשיך ולדבר עם האצילים השונים שכאן, כולם חברים בלוטוס המנופץ. והיא מנצלת את העובדה הזו כדי לבסס את עצמה בעיר, כחברה בארגון וכבת אצולה בפרט.
META
בזכות היכולת silver tongue, כאשר אני משתמש בדיפלומטיה כדי לשנות את היחס של אחרים כלפי, אני יכול לשנות את היחס ב3 ולא ב2.
בזכות הבושם האקזוטי שלה, שינה מוסיפה 2 לבדיקות דיפלומטיה.
בזכות הכשרון ironclad logic, אני משתמש בתבונה במקום בכריזמה לבדיקה.

+2 בגלל, ואני מצטט את עוג "הרושם שהיא משאירה על שומרי ראש, לוחמים וסמוראים למיניהם" בזכות נאגאטו.

מנצל קוביית השראה.
6+18+5+2+2= 33 דיפלומטיה.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה