ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2018, 10:56

צ׳אהוהצג
IN
האנשים מוחאים כפיים לצ׳אהו באיפוק ונימוס, לא נותנים לה מכספם בעקבות הנימוס של העניין. אינך קבצנית, וזהו פונדק של מעמד הביניים ולעתים אף המעמד הגבוה. אך בסוף ההופעה שלך, בעודך מתיישבת במקום, מגיעה אלייך בעלת הפונדק הקטנטנה והחביבה. ״גבירתי, הדרך בה ניגנת הפעימה את ליבי, למרות שהשיר היה לא מוכר. מהיכן למדת את המנגינה הזו?״

בינתיים, צ׳אהו מבחינה באדם זקן הנכנס אל הפונדק.
ריוסקההצג
IN
האגרוף שלך פוגע בשריון חזק וכבד, שאתה מתקשה לזהות. בעודך מתרחק, אתה מרגיש את תזוזת האוויר מול פניך של החפץ החד שכמעט פוגע בך, אבל אתה נע מספיק מהר, ויוצא מן החשכה. מתוך החשכה הוא יוצא אחריך, אך הוא כבר לא אותו האדם שהוא היה לפני רגע. גופו מכוסה בשריון גדול ואדום כדם, פניו הזהובות מעוטרות בקרניים, ניהים, ועיניים שכמעט יוצאות מהמקום, וידיו מכוסות בטפרים אכזריים. אתה חי מספיק זמן ביבשת הזו בשביל לחבר את העובדות בראשך.

שד אוני.

הוא מזנק עליך קדימה, מנסה לדקור אותך. מאחוריך אתה שומע צעקה של מישהו ששם לב לקרב וצועק לעזרה, וביניים הטפרים מונפים אליך פעם נוספת

META
התקפות כנגד ריוסקה
התקפת טופר (התקפה מזדמנת): 1 טבעי.
התקפת טופר: 10+9=19. בפגיעה 4+6=10 נזק חודר וחותך.
גאו שוהצג
IN
אתה נכנס אל הפונדק, רואה בדיוק את צ׳אהו מתיישבת, כלי נגינה גדול בידיה, נבל בעיצוב שמקורו בארצות רחוקות מכאן. היא לא מזהה את הזהות הנוכחית שלך. בעלת הפונדק החביבה בדיוק הלכה לדבר איתה.
אשיגה שינה (קפיצת זמן)הצג
IN
אתם לא מוצאים עוד דבר. נראה שחקרתם את כול מה שיכולתם מהחדר, ולא נראה שהבית מסתיר סודות נוספים, למעט אולי בקבוקי הסאקה הישנים שבקומה מעליכם.
אשיגההצג
IN
״לא ידעתי על התושב צין עד שסיפרת לי עליו היום. מותו בטרם עת הוא עצוב, אך הוא לא קשור אלינו באף צורה״ אומרת אמארה לי.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 17 יולי 2018, 13:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 יולי 2018, 11:33

ריוסקה:
ספוילרהצג
זיעה קרה מופיעה על פניו של ריוסקה. קודם כל, הוא חשוף לגמרי, כל מי שנמצא בכיכר שהייתה הומה לפני דקה קצרה יוכל לראות אותו בבגדיו האזרחיים, וכמובן יתחיל לשאול שאלות אם הוא יפגין יותר מדי מיומנות בחרב.
אם זה לא היה מספיק, הוא נלחם נגד מפלצת אשר הוא שמע עליהן מסיפורים ואגדות.
"אם לא תאכלי את כל האוכל שמונח לפניך, אוני יבואו אחרייך!" אימו נהגה להגיד כך לאחותו כאשר היא סירבה לאכול את האוכל שלא אהבה. בתרבות שלו "אוני עם אלות ברזל" היה ביטוי לאדם שאי אפשר היה להביסו, מישהו שיצא מנצח מכל קרב ועימות.

יש לו בכלל סיכוי נגד משהו כה מסוכן? הוא התכוון לברר זאת.
ריוסקה לא יכל לשנות את מראהו כעת, זה ייקח לו שניות מעטות אותן הוא יאלץ להשקיע בהתקפה, שלא לדבר על כך שהוא כבר נראה.

ריוסקה עושה את הדבר הטבעי שבא אליו, הוא שולף את חרבו ומסתער על האוני, בעודו מריץ בראשו אפשרויות לניצחון או לברוח מבלי להיפגע יותר מדי. הוא גם מנסה להיזכר בכל פריט מידע שהוא שמע על האוני הנוראיים מהילדות שלו.

META
פעולה חופשית: שליפת נשק.
פעולה רגילה: התקפת קפא"פ כנגד האוני עם היכולת Shield of Blades.
ספוילרהצג
התקפה - 20+8 = 28 סה"כ, פגיעה קריטית.
וידוי פגיעה קריטית - 19+8 = 27 סה"כ.
נזק - 3+13 = 16 נזק משסף, בפגיעה קריטית מוכפל ל-32.
בדיקת ידע (מישורים) על מנת להיזכר בפרטים אודות האוני:
20+4 = 24 סה"כ. בזכות הכישרון "Improvisation" ריוסקה יכול להשתמש במיומנות כאילו היו לו בה דרגות, לכן הוא אינו מוגבל לתוצאה של עד 10.
בדיקת ידע (מקומי) נוספת:
4+4 = 8 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 יולי 2018, 13:27

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו מוכה מעט זיעה ממצחה, "היה לי מורה." היא אומרת, "לפני שנים, זר מארץ רחוקה, הוא לימד אותי לנגן, ואיך עלי להתנהג בחברה. אבל מאחר ולא הכיר את השירים של טיאן-שיה כמו את שירי ביתו, הוא לימד אותי לנגן ולשיר את השירים הללו. אם אני לא טועה, יש אגדה מאחורי השיר הזה. אבל אני לא בטוחה שאני זוכרת אותה כראוי."
ואיפשה צ'אהיו נזכרת לרגע בימים שבהם הכל היה פשוט יותר, שהיא הייתה רק ילדה, שכל מה שהיה חשוב זה להיראות טוב ולהיות שידוך טוב, לפני שהקסם שלה צץ, לפני שכל המסע הזה התחיל. והיא מתגתעת, ולו רק לרגע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2018, 13:35

ריוסקההצג
IN
המכה שלך חותכת דרך שריונו של האוני, שצועק בכאב, אך אתה שם לב שפצעיו מתחילים להיסגר. הוא צועק ברוע, מרים את ידו להטיל עליך קסם, כאשר לפתע חץ בוער פוגע בו וגורם לו להיאנק בכאב.

האוני, זן של יצורים אכזריים שרובם הם קאמי שנטשו את דרכם, ומעטים אנשים שרוע ליבם היה כה רב שהם נולדו מחדש כאוני. רובם מחקים את הענקים השונים ההולכים על פני האדמה בתכונותיהם, גדולים מעולם. אך דווקא אוני הקווה (Kuwa) העומד מולך הוא אוני שגופו לא תואם לשאיפותיו הנוראיות. הם מככבים באגדות רבות, אך אתה לא זוכר אותן. אתה רק זוכר כי יש להםאת הכוח להתחדש מפצעים, שנעצר בידי אש או חומצה. ועל כך, אתה צריך להודות לאיש שהרגע ירה עליו את החץ. האוני משני הצורה הנוראיים לא יכולים להיות מובסים סופית ללא אחד מהכוחות הללו כנגדם. אתה זוכר כי האוני החזקים ביותר מתקרבים בכוחם לאלים כמעט, עובדה מפחידה, והכתות של האוני הנוראיים נפוצות ברבי הארץ- בעיקר בארץ צ׳ו יה, הנשלטת בידי הגזע האכזר.

בינתיים, בעודך מסתכל אחורה, רק על מנת לראות את האדם מהמשמר המקומי הנושא בקשת וצעק מקודם לעזרה מבעיר חץ נוסף, אתה מרגיש את כוחך מתחיל לעזוב אותך. השד מטיל עליך לחש נוסף, בעוד אתה מרגיש את כוחך עוזב אותך ועייפות קסומה משתלטת עליך.

META
התקפות כנגד ריוסקה
על ריוסקה לגלגל הצלת רצון בד״ק 16. בכישלון, הוא נרדם למשך 5 דקות או עד שיעירו או יפצעו אותו.
צ׳אהוהצג
IN
״הוא היה מורה טוב במיוחד, אם הוא לימד אותך לנגן כך. נגינתך יכולה להוסיף רבות לאווירה הנעימה של היושבים כאן בפונדק. לכמה זמן את הולכת להיות בעיר?״ היא שואלת בנועם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 יולי 2018, 13:40

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני לא בטוחה." אומרת צ'איהו. "אני עדיין לא יודעת כמה זמן אשאר בעיר." היא עונה לה, "מודע את שואלת?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 יולי 2018, 14:07

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה צונח על ברכו, נאבק בקסם אשר האוני הטיל עליו. הוא הרגיש עלבון שהאוני השתמש בתכסיסים מלוכלכים על מנת לקבל את הייתרון נגד ריוסקה, אך מצד שני זה לא היה דו-קרב של כבוד, זה היה טבח עד המוות. הכל הולך.
פציעותיו של ריוסקה מכבידות עליו, ולמרות רצונו השינה עוטפת אותו, והוא נופל על הרצפה לא תנועה.

META
הצלת רצון - 8+4 = 12, כישלון.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2018, 19:37

צ׳אהוהצג
IN
״אני מסוגלת להעניק לך עבודה, ומשכורת טובה, אם תבקשי זאת״ היא מציעה לך.
ריוסקההצג
IN
אתה מרגיש את עצמך נרדם, אבל כאב אכזרי מעיר אותך, כאשר הטופר שלו ננעץ בבשרך פעם נוספת. איש המשמר בינתיים מנסה לירות באוני חצים בוערים, פוגע בבודדים מהם. שד האוני נראה זועם על ההפרעה, ואתה מרגיש את הדם יורד מצווארך.

META
התקפות כנגד ריוסקה
ריוסקה מתעורר כאשר הוא סופג 9 נזק חודר וחותך. הוא שרוע מההירדמות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 יולי 2018, 20:05

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה קם על רגליו בעודו מתכונן לפגיעה נוספת של האוני. הוא הרגיש את דמו החם זולג על בגדיו ובשרו. לעזאזל, והוא בדיוק יצא מבית המרחץ קודם לכן... למרבה מזלו, ריוסקה מרגיש את השריון שלו עוצר אותו מלהיפגע יותר מדי, אחד הקסמים שהוטבע בשריון נגד אנשים אשר פחדו להילחם ביושר וכבוד.
הוא מניף את חרבו ומשסף את האוני פעם אחרי פעם, כל פצע שהוא ספג רק גורם לו לתקוף ביותר אכזריות. הוא פצע את האוני הרבה יותר משהוא פצע את ריוסקה, וריוסקה התכוון לסיים את הקרב לפני שהאוני יספיק לחסל אותו, או לברוח.

META
ללא פעולה: ריוסקה היה מחוסר הכרה, לכן הקסמת השריון שלו, "Vouchsafing", העניקה לו הפחתת נזק של 5/- להתקפה האחרונה של האוני.
פעולת תנועה: לקום. הוא מקבל התקפה מזדמנת.
פעולה רגילה: התקפת קפא"פ עם יכולת Shield of Blades.
התקפה -
12+8 = 20 סה"כ.
נזק -
7+13 = 20 נזק משסף בפגיעה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2018, 20:35

ריוסקההצג
IN
האוני צועק, נעלם, בעוד הלהבות מאכלות אותו. איש המשמר בינתיים רץ אליך, מוציא שני בקבוקים קטנים מכיסו. ״אדוני, אתה בסדר?״ הוא שואל אותך בבהלה ברורה, מסתכל על השריון והציוד שנותרו אחריו בערמה, בעוד גופתו התאדתה אל האוויר ונעלמה לחלוטין.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 יולי 2018, 20:55

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני אחשוב על זה." אומרת צ'אהיו. "במידה ואכן אשאר בעיר, זו יכולה להיות אפשרות טובה."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 17 יולי 2018, 21:07

אשיגההצג
"אם כך אני אלך ליידע את יאמאדיאן. האם יש לך עצה היכן להתחיל בחקירה לפני שנצא?"
אשיגה ושינההצג
"אני לא יכול לחשוב על משהו שפספסנו, אבל אני תוהה למה קולות הבכי לא הופיעו כשאנחנו נכנסנו לבית, האם ייתכן שמשהו כאן מזהה אותך כחלק מהמשפחה?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 יולי 2018, 21:16

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה מבצע בדיקה מהירה של גופו והוא שמח יחסית לגלות כי לא נפצע קשה וכי שום דבר לא נשבר. הפציעות שהוא כן ספג מסתכמות לשריטות שטוחות ולא עמוקות. טיפה של ריפוי מהשרביט הקסום של אשיגה ולא תישאר לו אפילו צלקת אחת.

"אני בסדר גמור, אין סיבה לדאגה עבורי." אומר ריוסקה ונעמד על רגליו, מנער את בגדיו מהאבק והלכלוך שדבק בהם בעודו היה על הרצפה, ואז הוא ניגש לערמת הציוד שהאוני השאיר מאחוריו. הוא לא ידע מה יקרה איתם, לכן הוא רצה לראות האם יוכל למצוא משהו שימושי עבורו שהוא יוכל לקחת, או אולי רמז למוצאו של האוני, או כיצד הוא ידע לתקוף אותו ספיציפית.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 יולי 2018, 21:36

צ׳אהוהצג
IN
״היומן שלי פתוח לפגישה על העניין עימך״ היא אומרת לך בחיוך, ואצ ממשיכה לשבת בשעמום בפונדק, מושכת מבטים אך ללא הפרעה.
אשיגההצג
IN
״גוקה היא העיר הגדולה בעולם. אם תרצה לחקור אותה ביעילות, תצטרך יותר עיניים. תשיג מידע מחבריך למסע, ייתכן והם ידעו על משהו חשוב״ אומרת אמארה לי.

לאחר מכן, כאשר אתה הולך לספר ליאמאדיאן אתה מגלה כי הוא לא נמצא כעת באזור, אך תוכל לפנות אליו לאחר מכן.
ריוסקההצג
IN
״אני מתנצל על ההתקפה אדוני, בשם המשמר. האוני הללו, הם מסוכנים ואף פעם אנחנו לא יכולים לראות אותם לפני שהם מורידים את מסכתם. אנא, קח״ הוא אומר, ונותן לך שני שיקויי ריפוי. מסתכל עליך ובודק שבאמת לא נפגעת.

אתה יכול גם לקחת מציודו של האוני. הוא נשא איתו חולצת לוחות (half-plate) מלאכת מחשבת, קשת ארוכה מורכבת (4+), 20 חצים, ושק עם הרבה מטבעות כסף שנראה שהוא שדד מאנשים שונים.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 17 יולי 2018, 22:57

גאו שו
ספוילרהצג
גאו שו מחייך לעצמו, מתלבט אם למתוח את הנערה מעט ומחליט שאין סיבה לעשות זאת כרגע. הוא יוצא החוצה, מחליף חזרה לצ'או צ'ן בפינה שקטה ונכנס. הוא הולך לחדרו ומנסה להעריך את שווי הפסל.הוא לוקח את הזמן ובוחן את הפסל בזהירות, נעזר במאזניים שלו ובחשבונייה בשביל הערכה מדוייקת ככל האפשר.
Meta
הערכה: לוקח 20 - 20+12=32
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 יולי 2018, 08:37

צ׳או צ׳ןהצג
IN
אתה חוקר את הפסל היטב. למרות שעיני הפסל נראות כיהלומים, אלו זרקונים בעלי ערך יחסית נמוך. אך הפסל עצמו הוא יצירה יפיפייה, מלאכת אומן, ששווה 125 מ״ז. ייתכן כי אלו שאינם וונדראנים לא יבינו את ערכו ותתקשה יותר למכור להם את הפסל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה