ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ספטמבר 2018, 21:35

צ' ושי'
ספוילרהצג
צ'אהיו עולה על העגלה. "אם היית חופשי, לאן היית הולך?" היא שואלת אותו בדרקונית.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 ספטמבר 2018, 22:10

צ'אהו ושינג-שיהצג
IN
״אל תהפכי אותי לחומר לבדיחות שלך, בת אנוש. גם לו הייתה לי את ההזדמנות לשלוח נקמה על המקום הזה ולאחר מכן לחזור אל הזירה ולקחת את המקום שלי בחזרה, אני בהחלט לא אתעניין בדעות או במחשבות של מהלכים-על-שתיים בעניין״ הוא אומר, ובכנות... נשמע פחות חכם מן הדרקונים של הסיפורים עליהם שמעת. הרוכב בינתיים מצליף פעם נוספת בלטא, ומחכה ששינג-שי יעקוב אחר צ'אהו ויטפס אף הוא על העגלה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ספטמבר 2018, 22:12

צ'אהו ושינג-שי
ספוילרהצג
"אני שואלת." היא אומרת שוב, "האם במידה ואעזור לך להשתחרר. יש לך לאן ללכת. כדי שלא תיכלא שוב?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 16 ספטמבר 2018, 22:35

צ'אהיו ושינג שי
ספוילרהצג
"שינג עולה על העגלה בשקט. הוא מעדיף להקשיב ולא לחשוף את זה שהוא מבין את השפה ברגע זה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 ספטמבר 2018, 23:08

שינההצג
"שחוכמתו של הקיסר תזרח עליך." שינה אומרת, בוחנת את הסחורה בחצי עניין. "האם אלה הדברים היחידים שאתה מוכר?" היא שואלת, לא מתעניינת כלל במוצאו העל-טבעי של המוכר.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 ספטמבר 2018, 16:20

צ'אהו ושינג-שיהצג
IN
״יש לי בית, ואוכל ליצור אחד חדש. אני אלוף, כול מקום יבקש לארח אותי. במיוחד אחרי שהם יראו את כוחי, את ההרס שאני יכול לגרום לו״ הוא מתפאר.

איש העכברוש מצליף בו פעם נוספת, ואתם מתחילים להתקדם במהירות מהירה. הדרך מלאה מהמורות ואנשים צטעקים בבהלה כשהלטא עובר, נראה שהוא בכוונה רוצה להביע את זעמו באמצעות הדרך הזו.

ככול שאתם מתקדמים בדרך, כמו הולכי העכברוש מתמעטת, והעיר הופכת לפחות ופחות מסודרת. בתים הבנויים על בתים, בתים נטושים והרוסים לצד חנויות עובדות, ואנשים שמשפילים מבטם ורק מתקדמים קדימה מודיעים לכם שעברתם רובע בשוק-תחתית, אל ארץ אלף הכספות הידועה. אתם בקרוב מגיעים אל החנות, והלטא זועף. מרחוק, שינג-שי כבר רואה את חנותו של האב ובנו.
שינההצג
IN
התנועות של המוכר נוקשות, המפרקים שלו בקושי זזים כאשר הוא מנסה לשלב שפת גוף במילותיו. ״גבירתי האצילה, השאלה כמובן היא כמה את מסוגלת לשלם. לא לכול אדם אנחנו מוכנים להציע את כול הסחורות שלנו.״

שינה שמה לב לעין זכוכית ממדף עליון זזה ומסתובבת אליה, ננעצת בה. על הקיר מאחורי המוכר, נשמעת דפיקה. הוא משתתק באחת. ״גבירתי, אבקש ממך להישאר כאן. אבי קורא לי, והוא לא עשה זאת כבר שבועות רבים... מה היה שמך?״ הוא שואל באיזשהו לחץ, בעודו זז כמעט כגולם ומסתובב, מתכונן לצאת מכניסה אחורית בבהלה שמאוד לא תואמת את החזות הראשונית שניסית להציג לו. מה קורה כאן?
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 17 ספטמבר 2018, 16:28

צ'אהיו ושינג
ספוילרהצג
שינג מצחקק לעצמו במהלך הנסיעה הקופצנית. אין ספק שללטא יש אופי מקסים. האמת, מפריע לו שיצור תבוני כמו הלטא משועבד - זה סותר את אהבתו לחופש. הוא נושם לרווחה כשהוא מזהה את הקרבה לחנות המוזרה שהינה יעדם - למרות שהנסיעה משעשעת הוא שמח שהיא נגמרת.
Meta
מנצל נקודת גיבור כדי לשפר את המצב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 ספטמבר 2018, 16:41

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני אנסה... לעזור לך." אומרת צ'אהיו בדרקונית.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 17 ספטמבר 2018, 22:18

אשיגההצג
אשיגה מקיש באצבעותיו על צד ספל התה במחשבה.
"אני מודה לך, המידע הזה חדש לי, עד עכשיו האמנתי כי להבי הפרפר הם לא יותר משלוחה של הליגה הזהובה. הידע על מערכת היחסים העדינה בין שני הארגונים יכול להיות חשוב במשימה שלפנינו.
את אמרת כי אסור שיוודע על כך שיוודע שאגודת מגלי הארצות ולהבי הפרפר משתפים פעולה, אבל מה בנוגע לסוכנים חופשיים? ישנם כמה אנשים בער ללא קשר לאגודה שאני מאמין שיוכלו לעזור. ואני תוהה האם הכנסתם לעניין תועיל או תזיק."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 17 ספטמבר 2018, 22:36

שינההצג
"לא הזכרתי אותו." היא עונה, בוחנת את החנות במהירות, ידה מונחת על כת הקודאצ'י שלה.
META
3 טבעי בתפיסה :(
סה"כ 11. אוסיף קוביית השראה כי אני חייב תוספים נואשות- 1...

כן.
אז סה"כ כולל הכל 12. FML
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 ספטמבר 2018, 10:22

אשיגההצג
IN
״אם אילו האנשים שהגעת איתם, אני סבורה כי הדבר אפשרי. אך היזהר במה שאתה אומר להם. אם הידע על העסקה יגיע למקור אסור, כול משימתך תהיה לשווא, סוכן השטח אשיגה. חקור איתם את הרצח, אך אל תספר להם על העומד מאחורי החקירה שלך.״
שינההצג
IN
דבר לא קורה, אבל האווירה מלחיצה במעט את שינה. משהו קורה פה מתחת לאף שלה, שהיא לא מבינה. מבחוץ נשמעים קולות העיר, למרות שאם היא תצא החוצה, היא לעולם לא תדע מה חיכה לה כאן.
צ'אהו ושינג-שיהצג
IN
אתם מתקדמים ברחבי העיר, הלטא רוטן לדבריה של צ'אהו ולא מגיב עליהם כלל, ואתם ממשיכים בנסיעה הקופצנית. שינג-שי חושב מהיכן הוא יוכל לקבל עזרה, ואתם מגיעים עד לחנות חסרת השלט ללא שום משהו בדרך שיוכל לסייע לכם. הבד השחור בכניסה לחנות נראה.

איש העכברוש יורד, וכך גם שני עוזריו, שהגיעו איתו. הם מתחיצים להוריד את הציוד שלכם. אם תרצו לעשות משהו, חלון ההזדמנויות קטן.

אך שינג-שי רואה את המוצא האמתי. לשבט שלו יש חוש הומור אכזרי למדי, כך הוא מסיק, כאשר הוא רואה את הסימן. צל של דרקון שחור המסודר לעיגול, שם על אחד מקירות בראווה של החנות. כיצד הוא לא ראה זאת לפני כן? אין לכך חשיבות.

כול מה שהוא צריך לעשות זה להיכנס במהירות, ולומר את המוטו הסודי. אם יאמר משהו לפני זה, אם יהסס לרגע, תאבד ההזדמנות שלו לקבל עזרה מהאח הגדול שלו לשבט, יהיה זה הסוכן שחי שם.

OUT
שינג-שי- אני מאפשר לך להמציא את המוטו של השבט שלך. תשלב אותו בהודעה הבאה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 20 ספטמבר 2018, 00:01

צ'אהיו ושינג שי
ספוילרהצג
שינג יורד במהירות מהעגלה ונכנס לחנות בזריזות. "בצל נשים מבטחנו" הוא אומר למי ששם ומחווה בראשו לכיוון הסימן על הקיר בתנועה קטנה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 ספטמבר 2018, 07:12

נאגאטו והצל:
ספוילרהצג
נאגאטו מרים את אחת החליפות ומקפל אותה סביב אחת הקטאנות, ומניח את החבילה תחת שכמו. מזכרת מהקרב, ראשים נרקבים אחרי הכל.
מבלי להגיד דבר נוסף, נאגאטו מסתובב ומתחיל ללכת משם, משאיר את הצל להנות מהשלל בעצמו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 20 ספטמבר 2018, 08:48

נאגאטו והצל
ספוילרהצג
הצל מושך בכתפיו, מרים את שאר הציוד והולך להחביא הכל בחדרו עד שהוא יוכל להיפטר ממנו.
עוג
ספוילרהצג
כשהצל חושר לחדרו הוא משנה צורה חזרה לצ'או-צ'ן ומוציא את מאזני הסוחר שלו. הוא מתחיל למדוד את הפסלונים, מנסה להעריך את שוויים. הוא לוקח את הזמן ובודק אותם בזהירות רבה - שנת הלילה שלו תסבול דיחוי קל.
Meta
לוקח 20 בהערכה: 20+15=35
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 20 ספטמבר 2018, 11:55

אשיגההצג
"כמובן."
הוא עוצר ומעיף מבט בנריוס ויאמאדיאן.
אני מאמין שזה הזמן שלנו לעזוב ולהתחיל לתכנן היכן נתחיל בחקירה, אלא אם יש לכם משהו להוסיף?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה