ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי מרתוס » 28 יולי 2018, 21:56

אשיגה מהנהן.
"הוגן, והגיוני.
אני אשמח לנצל את ההצעה שלך ואקבע זמן שבו נוכל לדון בפרטים בפרטיות."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יולי 2018, 22:52

"אני גם אבקש לקחת את הזמן לחשוב על כך." אומרת צ'איהו. אבל לא מבקשת להיפגש עם הגבירה, עוד לא. נראה שהיא לא יודעת עוד הכל, וצ'אהיו צריכה לדבר על זה עם יוקו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 28 יולי 2018, 22:58

"גם אני צריך לחשוב. אולי מה שבקופסא ישנה את דעתי." שאנג-רן אומר ומושך בכתפיו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 אוגוסט 2018, 22:49

"אם כך, תודה לכם על הפגישה" היא אומרת ומהנהנת. היא מחכה בסבלנות שכול אחד מכם יסיים את הכוס שלו, נראית לא מוטרדת כלל בידי העובדה שכעת הזמן 'מבוזבז', ולא מאיצה בכם. כאשר כולכם מסיימים לשתות, אתם קמים ביחד, והיא קדה לכם קידה קלה.

אתם יוצאים מהאחוזה של ליידי נאי יאן פיי, בדרך החוצה פונה אליכם המזכיר שלה, איש גבוה ממוצא שנראה מעורב בין יבשות, ומאפשר לכם לקבוע עם ליידי נאי יאן פיי פגישה נוספת אישית או קבוצתית. בעוד שבוע היא הפגישה הראשונה שזמינה איתה, כמובן. נראה שהיא מעדיפה שקודם תדברו עם היורש לפני שתפנו אליה פעם נוספת.

אתם מוצאים את עצמכם פעם נוספת בעיר, ברובע כתר הפרחים היפיפה. לאן כעת אתם פונים? הערב מתחיל כבר להסתיים.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 05 אוגוסט 2018, 11:10

אשיגה מסתכל על שאר החבורה.
"אני מאמין שכדאי שנדבר, אבל לא כאן, שנחזור לפונדק?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 אוגוסט 2018, 14:47

ריוסקה מהנהן. "זה רעיון טוב. יש נושא חשוב מאוד שעליי לשתף איתכם."

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה ניגש למזכיר לפני שהוא עוזב את אחוזת הגבירה, וקובע עבורו פגישה עם ליידי נאי יאן פיי בשבוע הבא.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 אוגוסט 2018, 18:28

IN
אתם חוזרים אל הפונדק, בלי הרבה הפרעות בדרך.
שאנג-רןהצג
OUT
תציין אם אתה מחליף זהות בדרך, שכן צ׳או צ׳ן שכר חדר- לא שאנג-רן.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 05 אוגוסט 2018, 23:25

עוג
ספוילרהצג
בדרך שאנג-רן נעלם לשתי שניות לסמטה כדי להחליף לצ'או צ'ן. בזמן הזה הוא גם מציץ בקופסא שהגבירה נתנה לו, לא מצליח להכיל את סקרנותו.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 אוגוסט 2018, 11:40

"סלחו לי, אך אהיה ישיר." אומר ריוסקה כאשר כולם מתמקמים בנוחות, ואחרי ווידוי קצר שלא ינסו לצוטט להם. הוא עדיין מדבר בטון שקט, ליתר ביטחון.
"באזור הנקרא שוק-תחתית קיים מרתף השייך לארגון הקורא לעצמו וואי-לינג." ריוסקה מוציא מתיקו מחברת קטנה ובודק את הרשומות שלו בנושא, "זהו ארגון נתעב המורכב בעיקר מבריונים ואנשים בעלי דעות קיצוניות, אשר סוברים כי בני-אנוש הם הגזע העליון בעולם וכי עליהם להשמיד, לשעבד או לנצל עד תום את כל הגזעים האחרים, אשר הם רואים כנחותים. מספיק לציין כי הארגון מהווה בעיה עבור אנשים רבים, והישג המוניטין שלהם מתפרש על כל רחבי היבשת. ביומיים האחרונים ביצעתי הכנות כדי להשמיד את המרתף הזה, להחליש את כוח הארגון ולמקד את כל תשומת הלב שלו לגוקה, דבר שיחליש את השפעתו בארצות אחרות. כל מה שנשאר זה להסתנן אל המרתף עצמו ולהפעיל את חומר-הנפץ, אך הייתי רוצה להציע לכם להצטרף למשימה. זהו ארגון אכזרי אף מהצפעים, וגיליתי ממקור אמין כי המרתף מחזיק את המשאבים שלהם, כסף, אוצרות ועוד. אם תרצו להצטרף, אני מציע לכם את כל מה שתוכלו לשאת בכיסכם מאותו מרתף. הפעולה מתוכננת לעוד שבוע, לכן איני מבקש תשובה מיידית. אם ברצונכם לא להתערב או לבצע איסוף מידע משלכם בנושא, זוהי בחירתכם, ולא אמשיך להפציר בכם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2018, 12:31

"אעזור לך." אומרת צ'אהיו, "אם הם באמת מה שאתה מתאר, אנחנו חייבים לעצור אותם." היא מסכימה. "אבל, אם היורש הולך ליצור איתכ.. איתנו קשר בזמן הקרוב, לא עדיף לנסות לבקש ממנו לעשות את זה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 06 אוגוסט 2018, 14:26

"המרתף הזה - נמצא במקרה מתחת למועדון שלהם? יש מצב שאני יכול למצוא דרך פנימה - יש לי הזמנה לחזור לבקר שם אחרי שנקלעתי לשם בטעות - סיפור משעשע למדי." צ'או צ'ן שואל וצוחק כשהוא נזכר במועדון.
Out
במהלך הדרך הוא החליף חזרה לצ'או צ'ן כי הוא זה שהחדר על שמו
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 אוגוסט 2018, 00:48

אשיגה נראה מעוניין.
"יש לך מידע על היחסים בניהם לבין ארגוני הפשע האחרים בגוקה, כמו משפחות היאקוזה או הליגה הזהובה?"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוגוסט 2018, 05:51

IN
הפגישות נקבעות למשרדה של ליידי נאי יאן פיי ללא בעיות.

ריוסקה אכן זוכר כי צוין שהמרתף נמצא מתחת למועדון של הוואי לינג, בעיר תחתית.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 16:15

"אז מתי תרצה שנלך להרוס את המרתף ההוא?" שואלת צ'אהיו
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 אוגוסט 2018, 23:37

IN
לפני שחוזרים לפונדק, שינה מדברת עם המשרת שהליידי נאן-יאי-פיי מינתה לקבוע את הפגישות איתה. "אני אשמח להפגש עם הגבירה במועד מוקדם יותר." היא אומרת, "ישנם נושאים שאני רוצה לדבר איתה, לפני שאחליט אם אסכים או לא אסכים להצעתה הנדיבה."
META
דיפלומטיה (שכנוע)= 26.
IN
בפונדק, שינה לא מתעניינת בהתעסקות בעולם התחתון של העיר ובכנופיות הממלאות אותו. בזמן שהשאר מדברים על המשימה הזו, שינה בוחנת את הבקבוקון שריוסקה הביא לה טרם כניסתם לאחוזתה של גבירת העיר.
META
ידע (מאגיה) כדי לזהות את השיקוי באמצעות יכולת המקצוע שלי- סה"כ 33. (20 טבעי זה כיף)
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה