ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 נובמבר 2018, 16:13

צ'אהוהצג
IN
״קיבלתי, אבל הייתי מאוד עסוק... ענייני עבודה...״ הוא אומר, בבירור מסווה את דיבורו כי אתם בציבור. לא שמישהו מתעניין, הרוב רק מתעצבנים על זה שמישהי רוכבת על סוס באמצע גוקה.

״את בסדר? בואי, ניכנס פנימה, תספרי לי את מה שרצית״ הוא אומר ומציע לך את ידו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 נובמבר 2018, 16:16

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני מצווין." אומרת צ'איהו והולכת אחריו, "יש לנו הזמנות לנשף הערב." היא מוסיפה. משהו בה קצת השתנה, הפגישה עם הערפד כמעט והעניקה לה ביטחון שהיה כל כך חסר לה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 14 נובמבר 2018, 23:24

שינג-שי
ספוילרהצג
שינג מבקש שהכסף יעבוד ישירות לחשבון על שם צ'או-צ'ן בבנק דרך הקיסר - זו הדרך הכי פשוטה מבחינתו והוא לא אוהב להסתובב עם המון מזומן. לאחר שהוא נפרד מצ'אהיו הוא פונה לחזור לפונדק ולהתגנדר. מעט לפני הפונדק הוא משנה לצ'או-צ'ן ועולה ישירות לחדרו, לובש את מיטב תכשיטיו, מתגנדר כראוי ומוצא את אשליית הלבוש המושלמת למאורע. את מראה הוא מסווה כצמיד זהוב פשוט למראה אותו הוא עונד על ידו הימנית, ואת השוריקנים שהוא "החרים" מהנינג'ות בלילה הוא מסווה בבגדיו האמיתיים תחת האשליה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 15 נובמבר 2018, 23:37

אשיגההצג
אשיגה מעביר לסוכן להבי הפרפר את הפרטים החשובים, כלי הנשק הלא נפוץ בו השתמשו התוקפים והעובדה שהם לקחו חלק מהגופה.
את העובדה שהוא מכיר את שמו האמיתי של הסמל צין אשיגה שומר לעצמו. הפרטים שהוא מסר יאפשרו אולי ללהבי הפרפר להשיג עוד מידע (או יגלו כי האחראי לרצח יקבל בדרך זו או אחרת כל מידע שהוא יעביר ללהבים). זהותו האמיתית של הנרצח היא עניין שונה, אם להבי הפרפר היו מודעים לזהותו האמיתית של הסמל צין החשיפה כי אשיגה השיג את הידע הזה לא תעזור לו. ואם הם לא היו מודעים לכך.. זה כבר הפוך את הסיפור למעניין יותר.

כשהוא מסיים להעביר את המידע, אאשיגה ויאמדיאן ממשיכים לבניין לשכת פנסי הנייר/אגודת מגלי הארצות, שם אשיגה שומר חליפת בגדים שתתאים יותר לאירוע מהמעמד הגבוהה מאשר בגדי המסע אותם הוא לובש כעת.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 נובמבר 2018, 16:01

שינה ונאגאטוהצג
"הרוזן קאן-פון. אני מופתעת לראותך כאן." שינה אומרת וקדה קידה קלה מנימוס, "מדוע שתזדקקו לאנשים כמוני, אם יש לכם אותך?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 נובמבר 2018, 12:48

צ'אהוהצג
IN
״רגע, גם לך יש הזמנות לנשף?״ שואל יוקו בבלבול. הוא מוציא בעצמו הזמנה לנשף, ממקור אחר, ותוך כמה רגעים של בדיקה אתם מגלים שההזמנות של שניכם זהות.
שינג-שיהצג
IN
בעודך מתארגן לנשף, אוושה של רוח על אדן החלון מושכת את תשומת לבך. וכאשר אתה פותח, אתה רואה אותו פעם נוספת.

חתול הברקת נשען על הגג בקלילות, לבוש באותם הבגדים המכובדים והכה אופייניים לו שהוא תמיד לובש, ומלקק מעט את ידו במחווה חתולית ברורה. לאחר רגע בו הוא ממשיך במחווה, הוא מסתכל עליך. ״ריי, איזו הפתעה״ הוא אומר בזיוף ברור של רגש, ומחכה לראות את תגובתך.
אשיגההצג
IN
להב הפרפר מקשיב, כותב זאת לעצמו על דף עם נוצת נייר במהירות, אך אתה יכול לראות כי למרות שהוא ממהר, הכתיבה מלאת חן ודיוק על האותיות. הוא לא מתרגש מדבר אותו אתה מספר, ולא אומר דבר שמראה שהוא יודע כי השמטת את המידע על היותו של הסמל צין ופוגוהארה אותו האיש. אך הדבר עשוי להיות פשוט שהוא מסתיר את הפתעתו מפניך- הוא לא חושף אף סימן על פניו. אך הוא עדיין לא נותן לכם להמשיך.

״ולאן אתם הולכים עכשיו?״ שואל להב הפרפר, כשאלה שהיא יותר למען הפרוטוקול.

יאמאדיאן מנצל את העצירה הזמנית לקריאה.
נאגאטו ושינההצג
IN
המילה רוזן פוגעת באישה כמו חץ מכוון אל לבו, אך הוא לא מתנגד לדבר. הוא נושא את שמו לפניו, גם אם זהו שם המבייש אותו, ולא משנה כמה פעמים יקראו לו כך, כאבו לא יישכח.

״המילים שלך נוגעות ללבי, ליידי שינה, אך הסיפורים מהללים אותך בימינו. כיצד עמדת בגבורה כנגד היורש, ביום שבירת דרך הזהב״ הוא אומר, והחושים של נאגאטו ושינה מתחדדים כאחד כאשר אוזניים שונות ומבטים מופנים לכיוונכם. ישר וחד אל הנושא שמעניין את כול האנשים במקום.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 20 נובמבר 2018, 11:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 17 נובמבר 2018, 14:17

שינה ונאגאטוהצג
"בבקשה, הייתי אומרת שהייתה זו חובתי כמאמינה לעמוד בפני משיח השקר." היא עונה, "בהופעתו הוא רק הוכיח את צדקתנו- חברי הלוטוס המנופץ ינצלו את כוחם על מנת לעזור לאימפריה ולאזרחיה החפים מפשע כאשר הם בסכנה, בעוד ה'יורש' המלא חשיבות עצמית ישתמש בכוחו כדי לגנוב את אוצרותיהם של האזרחים הללו." שינה לוקחת כוס משקה מאחד המלצרים המסתובבים ולוגמת כאשר היא מסיימת לדבר. נרגעת מעט, אך נזהרת שלא לחשוף יותר מדי.
כאן, היא מרגישה בבית. במשחק הפוליטי של חצאי אמיתות וזריקת פתיונות לאוויר. בזווית עינה, היא צופה בנאגאטו עושה את עבודתו. בתקווה, הוא לא יצטרך להוכיח את היכולות שלו כאן. בשבועות האחרונים היא חוותה די והותר שפיכת דמים וצלצול חרבות,.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 נובמבר 2018, 17:00

נאגאטו ושינההצג
IN
שומר הראש שלו, האיש המערבי, מדבר. סימן ברור של אי הבנת הגינונים, והעיוות הקלה ביותר בפניו של הרוזן קאן-פון מוכיחה כי למרות שהוא הכיר את שומר ראשו, הוא לא היה שמח מן הדבר.

״האם זה נכון, שהוא נושא חרב וואקיזאשי שרק הוא יכול לה? האם ראית את חרבו בעינייך, הליידי?״ הוא שואל. החרב של האיש בנדנה, אבל שניכם יכולים לזהות שאינה מתוצרת טיאנית, אלא בעיצוב וסגנון שונים לחלוטין. אומני חרב רבים נדדי אל טיאן-שיה בחיפוש אחר האומנויות והמאסטרים העוצמתיים ביותר של החרב והקרב, והאיש נראה מתאים לתבנית זאת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 17 נובמבר 2018, 17:43

שינג-שי
ספוילרהצג
"חתול, מה כל כך מפתיע? אני כמעט תמיד בחדר הזה כשאני בגוקה. ." שינג משיב ומרים גבה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 נובמבר 2018, 17:44

צ'אהיו
ספוילרהצג
"זה מעניין." אומרת צ'אהיו ליוקו. "למעשה זה קצת מפתיע, אבל פירוש הדבר..." היא חושבת לרגע. "אנחנו יכולים להביא איתנו 2 בני ברית נוספים." היא מסיקה. "יש אנשים שאנחנו רוצים לדחוף לאירוע?" היא שואלת אותו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 נובמבר 2018, 13:14

שינג-שיהצג
IN
״נראה שבאמת, היום החתול המתאים לי ביותר הוא חתול המזל״ אומר חתול הברקת ונכנס בקלילות לחדר לאחר שהוא מסיים לנקות עצמו.

״שמעתי כי נפגשת עם המאסטר הגבוה, ונראה שכעת אתה הולך לאנשיהו... לאן?״ שואל חתול הברקת. למרות שאתה יודע את הידע שקיבלת מהמאסטר אתה לא חייב לשתף איתו, חתול הברקת הוא הנינג'ה שמעליך בהיררכיית הצללים, ועליך לציית לו.
צ'אהוהצג
IN
״עוד... שני אנשים?״ אומר יוקו באכזבה ברורה ״ואני רציתי לעשות את זה מיוחד בעבורך״ הוא אומר ואוחז בידה של צ'אהו. ״את מי היית מביאה חוץ ממני?״ הוא שואל במבט מודאג. ולאחר חודשים בהם צ'אהו הייתה רחוקה ממנו, גם לאחר המפגש האחרון שלהם, היא יכולה להבין את חששו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 נובמבר 2018, 15:18

צ'אהיו
ספוילרהצג
"הו, אנחנו נהיה יחד, אבל אולי יש לך אנשים שאתה רוצה שיכנסו גם הם למסיבה... אנשים ששותפים לדעה שלנו?" היא רומזת לו.
padron

שליחה על ידי padron » 18 נובמבר 2018, 15:44

שינג-שי
ספוילרהצג
"יש נשף הערב והמאסטר סבור כי הוא השלב הבא בדרכי. רוצה להצטרף? אתה תיראה טוב בשמלה." שינג משיב ומצביע על ההזמנה המונחת על השולחן.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 נובמבר 2018, 19:09

נאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו עומד בנוקשות מאחורי שינה, בדממה מוחלטת, אפילו את נשימתו אי-אפשר לשמוע. פעולה אחת זאת אומרת יותר מכל נאום, ארוך ככל שיהיה. המטעמים המפוארים נראים כמו שאריות לכלבי-הרחוב עבורו, המשקאות המבעבעים כמו שתן ורפש, אך הוא לא עושה דבר על מנת לתקן זאת. הוא כנראה היה מתעקש לטעום מכל צלחת ולרחרח כל כוס לפני ששינה תיגע בה, בדיקה לרעל, אך אף אחד לא ינסה להרעיל צלחת שכל אדם, גם מי שלא מנסים להתנקש בו, יכול לאכול ממנה. הוא היה גם די בטוח כי שינה, עם מיומנותה עם שיקויים, תדע לזהות רעל יותר טוב ממנו. הוא יתעקש לבדוק אוכל או משקה רק אם מישהו יציע אותם אישית לשינה.

כאשר הנוכרי מדבר, נאגאטו מביט בו דרך חרכי המסכה שלו, וסורק אותה. תנוחתו, עמידתו, ומבנה הנשק שלו. סגנונו של הנוכרי סיקרן אותו, אך יותר מכל הוא בדק האם הוא מהווה איום.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 18 נובמבר 2018, 19:40

אשיגההצג
"לבניין האגודה, לדון כיצד להמשיך בחקירה ולבדוק אם מישהוא אחר מצא עוד קצת חוט." אשיגה עונה קצרה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה