ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי Qurrion » 18 יולי 2018, 10:23

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה מקבל את השיקוי מידיו של האיש אך אינו שותה אותו, ומנסה להסתיר זאת על ידי דיבור ומחווה בידו השנייה. במקום זאת הוא מכניס את השיקוי לדש בגדו. הוא יצטרך לבדוק אחר כך אם זהו נוזל שירפא את פצעיו או תוכנית גיבוי על ידי מי ששלח אחריו את האוני.

"אין צורך להתנצל, אדוני השומר." אומר ריוסקה ודוחף מעליו את השומר בנימוס. בתוך תוכו, הוא רצה להכניס את אגרופו עמוק אל תוך בטנו. מגע פיזי מאדם זר נחשב למעשה בוטה, פולשני וגס רוח בארצו, אך הוא ידע כי האיש רק עשה את עבודתו ודאג לביטחונו. "אילולא היית כאן, האוני היה קורע אותי לגזרים. כישורי הצליפה שלך הם ממדרגה הראשונה, יכולותיך מבוזבזות בהיותך שומר פשוט."

ריוסקה רוכן מעל ערמת הציוד שנשרו מגופת האוני. הוא לוקח את שק הכסף ומושיט אותו לשומר מבלי לקחת ולו מטבע אחד. "אני בספק כי הכסף הזה שייך לאוני. תוכל למצוא את הבעלים שלהם, אם הם עדיין בחיים? וברשותך, אם ידייך כבר מלאות, האם תביע התנגדות אם אשא איתי את שריונו ונשקו של האוני? בעוד איני האדם שישמור לעצמו מזכרות מהיתקלויות נוראיות כאלו, אני בטוח כי אוכל למצוא להם בעלים שיעשה בהם שימוש לטובה."

OUT
אם השומר מסכים, אני משאיר לו את שק הזהב for redistribution ולוקח איתי את השריון, הקשת והחיצים.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 יולי 2018, 11:45

ריוסקההצג
IN
״אתה אדם בעל מידות טובות״ אומר לך השומר כאשר הוא לוקח מידיך את שק המטבעות. הוא לא אומר לך דבר כאשר אתה לוקח את הציוד ממנו, רק מודה לך על הבסת האוני הנורא מקרב לב.

באמצעות האשליה המכסה על גופך ובד דק אתה מנקה מעצמך את רוב הדם, ונותר נקי גם אחר הקרב.
אשיגה ושינה יוצאים משוק-תחתית, והם פוגשים את שאנג-רן וצ׳אהו, שמגיעים שניהם מכיוון הפונדק. ריוסקה גם הוא מגיע, מכיוון שלישי, ואתם עומדים כולכם ונפגשים מול ביתה של ליידי נאי יאן פיי. בית גדול ומכובד, פסלי שיש מעטרים אותו, והוא שוכן ברחוב כתר הפרחים, כיאה לביתה של שליטת העיר. אתם רואים אנשים בשריונות סמוראים שחורים, המזכירים לכם את המראה של הסמוראי פנג, העומדים בכניסה אל הבית.

לפני שתיכנסו, כול אחד מכם חווה את גוקה בדרך אחרת, כול אחד מכם ראה את יופיה של עיר מאה הצריחים. האם תרצו לשתף דבר מה? או שתיכנסו מיד אל הפגישה?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 יולי 2018, 12:03

ריוסקה מגיע לאחוזת הגבירה פצוע ועם בגדים קרועים. סחרור קטן של כובעו והוא מיד נראה אצילי ונקי כפי שהיה בבוקר. האשלייה לא מתקנת אבל את הבעת הפנים שלו, אשר מלאה בחוסר שביעות רצון ועצבנות. המלחמה פשוט מסרבת להרפות ממנו ורודפת אחריו בכל פינה.

הוא מוציא את השיקוי שלו מדש בגדו ומושיט אותו אל עבר שינה. "קיבלתי את זה מאחד השומרים, אני צריך לדעת אם זה בטוח לשתייה או רעל."
את השריון והקשת הוא מעביר לרשותו של שאנג-רן. "אלו יכולים להיות שווים משהו, תוכל לנסות להשיג עבורם מחיר טוב?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 יולי 2018, 12:39

"נו באמת." אומרת צ'אהיו, מתקרבת לריוסקה, "אתם לא יכולים לשמור על עצמכם עשר דקות בעיר מפותחת מבלי להרוג מישהו?" היא שואלת, ידה בוהקת בקסם, שולחת ריפוי.
META
ריפוי פצעים קלים
10 נק"פ סה"כ
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 18 יולי 2018, 13:13

שינה ואשיגההצג
"זו המסקנה שהגעתי אליה." שינה אומרת כשהם יוצאים לבסוף מהמבנה. "אז, לעניין התשלום שלך. אני מאמינה שעשרים מטבעות זהב יכסו את הטרחה."
==========
שינה ואשיגה עוברים בפונדק לפני שהם מגיעים בריקשה אל מול אחוזתה של הליידי נאי-יאן-פיי. שינה מגיעה לבושה בבגדיה היפים ביותר, שמלת האנפו סגולה וכחולה, בעלת אבנט צהוב המסמל אותה כאצילה. עם זאת, הבגד עבר התאמה מיוחדת על מנת ששינה תוכל להלחם בו. הוא מעט יותר הדוק מהרגיל, החצאיות בו לא מתנפנפות, וחרב הקודאצ'י נמצאת ביניהן. מוכנה להשלף בהתראה של רגע.
היא מתיזה על עצמה מעט מהבושם האקזוטי שלה, שהשיגה מארץ גאלט שבים הפנימי. היא מביטה בריוסקה במבט בוחן, לא פוסחת על הפצעים והחבלות שלו. "כך אתה בא לפגישה עם גבירתה של גוקה?" שינה שואלת, מגישה לו שתי מבחנות עם נוזל ורוד ולוקחת ממנו את השיקוי. "אני אבחן את השיקוי לאחר הפגישה. בואו, לא נאה לתת לאצילה כמו הליידי נאי-יאן-פיי לחכות."
META
שינה משתמשת בשימוש אחד של הבושם האקזוטי שלה, מה שנותן לה +2 לדיפלומטיה ל24 השעות הקרובות.

נותן לריוסקה שתי מבחנות של ריפוי פצעים קלים. סה"כ הוא יכול לרפא 16 נק"פ, מה שאמור להעלות אותו לנק"פ מלא. אם הוא מעדיף לשתות רק אחת ולשמור את השנייה לאחר מכן, גם בסדר. אם ככה הוא מרפא רק 9 נק"פ.
לעצמיהצג
מבחנות שנותרו:
דרג 1: מגן, חושים חדים.
דרג 2: נשיפת אש, נשיפת אש, ריפוי פצעים חמורים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
padron

שליחה על ידי padron » 18 יולי 2018, 14:56

שאנג מגיע בבגדים מהודרים יחסית - לא כמו הבגדים של צ'או צ'ן אבל בגדים מרשימים למדי, עם קישוט גדול דמוי ורד שנעוץ על דש בגדו. ניתן להריח את הבושם של צ'או צ'ן עליו, וחרבו לא נראית לעין בשום מקום. "אני לא נלחמתי באף אחד. מישהו ניסה לשדוד אותי אבל הצלחתי להיפטר ממנו בתמורה ל4 מטבעות כסף. " הוא משיב לצ'אהיו וצוחק כשהוא נזכר במפגש המוזר. "מעבר לזה החכמתי וגיליתי דברים חדשים מעניינים, ופגשתי מספר אנשים." הוא אומר. למשמע דבריו של ריוסקה הוא מניד בראשו. "לא כרגע. עדיף שנלך יחד לבחור שאפשר לדעתי למכור לו את הציוד - אין לי בעיה לתווך, אבל אתה זה שצריך לעשות את העסקה ולא אני." שאנג משיב לריוסקה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 18 יולי 2018, 19:50

אשיגה ושינההצג
אשיגה מניף בידו לשלילה.
"לא השגנו את המטרה לשמה הבאת אותי, ואני לא לוקח תשלום על עבודה שלא הושלמה.
הדבר היחיד שאני מבקש הוא שתספרי לי מה עלה בגורל האנשים שהיו כאן אם תגלי זאת כשנלך בדרכים נפרדות.
אשיגה מתגלח ומתרענן בפונדק, משאיר שם את שריון הרצועות והקשת שלו, הוא אסף מספר דברים שהוא השאיר בבניין האגודה לפני שעזב את גוקה והוא לבוש באפוד עור שחור בו מוטבעים פסי כסף דקים בתבניות מורכבות שאפילו ההיסטוריון השקדן ביותר כנראה לא יוכל לזהות בתור האופנה השולטת למשך מספר עונות בקרב עשירי אבשלום לפני 400 שנה.
הוא לא לובש תכשיטים למעט הצמידים והרצועות מחומרים שונים שהוא תמיד לובש על זרועותיו.
אשיגה מקבל את פני צ'אהיו, שאני רן וריוסקה בחיוך.
"אני רואה שעל כולנו עברו יומיים מעניינים, כמו שרק ניתן לצפות מגוקה, ואני אשמח לשמוע עליהם אחרי שהפגישה עם הגבירה תסתיים.
אבל לפני שנכנס, למדתי מעט על כללי הנימוס הבסיסיים שצריך לדעת בפגישה עם מישהיא כמו הלידי נאי יאן פיליפ, ייתכן שכדאי שנעבור עליהם בקצרה לפני שנכנס."
הוא מסיים את דבריו בנימת שאלה, לא מסתכל ספציפית לכיוון צ'אהיו.
META
בפונדק אשיגה גם עובר על כרך 11 של מגלי הארצות (זה שנותן תוסף לזיהוי שקרים בנושא בו הקורא לא מכיר

.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 יולי 2018, 02:39

כעשר דקות לפני השעה המיועדת, אתם נכנסים פנימה, אל חדר הקבלה. שם, אתם מתיישבים לפני הדלת המיועדת לכם. משרתים מתרוצצים מסביבכם, ומידי פעם אתם רואים סמוראי שחור אחד או אחר. נראה שפנג הוא לא היחיד ממסדר הדאמיו השחור המשרת את ליידי נאי יאן פיי. הקירות מראים כמה תמונות, חלקן של ליידי נאי יאן פיי, חלקן של אבותיה- כך שאתם מתקשים לדעת מי היא מבין כול הדמויות המוצגות בפניכם.

הזמן לחכות, כמו שחלקכם מבינים, נועד על מנת לגרום לכם להרגיש את מקומכם ומעמדכם כנגד ליידי נאי יאן פיי. בעוד שזוהי ממש לא מחווה מאיימת, רחוק מכך, היא מראה לכם כי הזמן שלה יקר יותר מהזמן שלכם. ובהתחשב במקומה בעיר הזו, היא צודקת. אך ברגע בו השעה מגיעה, אתם נקראים פנימה על ידי משרת צעיר במיוחד ונעים הליכות.

אתם נכנסים פנימה, ורואים את ליידי נאי יאן פיי, יושבת על כיסא גבוה, אך אחד שמוצב בגובה הרצפה ולא על עמדה כזו או אחרת. אישה יפיפייה, מכובדת ולבושה בדיוק בהדר לו ציפיתם. עיניה כחולות בהירות ושיערה לבן לחלוטין, כמו הבגדים שהיא לובשת, שמכילים פסים צהובים המסמלים על מעמדה. גופה הרזה והגבוה יחסית לטיאן-שו בהחלט מודגש דרך הבגדים שהיא בחרה לפגישה, מסמן כמה וכמה דברים בעדינות מעוררת התפעלות ממש- שהברור ביותר בהם הוא שאין אף נשק שהיא מסתירה על גופה. היא קמה לברך את בואכם, ואתם קדים קלות אלו לאלו, בעודכם מתיישבים במקומות שהוכנו לכם מראש. משרת מיומן מוזג לכולכם תה, וליידי נאי יאן פיי מהנהנת ומשחררת אותו.

לצידה, עומד אדם מוכר, שפגשתם בעבר, וגם לא מזמן. הסמוראי פנג, שנראה שנמצא שם יותר כסימן כולשהו מאשר להגנה. השמועות אומרות כי ליידי נאי יאן פיי מסוגלת להגן על עצמה ביעילות.

"רבותיי, אני מתנצלת מקרב לב, אך הזמן והנסיבות דוחקות בי לאין קץ. האם תעניקו לי את האפשרות לדבר איתכם מיד על העניינים לשמם התכנסנו?" היא שואלת. כולכם זוכרים שבפגישה מכובדת מעין זו, יש להתחיל את הפגישה בשיחת חולין. ליידי נאי יאן פיי מבקשת לחרוג מן המנהג הזה, ובבירור מחכה לאחד מכם שיאשר זאת. אנשים מתארים אותה כאישה של כבוד בעלת נימוסים מושלמים, כך שמטרותיה חייבות להיות מושלמות.

כעת, שאתם מולה, חלק מהמילים שהתכוונתם לומר פורחות מראשכם, ואתם ממקדים את המחשבות שלכם. אתם עם אחת מהנשים החזקות ביותר בגוקה, אם לא החזקה ביותר, יושבים לשתות תה. והדברים שיאמרו על השולחן הזה, עשויים להיות אלו שיקבעו את עתידכם.

ליידי נאי יאן פיי-
תמונה
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 יולי 2018, 07:50

ריוסקה קד לגבירה, ומתיישב בזהירות על הכיסא שיועד. הוא שומר על הבעה חלקה, אך אינו מסתיר את הסלידה שלו מהעושר אליו הוא נחשף. כזה בזבוז, כאלו גחמות, והן לא משרתות שום מטרה מלבד לנפח את האגו של אלו אשר יכולים להרשות אותו לעצמם.

הוא התכוון לדבר ראשון, כנהוג אם אתה רוצה להביע כבוד למארח שלך, אך המילים של ליידי נאי יאן פיי גרמו לו לקפוא בכסאו בעודו ממשיך לבהות בה. לא משנה מה הוא ראה מולו, החושים שלו זעקו סכנה. הוא סרק את הליידי מכף רגל ועד ראש, מחפש רמז כלשהו, סימן קטנטן שיסגיר את האישיות והמחשבות שלה. אביו לימד אותו מזמן, בדרך הקשה, שאלו אשר אינם מסתירים ממך דבר הם אלו שמסתירים הכי הרבה.

הוא לא סמך על הליידי. היא ידעה יותר מדי, והיא לא חשפה את מקורותיה, אך היא השתמשה בידע שהיה לרשותה מהשנייה הראשונה על מנת למשוך את כולם לביתה. הוא דחק הצידה את הרגשות הסוערים שלו מהקרב האחרון ומשקיט את ראשו. הוא ישחק במשחק שלה, ויחכה עד שנאי יאן פיי תבצע מהלך ותראה את הקלפים שבידה.

"ליידי נאי יאן פיי, זהו כבוד גדול עבורנו להיות מוזמנים לביתך ולהיפגש אישית עם שליטת העיר." ריוסקה מרכין את ראשו, מתעקש לבצע את שיחת החולין המינימלית לפני שהם קופצים למרכז השיחה, "אך אני חושש שמכתבך לא ציין את העניינים לשמם זימנת אותנו. התרשי לי לשאול אותך לפרטים?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 20 יולי 2018, 21:35

הליידי נאי-יאן-פיי. שינה בוחנת את הגברת המכובדת הזו. אישה לתפארת, בעלת חן ונימוסים- אך באותו הזמן, גם עוצמה. ידיה בוחשות בכל, וצבא שלם סר למרותה. כאשר הליידי נאי-יאן-פיי מבקשת משהו, הגברים לא יזלזלו בה, הם לא יתעלמו מרצונותיה, הם יכבדו אותה. הם יבצעו כבקשתה לא בגלל קימוריה או בגלל תאוות בשרים, הם יעניקו לה כבוד כאחת מהם, בזכות עצמה.

כעת, בפעם הראשונה בחייה, מילותיה של שינה נעתקות מפיה מול תמונת המראה של חלומה. חלומה של ילדה קטנה שמשפחתה נלקחה ממנה. ילדה קטנה בעולמם של גברים.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 יולי 2018, 13:52

ליידי נאי יאן פיי מהנהנת "פנג המכובד סיפר לי כיצד הצלתם את חייו, ועליי להודות לכם על העניין. רעידת האדמה המסתורית שפגעה בדרך הזהב פגעה קשות במסחר, ואילצה את כול הסוחרים בעיר להתאחד, ולו לרגע אחד, על מנת למצוא פתרון מהיר לבעיה. כמובן, מלבד מי שהיה שם, אף אדם אינו בטוח כיצד הגשר נהרס" היא אומרת, שותקת כאשר משרת מתקרב ומניח מספר מטעמים על השולחן, מנצלת את ההזדמנות על מנת לקחת לגימה מן התה שלה, וממשיכה בדיבורה כאשר המשרת הולך.

"אני שמחה לראות כי יצאתם משם בשלום, וקראתי לכם על מנת לשמוע את הסיפור שלכם, וחשוב מכך- כיצד אתם מתכוונים להמשיך אותו" היא אומרת, מסתכלת על כול אחד מכם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 יולי 2018, 12:28

"למה את מתכוונת בסיפור שלנו?" שואלת צ'אהיו. "ממה שאת מספרת, פנג סיפר לך את מה שקרה... אחרי רעידת האדמה הסתבכנו קצת בדרך, אבל בסופו של דבר מצאנו את דרכנו לגוקה. לא היה אירועים חשובים במיוחד." היא אומרת. לרגע תוהה אם זה יהיה רעיון טוב להשתמש בכוח שלה כדי לשפר את המצב בינה לבין הגבירה, אבל מעדיפה שלא לנסות. עדיין.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 22 יולי 2018, 13:06

אשיגה יושב בשתיקה, לא מגיב לדברים הנאמרים ביותר מתנועת ראש, שותה מעט מהתה לאחר הליידי ומניח את הכוס חזרה על השולחן.
הוא נותן לצ'אהו לבטא את השאלה שעלתה גם בו, סקרן לראות מה ליידי נאי יאן פיי באמת רוצה מהם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 22 יולי 2018, 18:12

"גבירתי." שינה אומרת לבסוף, מוצאת מחדש את לשונה. "אנו נשמח לספר לך את סיפורינו, אך הלא אמרת כי הזמן והנסיבות דוחקים בך עד אין קץ? אני בטוחה כי הסיפורים שלנו, מעניינים ככל שיהיו, הם לא הסיבה לפגישה הדחופה הזו. אנא, ספרי לנו, מדוע אנחנו פה?" שינה אומרת ולוגמת מכוס תה, מתענגת על הטעם.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 יולי 2018, 00:45

הטעם של התה ערב לחככם, זהו התה המשובח ביותר שיש לגוקה להציע, גם אם אינכם יודעים מהו סוגו, איכותו מודגשת בכול לגימה.

״אתם פגשתם באיש הקרוי היורש האחרון״ אומרת ליידי נאי יאן פיי, מתמקדת ״איש עוצמתי, שרבים מאמינים לדבריו כי הוא גלגול נשמתו של הקיסר הנצחי, והוואקיזאשי האגדית בה הוא אוחז מוכיחה את הדבר. פגשתם אותו, והוא לחם בכם, אך הוא חס על חייכם. וכעת, כאשר העיר שלי קרובה מתמיד ללב האירועים, עליי לשאול- מהן תוכניותיכם בעניין הזה? ועד כמה תעשו למען המטרות הללו?״ היא שואלת, מעבירה מבט ארוך על כול אחד מכם במהלך השאלה הזו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה