ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 אוקטובר 2018, 16:43

נאגאטו:
ספוילרהצג
META
17 יוזמה +3 = 20 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 11 אוקטובר 2018, 21:30

שינג-שי, צ'אהיו, שינה
ספוילרהצג
"פתאום שכחת את הנימוסים גברת צעירה? גם אם את צודקת לחלוטין." שינג-שי אומר וצוחק מעט, פוצה לראשונה את פיו מאז שהוא נכנס בעקבות המאסטר.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 אוקטובר 2018, 02:45

אשיגההצג
IN
אתם מהנהנים, מסכימים על התוכנית, ונפרדים. אתם צריכים כעת לבחור על הדרך לעולם התחתון. אתה יכול לקחת את הדרך של להבי הפרפר, שעוברת במבנה שלהם, או את הדרך של בית היתומים ברובע הגבעול- שידרוש מחיר משלו.
צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
"פשוט" אומר הערפד "אני כרגע רוצה שתלוו את השוליה שלי בדרך המסוכנת שיועדה לו. הסימנים מסמנים על סכנות רבות בדרך שלכם, הסימנים שלי מספרים על דרך ארוכה שאני צריך שהוא ילך בה מבלי למות. והמידע? קראי לזה טוב לב. מבלי המידע ממני ביד שלכם, השקרים של העיר עשויים לקשור ולכבול אתכם יחד. הדרך הארוכה הזו, לא משנה באיזה מסלול הא יבחר, צריכה להיות מושלמת, לא משנה באיזה תנאי" קובע הערפד.
נאגאטוהצג
IN
לפני שאתה מספיק לזוז, הפטיש הענק פוגע הישר בבטנך, מקפל אותך לשניים. האזרחים מסתכלים כולם, המומים, כאשר אתה מרגיש את הקיבה שלך נמחצת לחלוטין מעוצמת המכה.
"תכרע עכשיו, ואולי אני ארחם עליך" אומר סייג'י "תכרע עכשיו, ואולי אשאיר לך כמה איברים ונשמה באפיך".

META
יוזמה לסייג'י: 22.

פעולה רגילה לסייג'י- Vital Strike עם נשק Planson
התקפה כנגד נאגאטו: 13+12=25 (נגד דרג"ש רגיל, האיומים מונעים ממך מלהיות נטוע במקומך). בפגיעה 7+9+7=23 נזק מוחץ.

OUT
הנשק של סייג'י:
תמונה
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 אוקטובר 2018, 07:50

נאגאטו:
ספוילרהצג
הפטיש פוגע בבטנו של נאגאטו וקול מחליא נשמע מתחת לשריונו, וזרזיף דם ניגר מבעד לחורי המסכה. סייג'י כנראה מרגיש מאוד טוב עם עצמו, מכיוון שהוא אינו שם לב ללהב הזוהר אשר נמצא בתנופה אל עבר ראשו.

META
התקפת קפא"פ בסיסית עם יכולת Shield of Blades.
התקפה: 16+8 = 24 נגד דרג"ש, פגיעה קריטית.
ווידוי: 19+8 = 27 נגד דרג"ש.
נזק, בפגיעה: 5+13 = 18 נזק משסף, מוכפל ל-36 בווידוי קריט מוצלח.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוקטובר 2018, 13:59

צ'אהו, שינג-שי ושינה
ספוילרהצג
"אז סיימנו פה?" שואלת צ'אהיו, "אפשר לחזור לבצע את הדברים שלשמם באנו? למכור את הסחורה ולחזור לחיפוש שלי?" היא שואלת את כלל החדר, לא רק את הערפד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 אוקטובר 2018, 14:35

שינה, צ'אהיו, שינג-שיהצג
"חכי." שינה אומרת, בוחנת ללא פחד את הערפד המקפץ שמולה. "ספר לי על הראשים לשושלות שהזכרת. ואנא ממך, מידע שאני יכולה להשתמש בו."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 אוקטובר 2018, 22:05

אשיגההצג
אשיגה ויאמאדיאן בוחרים ללכת דרך להבי הפרפר, כמובן תוך כדי שהם נוקטים באמצעי הזיהרות הבסיסיים של לבשית גלימות, הסתרת המצפנים של האגודה ולקיחת סיבוב לפני שהם מתקרבים למקום.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 אוקטובר 2018, 18:29

נאגאטוהצג
IN
סייג'י כמעט נפגע, אך חוסם את הלהב מלערוף את ראשו, בקול פלדה ניתזת. אתה מניף את הפלדה כדי לשסף מספר פעמים נוספות באיש, משאיר עליו צלקת מכוערת במיוחד באחת מההנפות, אך הוא קשוח מרוב בני האדם, ולא ייפול במכה יחידה- גם כה חזקה ומדויקת.
שומריו של סייג'י מאגפים אותך משני הכיוונים, זזים בתיאום כמי שנלחמו אחד ליד השני כבר זמן רב, אך גם בזלזול מסוים המשאיר אותם חשופים לפריצות- מוכיחים את העובדה שזמן רב לא נאבקו ביריב שקול. קול אנקה קל משתחרר מפיהם כאשר מניפים את הפטישים לכיוון חלק הגוף התחתון של גופך, מנסים לרסק לך את הצלעות.

אך אתה שומע את הקהל רועש ורוגש מאחורה. הם צןעקים, מתפרעים, בורחים. חלק אומרים לך להרוג אותם, קולות נעימים יותר אומרים לך ״תברח לפה״. אחד מהסון נדחף ונהדף אל האדמה, כאשר השני מצליח לעמוד על שלו בינתיים למרות הקהל הרוגש לידו. בזמן שעוד ארבעה סון נוספים רק מחכים להזדמנות להכות בך... אתה שוקל מהו הפיתרון הנכון בשלב הזה.

META
ההתקפה שלך פגעה והייתה פגיעה קריטית.

התקפות נגד נאגאטו
פטיש קרב: 12+11+2=25. בפגיעה 6+6=12 נזק מוחץ.
פטיש קרב: 13+11+2=26. בפגיעה 7+6=13 נזק מוחץ.

הקהל תוקף בהתקפות לא קטלניות את הסון, והוא דחף והפיל אחד מהם, ולכן אתה כבר לא מאוגף. אתה יכול לפעול בהתאם לקהל בתגובה שלך, אך ייתכן שהוא לא יישאר שם לנצח.
צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
״אני אתן לבן שלי לנהל את העניינים הללו״, הוא עונה לצ'אהו, ואז מסתכל על שינה. נראה בתחילה כי הוא הולך לומר משהו, מעין שאלה לחקור את טבעה של האצילה המבקשת את המידע, אך לאחר שהוא חוכך בדעתו הוא מבין כי אין לדבר משמעות רבה ליצור בן אלמוות כמוהו.

״השושלות שהזכרתי הן שלוש שושלות שפשוט נבלעו בעיר. פעם הם היו אגדות של גוקה, היום הן צללים של העבר, חסרי משמעות, חסרי כוח. וכמובן שלפי המבט שעל פנייך, אני מאמין שתרצי לנצל זאת״ הוא אומר ומהנהן ״כפי שראוי לעוד בת לבירת לנג-ווא״.

״וואנג גו הוא איש חולה, הוא רק בתחילת גיל העמידה וכבר השנים מראות בהן את סימניו. המחלה שלו מגיעה מארץ רחוקה, שאפילו אני לא מכיר, והוא מחפש תרופה בנרות, מוכר אוצר משפחתי אחד אחרי השני לשוק-תחתית בשביל תרופה למחלה, וחותם את גורל השושלת לאבדון מוחלט ומחיקה. הלוטוס המנופץ סומך עליו, אך הוא לא יעשה דבר ברגע האמת, שכן כול אמצעי שיש לו כבר נהרס בידיו. אך אזהיר את הגבירות מלפנות אליו בקלות. המסע הימי הארוך אותו עבר לא רק השאיר אותו חולה וגאוותן מעבר לכוחו, אלא גם חסר כלה- וחסר המשך לשושלת העגומה שלו, דבר שהוא מחפש לתקן מהר ככול האפשר, לפני שהמחלה תהיה נוראית מידי בשביל לסבול״.

״לאו ריי, צעיר ומבטיח, סיים את שנת האבל שלו לפני ארבעה חודשים על אביו, האחרון מבין הוריו שנפטר. הוא חבר בלוטוס המנופץ בעקבות מוצא בלבד, אך הוא לא מתכחש לחברותו בארגון עתיר המשאבים. הוא חוקר כבר תקופה את מות הוריו, מסרב לקבל את הטענה שהם נהרגו במוות טבעי, מאמין שמה שנאמר לו זה שקר. העובדה שבפועל הוא נכשל בלייצר מקום טוב לגדול לבנים הצעירים יותר של המשפחה ושיש בו עוינות לליגה הופכת אותו ללא כה מושלם כמו שהוא נשמע, אך יש לו אמונה בעיר הזו ובאנשים שלה, והוא בהחלט יתחבר לאנשים שמאמינים שהם מסוגלים להביס את הרוע של העיר הזו ולטהר אותה.״

״ ולסיום, ניסה גיאו, ‏ראש השושלת הזמנת לבית גיאו, ‏בעקבות תקלה המצערת של אחיותיה בטורניר פניקס האודם האחרון, ‏שהתקיפו את הטורניר בזעם ורצון לנקמה לאחר שהפסיד בפעם הקודמת בה הוא התרחש. ‏אחיותי הגדולות שלטו בעצמן ביד חזקה, אך לניסה יש מספר יועצים שמחליטים את ההחלטות החשובות במקומה. האחיות שלה ממקום מאסרן מנסות עדיין להשפיע על הנעשה בעיר, אך ניסה עצמה פשוט זועמת על כול העיר ואנשיה על המאסר של אחיותיה- ורק הולכת מתוך חובה לכול אירוע חברתי התואם לגילה הצעיר של תריסר שנים עד שיגיע היום בו אחיותיה ירצו את עונשן. למזלו של הלוטוס המנופץ, בית גיאו מעולם לא הצטרף אל הארגון, אך הכוח של השושלת עדיין שוכן בעיר. אם יבוא יום ואחד מהיועצים יחשוף לניסה מהו הכוח של ביתה, ייתכן והעיר תרעד- שכן הכוח של בית גיאו גדול משכול אחיות הבית יודעות״.

״ אך זכרי, שינה הואנג הצעירה, כי יום יבוא בוא מישהו אחר ויבקש מידע זהה אודותיך. שיתוף הפעולה שלי יהיה תלוי מאוד בשאלה האם השולייה שלי עבר את המסע המיועד לו בשלום״ הוא אומר באיום שקט, שלא נשמע שונה בכלל משאר הדברים שהוא אמר.

כפי שהמסורת של פו לי דורשת.
אשיגההצג
IN
אתה יורד מטה בבניין להבי הפרפר, אך נאלץ לחשוף ולספר את זהותכם כאשר אתם נכנסים ויוצאים על מנת שלהבי הפרפר ייתנו לכם מעבר בשטחם. יאמאדיאן כותב בספר בעודכם הולכים ממקום למקום, עוברים במבנה העתיק שנראה שמחודש תקופתית על מנת לשמור עליו מתפקד ויעיל. ‏אך מהר מאוד ‏מבט לא מתפשר מאחד מלהבי הפרפר יותר אותו מן הפעולה, ‏מאיים לחטוף את הספר מידו ממש, ונעצר רק על ידי כבודו כלוחם וכטיאני.

אתם ממשיכים עד שאתם יוצאים מן המבנה, מוצאים את עצמכם בקצהו של הבאזאר הגדול. הדרך המהירה ביותר לארץ אלף הכספות תהיה דרך שכונה בשוק-תחתית בשם אבי השורשים, אך אתה תוהה האם מוטב להיכנס לשכונה שאתה לחלוטין לא מכיר בשוק תחתית כאשר אתם ממהרים בזמן. עם כול הכאוס של הבאזאר הגדול, היית פה כבר פעם אחת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 אוקטובר 2018, 19:58

נאגאטו:
ספוילרהצג
הפטישים פוגעים בסמוראי וקול סדיקה מחליא נשמע מגופו, אך הוא לא נופל. רגליו אפילו לא רועדות כעת.
הבריונים ממשיכים להכות בו, אך הוא לא זז ממקומו, הוא ממשיך לעמוד ולספוג את המכות בגופו השבור. סייג'י מרים את ידו והשניים מפסיקים להכות, וכולם רואים שהאדים הפסיקו לצאת בקביעות מהמסיכה שלו. הוא התעלף מהנזק שנגרם לו.
אך למרות כל זאת, הוא לא נופל.
רגליו מקובעות במקומן, וחצי תריסר הנפות פטיש נוספות לעבר ברכיו לא מפילות אותו לרצפה. נאגאטו ממשיך לעמוד ולהתנגד לסון גם בזמן שחייו אוזלים ועוזבים את גופו.

META
מנצל נקודת-גבורה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 אוקטובר 2018, 23:14

אשיגההצג
אשיגה ויאמאדין בוחרים ללכת דרך הבאזאר הגדול. הליכה דרך איזור לא מוכר יכולה להיות מסוכנת גם בחלקים של גוקה השוכנים מעל הקרקע, ובעיר תחתית הדרך המהירה ביותר יכולה להיות כזאת שלא תסתיים כפי שרצית.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 21 אוקטובר 2018, 23:27

שינה, צ'אהו, שינג-שיהצג
"אני אנצל כל הזדמנות שאמצא." שינה אומרת בהנהון מנומס. "כעת, מה עלה בגורלו של לינג? שיתוף הפעולה שלי בשמירה על השולייה שלך יהיה תלוי מאוד בתשובה לשאלה הזו."
כל עצם בגופה משקשקת בפחד בפני הערפד הזה, בן האלמוות, שהיה בחיים עוד לפני שהקיסר הנצחי נעלם. שינה יכולה לשמוע את המוח שלה, קול ההגיון, צועק עליה שתפסיק, שלא תתגרה ביצור המפלצתי הזה, שחזק ממנה בעשרות מונים.
אבל שינה משתיקה את הקול הזה, עליו היא מסתמכת כמעט תמיד. כרגע, אל מול עיניה, היא מוצאת מקור אפשרי למידע שהיא מחפשת כבר זמן כה רב. ושום דבר, גם לא ערפד מקפץ בן אלמוות שהיה בחצרו של הקיסר הנצחי עצמו, לא יעצור אותה מלמצוא את אחיה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוקטובר 2018, 09:48

נאגאטוהצג
IN
הכול מחשיך, המקום, הקתרה העכורה של העיר. אתה מרגיש כאב חד כאשר הם ממשיכים להכות בך, ואז אתה נדחף אל האבן הקשה והקרה והעולם נעלם מסבחבך.

כאשר אתה מתעורר, אתה שוכב במיטה, במבנה עץ פשוט. גופך חבוש, והמסכה עדיין על פניך, כפי שאתה שם לב. כול תנועה כואבת, אבל ללא ספק- אתה בחיים, ולמרות שכול תזוזה כואבת, זהו הזמן לגלות איפה אתה נמצא.
אשיגההצג
IN
הבאזאר הגדול חי ונושם, מוכרים מכול סוג מציגים לראווה את מרכולתם. נשקים מוברחים, כמו אלו שראית בשיירה של קאטסוהירו, סמים מסוגים שונים ורעלים שונים הנמכרים על ידי אנשים בברדסים. מאות אנשים מסתובבים שם, אך אף אחד לא מרים את מבטו אל האחר, כאילו מפחדים האנשים לדעת מי האחרים שמסתובבים באזור הזה.

אם יש דבר אחד שניתן לומר על הבאזאר הגדול, זה שהוא חי לשמו. בעוד שאתה רואה שמהומה מתרחשת בהמשך הדרך, הגודל של הבאזאר מאפשר לכם לבחור בדרך עוקפת בין אלפי הסמטאות והדרכים של הבאזאר. יאמאדיאן ממליץ שתתחמקו מהמהומה, לא נראה שהוא אוהב להידחף בתוך קהל גדול.
צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
״גברת שינה, אני מכיר בהחלט את מרדף הנקמה שלך אחר גורל משפחתך, אך אני יכול להבטיח לך שאם הייתי יודע את התשובה למה שליבך מחפש יותר מכול, הייתי משתמש בקלף הזה לפני זמן רב. כבת אנוש, את חיה חיים ככה קצרים, ימיך כה ספורים שייתכן שלא אראה אותך לעולם עוד״ אומר הערפד, נראה שמתרצה מן הפחד. יצור קטן וחסר משמעות שכמוך, צריך לפחד.

ואז הוא קם על רגליו. לא גבוה במיוחד, אבל התנועה הפתאומית וחסרת ההיסוס מאיימת על כול יושבי השולחן באחת.

״אבל את כאן, ליידי שינה. אולי אוכל לגלות את התשובה אם תיתני לי להסתכל בסימנים שלך, התשובה עשויה להתגלות. דברים שנסתרים ממבטם של בני התמותה, חשופים לפני בן אלמוות כמותי״ הוא אומר בקול מרושע, ושינה מרגישה את הפחד גועש בה מהצעתו של הערפד למצוא את התשובה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 22 אוקטובר 2018, 11:03

נאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו נזכר מיד באחד השיעורים הראשונים שאביו לימד אותו כאשר התאמן באומנות ההתנקשות.
"הבט סביבך, ריוסקה." קולו של אביו נשמע באוזניו, עדיין מסרב להשתמש בשם הניתן לו על ידי טוריאקה. "מספר שניות בהן אתה בוחן את סביבתך יכולים להציל את חייך."

ובדיוק כן ריוסקה עושה, מנסה לראות היכן הוא מבלי לזוז כמעט, הן מכיוון שגופו פצוע, והן מכיוון כי הוא יכול להיות כבול, והרעש יעיר את שומריו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוקטובר 2018, 23:04

נאגאטוהצג
IN
נאגאטו לא כבול, אבל הוא חבוש בחוזקה, והחבישה כואבת. הוא נמצא בחדר פשוט, שנראה ריק מאדם. אגרטלים ירוקים ורהיטים נקיים ובעיצוב לבן מצביעים על מספר דברים- שהחדר הזה לא נועד לפצועים, שהמקום הזה שייך לאדם ממעמד בינוני לפחות, ולבסוף- שהחדר הזה ריק. אתה לא רואה את כלי הנשק שלך, אתה קולט במהירות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 אוקטובר 2018, 11:40

נאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו קם בזהירות מהמיטה וסורק את סביבתו ביתר קפדנות. חלונות, מה שהוא רואה דרכם, כל פרט קטן שיסגיר היכן הוא נמצא. הוא גם פותח הדלת מעט, ומציץ דרך הפתח.
שלח תגובה