לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 אוקטובר 2018, 22:22

ספוילרהצג
"הממ, אני לא מניח שלאחד מכם יש דרך לזהות כאשר מישהו משקר?"
אשיגה שואל את יאמאדיאן ונריוס בלי יותר מדי תקווה בקולו.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 אוקטובר 2018, 23:51

צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
״מידע יקר, אך לכרגע, אני לא הולך להכריח אותך לשלם עליו. שושלת גו, שושלת ריי, שושלת גיאו, בנוסף לאצילים משניים רבים אחרים, הם החברים בלוטוס המנופץ של העיר הזו״ אומר הערפד, לוגם מהתה.

״לפני שנים, השושלות האלו לחמו ביניהן על שטח. גוקה לא נראתה כמו היום, השווקים היו קטנים יותר, תמימים יותר, וכול שושלת נלחמה על מנת להשיג לעצמה מקום קבוע יותר בעיר. כול אחת מהן שלטה על רובע אחד או יותר בעיר, בנוסף לכמה שושלות נוספות שמאז איבדו את כוחן... כאשר לנג-ווא עלתה, כול שושלת העניקה לקיסר הנצחי מתנה נדיבה מעושרה, על מנת לזכות בהערכתו, והוא בתמורה נתן להן לשלוט בעיר מבלי לכבוש אותה בעזרת צבא. אך כאשר לנג-ווא נפלה, איתה נפלה העסקה הזו. הליגה צברה הרבה יותר כוח מלפני זה, לקחה אותו מארבעת השושלות הללו בעיר. זה למה, הן התאחדן עוד אפילו לפני שידעו על קיום ארגון כלוטוס הצהוב, צמאים לזכות שנלקחה מהם בגזלה״ מספר הערפד.
אשיגההצג
IN
״נוכל לבקש סם אמת מן האגודה, ישנו מצבור לחפצים שכאלו בכול לשכה של אגודת מגלי הארצות. אך האם הדבר יתאים? לחישוביי, יהיה קשה לגרום לאציל לשתות מן השיקוי הזה״ אומר יאמאדיאן. האגודה אכן תמיד ניסתה לציידתאץ סוכניה בצירב הציוד שצאפשר לחשוף מידע נסתר, ולמרות שלא ציפית לכך- שיקויי אמת תואמים להגדרה הזו בהחלט.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוקטובר 2018, 23:54

צ'אהו, שינג-שי ושינה
ספוילרהצג
"אם אתה כל כך מכיר את העיר. אז תוכל בטח לספר לי מה היורש עושה בה כרגע?" שואלת צ'אהיו. "אני לא מתכוונת לברגע זה ממש. אלא מה התוכנית שלו? מה הוא באמת רוצה מהעיר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 אוקטובר 2018, 00:41

אשיגההצג
"קשה, אבל לא בלתי אפשרי, אם נצליח לארגן ראיון רשמי עם האציל השיחה אמורה להתחיל בשתיית התה המסורתית. אם כל הכוסות שיובאו לנו זהות אתה תוכל לשפוך את השיקוי לתה שלך בתירוץ שזוהי תרופה שאתה חייב לקחת, לאחר מכן נריוס יוכל ליצור הסחה שתאפשר לי להחליף בין כוס התה שלך ושלו כאשר אתה בודק שאיש אינו שם לב, או אפילו משתמש בלחש אשליה כדי להסתיר את ההחלפה, אם יש לך את הלחש המתאים."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 אוקטובר 2018, 12:23

נאגאטוהצג
IN
סייג'י נוקש באצבעותיו והבריונים שלו מתקרבים. הוא לא מאבד את ההבעה הזחוחה שלו, את הגישה של שליטה בסיטואציה. הוא פשוט מחייך, ומסתכל אליך היישר בעיניים.

״אשם? או שמה המתנדב הראשון למות כחלק מהשיעור החשוב? אני מתנצל, בחור, המסכה הזו מעוותת את הקול שלך״ הוא אומר בעוד ידיו מתהדקות על הנשק, מוכנות להתקפה.
צ'אהו, שינה ושינג-שיהצג
IN
״היורש?״ אומר הערפד, וצוחק, צחוק מלא זלזול. עיניו המתות בוערות כמנורות של להבה כחולה וקרה בחוסר חיים, בעודו מתלבט בשתיקה קרה ומאיימת מה לומר.

״היורש מפגין יכולת מרשימה להתנגד לעיר הזו, ליכולת שלה, שחבויה בין הבניינים השקועים והצריחים האדירים. העיר הזו בולעת אגדות לתוכה, אגדות אדירות שהיא מושכת לתוך פסיפס ענקי שמהווה את העיר. דרקון העולם התחתון שמפעיל את המפעל העגום, אונמיוזה האוני דאמיו, מהלכי האפלה, ואפילו אני. העיר הזו כה ענקית, מלאה בכול כך הרבה כוח, שאגדות פשוט נטמעות בה. בודדים הצליחו להתנגד להשפעה הזו- היורש האחרון והאו-ג'ין האדירה הם הדוגמאות הברורות ביותר לכך. היורש רוצה שהעיר תכיר בו, תיתן לו את כול מה שיש לה להציע, רק היועצים שלו מאפשרים לו להתנגד להשפעה של העיר.״ הוא אומר, ואז שותה בנימוס מהתה שלו.

״היורש יעזוב בקרוב, אחרי שיצליח לקחת משהו. היריבים שלו זזים, והוא לא יכול להישאר במקום אחד יותר מידי זמן, או שיריביו יחברו יחדיו וירסקו אותו ביחד עם המקום בו הוא שוכן. הוא חייב ללכת מכאן בקרוב, ואם הסימנים צודקים ואני מכיר את העיר הזו מספיק״ הוא אומר, ואתם מבינים מנימת הקול שהוא ציני- הוא מחשיב את עצמו מומחה לגוקה- ״הנוכחות שלו תלויה בגילדה הזהובה ובפעולות שהיא תנקוט נגדו״.
אשיגההצג
IN
״להשיג פגישה כזו עשוי לקחת שבועות או חודשים, לחישוביי. האציל המדובר שייך לשושלת גיאו, שושלת עתיקה שהשפעתה היום על העיר חלשה הרבה יותר משהסיפורים ההיסטוריים מדווחים, אך עדיין מחשיב עצמו לאחד מהסמכויות הגבוהות ביותר של העיר.״ אומר יאמאדיאן בשקט.

״אגב למה אנחנו צריכים פגישה?״ שואל נריוס בפשטות. אתם מסתכלים עליו בבלבול, אבל הוא מחייך.

״אני יודע על נשף שיתרחש בקרוב... שכמעט כול אצילי העיר ישתתפו בו, ואנחנו רק צריכים להשיג הזמנה״ אומר נריוס.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 09 אוקטובר 2018, 00:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוקטובר 2018, 19:17

צ'אהו, שינה ושינג-שי
ספוילרהצג
"יש לך מושג מה הוא מנסה להשיג? ומה הסיכויים שהיריבים שלו יתאחדו?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 אוקטובר 2018, 19:49

נאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו מניח את ידו על הקטאנה הישנה שעל ירכו ושולף אותה בצורה איטית וחלקה, נותן לשריקת ההחלקה שלה מהנדן להישמע למרחק רב. רק הצליל הזה גורם לכל הסובבים אותו להרגיש את להבה החד על אוזניהם. אכן נשק אכזרי אשר טעם את דמם של אנשים רבים.
"חייה של ארקאנה שייכים לי." נאגאטו רועם בקולו, "אני אהיה האחד שישים להם קץ, לכן הסתלק, אם הינך יודע מה טוב עבורך."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 אוקטובר 2018, 23:00

שינה והמטורפיםהצג
שינה מחכה בסבלנות, נותנת לצ'אהיו לסיים את שאלותיה, ומנצלת את הזמן על מנת לסדר את המידע החדש בראשה. היא מנסה להזכר אילו אצילים היא מכירה מהשושלות הללו, או לפחות שמעה עליהם.
META
ידע אצולה: 13+5+11= 29
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 אוקטובר 2018, 23:07

ספוילרהצג
"ואיך אתה מתכנן לעשות את זה?"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 אוקטובר 2018, 00:09

צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
"מה הוא רוצה? שליטה בטיאן-שיה, ולנג-ווא חדשה, כמובן. הוא לא מסתיר את מניעיו, אין הוא רואה עצמו כנבל מבין הצללים" הוא אומר בפשטות ושותה לגימה מהתה שלו.
"האויבים שלו, לעומת זאת, זה סיפור אחר. הוא אויב משותף גדול ובולט, אבל דם עתיק זורם עמוק, אני יודע זאת טוב מכול איש בעיר הזו. יש אנשים שלא משנה כמה האיום גדול, לעולם לא יוכלו להתאחד אלו עם אלו" הוא אומר.

שינה זוכרת על השושלות בינתיים רק דברים עמומים, אבל היא זוכרת שהן באמת עתיקות. הן כאן אלפי שנים. שושלת גו שלטה בנמל ובים, הייתה תמיד בעלת קשר אל העולם החיצוני- גם לפני שגוקה הפכה למרכז אדיר של רב תרבותיות. שושלת ריי התמקדה במקומות, היא שלטה ברחובות עניים ועשירים כאחד, אנשיה ראו את עצמם כשליטים החוקיים של גוקה בשם השטח שלהם, ובזמנים עברו השליטים של העיר נזהרו שלא להעליב או לפגוע בכבוד של שושלת ריי בעקבות כוחה. אך שושלת גיאו, שנותרה הכי חזקה בימינו, שמרה את מקור הכוח שלה בדרך אחרת. אנשים, כך אמרו, הכוח של שושלת גיאו מגיע מהאנשים של גוקה, שחבים להם חוב של מאות בשנים על עשרות דברים שהשושלת הזו עשתה.
נאגאטוהצג
IN
"אתה לא רוצה לעשות את זה. אתה אולי לא מכיר אותי, אבל אני מבטיח לך, שאתה לא תהנה" אומר סייג'י, פניו מתעוותים בקימוט מכוער למדי, כאשר הוא לא מרוצה מהסיטואציה.

"יאמר שאני מציע לך רחמים, בלום פיך, כרגע ברך, ואני לא אקח את חייך, רק אעניק לך את העונש, הכאב שראוי לכלב שכך נובח על דרקון עולם תחתון" הוא אומר, ובתנועה קטנטנה של כתפו חושף את הקעקוע שעל גבו, המדמה את החיה האגדית. הוא מרים את פטישו למולך, מחכה לראות את תגובתך. האנשים שלו מוכנים להסתער עליך ברגע שתתחיל קרב, והזמן כאילו עוצר מלכת בבאזאר הגדול.
אשיגההצג
IN
"חברתי לקבוצה עשתה שירות למען כמה מהאצילים של גוקה, כחלק מהשירות שלה לסיעת החצר השולטת. אני חושב שהיא הזכירה הזמנה או משהו כזה, שנוכל להשתמש בה! היא לא חובבת גדולה של נשפים בלי קשר, ולא התכוונה ללכת" אומר נריוס.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוקטובר 2018, 01:19

צ'אהו, שינג-שי ושינה
ספוילרהצג
"אז בעצם..." אומרת צ'אהיו. "אין ליורש "טרוף טבעי" בעיר. כל עוד שאר הקבוצות ממשיכות לשנוא אחת את השנייה, אז אף אחת לא באמת מתחרה בו." הוא מסיקה. "נשמע כאילו היורש צריך להיות עסוק בלגרום לקבוצות לריב עם עצמן. אלא אם כן לדעתך הוא הולך לנסות לכבוש מהן את העיר וזהו? אבא שלי תמיד אמר שעדיף לשתף פעולה אם אנשים שאתה שונא לפני שאתם מגיעים יחד לגרדום." היא אומרת את המשפט. ומחניקה את המחשבה, אולי זה היה בכלל סבסטיאן שאמר את זה?
היא בוחנת לרגע את הערפד. "למדתי בדרך הקשה שאין דבר חינם בעיר הזו. אני מניחה שאתה הולך לדרוש מאיתנו תשלום על המידע שאתה נותן. בדרך זו או אחרת."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 אוקטובר 2018, 23:08

נאגאטו:
ספוילרהצג
נאגאטו מאפס את המרחק בינו לבין סייג'י ותוקע את חרבו בבטנו.
"אינך יודע מהו דרקון." נאגאטו אומר לו בקול רגוע לגמרי, "אינך מזהה אחד כאשר הוא מביט לך בעיניים."

OUT
מצידי אפשר להתחיל קרב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 אוקטובר 2018, 17:49

צ'אהו, שינג-שי ושינההצג
IN
״על שם ההיפוך, נערתי. לליגה הזהובה זמן רב לא היה איום בעיר הזו, היא עומדת על ראש הצריח הגבוה ביותר ומאמינה שכוחה בעיר הוא בלתי מעורער. היא הטורף הטבעי ליורש, שמחשיב עצמו איום לא רק לגוקה, אלא לכול ממלכות הדרקון.״

״וכעת, זה יהיה המבחן הראשון אליו, אם הוא באמת הקיסר הנצחי- או לפחות, אם הוא ראוי להיות השליט״ הוא אומר ושותה קלות מן התה. שינה מופתעת מהתגובה, בהתחשב במקום ממנו השם שצו הגיע בחייו. הוא היה משרת אישי של הקיסר הנצחי, אם הוא אותו האיש שהשם שלו רומז.

למשמע ההערה האחרונה של צ'אהו הוא מניד קלות בראשו להנהון ואז לוגם מכוסו בעדינות, ״ספרי לי, מבין השיעורים האלו, מה עוד למדת על גוקה מהזמן שלך בה?״ הוא שואל, הפעם בנוסף לזלזול והתיעוב יש סוף סוף רמז לעניין, שיכול להיות שרק נועד להטעות אתכם.

שינה מנסה להיזכר בעוד פרטים על האצילים של העיר. היא יודעת בודאות לגבי הראשים של שושלת גו ושושלת ריי ששניהם חברים בלוטוס המנופץ, אך היא יודעת רק סיפורים על ראש שושלת גו. הוא שולט עדיין על חלקים קטנים בנמל הישן (הנקרא האצה), והנמל החדש (הנקרא החבצלת), והוא אוהב להתפאר שהוא- כמו אבותיו- הגנו על הנמל של גוקה מן הפיראטים המסוכנים, שהוא טוען שהיו מהפיראטים של הזו- איגוד הפיראטים הגדול והחזק בעולם, המאיים על הימים של טיאן-שיה. ראש בית ריי הוא צעיר מאוד, אביו מת לאחרונה.
נאגאטוהצג
IN
״אל תשלה את עצמך שיש בך עוצמה״ הוא אומר, ודופק בפטישו על האדמה. הסין האחרים מזנקים קדימה לתקוף אותך.

META
גלגל יוזמה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 אוקטובר 2018, 04:55

אשיגההצג
אשיגה מהנהן באישור.
זה יכול לעבוד. אבל אין לנו זמן לבזבז, בייחוד מכיוון שהסיכוי שהמעסיקים שלכם היו קשורים די קלוש.
אני מציע שאתה תלך לחפש את חברתך לקבוצה ולברר על המסיבה ומתי היא מתרחשת בזמן שאני ויאמאדיאן נלך להעיף מבט במקום בו נמצאה הגופה."
OUT
מתנצל על ההודעות הקצרות, עם החתונה מחר אין לי הרבה זמן לנשום, בתקווה בשבוע הבא נחזור למצב נורמלי יותר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אוקטובר 2018, 12:14

צ'אהו, שינג-שי ושינה
ספוילרהצג
"שאנשים ישרים לא שורדים פה את הלילה." אומרת הנערה במעט חוצפה לערפד. "ושלכל דבר יש פה מחיר. גם לאוויר שאנו נושמים."
שלח תגובה