הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 אוקטובר 2018, 16:43

נאגאטו:
ספוילרהצג
META
17 יוזמה +3 = 20 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 11 אוקטובר 2018, 21:30

שינג-שי, צ'אהיו, שינה
ספוילרהצג
"פתאום שכחת את הנימוסים גברת צעירה? גם אם את צודקת לחלוטין." שינג-שי אומר וצוחק מעט, פוצה לראשונה את פיו מאז שהוא נכנס בעקבות המאסטר.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 אוקטובר 2018, 02:45

אשיגההצג
IN
אתם מהנהנים, מסכימים על התוכנית, ונפרדים. אתם צריכים כעת לבחור על הדרך לעולם התחתון. אתה יכול לקחת את הדרך של להבי הפרפר, שעוברת במבנה שלהם, או את הדרך של בית היתומים ברובע הגבעול- שידרוש מחיר משלו.
צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
"פשוט" אומר הערפד "אני כרגע רוצה שתלוו את השוליה שלי בדרך המסוכנת שיועדה לו. הסימנים מסמנים על סכנות רבות בדרך שלכם, הסימנים שלי מספרים על דרך ארוכה שאני צריך שהוא ילך בה מבלי למות. והמידע? קראי לזה טוב לב. מבלי המידע ממני ביד שלכם, השקרים של העיר עשויים לקשור ולכבול אתכם יחד. הדרך הארוכה הזו, לא משנה באיזה מסלול הא יבחר, צריכה להיות מושלמת, לא משנה באיזה תנאי" קובע הערפד.
נאגאטוהצג
IN
לפני שאתה מספיק לזוז, הפטיש הענק פוגע הישר בבטנך, מקפל אותך לשניים. האזרחים מסתכלים כולם, המומים, כאשר אתה מרגיש את הקיבה שלך נמחצת לחלוטין מעוצמת המכה.
"תכרע עכשיו, ואולי אני ארחם עליך" אומר סייג'י "תכרע עכשיו, ואולי אשאיר לך כמה איברים ונשמה באפיך".

META
יוזמה לסייג'י: 22.

פעולה רגילה לסייג'י- Vital Strike עם נשק Planson
התקפה כנגד נאגאטו: 13+12=25 (נגד דרג"ש רגיל, האיומים מונעים ממך מלהיות נטוע במקומך). בפגיעה 7+9+7=23 נזק מוחץ.

OUT
הנשק של סייג'י:
תמונה
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 אוקטובר 2018, 07:50

נאגאטו:
ספוילרהצג
הפטיש פוגע בבטנו של נאגאטו וקול מחליא נשמע מתחת לשריונו, וזרזיף דם ניגר מבעד לחורי המסכה. סייג'י כנראה מרגיש מאוד טוב עם עצמו, מכיוון שהוא אינו שם לב ללהב הזוהר אשר נמצא בתנופה אל עבר ראשו.

META
התקפת קפא"פ בסיסית עם יכולת Shield of Blades.
התקפה: 16+8 = 24 נגד דרג"ש, פגיעה קריטית.
ווידוי: 19+8 = 27 נגד דרג"ש.
נזק, בפגיעה: 5+13 = 18 נזק משסף, מוכפל ל-36 בווידוי קריט מוצלח.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוקטובר 2018, 13:59

צ'אהו, שינג-שי ושינה
ספוילרהצג
"אז סיימנו פה?" שואלת צ'אהיו, "אפשר לחזור לבצע את הדברים שלשמם באנו? למכור את הסחורה ולחזור לחיפוש שלי?" היא שואלת את כלל החדר, לא רק את הערפד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 אוקטובר 2018, 14:35

שינה, צ'אהיו, שינג-שיהצג
"חכי." שינה אומרת, בוחנת ללא פחד את הערפד המקפץ שמולה. "ספר לי על הראשים לשושלות שהזכרת. ואנא ממך, מידע שאני יכולה להשתמש בו."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 אוקטובר 2018, 22:05

אשיגההצג
אשיגה ויאמאדיאן בוחרים ללכת דרך להבי הפרפר, כמובן תוך כדי שהם נוקטים באמצעי הזיהרות הבסיסיים של לבשית גלימות, הסתרת המצפנים של האגודה ולקיחת סיבוב לפני שהם מתקרבים למקום.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה